Umów wizytę Zapytaj lekarza 15 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem dyplomowanym terapeutą manualnym, fizjoterapeutą, specjalizującym się w Medycynie Manualnej. Wciąż rozwijane przeze mnie umiejętności oraz zdobywana wiedza poparte są licznymi… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
85 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medual - Centrum Medycyny ManualnejUsługa: terapia manualna

  Gorąco polecam Pana Piotra. Cechuje go pełen profesjonalizm , holistyczne podejście do pacjenta, duża wiedza z dziedziny anatomii i funkcjonowania organizmu a także wysoka kultura osobista. Pan Piotr bardzo pomógł mojej rodzinie. Córka po skręceniu nadgarstka i nieskutecznym leczeniu przez służbę zdrowia ( brak czucia w palcach ręki) już po pierwszej wizycie czuła wyraźną poprawę a po kilku wizytach odzyskała całkowitą sprawność ręki. Synowi pomógł z bólem kolana i innymi dolegliwościami a mężowi z bólem pleców. Polecam!

 • M
  Lokalizacja: Medual - Centrum Medycyny ManualnejUsługa: skręcenie stawu skokowego

  Pan Piotr jest z całą pewnością godnym polecenia specjalistą. Moja noga, która po skręceniu stawu skokowego wg naszej służby zdrowia powinna nieruchomo wisieć na wyciągu przez kolejne dni, teraz jest w pełni sprawna po 2 wizytach rehabilitacyjnych. Ponadto pan Piotr w sposób profesjonalny i rzeczowy potrafi rozwiać wszelkie wątpliwości pacjenta odnośnie przyczyny, skutku czy diagnozy urazu.

 • M

  W pełni polecam Pana Piotra. Duża wiedza oraz umiejętności i całkowite skupienie na problemie pacjenta. Pomógł mi z chronicznym bólem nogi, urazem pleców i kilkoma innymi, mniejszymi dolegliwościami.

 • M
  Lokalizacja: Medual - Centrum Medycyny ManualnejUsługa: ból odcinka lędzwiowego

  Bardzo polecam Pana Piotra, wielka wiedza, wysoka kultura osobista, juz po pierwszej wizycie i wskazówkach jakie dostalem zacząłem odczuwać ulgę. Powoli wróciłem do treningów wszystko na plus. Pozdrawiam

 • T
  Lokalizacja: Medual - Centrum Medycyny ManualnejUsługa: problemy z kolanem oraz mięśniowe

  Fachowiec w każdym calu, profesjonalista z krwi i kości. Bardzo miły i kulturalny. Po pierwszej wizycie wyraźna poprawa.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medual - Centrum Medycyny ManualnejUsługa: rehabilitacja

  Trafiłem do Piotra po rekonstrukcji ACL i po pierwszej wizycie można było zauważyć dużą poprawę w zakresie ruchomości stawu. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i bardzo dobre podejście do pacjenta. Polecam!

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medual - Centrum Medycyny ManualnejUsługa: Bol kręgosłupa oraz kontuzja lewego barku

  Profesjonalna obsługa, Pan Piotr doskonale zna sie na swoim zawodzie co widać po postępach jakie poczynił w moim przypadku juz na trzeciej wizycie!

 • N
  Lokalizacja: Medual - Centrum Medycyny ManualnejUsługa: uraz pachwiny

  Pełen profesjonalizm! Trafiłem do Piotra z urazem pachwiny i już po jednej wizycie zauważyłem znaczną poprawa dodam jeszcze że miałem kilka drobnych urazów z którymi terapeuta bardzo dobrze sobie poradził a to za sprawą swojej wiedzy. Bardzo mi pomógł za co dziękuję!

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medual - Centrum Medycyny Manualnej

  Super podejscie do małego pacjenta i super metody leczenia, które przynoszą świetne efekty widoczne już po drugiej wizycie.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Rwa kulszowa

  Po pierwszej wizycie ogromna ulga. Pan Piotr jest bardzo miłym człowiekiem z bardzo dużym profesjonalizmem.Polecam!!!

Pytania pacjentów (52)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem dyplomowanym terapeutą manualnym, fizjoterapeutą, specjalizującym się w Medycynie Manualnej. Wciąż rozwijane przeze mnie umiejętności oraz zdobywana wiedza poparte są licznymi certyfikatami o znaczeniu międzynarodowym.Od ponad 2 lat prowadzę Centrum Medycyny Manualnej MEDUAL w Ostrowie Wielkopolskim oraz Turku, gdzie już w pierwszym roku działalności udało się zdiagnozować ponad 2500 pacjentów z dysfunkcjami narządu. W 2016 roku zostałem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Manualnej w Modelu Holistycznym.


  Zajmuje się Rehabilitacją Medyczną, Medycyną Sportową oraz Ortopedią i Traumatologią Narządu
  Ruchu. Podstawowe dysfunkcje, z którymi pracuje to m.in.: dyskopatia, problemy ortopedyczne oraz przewlekłe i ostre bóle stawów, kości, mięśni i tkanek. W ciągu sześcioletniej praktyki klinicznej odbyłem blisko 50 szkoleń i warsztatów specjalistycznych z zakresu Terapii Manualnej, Ortopedii oraz Technik Osteopatycznych. Uzyskałem dyplomy poświadczające kompetencje, takie jak:
  - Orthopaedic Medicine International Cyriax
  - Fascial Distortion Model
  - Visceral Manipulation
  - Fascial Manipulation
  - Terapia Manualna Holistyczna
  - Cranio-Sacral Therapy

  Pasje w postaci sportu i Medycyny Manualnej owocują pasmem ciekawych współpracy. Dbałem oraz dbam o zdrowie i kondycję sportowców uprawiających rozmaite dyscypliny oraz reprezentujących różne drużyny, m.in.:

  -Reprezentacja Polski Kobiet w Hokeju na Trawie U-18
  ( Mistrzostwa Europy we Włoszech 2015, Mistrzostwa Europy w Irlandii 2016),
  - Reprezentacja Polski w Rugby na Wózkach,
  - Pogoń Nowe Skalmierzyce IV Liga Piłki Nożnej
  - Odolanovia Odolanów IV Liga Piłki Nożnej

  Wierzę, że kluczem w odniesieniu sukcesu w terapii jest postawienie wnikliwej diagnozy, będącej sumą wywiadu, szczegółowego badania wstępnego oraz analizy dokumentacji medycznej - wówczas przy stosowanych wskazaniach oraz zaangażowaniu pacjenta, proces prowadzonej terapii staje się formalnością - mgr Piotr Iberhan

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Medycyna sportowa
 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Absolwent PWSZ im. Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu – studia licencjackie tryb stacjonarny na kierunku fizjoterapia (2010-2013)
 • Absolwent AWF im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu- studia magisterskie tryb stacjonarny na kierunku fizjoterapia (2013-2015)
 • Międzynarodowy Terapeuta Medycyny Ortopedycznej Cyriax Bielsko-Biała (2014 - 2017)
 • Terapia Manualna Holistyczna Sierosław, Poznań (2015 -…)
 • Dyplomowany Terapeuta Powięziowy FDM Basic Poznań, Warszawa (2015-2017)
 • Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Manualnej w Modelu Holistycznym (od 2016...)
 • The Barral Institute Polska (2017-...)
 • Manipulacja Powięzi wg Luiggi Stecco Warszawa ( 2017 - ...)
więcej

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki