Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Ubezpieczenia akceptowane pod tym adresem

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Medicover


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych internistów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
20 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medicover - Warszawa Inny

Lekarz w zachowaniu bardzo nierówny: raz wysłucha, wytłumaczy, zachowuje się kompetentnie; innym razem niemiły, przerywa po usłyszeniu pierwszego objawu, zniecierpliwiony. Nie mam zastrzeżeń do wdrożonego leczenia i zleconych badań, ale czasem musiałam o nie "zawalczyć".


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medicover - Warszawa Inny

Do dr Komorowskiego trafilam z powiklaniami po COVID. Lekarz przeprowadzil szeroka diagnostyke i wdrozyl skuteczne leczenie. Wizyty zawsze efektywne, skoncentrowane na rekomendacjach, konkretne. Polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medicover - Warszawa Inny

Konsultowałam się u pana doktora po ugryzieniu kleszcza. Przepisał badania, z których stwierdził, że nie ma zarażenia. Nawet nie pofatygował się aby zobaczyć miejsce ugryzienia... Na mój sygnał, że pojawił się ogromny rumień nie zareagował. Gdy zaczęłam zadawać pytnia, na które nie uzyskałam odpowiedzi (na pytanie: na ile rzetelne są badania i na ile można wierzyć wynikom, odpowiedział: proszę sobie sprawdzić z syneco) wystawił ostatecznie skierowanie do lekarza chorób zakaźnych. Na dzisiejszej konsultacji pani doktor, specjalista chorób zakaźnych potwierdziła boreliozę i wdrożyła antybiotykoterapię. Nie rozumiem jak można zaniedbać tak podstawową diagnozę i zignorować sygnały, które daje pacjent nie badając go nawet... Bardzo nie polecam.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medicover - Warszawa przeziębienie kobieta w ciąży

Jestem w 15 tyg ciąży i jestem przeziębiona od ponad tygodnia , lekarz bardzo miły, zajął się mną , przepisał lekarstwa i dał zwolnienie . Ja polecam lekarza , profesjonalne podejście


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medicover - Warszawa

Pojawiłam się na wizycie z silnym katarem, bólem gardła, praktycznie bez głosu będąc w 3 miesiącu ciąży. Lekarz nie udzielil mi żadnych porad jak zwalczyć przeziębienie w I trymestrze ciąży, nawet mnie nie osłuchał. Początkowo odmówił wystawienia zwolnienia, twierdząc, ze przeziębienie trzeba „przechodzić”.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medicover - Warszawa Zapalenie zatok / krtani

Lekarz nie postawił żadnej diagnozy, o nic nie pytał, nie wytłumaczył jak postępować w trakcie leczenia. Wypisał listę czterech leków, powiedział, że są do kupienia bez recepty i dał zwolnienie na 3 dni, mimo tego, że miałam a) bezgłos b) byłam w widocznie ciężkim stanie i było jasne, że nie uda mi się wrócić do zdrowia w zaledwie trzy dni. Bardzo nie polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medicover - Warszawa wizyta kontrolna

Świetny lekarz. Wyjaśnił mi nawet działanie Medicoveru online, nie tylko moje "problemy" zdrowotne. Bardzo sympatyczny, spokojny, wysłuchał wszystkiego co chciałam powiedzieć o moim zdrowiu, przedstawił na spokojnie co i kiedy mam zrobić, co brać, jak brać itd. Bardzo się cieszę, że na niego trafiłam. Po przygodach w NFZecie nie spodziewałam się, że są jeszcze lekarze, którzy interesują się pacjentem :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medicover - Warszawa

Wizyta odbyła sie punktualnie, lekarz dokładnie wypytuje pacjenta, poświęca mu dużo czasu. Jest rzeczowy i dokładny, a do tego sympatyczny. Polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medicover - Warszawa Inny

Polecam dr Piotra Komorowskiego. Rzeczowy, kontaktowy lekarz który potrafi słuchać i odpowiednio doradzić. To była moja pierwsza wizyta ale wiem, że jeśli będzie potrzeba odwiedzę Pana dr ponownie z wielką checią gdyż nie jest typem dr który zbywa pacjentów a wręcz przeciwnie, potrafi pomóc.


Użytkownik zweryfikowany

Od lat jest w Medicover moim lekarzem pierwszego kontaktu. Konkretny człowiek, sympatyczny i opanowany. Nie sieje paniki, ale badań i wiedzy nie skąpi. Chodzę do niego jako do internisty i pulmonologa. Parokrotnie wyprowadzał mnie z różnych płucno-oskrzelowych historii.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania