Piotr Krzysztof Hernacki

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

9 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
226 odwiedzin w ciągu 30 dni

Lekarz stomatolog z 16-letnim doświadczeniem. Od 20 lat związany z Poznaniem a od 8 także z Inowrocławiem. Należy do Polskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz ESE. Swoje pierwsze… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Oby więcej bylo takich osób jak Pan Piotr. Nie tylko zna się na tym co robi, podczas wizyty całkowicie skupia się na pacjencie i co ważne nie naciąga na niepotrzebne zabiegi (w przeciwieństwie do niektorych który patrzą tylko by zarobić na pacjencie ile się da). A w dodatku swoją pracę wykonuje z należytą starannością.

 • A
  Lokalizacja: BELWEDERSKA 13 stomatologia PoznańUsługa: wizyta zabiegowa

  Pan Doktor Piotr Hernacki jest genialny i mówię to podwójnie jako lekarz i pacjent. Uratował mi zęby !!! Pełen profesjonalizm i doskonały. Nie lubię anonimoych opinii, dlatego z premedytacją się podpisuję, podkreślając jego fachowość.
  Z poważaniem,
  dr hab. med. Agata Czarnywojtek

 • R
  Lokalizacja: BELWEDERSKA 13 stomatologia PoznańUsługa: wizyta okresowa

  Pan Doktor jest bardzo profesjonalnie działającym specjalistą. Moje Wizyty zazwyczaj są okresowymi z pojedynczymi wypełnieniami i pozbywaniu się kamienia nazębnego. Nigdy nie proszę o znieczulenie, gdyż Pan Doktor ma bardzo wyczuwalną rękę na ból pacjenta. Jest przesympatycznym człowiekiem, z którym można po wizycie porozmawiać chwile o życiu :-) Gabinet bardzo komfortowy, posiadający nowoczesny design, a wyposażenie profesjonalne.

 • T
  Lokalizacja: BELWEDERSKA 13 stomatologia PoznańUsługa: ból zęba

  Lekarz profesjonalnie i ze zrozumieniem podszedł do mojego problemu. Szybko i sprawnie pozbawił mnie bólu. Ma nowoczesny gabinet i ludzkie podejście do pacjenta.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Jak zawsze profesjonalne podejście do pacjenta. Gabinet stomatologiczny jakich niewiele, bardzo dobrze wyposazony wszystko w jednym miejscu. Pan Piotr skuteczny, a zarazem bardzo delikatny. Polecam gorąco.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Najlepszy stomatolog! Warto jechać z Sopotu leczyć zęby do Poznania do dr. Piotra. Bardzo dziękuję i do zobaczenia wkrótce.

 • Zna się na swojej pracy i jest rzetelny.Profesjonalnie podchodzi do pacjenta, a gabinet nowocześnie urządzony.Polecam

 • J

  Bardzo dobry stomatolog, niezwykle profesjonalny, bardzo dokładny. Leczenie kanałowe na najwyższym poziomie, bezbolesne. Usuwanie zębów bez żadnych komplikacji. Gabinet Pana Doktora spełnia najwyższe standardy. Dodam, że w gabinecie można wykonać zdjęcie pojedyncze zęba, jak również pantomograficzne. Szczerze polecam wizyty w bardzo miłej atmosferze.

 • S

  Pełen profesjonalizm. Doktor pracuje w lupach wiec jest bardzo dokładny.
  Miła i fachowa obsługa. W tle muzyka relaksacyjna.
  A co najważniejsze... Nic nie bolało.
  Gorąco polecam!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lekarz stomatolog z 16-letnim doświadczeniem. Od 20 lat związany z Poznaniem a od 8 także z Inowrocławiem. Należy do Polskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz ESE.

  Swoje pierwsze kroki stawiałem pod okiem uznanych specjalistów z zakresu protetyki, endodoncji i chirurgii stomatologicznej. Stale doskonaląc swoje umiejętności poszukiwałem obszaru, w którym mógłbym się spełniać. Odnalazłem się w tzw stomatologii mikroskopowej, gdzie precyzja łączy się z pasją a zaangażowanie z oczekiwanym efektem estetycznym.
  W powiększeniu pracuję już ponad 10 lat, traktując profesjonalne leczenie endodontyczne tak, jak architekci traktują fundamenty. Wychodzę z założenia, że podstawą do trwałej i estetycznej odbudowy jest zdrowy, solidny filar. To, w połączeniu z dokładnością, wysokiej jakości materiałami i holistyczną filozofią pracy pozwala moim pacjentom cieszyć się pięknym, zdrowym uśmiechem przez wiele lat.

  Gorąco zachęcam do spotkania i.. do zobaczenia!

  Kontakt bezpośredni: w opisie placówki (Belwederska13).

  Uwaga! Kalendarz (umawianie wizyt) na znanylekarz.pl dotyczy wyłącznie gabinetu w Poznaniu przy ul. Belwederskiej 13! Rejestracja wizyt w Inowrocławiu tylko telefonicznie w Prodent (tel.52_357_01_27)

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski