Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
3.5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Nie wiem, jakim jest lekarzem, bo w zasadzie odmówił leczenia córki. Człowiekiem na pewno jest niezwykłym - in minus. Może miał zły dzień, ale wizyta była prywatna, suto opłacona, a zachowal się poniżej wszelkiej krytyki. To nie jest niestety w Polsce wśród lekarzy rzadkie, ale zawsze boli. Jeśli nie masz jakiegoś poparcia, kontaktu, kogos kto by cię polecił, raczej unikaj tego lekarza, bo cię potraktuje tak, jak sklepowa w "mięsnym" w latach 80-tych traktowała klienta. I jeszcze za to zapłacisz. Po co ci to?

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Pan Leszczyński jest lekarzem, który nie potrafi się pochylić życzliwie nad chorym. Chorzy go nie interesują. Nie rozwija się zawodowo, brakuje mu empatii. Inne priorytety są ważniejsze.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Polecam tego lekarza. Bardzo skuteczny i odważny, stosuje nowatorskie metody leczenia. To właśnie dzięki niemu przeszczepiono mi komórki macierzyste szpiku.W Poznaniu był to pierwszy taki przypadek w leczeniu twardziny. Jestem mu bardzo wdzięczna i proszę o więcej dla innych pacjentów.

 • Super gość- szuka rozwiązania problemu, bardzo rzeczowy, moją mame leczy od lat .

 • Jest to lekarz z prawdziwa idea i misja, ciągle na bieząco, ciągle szkolący się, nie boi sie nowości, ma bogate doświadczenie i serce dla pacjentów.....warto byc pod jego opieką.

 • Doc.Leszczyński jest pasjonatem nowoczesnych rozwiązań w Reumatologii. To dzięki takim lekarzom jak on chorzy mają możliwość leczenia się na światowym poziomie, walczy z NFZ o jak największe pieniądze na leczenia biologiczne. Jeżeli jesteś chory - idź do niego. Polecam

 • Jest niewykłym człowiekiem, czujnym obserwatorem i bardzo dobrym lekarzem. Posiada to co lekarz powinien posiadac czyli realna wiedze poparta praktyka i wzmocniona intuicją. Jest prawdziwy i uczciwy w tym co robi. Nie boi sie podejmowac skutecznych decyzji.

 • Dr Leszczyński to bardzo dobry lekarz posiadający olbrzymią wiedzę w zakresie reumatologii. Każdemu pacjentowi poświęca tyle czasu ile tego wymaga,cierpliwie odpowiadając na wszystkie jego pytania. A co do wypowiedzi że '' kazał brać jakąś chemię'' nic dodać nic ująć my chorzy wiemy że są to leki modyfikujące chorobę i nie jednemu z nas bardzo pomogły. A standardy leczenia w Polsce i na świecie są takie same.Uważam że wiele z tych opinii krzywdzi doktora.

 • Niezwykły człowiek i mądry, wyważony lekarz. Myśli i patrzy szeroko, a jego wiedza jest duża. Zależy mu na pacjentach....a to rzadkie w dzisiejszych czasach.
  Opinie jakby o innym człowieku...albo nieznanym przedmówcom!

 • Zarozumiały ignorant, całkowity brak kultury, traktuje pacjenta jak zło konieczne. Przy tym mało wiedzy. a dużo szumu wokół siebie. Szkoda czasu i zdrowia.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

127

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

320

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.