Piotr Kamiński

Alergolog, Pulmonolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • J
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Sanitas

  Jestem po pierwszej wizycie u Doktora, który zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Przypisany lek i maść skutecznie pomagają. Cieszę się na badania, które Pan Doktor zleca, ponieważ lubię znać przyczynę wszelkich nieprawidłowości.

 • Szukasz alergologa? Pacjenci polecają:

  Grażyna Żywicka
  Grażyna Żywicka
  Pulmonolog, Alergolog, Pediatra
  Przyjaźni 13, Lublin
  Ja też podpisuje się pod tymi dobrymi opiniami. Nam też pomogła. Bardzo cierpliwa osoba. Zna się na swojej profesji.… więcej

  Iwona Królik
  Iwona Królik
  Alergolog, Pulmonolog
  Lwowska 6, Lublin
  Od kilku lat lecze sie u p.Krolik. Zawsze jest mila i zawsze ma dosc czasu zeby wszystko wytlumaczyc. Nigdy mnie… więcej

  Zofia Bartnik
  Zofia Bartnik
  Alergolog, Pulmonolog, Pediatra
  Probostwo 5/1, Lublin
  Jestem zadowolona z opieki Pani doktor. Zajęła się nami kompleksowo rzeczowo i serdecznie. Odkąd zajmuje się córka… więcej

  Ewa Trębas-Pietraś
  Ewa Trębas-Pietraś
  Alergolog, Pulmonolog
  Probostwo 5/1, Lublin

  Maria Rymgayłło-Kątska
  Maria Rymgayłło-Kątska
  Alergolog, Pediatra
  Chodźki 3 lok.8, Lublin
  Polecam Panią doktor! Zebrała szczegółowy wywiad i dokładnie przebadala moją córkę. Ma duże doświadczenie i wiedzę,… więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  24 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Sanitas

   Jestem po pierwszej wizycie u Doktora, który zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Przypisany lek i maść skutecznie pomagają. Cieszę się na badania, które Pan Doktor zleca, ponieważ lubię znać przyczynę wszelkich nieprawidłowości.

  • A

   Wyjątkowy lekarz! Zawsze spotykam się z jego strony z życzliwością, uwagą i zrozumieniem. Leczy mnie od lat, nigdy nie odmawia wizyty, pomimo że leczę się nie prywatnie tylko na NFZ. Leki, które przepisuje zawsze mi pomagają, co pewien czas zleca badania kontrolne. To najbardziej profesjonalny lekarz! Gorąco polecam!

  • A

   Leczyłam się kilka ostaniach miesięcy na pokrzywkę w prywatnym centrum alergologii, jednak nikt nie był w stanie powiedzieć jaka jest przyczyna i co dalej. Diagnoza niezmienna: idiopatyczna. Wypisywano tylko kolejne leki,a pokrzywka nadal trwała. Dopiero po trzech wizytach u Dr Kamińskiego zaczęło się coś wyjaśniać.Dzięki temu, że skierował mnie na pogłębione badania wykraczające poza spektrum alergologii i patrząc holistycznie na człowieka, a nie tylko jako przypadek medyczny. Obalam mit, że lekarz z NFZ leczy lepiej niż prywatny. Pan Doktor ma dobre podejście, jest cierpliwy i uważny na pacjenta, dokładnie wyjaśnia, szczegółowo opisuje sytuację, czego ja intelektualistka,osoba ciekawa świata, próbująca zrozumieć wszystko, bardzo potrzebuję. Polecam

  • Leczę się u Pana doktora w poradni alergologicznej i pulmonologicznej od ponad 10 lat i jestem bardzo zadowolona z indywidualnego podejścia do mojej choroby. Pan doktor trafnie dobiera leki, zna się na lekach nowej generacji, nie przepisuje ciągle tych samych leków tylko jeśli jest lepszy i tańszy zamiennik to Pan doktor go proponuje, mówi o kompleksowym działaniu leku. Przynajmniej raz w roku zleca mi spirometrię. Leczy kompleksowo, zleca inne badania, testy alergiczne bez upominania się o nie. Jest bardzo uprzejmy, nigdy nie zdarzyło się żebym czuła presję czasu, że już muszę wyjść z gabinetu, że chce "odhaczyć" pacjenta i przyjąć kolejnego. Zawsze poświęca mi tyle czasu ile potrzebuję, szczegółowo odpowiada na pytania. Wizyta przebiega spokojnie i wychodzę zadowolona z uzyskanej pomocy. Życzę wszystkim aby trafiali tylko na takich dobrych specjalistów jak dr Kamiński.

  • Gorąco polecam bardzo dobre podejście do pacjenta sama osobiście jestem pacjentka oraz dwie moje córki ... Od 6 lat jak Pan dr. Kamiński leczy moja córkę stwierdzona alergia i astma raz przyjęła antybiotyk co wczesniej było codziennością . Młodsza córka chetnie jeździ na wizyty do Pana Doktora na samą wiadomość że jedziemy na wizytę jest chętna jechać szykuje się od rana chodź na widok fartucha lekarskiego dostawała histerii związane to było z częstymi pobytami w szpitalu. Indywidualne podejście do pacjenta szczegółowe badania i dobrze dobrane leki, mila atmosfera w czasie wizyty, każdy wynik jest dokładnie omawiany przez Pana dr. ... Gdybym miała wybierać raz jeszcze lekarza to na pewno byl by to Pan dr. Kamiński

  • Z

   Leczy schematycznie, brak mu indywidualnego podejścia do pacjenta. Nie potrafi jednoznacznie wskazać przyczyny choroby. Na moje pytanie jak dalej się leczyć sam kazał mi podjąć decyzję. Odpowiada wymijająco na pytania.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • C

   Bardzo kompetentny i skrupulatny lekarz, pełen profesjonalizm, rzeczowy , a przy tym sympatyczny i zawsze uprzejmy, z podejściem do dzieci, bez pośpiechu spokojnie wytłumaczy. Pan dr. Kamiński jest lekarzem z powołania, jestem zadowolona i polecam bardzo serdecznie, bo warto !.

  • P

   Lekarz ten to kompletne nieporozumienie w zawodzie medycznym. Nie potrafi jednoznacznie wskazać przyczyny choroby, tylko zleca kolejne badania, które nic nie wnoszą do diagnozy. Brakuje mu indywidualnego podejścia do pacjenta i myśli, że wszyscy Jego pacjenci są tacy sami. Odpowiada wymijająco na pytania dotyczące „co mi konkretnie jest, skąd to się wzięło i jak leczyć”. A Jego stwierdzenie, że „mam dla Pani lek, ale go Pani nie przepisze, bo muszę zlecić kolejne badania mnie rozwalił” To skoro ma lek, to wiadomo co mi jest....a skoro wiadomo, to proszę o diagnozę, a nie kolejne badania, chyba że chce więcej „kasy”. Dlatego stanowczo odradzam tego Pana, chyba, że ktoś idzie do niego z czymś „oczywistym” typu katar, bądź wysypka, to może znajdzie przyczynę. Pozdrawiam.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • P

   Bardzo dobry alergolog i pulmonolog. Trafiliśmy do P Doktora z zupełnego przypadku. wizyta na fundusz, po której wszyscy wiemy czego oczekiwać, niestety sprawa była b. pilna, więc nie było wyjścia. Zaskoczenie było tym większe, że diagoza została trafnie postawiona, P Doktor przepisał tanie i skuteczne leki, będąc przy tym niezwykle miłym, ...niesamowite, że jednak się da? Teraz polecamy P. D. wszystkim szukającym dobrego alergologa/pulmonologa.

  • M

   Bardzo skuteczny lekarz, od kilku miesięcy inni lekarze podejrzewali u mnie różne dziwne choroby a on jako jedyny od razu na początku stwierdził zapalenie płuc i leczył mnie na nie dzięki jego lekom powiększone węzły chłonne powróciły do normy a widząc wyniki 2 tomografii skierował mnie na testy alergiczne i okazało się że przyczyną wszystkiego jest alergia o której nigdy nie wiedziałam.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG