Prof. dr hab. n. med.

Piotr Kaczmarek

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • J
  Lokalizacja: Centrum Medyczne "Sonomedika"Usługa: badania prenatalne

  Brak słów uznania dla doc.Kaczmarka.Profesjonalny,rzeczowy,sympatyczny ....mogę wymieniać bez końca. Amniopunkcja wykonana perfekcyjnie ,bez stresu.Kolejne badania usg w przemiłej atmosferze.Polecam w 100% jednocześnie dziękując za wspaniałą opiekę.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  117 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne "Sonomedika"Usługa: badania prenatalne

   Brak słów uznania dla doc.Kaczmarka.Profesjonalny,rzeczowy,sympatyczny ....mogę wymieniać bez końca. Amniopunkcja wykonana perfekcyjnie ,bez stresu.Kolejne badania usg w przemiłej atmosferze.Polecam w 100% jednocześnie dziękując za wspaniałą opiekę.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Nie da się opisać słowami ani gwiazdkami naszej wdzięczności wobec Docenta Kaczmarka! P. Kaczmarek przyjmował poród naszej śmiertelnie chorej córeczki. Wcześniejsze badania przez niego prowadzone były bardzo profesjonalne, szczegółowo odpowiadał na zadawane pytania. W trakcie badań ginekologicznych, chyba jako jedyny lekarz (!) z jakimi miałam do czynienia, powiedział „przepraszam”, bo przestraszył się, że wykonywane badanie może być dla mnie bolesne. Jeśli chodzi o zdrowie naszej córeczki – diagnoza dotycząca stanu naszego dzieciątka po porodzie była niestety trafna – niestety dla nas jako dla rodziców, jednakże pokazała ona, jak szerokie doświadczenie i wiedzę ma Docent. P. Kaczmarek przekazał nam „wyrok” bardzo delikatnie i empatycznie. Jako jeden z niewielu lekarzy przekazał nam informacje, które spełniły się w 100%, co dodatkowo ukazuje szalenie wysoki poziom wiedzy Docenta. Ponadto miło wspominam same wizyty Docenta po porodzie, mimo naszej tragedii starał się rozładować atmosferę uśmiechem, czy miłym słowem. Szczerze – nie wyobrażam sobie, by nasza córeczka miała być przyjęta na świat przez innego lekarza i nie wyobrażam sobie, by przyszłe dzieciątka miały być witane na świecie przez kogoś innego. Odczuwamy dozgonną wdzięczność i szczerze polecamy!

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Lekarz super. Usg wykonane precyzyjnie, wizyta długa, odpowiadal na kazde pytania konkretnie. Do tego z poczuciem humoru :) Ogolnie wszystko na piatke . Polecam z czystym sumieniem , wiecej takich lekarzy by sie przydalo :)

  • Lokalizacja: Klinika Leczenia Niepłodności Gameta Szpital

   Podpisuję się pod wszystkim, co najlepsze i dodam, że zawsze podczas ciąży czułam się "zaopiekowana" - Pan Doktor nie pozostawił bez odpowiedzi żadnego smsa z wątpliwościami (i pytaniami, których zapomniałam zadać podczas wizyty) i wiedział lepiej niż ja w którym tygodniu ciąży jestem. Jednym słowem, porządkował mój chaos. Dziękuję Panie Doktorze :)

  • M

   Najlepszy lekarz jakiego poznałam w tym mieście. Konkretny, rzeczowy, świetny specjalista a przy okazji uprzejmy i dowcipny. Polecam przy prowadzeniu ciąży a także przy porodzie i po.... generalnie zawsze ;)

  • K

   Zdecydowanie najlepszy lekarz. Jako jedyny odkrył u mnie poważną wadę, zastosował odpowiednie leczenie. Po miesiącu terapii zaszłam w upragnioną ciążę, na którą czekałam kilka lat, bo nikt wcześniej nie potrafił ustalić na czym polega problem. Oczywiście Pan Doktor prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolona. To świetny specjalista i do tego bardzo pogodny człowiek z dużym poczuciem humoru, każda wizyta przebiega w miłej atmosferze.

  • E

   Świetne opinie oraz polecenie innego lekarza skierowały mnie w pierwszej ciąży do gabinetu docenta Kaczmarka. Przemiły, rzeczowy, dokładny i skrupulatny lekarz. W kolejnej również oddalam się w jego ręce - przeprowadzał prawie wszystkie USG moich dzieci. Ufam mu i jego wiedzy.

  • A

   Najlepszy lekarz i cudowny człowiek. Na każdą wizytę czekam z niecierpliwością. Wszystko rzeczowo wyjaśnia, poświęca czas, tłumaczy. Do tego ma poczucie humoru. A przy tym jest dokładny i rzeczowy. Polecam z całego serca.

  • Świetny lekarz, który w złych chwilach zawsze umiał uspokoić, bardzo wnikliwie odpowiedzieć na wszystkie pytania.Bardzo delikatny i przesympatyczny lekarz do którego miło się wraca.

  • K

   Nieprzeciętny lekarz, którego miałam szczęście spotkać na swojej drodze podczas pobytu w CZMP. To profesjonalista a zarazem bardzo miły, cierpliwy i sympatyczny człowiek, po prostu ,,ludzki''. Przede wszystkim zmienił moje myślenie, zyskałam wiarę w to, że moja ciąża ma szansę rozwinąć się prawidłowo. Poczułam się bardziej bezpieczna o moje maleństwo. Ponadto ma dobry kontakt z pacjentką, badanie usg przebiega w spokojnej atmosferze, jest bezstresowe , pan doktor jest uśmiechnięty i z poczuciem humoru. Bardzo gorąco polecam.