mgr

Piotr Iberhan

verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta, Diagnostyk, Terapeuta

95 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
27 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem dyplomowanym terapeutą manualnym, fizjoterapeutą, specjalizującym się w Medycynie Manualnej. Wciąż rozwijane przeze mnie umiejętności oraz zdobywana wiedza poparte są licznymi… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
95 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medual - Centrum Medycyny ManualnejUsługa: ból biodra

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Widać, że Pan Piotr jest bardzo kompetentny i zależy mu na dobru pacjenta. Z pewnością stwierdzam, że jestem w dobrych rękach.

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medual - Centrum Medycyny ManualnejUsługa: terapia manualna

  Bardzo profesjonalnie przeprowadza wywiad. Pan Piotr ma bardzo szeroką wiedzę i dzięki holistycznemu podejściu rozpoznaje źródło problemu a nie leczy tylko objawy. Moja terapia się dopiero rozpoczyna ale już jest znaczna poprawa.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: terapia manualna

  Pan Piotr mimo młodego wieku jest profesjonalistą w swojej dziedzinie. Nie rozpoczyna terapii bez dokładnego wywiadu. Cechuje Go wysoka kultura osobista, nawiązuje świetny kontakt z pacjentem. Po kilku wizytach pozbyłam się uporczywych zawrotów głowy. Szczerze polecam.

 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medual - Centrum Medycyny ManualnejUsługa: badanie kręgosłupa

  Lekarz jest profesjonalistą w swojej dziedzinie. Bardzo mi pomógł z problemami kręgosłup, nie tylko fizycznie ale też psychicznie. Dolegliwości minęły po 4 wizytach. Bardzo polecam.

 • H
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medual - Centrum Medycyny ManualnejUsługa: stan zapalny barku

  Bardzo kompetentny lekarz,szuka przyczyny bólu,poświęca wiele czasu na wywiad,caly czas zadaje pytania i wyciąga trafne wnioski

 • Lokalizacja: Medual - Centrum Medycyny ManualnejUsługa: leczenie bólu kręgosłupa

  Pan Piotr w profesjonalny sposób podchodzi do pacjenta. Bardzo miły i kulturalny. Szybka i trafna diagnoza. Po pierwszej wizycie znacząca poprawa. Udziela szczegółowych odpowiedzi na zadawane pytania. Zdecydowanie polecam!

 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medual - Centrum Medycyny ManualnejUsługa: leczenie bólu kręgosłupa i barku

  Dzięki wyjątkowemu, kompleksowemu podejściu do pacjenta, zaangażowaniu i szerokiej wiedzy Pana Piotra pozbyłem sie wreszcie bóli, które bardzo utrudniały życie mimo wykorzystaniu wcześniej wielu recept. Ponadto ogólne samopoczucie i świadomość jego przyczyn uległy znacznej poprawie. Bardzo polecam wizyty u Pana Piotra m. in. na dolegliwości tzw. cywilizacyjne. Nie myślałem już, że uda mi się znaleźć taką skuteczną pomoc i to bez zasilania farmacyjnych firm i dalszego rujnowania "wątroby".

 • A

  Pan Piotr pomimo młodego wieku jest bardzo doświadczony w swojej dziedzinie.Jest bardzo profesjonalny a zarazem opiekuńczy.
  Jest dla mnie zdumiewające to,że po jednej wizycie odczułam diametralne rezultaty i ulgę w bólu.
  Gorąco polecam,najlepszy specjalista w Ostrowie.

