dr n. med.

Piotr Kanclerz

Okulista, Chirurg

45 opinii +dodaj

Umów wizytę 54 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Specjalizuję się w diagnostyce i leczeniu operacyjnym oczu. Wykonuję szeroki zakres zabiegów okulistycznych, w tym laserowe korekcje wzroku, witrektomie, iniekcje doszlistkowe, usunięcia… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalizuję się w diagnostyce i leczeniu operacyjnym oczu. Wykonuję szeroki zakres zabiegów okulistycznych, w tym laserowe korekcje wzroku, witrektomie, iniekcje doszlistkowe, usunięcia gradówek, skrzydlików, zabiegi plastyczne powiek. W roku 2015 uzyskałem tytuł doktora nauk medycznych broniąc pracę doktorską pod tytułem "Podawanie leku bevacizumab pacjentom z retinopatią cukrzycową proliferacyjną przed planowanym zabiegiem witrektomii".

  Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku z 2006 roku.
  - Od 2008 roku pracuję i operuję w Katedrze i Klinice Okulistyki Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego (specjalizacja okulistyka)
  - Jestem autorem licznych publikacji w renomowanych czasopismach międzynarodowych.
  - Prowadzę wykłady dla okulistów w ramach konferencji międzynarodowych m.in. ESCRS, EURETINA, Zjazdu Krajowego Okulistów Polskich i innych.
  - Współpracuje z licznymi Zakładami i Klinikami Uniwersyteckimi
  - Należę do Europejskiego Towarzystwa Chirurgów Siatkówki Euretina, Europejskiego Towarzystwa Chirurgów Zaćmy i Refrakcji ESCRS, Polskiego Towarzystwa Okulistycznego, Stowarzyszenia Ochrony Wzroku.

  WAŻNE: Aby prawidłowo określić wadę wzroku dziecka konieczne jest podanie kropli rozszerzających źrenicę. Wiąże się to z czasem oczekiwania 45-60 minut.

Specjalizacje

 • Okulistyka

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki
 • hiszpański

Choroby

więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
45 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K

  Idąc na prywatną wizytę przyzwyczajony jestem do 5-cio minutowej szybkiej "obsługi". Tutaj lekarz wszystko wypytał, zbadał dokładnie dwukrotnie wzrok i na koniec wytłumaczył co i jak. Wszystko bez jakiejś presji czasu. Polecam tego okulistę.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarska Hygeia Kanclerz i PartnerzyUsługa: konsultacja okulistyczna

  11/10. Dr. Piotr jest niezwykle sympatyczny, obszerny w wiedzę i cierpliwy. Do pacjenta podchodzi bardzo profesjonalnie.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor był bardzo miły z bardzo dobrym podejściem do mojego 3 letniego synka. Badanie było wykonywanie spokojnie i cierpliwie. Polecam Pana Doktora rodzicom.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłam pierwszy raz u Pana Doktora.Z przyjemnością dołączam do grona zadowolonych pacjentów dra Piotra Kanclerza. Po pierwszej wizycie jestem bardzo zadowolona, wykonał profesjonalne badanie oczu, wszystko dokładnie wytłumaczył.Polecam wszystkim Pana Doktora :)

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Doktor Piotr Kanclerz jest lekarzem okulistą naprawdę z powołania.Potrafi dokładnie, cierpliwie wysłuchać i zbadać pacjenta.Potrafi obrazowo wyjaśnić przyczyny danego schorzenia.Gorąco będę polecała dr.Kanclerza innym osobom.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarska Hygeia Kanclerz i PartnerzyUsługa: konsultacja okulistyczna

  Byłem pierwszy raz u Pana Doktora.
  Jestem pod wrażenie poważnego potraktowania dolegliwości
  zgłoszonych przez pacjenta.
  Podczas mojej wizyty przeprowadził pełną diagnostykę i wypisał niezbędne skierowania do dalszego leczenia.Bardzo dokładny,miły i serdeczny.
  Polecam

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Piotr Kanclerz jest dobrym lekarzem. Najpierw cierpliwie wypytal o dolegliwości a następnie przeprowadził szereg badań. Spokojny, cierpliwy. Gorąco polecam wszystkim tego lekarza.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Z przyjemnością dołączam do grona zadowolonych pacjentów dra Piotra Kanclerza. Konsultowałem się, po niedawno przebytym ostrym, wirusowym zapaleniu spojówek z powikłaniami (ropień na rogówce). Pan doktor wysłuchał mnie cierpliwie i uważnie (a mam skłonność do zbyt opasłego opowiadania przebiegu choroby), a następnie fachowo, dokładnie zbadał, ocenił przebieg leczenia i obecny stan oczu i ogólną kondycję wzroku. Podzielił też się ze mną opinią na temat leczenia w przyszłości. Fachowo, miło i jak na reprezentowany poziom - niedrogo. Polecam serdecznie!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarska Hygeia Kanclerz i PartnerzyUsługa: konsultacja okulistyczna

  Pan doktor Piotr Kanclerz jest bardzo dobrym specjalistą. Po pierwszej wizycie jestem bardzo zadowolony, wykonał profesjonalne badanie oczu, wszystko dokładnie wytłumaczył. Jest bardzo dokładny, cierpliwy i potrafi wysłuchać pacjenta. Za rok na pewno wrócę na kontrole. Polecam wszystkim Pana Doktora :)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarska Hygeia Kanclerz i PartnerzyUsługa: Zwykła wizyta

  Po pierwszej wizycie jestem mile zaskoczona czasem jaki poświęca pacjentowi, Wykonał dokładne badanie oczu. Nic nie narzucał co najwyżej doradzał czy też sugerował. Polecam z czystym sumieniem.