dr hab. n. med.

Piotr Major

Chirurg, Bariatra, Diagnostyk

4 opinie +dodaj

Umów wizytę 185 odwiedzin w ciągu 30 dni

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegim Medicum w Krakowie. Od czasu studiów związany z II Katedrą Chirurgii UJCM. Od 2010 roku odbywa specjalizację z… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • L
  Lokalizacja: artClinique - Europejskie Centrum Zdrowia i Urody

  Bardzo rzeczowy i mądry młody specjalista. Wszystkie potrzebne badania zlecone, przygotowany wstępny plan działania. Polecam gorąco Pana doktora

 • D
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Oprócz wizyty w przychodni Pan Doktor przeprowadził u mnie operację bariatryczną. Jestem bardzo zadowolony, że trafiłem w ręce Pana Doktora. To świetny specjalista, a do tego przyjazny, miły i konkretny człowiek.

 • J
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: chirurgia laparoskopowa

  Niezwykle kompetentny chirurg, skutecznie wyciął mi raka jelita grubego, bez żadnych powikłań ani wycinania nadmiaru tkanek, tak że już po dwóch-trzech tygodniach wróciłem do prawie pełnej sprawności.
  Zarówno podczas wizyty przed zabiegiem i potem po operacji podczas codziennych obchodów w szpitalu, konkretnie wyjaśniał wszystkie procedury czy problemy, jednocześnie np. świetnie motywując do ruchu dzięki czemu szybciej dochodziłem do siebie.
  Z jednej strony bardzo konkretny i 100% no-nonsense, mimo młodego wieku roztacza aurę niesamowitego profesjonalizmu, ale z drugiej bardzo uprzejmy i życzliwy. Pacjent wie, że jest w dobrych rękach.
  Cieszę się, że na Czerwonej Chirurgii trafiłem na jego zespół (trzeba w tym celu zgłosić się w czwartki :) ).

 • Wykonywałam u doktora Majora, USG polecam, co prawda była to wizyta kontrolna ale bez owijania w bawełnę i naciągania na koszty usłyszałam że jestem zdrowa i kolejna wizyta najwcześniej za rok; nie ma potrzeby w moim wypadku częściej .. pokazał wszystkie zmiany które mam i które są na tym etapie niegroźne...więc wg mnie to kompetentny i godny zaufania specjalista. Polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegim Medicum w Krakowie. Od czasu studiów związany z II Katedrą Chirurgii UJCM. Od 2010 roku odbywa specjalizację z zakresu chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Endoskopowej, Metabolicznej oraz Nowotworów Tkanek Miękkich Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Autor i współautor licznych prac naukowych w krajowych i zagranicznych czasopismach medycznych. W 2014 roku obronił rozprawę doktorską i uzyskał tytuł doktora nauk medycznych. Jego zainteresowania koncentrują się wokół małoinwazyjnych technik chirurgicznych oraz chirurgicznego leczenia otyłości olbrzymiej. Zajmuje się również diagnostyką endoskopową przewodu pokarmowego oraz diagnostyką ultrasonograficzną. Członek Towarzystwa Chirurgów Polskich oraz IFSO (ang. International Federation for the Surgery of Obesity and Metabolic Disorders). Na co dzień szczęśliwy mąż i ojciec. W czasie wolnym podróżnik i fotograf amator.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum, Wydział Lekarski