Lek.

Piotr Hudziec

Onkolog, Internista, Laryngolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • P
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum Onkologi

  Wspaniały lekarz zawsze życzliwy i cierpliwy.Jestem pacjentką pana doktora ponad 20 lat z bardzo dobrym slutkiem:)

 • Szukasz onkologa? Pacjenci polecają:

  Bernarda Kazanowska
  Bernarda Kazanowska
  Pediatra, Onkolog, Hematolog
  pl. Powstańców Śląskich 1/116, Wrocław
  Bardzo mądra, miła i kompetentna osoba. Dokładnie i szczegółowo przeprowadziła wywiad lekarski i zbadała córkę.… więcej

  Marek Pudełko
  Marek Pudełko
  Onkolog, Chirurg
  Powstańców Śląskich 7a, Wrocław
  Po wizycie mogę powiedzieć, że Pana doktora wyróżnia fachowość w swojej dziedzinie oraz miłe i przyjazne podejście… więcej

  Radosław Tarkowski
  Radosław Tarkowski
  Chirurg, Onkolog
  Komandorska 53b/2 , Wrocław
  Doktor Tarkowski operował moją mamę i uratował Jej życie. Zabieg zrobiony perfekcyjnie, a Doktor otoczył Mamę opieką… więcej

  Agnieszka Garncarek
  Agnieszka Garncarek
  Onkolog, Lekarz medycyny estetycznej
  Świdnicka 40, Wrocław
  Bardzo fachowa, kompetentna i rzetelna Pani Doktor. Przy tym ciepła i serdeczna. Bardzo polecam tę specjalistkę. więcej

  Aleksandra Multarzyńska
  Aleksandra Multarzyńska
  Onkolog
  ul. Grabiszyńska 165, Wrocław
  Wizyta u pani doktór przebiegła w miłej atmosferze, dostałem skierowania na potrzebne badania, które pozwoliły… więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  16 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • P
   Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum Onkologi

   Wspaniały lekarz zawsze życzliwy i cierpliwy.Jestem pacjentką pana doktora ponad 20 lat z bardzo dobrym slutkiem:)

  • K
   Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum OnkologiUsługa: Inny

   Anioł nie lekarz ! Dr Hudziec jest najlepszym co mnie w życiu spotkało ! Życze każdemu tak empatycznego lekarza i człowieka o wielkim sercu! Doktor jest właściwa osoba na właściwym miejscu . Wyrazy uznania i szacunku. Pacjentka Karolina

  • S

   Wspaniały lekarz. W czasie choroby mojej żony (dwa niezależne procesy nowotworowe) dawał
   konkretne wsparcie i pomoc w trudnych momentach. To najlepszy profesjonalista w dziedzinie
   chemioterapii. Doktor Piotr Hudziec to najlepsze co mogło się przytrafić mojej żonie, w czasie
   tej ciężkiej choroby. Dziękujemy Panie Doktorze i wyrażamy jednocześnie wielki szacunek dla Pana.

  • R

   Wielki człowiek i doskonały lekarz. Byłam z Panem Doktorem w nieustającym kontakcie w czasie choroby mojej mamy. Przez cały czas walczył o życie mojej mamy, potrafił sprawić, że ona też się nie poddawała. Gdy już było wiadomo, że przegraliśmy z rakiem, zadbał nie tylko o swoją pacjentkę, ale także o jej rodzinę. Przygotował nas na jej odejście. Jestem pod ogromnym wrażeniem wrażliwości, wiedzy i empatii Pana Doktora. Wiem, że na pewno tego nie czyta - ale mimo to dziękuję i kłaniam się...

  • M

   Wczoraj trafiłam do dr Hudźca i chcę powiedzieć że to bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim

   Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

  • K

   Najpierw pozwolę sobie nawiązać do jedynej negatywnej oceny dr Hudźca: jeśli ktoś był choć raz w DCO, to wie jaki tłumy tłoczą się pod jego gabinetem i ile pacjentów potrafi przyjąć dziennie. Trochę trudno oczekiwać, że przyjmując taką ilość pacjentów doktor jest w stanie poświęcić każdemu nieskończenie dużo czasu. Prawdą jest, że przyjmuje „ w biegu” i „ biegiem” mnie wyleczył.
   W DCO bywam średnio raz w miesiącu, a czasem zdarza mi się i częściej, prawie wszystko załatwiam biegając za nim po korytarzu, co nie przeszkadza mi cieszyć się coraz lepszymi wynikami.
   Jestem żywym przykładem profesjonalizmu tego faceta, który dowodzi, że jego doświadczenie nie wymaga długich kozetkowych wywiadów. Zdawkowa wymiana zdań , co potrzeba i co jest nie ma wpływu na sukcesy terapeutyczne doktora. Skuteczność jest ta sama.
   Jeśli domagam się wysłuchania swojego własnego narzekania zapisuje się do Onkomedu, na Ślężnej tam jest trochę luźniej i łatwiej uzyskać odpowiedzi na pytania, których chorzy na raka maja mnóstwo, w ten sposób dyskontuje sobie brak czasu Dr Hudżca w DCO. Polecam wszystkim, którzy mają niedosyt.
   Faktycznie inteligentny dowcip doktora należy rozumieć, ja Go rozumiem i lubię.
   Kiedyś w Górach Izerskich spotkałam kobietę na szlaku rowerowym- widziała, ze jestem łysa i opuchnięta, pytała kto mnie leczy. Była pacjentką Hudzca przed 5 laty. Riposta była prosta ten Doktor to najlepsze co mogło mi się trafić. I mnie i jej …

  • M

   Leczę się u pana dr Hudzca już od prawie pięciu lat i uważam iż jest bardzo dobrym specjalistą w swojej dziedzinie ponadto umie podnieś na duchu ma też poczucie humoru co przy takich chorobach też jest bardzo ważne.Moim zdaniem mało jest takich lekarzy którzy mają takie podejście do pacjentów jak on.Zyczę sobie i innym pacjentom oby było więcej takich lekarzy. Dzięki doktorowi mój tok myślenia w takiej chorobie jaką jest nowotwór zmienił się diametralnie i dlatego potrafię z nią żyć.Wielki szacunek dla dr.

  • E

   dr Hudziec to wspaniały lekarz. Codziennie dziekuje , ,że spotkałam Go na swojej drodze. W moim przypadku to nieoceniony \"przewodnik\" po wszystkich etapach leczenia nowotworu, zarówno przed jak i po operacji. Wszystkim go polecam. Nie wiem co bym bez niego zrobiła, chyba nie dałabym rady tak spokojnie wszystko przetrwać. Ufam mu, wierzę, że jego wiedza fachowa jest olbrzymia / co widać po ilości pacjentów/. Pozdrawiam Pana Doktora i dziękuję. Ea K Z-ce Śl.

   Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

  • R

   Dziękuję Bogu,ze w tak cięzkiej chorobie mojej mamy spotkaliśmy go na swojej drodze.Jest to wspaniały człowiek.Moja mama pomimo choroby modli się za jego zdrowie,i całej jego rodziny.A to znaczy że ma dla niego b. dużo szacunku i wdzięczności,tylko jemu ufa.Pan doktor jest też tylko ''człowiekiem''.Wspaniały ,b.dobry człowiek.Znakomity lekarz.

  • G

   Posiadanie wiedzy medycznej nie czyni z Niego dobrego lekarza. Jest niekomunikatywny, wręcz obcesowy, nie potrafi przekazać informacji dotyczacych leczenia w sposób rzeczowy. Jako pacjent onkologiczny, ktory oczekuje pomocy i wielu rzeczy (oczywistych dla p. Doktora)nie wie, nie odbieram jego uwag w rodzaju, że "inni są bardziej chorzy", jako wyrazu specyficznego poczucia humoru, ale jako zwykły brak wyczucia i niechęć do zajmowania się innymi.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG