Piotr Koremba

Psycholog, Terapeuta

63 opinie +dodaj

Umów wizytę 790 odwiedzin w ciągu 30 dni

W kalendarzu widoczne są wybrane wolne terminy. Dodatkowe terminy udostępniam w czasie pierwszej konsultacji. Jestem psychoterapeutą rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psy... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

O mnie

W kalendarzu widoczne są wybrane wolne terminy. Dodatkowe terminy udostępniam w czasie pierwszej konsultacji.

Jestem psychoterapeutą rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej. Korzystam z superwizji w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej. Jestem członkiem PTPI.

Pracuję w nurcie integratywnej psychoterapii MetaSystemowej, która łączy w sobie elementy głównych nurtów psychoterapeutycznych takich jak psychoterapia systemowa, ericksonowska, psychodynamiczna, procesu, poznawczo-behawioralna, gestalt, hipnoza i praca z ciałem. Dzięki takiemu podejściu i szerokiemu wachlarzowi szkoleń w różnych podejściach terapeutycznych, możliwe jest indywidualne dopasowanie sposobu prowadzenia terapii i wybieranie metod najlepszych dla skutecznej psychoterapii pacjentów, oraz znacznej i trwałej poprawy w funkcjonowaniu w relacjach z innymi i w poczuciu zadowolenia z życia.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  5 to za niska skala. Naprawdę chciałbym dać więcej. U Piotra byłem w terapii ok 8 miesięcy. Ten czas pozwolił mi na lepsze poznanie siebie, ludzi mi bliskich, jak i mniej bliskich, tego co się ze mną dzieje, moje emocje jak i mój brak uwagi. Wszystko to znacznie zwiększyło komfort mojego życia i poszerzyło horyzonty. Teraz znacznie lepiej się czuję a kiedy jest gorzej wiem dlaczego i co najważniejsze wiem jak sobie z tym radzić. Mam nadzieję że tak już będzie zawsze a gdyby tak nie było to ponownie zaufam Piotrowi, jako że jego zaangażowanie daje poczucie bezpieczeństwa. Dodatkowo od 2 miesięcy odstawiłem wszystkie leki zalecane przez psychiatrę. BARDZO DZIĘKUJĘ ŻE SĄ TACY LUDZI!!! 100% polecam każdej osobie!!!

 • bardzo dobry

  Półtoraroczna terapia była olbrzymim przełomem w moim życiu. Dzięki Panu Piotrowi i jego metodom pracy zaczęłam żyć świadomie - z każdym dniem poznaję coraz lepiej siebie oraz ludzi, którzy mnie otaczają co niesamowicie wpływa na jakość życia, poziom zadowolenia oraz satysfakcji z "tu i teraz", a nie "tam i kiedyś". Nie ma nic piękniejszego niż świadomość tego skąd się biorą nasze konkretne zachowania, dlaczego pewne osoby wpływają na nas tak a nie inaczej, a możliwość kontrolowania i zmieniania tego na lepsze jest bezcenną wartością w życiu. Oczywiście przez większość terapii miałam bardzo wiele wątpliwości i pytań o sens spotkań, wydawało mi się, że tylko przechodzę z problemu w problem bez konkretnych rozwiązań. Czas oraz empatyczna, spokojna i serdeczna postawa Pana Piotra nauczyły mnie jednak pokory i udowodniły, że wszystko jest ze sobą sprytnie połączone i poruszanie tak wielu kwestii jest celowe i owocne. Nauczyłam się cierpliwości oraz spokoju ducha - dostrzegłam jak piękne może być życie w harmonii i z szacunkiem do samej siebie i do tego każdego dnia dążę, za co serdecznie dziękuję! Polecam Pana Piotra bardziej niż bardzo :)

 • bardzo dobry

  Korzystając z okazji chciałabym podziękować Panu Piotrowi za to, że ułatwił mi odnalezienie samej siebie, swojej drogi. Dzisiaj jestem przekonana, że nie muszę kontrolować rzeczywistości ona kontroluje się sama Wcześniej próbowałam wyprzedzać zdarzenia, dociskać gazu, ścigać innych kierowców na drodze swojego życia spotykając się i tak ostatecznie na tym samym czerwonym świetle 200 metrów z biciem serca 200 uderzeń na minutę. Teraz poddaję się płynnej jeździe ciesząc krajobrazem za oknem, muzyką w tle, świadomością emocji, relacjami z współpasażerami. Mogę się zatrzymać, zrobić postój rozejrzeć się dookoła i wewnątrz. Odzyskałam siłę płynącą od rodziców takich jakich otrzymałam w darze od losu. Pierwszy etap- jestem zła na rodziców, że dostałam za mało, za dużo, nie tej jakości, drugi- wybaczam im, trzeci- to ja proszę ich o wybaczenie, wstydzę się, że wstydziłam się ich i swojej przeszłości. Cieszę się, że kolejni pacjenci Pana Piotra będą mieli okazję odbyć tak fajną lecz niełatwą podróż, warto jednak gdyż u mety znajdą pełniejsze życie i siebie. Dziękuję Panu za cierpliwość, wnikliwość, autentyczność, poczucie humoru i wiarę, że będzie lepiej.

 • bardzo dobry

  Pan Piotr jest świetnym terapeutą. Ma duże doświadczenie i pomaga mi odnaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze pytania. Zaproponowane przez niego zadania, wykonane rzetelnie przeze mnie już przyniosły konkretne efekty. Przede mną jeszcze sporo pracy, ale spokój, który mi coraz częściej towarzyszy, pozwala mi mieć nadzieję na trwałe rozwiązanie wewnętrznych konfliktów i rozterek. Serdecznie polecam.

 • bardzo dobry

  Moja terapia trwała rok. Pomimo mojego początkowego braku współpracy pan Piotr zdołał do mnie dotrzeć. Jest on człowiek spokojnym, miłym i empatycznym czym zdobył moje zaufanie. Dzięki terapii zmieniło się moje podejście do życia i problemów z nim związanych. Nauczyłam się jak mam postrzegać siebie. Podejmując decyzje o terapii byłam do tego sceptycznie nastawiona, jednak z perspektywy czasu, uważam że wiele na tym zyskałam. Z czystym sumieniem mogę polecić terapię u pana Piotra.

 • bardzo dobry

  Moja terapia u tego terapeuty trwała 2 lata. Jest bardzo spokojnym i godnym zaufania człowiekiem, a dla mnie miało to bardzo istotne znaczenie. Potrafi uważnie słuchać, stara się zrozumieć drugiego człowieka oraz istotę jego problemów. Jest tolerancyjny. Każda sesja była owocna. Czułam, że bardzo zależy mu na mnie i na moich postępach w terapii, co było bardzo motywujące. Wniósł wiele pozytywnych rzeczy do mojego życia i znacznie poszerzył zakres mojego myślenia. Polecam. Bardzo dziękuję.

 • bardzo dobry

  Pan Piotr jest doświadczonym psychoterapeutą. Mam wrażenie, że odkąd podjęłam się leczenia zmieniłam swoje postrzeganie świata. Życie jest teraz łatwiejsze i piękniejsze. Zyskałam dużo siły na terapii. Lepiej rozumiem otaczający mnie świat i już tak się nie męczę.

 • bardzo dobry

  Moja terapia u Pana Piotra trwała 3 miesiące i podczas tego czasu udało się zrozumieć wiele z tego co mnie dręczyło, mam inne podejście do świata wokoło i daje sobie więcej luzu. Polecam tego specjalistę, uważam, że mi bardzo mi pomógł, pomoże też innym :) Pozdrawiam serdecznie.

 • bardzo dobry

  Nie wiem, czy mogę napisać coś więcej niż w innych opiniach do których się przyłączam, ale spróbuję, bo w ten sposób mogę podziękować za pomoc, Dzięki Panu Piotrowi zupełnie inaczej zaczęłam patrzeć na siebie i otaczający mnie świat...dowiedziałam się wiele o sobie o tym jaką osobą jestem i jakie mam w sobie blokady które wystarczyło poznać i przepracować.Bardzo duży plus za szczerość i miłą atmosfere na spotkaniach.Obecnie pracuje sama nad sobą wcielam w życie to co przekazał mi Pan Piotr i wiem ,że to ja sama tworzyłam sobie bariery Każdą przeciwność traktuje jako lekcje, z której należy wyciągać wnioski a nie wiecznie rozważac i użalać sie nad nią....trzeba iść do przodu z tymi wnioskami w wyniku tego przestałam widzieć przeszkody zaczełam dostrzegać możliwości :)

 • bardzo dobry

  Moja terapia u pana Piotra trwała 3 miesiące. Efekty zauważyłam juz po pierwszych spotkaniach i mogę w 100 procentach stwierdzić, ze pójście na nią to była jedna z najlepszych decyzji, jakie podjęłam w życiu:) Do pana Piotra trafiłam przez zupełny przypadek, a okazało sie, że dobrze się tam czułam, potrafiłam się otworzyć, opowiedzieć o wszystkim, co leżało mi na sercu, a czego się najbardziej obawiałam. Pan Piotr słuchał i co najważniejsze, nie oceniał. Polecam terapię u Pana Piotra wszystkim, którzy się nad tym zastsnawiają.

Najbliższe terminy:

kolejne dni