Adresy i cenniki usług

 • Gabinet Laryngologiczny

  Brązowa 16
  70-781 Szczecin, zachodniopomorskie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

 • Centrum Słuchu i Mowy Medincus

  Starzyńskiego 3-4
  70-506 Szczecin, zachodniopomorskie

  Pokaż dane kontaktowe

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
3.5

Ogólna ocena
29 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E

  NEGATYWNY!! Miałam okazję odbyc wizyte u dr Maja w Centrum Słuchu i Mowy. Niestety odbiega od jakichkolwiek standardów świadczenia prywatnych usług medycznych. Po umówieniu na określony termin spotkała mnie przykra niespodzianka "odiedzenia" godziny w oczekiwaniu na wizytę. Oczywiście może to być wina systemu zarządzania wizytami, aczkolwiek w prywatnym gabinecie...... Tymbardziej słysząc w recepcji że czas opóźnienia zależy od lekarza, a od innych pacjentów słysząc, że "tak jest od zawsze", stwierdzam, że najwyraźniej Pan Doktor nie potrafi ocenić średniego czasu poświęconego na pacjenta. Moja wizyta była umówiona na godz. 19:00, odbyła sie chwilę przed 20:00 (nie wspominając, że po to umawia się godzinę wizyty żeby np. w przypadku osób spoza Szczecina móc i mieć czym wrócić do domu), najbardziej irytujące było to, że kolejnymi pacjentami były kilkultnie dzieci - oczekujące do wieczora na swoją kolej; a ich rodzice równie poirytowani jak ja!
  Co do wizyty trwała ok 10 min. Krótki wywiad, odniosłam wrażenie - tylko "na odczepnego"; nastepnie badanie - ogląd uszu i nosa; w przeciągu dosłownie kilku chwili doktor umiescił przyrząd w uszach a potem w nosie - może nie jestem lekarzem, ale jeżeli przychodzę na wizytę to z założenia "jestem chora"- zatem nie sądzę że higieniczne i wskazane jest przenosić przyrząd z jednego ucha do drugiego a potem do komór nosowych bez wcześniejszego oczyszczenia ich; dopiero po wizycie uświadomiłam sobie, że ani nie byłam świadkiem aby przyrząd był zdezynfekowany przed moim badaniem, ani po....
  Co do pozostałej częsci wizyty - doktor odebrał telefon od pacjentki i dyskutował z nią połowę mojego czasu po czym wylewnie opowiedział historię przebytych przez siebie chorób. Na dokładkę po wizycie w aptece okazało się że otrzymałam leki (sprey do nosa) w cenie 130 zł / 20 ml....
  Podsumowując: 1 h czekania; 5 min czasu poświęconego pacjentowi oraz -120 zł za wizytę;
  Podejście do pacjenta, poświęcony czas, przebieg wizyty.... opinia N E G A T Y W N A !!!!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Powiem ta w dzisiejszych czasach i przy naszej służbie zdrowia nie oczekujmy wiele.
  Pan Doktor dzisiaj przyjął nas w szpitalu na Unii Lubelskiej na dyżurze.
  Jego słowa ciepło i kompetencja zrobiła na mnie wrażenie. Lekarz o dużej kulturze osobistej, ciepłym podejściu do pacjenta, wytłumaczył co należy zrobić. Myślę że wszystkie złe opinie, żale nie powinny być do jednej osoby a do tego całego systemu. Zróbmy płatną służbę zdrowia i szpitale nie płaćmy zus-u na złodzieji a to co na naszych kontach jest niech będzie tylko przez nas wykorzystane.
  I tak Podziwiam Doktora Maja że tak pracuje, nie on jest winny a cały system.
  Ja uważam że facet jest super, zna się na tym co robi i robi to dobrze.
  Lekarz z pasją i poświęceniem.
  A kto w dzisiejszych czasach nie chce zarabiać kasy, lub nie robi prywaty w swojej pracy?
  I nie chce się przyznać to kłamie .
  Wyrazy szacunku dla Pana Maja

 • Bardzo dobry lekarz,pomógł Mi i moim znajomym.Miałam problem z zatokami i gdyby nie dobra diagnoza to naprawdę nie wiem jak to by się skończyło,zastosował leczenie zabiegowe i farmakologiczne i jest dobrze.
  Mojej koleżance pomógł z krtanią ,
  POLECAM.

 • Nie rozumiem do konca tych negatywnych opinii, bo jak je czytam, to widze, ze pacjenci najbardziej sa niezadowolenii z tego, ze wizyta nie trwala 10 godzin wg zasady jak place to wymagam siedzenia ze mna godziny i jak place to ma mi lekarz zalatwic szpital i nie wiem co jeszcze. Ja trafilam do niego po wizytach u trzech innych lekarzy laryngologow, ktorzy przepisywali mojemu dziecku najrozniejsze leki, lacznie ze sterydami, zadnego wyniku, tylko coraz gorzej. Trafilam do dr Maja z polecenia przyjaciol, lekarzy, ktorzy sie u niego dziecko i naprawde jestem zadowolona. Ma nie tylko swietne podejscie do dzieci, cierpliwosc ale rowniez wiedze i naprawde wyprowadzil moje dziecko, widze wreszcie, ze sie zmienia na lepsze i sa efekty.