  Agnieszka Sz

 • A
  Lokalizacja: Medual - Centrum Medycyny ManualnejUsługa: bóle szyjne

  Andrzej siw.... Profesjonalista w każdym calu, z dogłębną znajomością anatomii człowieka. Z racji tego że jestem już emerytem to z lekarzami miałem trochę do czynienia, ale Pan Piotr jest wyjątkowy. Nie ma dla niego pytań bez odpowiedzi, wytłumaczył co robi, i dlaczego ,ogromna wiedza, trafnie określił gdzie boli chociaż mu o tym nie mówiłem. .Pozdrawiam serdecznie

 • N
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medual - Centrum Medycyny ManualnejUsługa: ból w łokciu po urazie sportowym

  Pan Piotr bardzo wnikliwie mnie zbadał, przeprowadził dokładny wywiad i zdiagnozował schorzenia. Mój główny problem to ból łokcia, jednak Pan Piotr zdiagnozował i zbadał jeszcze moje dwa innne schorzenia w okolicy kręgosłupa i stawu skokowego. Bardzo profesjonalnie podszedł do sprawy. Terapia manualna przyniosła odpowiednie skutki i bolesność się zmniejszyła. Jestem zadowolony z wizyty. Szczerze polecam :)

Pytania pacjentów (52)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem dyplomowanym terapeutą manualnym, fizjoterapeutą, specjalizującym się w Medycynie Manualnej. Wciąż rozwijane przeze mnie umiejętności oraz zdobywana wiedza poparte są licznymi certyfikatami o znaczeniu międzynarodowym.Od ponad 3 lat prowadzę Centrum Medycyny Manualnej MEDUAL. W 2016 roku zostałem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Manualnej w Modelu Holistycznym.


  Zajmuje się Rehabilitacją Medyczną, Medycyną Sportową oraz Ortopedią i Traumatologią Narządu
  Ruchu. Podstawowe dysfunkcje, z którymi pracuje to m.in.: dyskopatia, problemy ortopedyczne oraz przewlekłe i ostre bóle stawów, kości, mięśni i tkanek. W ciągu siedmioletniej praktyki klinicznej odbyłem ponad 60 szkoleń i warsztatów specjalistycznych z zakresu Terapii Manualnej, Ortopedii oraz Technik Osteopatycznych. Uzyskałem dyplomy poświadczające kompetencje, takie jak:
  - Fascial Manipulation - Level I i II
  - Ortopaedic Medicine International Cyriax - Międzynarodowy terapeuta od 2017r.
  - Fascial Distortion Model - Terapeuta dyplomowany od 2017 r.
  - Visceral Manipulation
  - Terapia Manualna Holistyczna
  - Cranio-Sacral Therapy

  Pasje w postaci sportu i Medycyny Manualnej owocują pasmem ciekawych współpracy. Dbałem oraz dbam o zdrowie i kondycję sportowców uprawiających rozmaite dyscypliny oraz reprezentujących różne drużyny, m.in.:

  -Reprezentacja Polski Kobiet w Hokeju na Trawie U-18
  ( Mistrzostwa Europy we Włoszech 2015, Mistrzostwa Europy w Irlandii 2016),
  - Reprezentacja Polski w Rugby na Wózkach,
  - Pogoń Nowe Skalmierzyce IV Liga Piłki Nożnej
  - Odolanovia Odolanów IV Liga Piłki Nożnej

  Wierzę, że kluczem w odniesieniu sukcesu w terapii jest postawienie wnikliwej diagnozy, będącej sumą wywiadu, szczegółowego badania wstępnego oraz analizy dokumentacji medycznej - wówczas przy stosowanych wskazaniach oraz zaangażowaniu pacjenta, proces prowadzonej terapii staje się formalnością - mgr Piotr Iberhan

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Medycyna sportowa
 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Edukacja

 • Absolwent PWSZ im. Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu – studia licencjackie tryb stacjonarny na kierunku fizjoterapia (2010-2013)
 • Absolwent AWF im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu- studia magisterskie tryb stacjonarny na kierunku fizjoterapia (2013-2015)
 • Międzynarodowy Terapeuta Medycyny Ortopedycznej Cyriax Bielsko-Biała (2014 - 2017)
 • Terapia Manualna Holistyczna Sierosław, Poznań (2015 -…)
 • Dyplomowany Terapeuta Powięziowy FDM Basic Poznań, Warszawa (2015-2017)
 • Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Manualnej w Modelu Holistycznym (od 2016...)
 • The Barral Institute Polska (2017-...)
 • Manipulacja Powięzi wg Luiggi Stecco Warszawa ( 2017 - ...)
więcej

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki