lek.

Piotr Jakubik

verifiedCreated with Sketch.

Urolog, Chirurg

92 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
54 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Piotr Jakubik - urodził się i kształcił w Krakowie. Tu skończył studia w Akademii Medycznej im. Mikołaja Kopernika. Także w Krakowie w III Klinice Chirurgii Ogólnej Collegium Medicum… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
92 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Z
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia PiomedicUsługa: konsultacja

  Wspaniały lekarz. Jego trafna diagnoza i skierowanie do SOR prawdopodobnie uratowały mi życie. Bardzo dziękuję. Z.B.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  profesjonalna obsługa klienta delikatne podejście do pacjenta spokojne wytłumaczenie problemu i sposobu leczenia

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Dolegliwość urologiczna to spory dyskomfort. Pan doktor bardzo cierpliwie wysłuchał moich objawów, zadawał wiele pytań i tego oczekiwałem. Diagnostyka wraz z USG w cenie to bardzo ważne. Nie ma sytuacji że jeszcze trzeba dopłacić za USG. Diagnoza i leczenie trafne juz po pierwszej dawce leku znaczna poprawa funkcjonowania. Dziękuję bardzo !!!

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia PiomedicUsługa: konsultacja

  Bardzo rzeczowy lekarz. Przeprowadził dokładny wywiad, następnie szczegółowe badanie USG podczas którego wyjaśnił precyzyjnie i powoli kwestie problemu oraz wytłumaczył ewentualne wątpliwości. Po badaniu podsumował wizytę oraz przedstawił wszelkie wskazówki co do dalszego postępowania. Po wizycie jestem spokojniejszy. Serdecznie Polecam!

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Piomedic

  Zgłosiłem się do Pana Doktora z problemem stulejki i krótkiego wędzidełka… Pierwsza wizyta to konsultacje i “oględziny” - bardzo profesjonalne podejście do sprawy, fachowa opinia, miła, kulturalna atmosfera bez grama wstydu i zażenowania. Kolejna wizyta to 30 minutowy zabieg, który był absolutnie bezbolesny i bezproblemowy (osobiście myślę, że pobór krwi w przychodni boli bardziej niż ten zabieg). Po godzinie od zabiegu byłem już w domu, a tam kolejne zaskoczenie - zero bólu ! nie skorzystałem z ani jednej tabletki przeciwbólowej, bo nie było takiej potrzeby. Później już tylko wizyta kontrolna i to wszystko, sprawa rozwiązana. Gdyby ktoś miał podobny problem, ale bał się i odkładał zabieg latami tak jak ja to robiłem - nie warto czekać, zapraszam do Doktora Jakubika !

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia PiomedicUsługa: konsultacja

  Dokładne badanie, postawienie diagnozy i dobór lekarstw oraz leczenia, to wszystko z poczuciem humoru i uśmiechem na twarzy. Gorąco polecam!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miły i pozytywny lekarz.
  Pan doktor bardzo dokładnie opisał nam problem wizyty mojego syna.
  Jest nam w stanie pomóc więc będziemy korzystać z jego wiedzy i umiejętności...

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Wizyta odbyła się w przyjemnej i spokojnej atmosferze Pan dr wszystko mi wytłumaczył , zalecił odpowiednie leczenie dzięki któremu czuję się lepiej a przede wszystkim nie jestem przerażony pierwszym wynikiem badań. Polecam

 • F
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Fachowa i rzetelna odpowiedz na pytania odnosnie mojej choroby, wg mnie dobry kierunek leczenia a o wynikach moge powiedziec za pare miesiecy, atmosfera podczas wizyty bardzo ciepla i sympatyczna dajaca poczucie ,ze jest sie w dobrych rekach.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Piomedic

  Zarówno Pan doktor jak również przychodnia, w której pracuje okazali się bez zarzutu. Jestem zadowolony z usługi i nie mam żadnych zastrzeżeń. Tym bardziej że okazało się iż nic mi nie dolega hehe.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Piotr Jakubik - urodził się i kształcił w Krakowie. Tu skończył studia w Akademii Medycznej im. Mikołaja Kopernika. Także w Krakowie w III Klinice Chirurgii Ogólnej Collegium Medicum UJ uzyskał dyplom specjalisty pierwszego stopnia. Edukację medyczną kontynuował w Klinice Urologii Collegium Medicum UJ.
  Urolog Kraków
  Rok 2003 to ważny moment w jego karierze. Wtedy właśnie otrzymał tytuł specjalisty drugiego stopnia w dziedzinie urologii oraz członka European Board of Urology. Dr Jakubik słynie z ogromnego zaangażowania w pracę, na bieżąco śledzi najnowsze trendy w medycynie. Wiedzę teoretyczną oraz umiejętności kliniczne rozwijał pracując w Klinice Urologii Collegium Medicum.
  Odbył szkolenie w Klinice Urologii w Rotterdamie.
  Piotr Jakubik wchodzi w skład Europejskiego Towarzystwa Urologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Urologicznego.

Specjalizacje

 • Urologia
 • Chirurgia ogólna

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Krakowie

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Klinika Urologii - Rotterdam, Holandia
 • Klinika Urologii - Vareze, Włochy

Zdjęcia

Najbliższe terminy:

kolejne dni