 • Pan Doktor,jest super specjalistą,bardzo mi pomógł z zatokami ,gdyby nie a Pan Doktor nie wiem co by się stało,bardzo bolała mnie głowa,miałam katar, byłam u kilku lekarzy,dopiero Pan doktor mi pomógł,jest naprawdę godny polecenia.

 • Byłam na wizycie u dr Maja z 4-letnim synkiem, czekałam godzinę na przyjęcie, a wizyta trwała 10 minut w tym badanie słuchu. dziecko miało podejrzenie zalegającej wody w uszach. w dniu wizyty miał infekcję: kaszel i mocny katar, więc i opuchnięte błony śluzowe. doktor zajrzał kamerą do nosa, do uszu, kazał zrobić badanie słuchu (40zł), które wykazało, że praktycznie nie powinien słyszeć. stwierdził wysiękowe zapalenie uszu, niestety nie miał czasu żeby nam o tym opowiedzieć, tylko dał ulotki o zabiegu operacyjnym, gdzie przecina się błonę bębenkową i wstawia dreny a także przy okazji usuwa trzeci migdał. wypisał leki, o których pediatrzy mają opinię, że nie działają a także krople do nosa do zrobienia (60zł), które pediatra wypisuje z dwóch skumulowanych leków o tym samym działaniu za 12zł. reasumując: badanie słuchu zrobione niepotrzebnie w trakcie infekcji za 40zł, leki bezsensu za 100zł, wizyta 100zł, brak rozmowy, a co za tym idzie, musieliśmy iść do innego laryngologa. Moja opinia NEGATYWNA!!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • JEŻLI KTOŚ LICZY NA FACHOWĄ POMOC I TRAFNĄ DIAGNOZĘ ZDECYDOWANIE NIE POLECAM !!! KIEDY REGULARNIE CHODZILIŚMY DO PANA DOKTORA Z CZTEROLETNIM SYNKIEM, REGULARNIE PŁACILIŚMY I BRALIŚMY CAŁE LISTY LEKARSTW BYLIŚMY CHĘTNIE PRZYJMOWANYMI PACJENTAMI, GDY NAGLE U SYNKA WZNOWIŁO SIĘ ZAPALENIE UCHA OKAZAŁO SIĘ, ŻE PAN DOKTOR NIE MA CZASU I NIE MOŻE NAS PRZYJĄC MÓWIĄĆ, ŻE MOŻEMY ZGŁOSIĆ SIĘ NA DYŻUR DO SZPITALA ... SZKODA SŁÓW ... PO CO WIĘC PROWADZONA PRZEZ TYLE MIESIĘCY TERAPIA !!! JAK WIDAĆ WYJĄTKOWO NIESKUTECZNA ZA TO DOCHODOWA DLA PANA DOKTORA. GDY POJAWIŁ SIĘ POWAŻNY PROBLEM STALIŚMY SIĘ INTRUZAMI. PAN DOKTOR JEST BARDZO MIŁY NA POCZĄTKU I PIĘKNIE WSZYSTKO OPOWIADA ... CHYBA TYLKO PO TO ABY JAK NAJDŁUŻEJ KOGOŚ PRZY SOBIE UTRZYMAĆ I WIĘCEJ ZAROBIĆ BO EFEKTÓW NIE PRZYNOSI TO ŻADNYCH. JESTEŚMY ŹLI, ŻE DALIŚMY SIĘ TAK \"ZBAJEROWAĆ\" A NASZ SYNEK MUSI TERAZ TAK CIERPIEĆ. NIE POLECAM !!!

  Ocena zmieniona przez moderatora na "słaby".

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Bardzo dobry lekarz i specjalista.Zna się na tym co robi.Polecam bardzo gorąco pana doktora .Jedyne co mogę jeszcze polecić to wizyty w Centrum mowy i słuchu (za rynkiem MANHATAN) jest tam bardzo dobry sprzęt i większe możliwości sprawdzenia swoich dolegliwości.

 • Bardzo niekompetentny lekarz. Byłam z synkiem na wizycie u niego w Sonomedzie na Pocztowej.Potraktował nas jak intruzów , chociaż była to wizyta prywatna.odniosłam wrażenie , że najlepiej by było ,żeby nasza wizyta zakończyła się w rejestracji na zapłaceniu 100zł i nie zawracaniu panu lekarzowi głowy. W zasadzie to musiałam mu sugerować ,żeby raczył zajrzeć memu dziecku do noska , bo jest podejrzenie krzywej przegrody nosowej.Zajrzał i powiedział ,że wszyscy mamy krzywe przegrody nosowe - (idiotyzm )i on nic tu nie widzi.Wizyta trwała może 3 min . U innego lekarza okazało się ,że dziecko ma tak krzywą przegrodę ,że właściwie nie oddycha lewą dziurką nosa.Jak najdalej od takich lekarzy jak pan Maj.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • :) pod wrazeniem. jedyny, ktory nie zaatakowal mnie z marszu antybiotykami. polecam.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

281

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

1000

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.