Adres

Kasztanowa 3, Krzyki , Wrocław
Endokrynologia (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza

Biopsja tarczycy • 150 zł

Kolejna wizyta endokrynologiczna • 120 zł

Pakiet - wizyta pierwszorazowa, USG, biopsja • 300 zł +2 więcej

Pierwsza wizyta endokrynologiczna • 160 zł

USG tarczycy • 60 zł

Moje doświadczenie

O mnie

dr nauk medycznych Piotr Janczak
endokrynolog, specjalista chorób wewnętrznych i medycyny nuklearnej.


Leczone choroby

Pokaż wszystkie leczone choroby

Usługi i ceny

Pierwsza wizyta endokrynologiczna

160 zł


Kasztanowa 3, Wrocław

160 zł

Endokrynologia


Pakiet - wizyta pierwszorazowa, USG, biopsja

300 zł


Kasztanowa 3, Wrocław

300 zł

Endokrynologia


Biopsja tarczycy

150 zł


Kasztanowa 3, Wrocław

150 zł

Endokrynologia


USG tarczycy

60 zł


Kasztanowa 3, Wrocław

60 zł

Endokrynologia


Kolejna wizyta endokrynologiczna

120 zł


Kasztanowa 3, Wrocław

120 zł

Endokrynologia

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
31 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Endokrynologia

Zdecydowanie nie polecam!
Miałam wizytę w Marcu 2019 roku, przyszłam już z wynikami badań tarczycy z 3 miesięcy. Po wywiadzie i USG tarczycy stwierdził że mam chorobę Hashimoto i muszę brać hormony. Jestem przyzwyczajona ufać lekarzom, dlatego brałam tamte hormony przez 3 miesiące. Kiedy zrobiłam kolejne badanie okazało się że mam straszne przedawkowanie. Już wcześniej rozumiałam że coś może być nie tak (nie będę opisywać symptomy, ale nie było to przyjemnie). Poszłam w końcu do innego endokrynologa, który powiedział że nie było żadnych podstaw wystawiać mnie taką diagnozę. Z trzech wyników TSH miałam nieprawidłowy tylko jeden, pierwszy, a potem wszystko się zbilansowało. O Hashimoto można mówić tylko kiedy co najmniej 2 wyniki z kolei są nieprawidłowe. Leczyłam się od choroby której nie miałam, a teraz mam problem z hormonami i to wszystko jeszcze za moje pieniądze.
Dziękuję, doktorze!


D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Endokrynologia

Najkrótsza wizyta na jakiej kiedykolwiek byłam. Doktor rzucił okiem na wyniki, stwierdził że wszystko jest w porządku i że mam się do niego zgłosić, jak zajde w ciążę. Niecałe 5 minut i z głowy. Żadnego konkretnego wywiadu, krztyny zainteresowania- nigdy wcześniej nie spotkałam się z aż tak przedmiotowym potraktowaniem przed lekarza. Na szczęście przyjaciółka namówiła mnie na konsultację gdzie indziej, podczas której okazało się, że moje wyniki znacznie odbiegają od normy dla kobiet chcących zajść w przyszłości w ciążę i powinnam brać leki. Dlatego tez nie polecam, ponieważ wizyta była jedynie stratą czasu i pieniędzy.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Endokrynologia

Nie polecam. Robiłam u dr Janczaka biopsję guza tarczycy w marcu. Otrzymałam wynik: I w skali Bethesda. Doktor zapewniał mnie, że wynik wyszedł dobrze, nie ma powodu do niepokoju, teraz powinnam tylko obserwować guza czy przypadkiem nie rośnie i w tym celu za 3 miesiące zgłosić się na USG. Miałam pewne wątpliwości, bo wszędzie czytałam, że wynik I oznacza biopsję nieoznaczoną, czyli, de facto nie można stwierdzić, czy wynik wyszedł dobrze, czy źle. Z drugiej strony, nie chciałam być też mądrzejsza od lekarza, i przedkładać wiedzę z internetu nad to, co mówi mi lekarz. Po 3 miesiącach miałam stawić się na kontrolę, coś mnie jednak tknęło, żeby wynik skonsultować gdzie indziej. Okazało się, że moje przeczucie było trafne, wynik wcale nie wyszedł dobry i nie wystarczy tylko obserwować rozmiarów guza, zalecono mi wykonać kolejną biopsję, która tym razem wyszła III w skali, co oznaczało już podejrzane zmiany. Zakwalifikowano guz do wycięcia, w tym tygodniu otrzymałam wynik histopatologii, okazało się, że guz jest rakiem. Doktor więc zlekceważył temat orzekając, że guz jest niegroźny nie mając do tego żadnych podstaw i nie zalecając kolejnej biopsji. Okazało się, że nieoznaczona biopsja nigdy nie oznacza, że wszystko jest ok, a ja do tej pory mam przed oczami wyciągnięty kciuk w górze doktora na wieść o moim wyniku.


R

Opinia z dnia 07.11.2018 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Endokrynologia pierwsza konsultacja endokrynologiczna

Wszystko jak zawsze w najlepszym porządku. Pan doktor zainteresowany pacjentem dokładnie zbadał,wysłuchał i udzielił porady.


S
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Endokrynologia

Do Pana doktora trafiłam po raz pierwszy i na pewno jeszcze się do niego umówię. Pan Piotr zrobił dokładny wywiad oraz przeprowadził badanie tak, jak to powinien zrobić lekarz, który pierwszy raz ma styczność z nowym pacjentem.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Endokrynologia nadczynność tarczycy

Jestem pacjentką Pana doktora od kilku lat. Wizyty zawsze przebiegają w miłej atmosferze. Pan doktor jest konkretny, zainteresowany pacjentem i przede wszystkim profesjonalny. Szczegółowo przeprowadza wywiad lekarski, a leczenie dostosowuje indywidualnie do pacjenta i aktualnych wyników badan. Chętnie i wyczerpująco odpowiada na pytania. Polecam


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Endokrynologia porada dotycząca leczenia radiojodem

Lekarz odpowiedział na wszystkie moje wątpliwości i pytania dotyczące leczenia radiojodem. Lekarz wnikliwie ocenił informacje na temat mojej choroby.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Endokrynologia kolejna wizyta endokrynologiczna

Lekarz bardzo rzeczowy. Odpowiada na pytania. Szczegółowo wyjaśnia problem i udziela wskazówek dotyczacych dalszego postępowania.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Endokrynologia pierwsza wizyta endokrynologiczna

W dniu wczorajszym byłam u Pana Doktora na wizycie. Jestem bardzo zadowolona, to moja pierwsza wizyta u endokrynologa. Przyszłam już z wynikami USG tarczycy oraz wynikami badań hormonalnych. Byłam zestresowana, bo parametry przeciwciał tarczycy były bardzo wysokie. Pan Doktor wytłumaczył co się dzieje, rzeczowo i sprawnie przedstawił sytuację i przepisał lek. Po 3-6 miesiącach należy się zgłosić z ponownymi wynikami, czy przepisana dawka leku dobrze działa - czy może należy zwiększyć. Pan Doktor odpowiada na wszelkie pytania zadane przez pacjenta. Gorąco polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

dr nauk medycznych Piotr Janczak
endokrynolog, specjalista chorób wewnętrznych i medycyny nuklearnej.


Leczone choroby

Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Endokrynologia
  • Choroby wewnętrzne
  • Medycyna nuklearna