dr n. med.

Piotr Hogendorf

verifiedCreated with Sketch.

Chirurg, Transplantolog

26 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
15 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Dr n. med. Piotr Hogendorf jest specjalistą chirurgii ogólnej, specjalistą transplantologii klinicznej, w trakcie specjalizacji z chirurgii onkologicznej. Studia na Wydziale Lekarskim… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
26 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • C
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CODE Centrum MedyczneUsługa: operacja przepukliny

  Sympatyczny i konkretny człowiek, który zna się na swojej pracy. Jestem po zabiegu przepukliny pachwinowej, którą wykonał Pan doktor. Termin zabiegu oraz sam zabieg bardzo szybko wykonany. W kilka dni po zabiegu bez większego problemu czy też bólu wyszedłem z rodziną na spacerek, ale oczywiście krótki żeby nie przegiąć z dobrym samopoczuciem :). Dużo można by się rozpisywać pozytywów, to był mój bardzo dobry wybór. Poprostu szczerze Polecam doktora.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Wspaniały empatyczny pan doktor zabieg przeprowadził błyskawicznie batdzo fachowo wytłumaczył jak dalej postępować po udzielił wyczerpujących informacji Bardzo dziekuje Panie Doktorze

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CODE Centrum MedyczneUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Jestem 3 miesiace po operacji przepukliny pachwinowej, czuje się dobrze, dobry kontakt z lekarzem, wszystko sprawnie i bezproblemowo. Lekarz z dużą wiedzą , dobre podejscie do pacjenta. Polecam!

 • T
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacja w sprawie operacji tarczycy

  Sympatyczny, zaangazowany w rozmowie o moich dol
  egliwosciach, empatyczny. Odpowiada na kazde zapytanie, doradza, stara sie rozwiewac wszelkie watpliwosci danego pacjenta. Dokladnie, bez zniecierpliwienia wszystko tlumaczy, tzn sposob leczenia, przebiegu operacji. Nie zal mu czasu na rozmowe z pacjentem. To byla moja pierwsza wizyta u doktora, poki co, jestem zadowolona i troche uspokojona.

 • P
  Lokalizacja: SalusUsługa: przepuklina pachwinowa

  Mam naprawione obie przepukliny pachwinowe. Pierwszą naprawiał kilka lat temu jakiś lekarz. Po operacji przez 3 tygodnie ból był okropny. A rany przez ponad 6 miesięcy nie szło dotknąć.
  Natomiast drugą przepuklinę usuwał doktor Hogendorf, ból o 80% mniejszy :). Dwa dni po zabiegu wstawałem prawie normalnie z łóżka. Rany po tygodniu normalnie można było dotknąć.
  Polecam.

 • Z
  Lokalizacja: CODE Centrum Medyczne

  Dr Hogendorf jest bardzo sympatyczny w kontakcie z pacjentem, zabieg został przeprowadzony sprawnie i skutecznie. Chodziło o rzecz drobną, ale gdyby była potrzebna pomoc w poważniejszej sprawie, zwróciłbym się do tego samego lekarza

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CODE Centrum MedyczneUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Do Pana Doktora zglosilam sie ze zmiana skory glowy; spodziewalam sie jedynie konsultacji, jednak Pan Doktor blyskawicznie przeprowadzil zabieg zaraz na miejscu. Co wiecej, ze wzgledu na moj krotki pobyt w Polsce umozliwil mi kolejna wizyte w celu zdjecia szwow jeszcze przed wyjazdem. Pan Doktor jest niezwykle profesjonalny i zyczliwy pacjentowi - naprawde nie moglam trafic na lepszego lekarza.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CODE Centrum Medyczne

  Najlepszy lekarz z jakim mialem do czynienia, świetny specjalista i konkretny fachowiec, empatyczny człowiek.

 • G
  Lokalizacja: SALVEUsługa: operacja przepukliny

  Pan doktor Hogendorf to profesjonalista , wspaniały lekarz i człowiek . Jestem bardzo zadowolony z operacji (przepuklina pępkowa) oraz opieki jaką Pan doktor mnie otoczył. Jestem bardzo wdzięczny i szczerze polecam Grzegorz Z."

 • A
  Lokalizacja: SALVEUsługa: przepuklina pachwinowa

  Jestem po udanej operacji przeprowadzonej przez Pana doktora-przepuklina pachwinowa. Dr Piotr Hogendorf to świetny specjalista, pełen profesjonalizm, wszystko wyjaśnia,ma podejście do pacjenta. Podczas wizyty zaproponował dalsze leczenie (zabieg) oraz sam załatwił wszystkie formalności (szpital). Lekarz bardzo delikatny, leczenie bez bólu. Polecam w 100%

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dr n. med. Piotr Hogendorf jest specjalistą chirurgii ogólnej, specjalistą transplantologii klinicznej, w trakcie specjalizacji z chirurgii onkologicznej.

  Studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi ukończył z wyróżnieniem w 2004 roku.

  Pracę zawodową rozpoczął w Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej UM w Łodzi w Szpitalu im. Norberta Barlickiego.

  W roku 2008 obronił, z wyróżnieniem, pracę doktorską dotyczącą chirurgii trzustki, której promotorem był Pan Profesor Janusz Strzelczyk.

  Specjalizację w dziedzinie chirurgii ogólnej uzyskał w 2012 roku, a w roku 2016 specjalizację z transplantologii klinicznej.

  Od listopada 2013 roku pełni funkcję adiunkta w Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej. Prowadzi zajęcia dydaktyczne ze studentami Wydziału Lekarskiego oraz ze studentami anglojęzycznymi z zakresu chirurgii ogólnej i transplantologii. W roku akademickim 2010/2011 wyróżniony prestiżowym tytułem „Nauczyciel Akademicki Roku” - „Teacher of the Year”. W roku akademickim 2016/2017 ponownie wyróżniony prestiżowym tytułem „Nauczyciel Akademicki Roku” - „Teacher of the Year”.

  Jest autorem lub współautorem kilkudziesięciu publikacji i kilkudziesięciu doniesień zjazdowych prezentowanych w kraju i zagranicą oraz współautorem tłumaczeń podręczników medycznych w języku angielskim.

  Ma szerokie zainteresowania. Swoją wiedzę kliniczną systematycznie uzupełnia na licznych szkoleniach, kursach i stażach (m.in.: Klinika Chirurgii Kolorektalnej, Klinika Chirurgii Naczyniowej, Royal Liverpool Hospital w Wielkiej Brytanii, Klinika Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej, Erasmus Medical University w Holandii, Klinika Chorób Wątroby Uniwersytetu w Barcelonie, Hiszpania). Włada biegle językiem angielskim.

  Dr Piotr Hogendorf wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej, chirurgii onkologicznej oraz transplantacyjnej. Zajmuje się również diagnostyką i leczeniem operacyjnym nowotworów przewodu pokarmowego (rak jelita grubego, rak żołądka, rak trzustki, rak wątroby, rak pęcherzyka żółciowego, rak dróg żółciowych, przerzuty nowotworowe), choroby dróg żółciowych i pęcherzyka żółciowego (kamica pęcherzyka żółciowego, kamica dróg żółciowych), refluks żołądkowo-przełykowy, przepuklina rozworu przełykowego, przepukliny brzuszne, przepukliny w bliźnie pooperacyjnej, przepukliny pępkowe, przepukliny pachwinowe, choroby tarczycy, wole guzkowe, choroby żył, żylaki kończyn dolnych, choroby odbytu, żylaki odbytu, szczelina odbytu, choroby skóry wymagające leczenia zabiegowego w tym dermatochirurgia estetyczna.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna
 • Transplantologia kliniczna

Edukacja

 • Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi - 2004 roku.

Publikacje

 • Autor lub współautor kilkudziesięciu publikacji i kilkudziesięciu doniesień zjazdowych prezentowanych w kraju i zagranicą oraz współautorem tłumaczeń podręczników medycznych w języku angielskim.

Nagrody i wyróżnienia

 • W roku akademickim 2010/2011 wyróżniony prestiżowym tytułem „Nauczyciel Akademicki Roku” - „Teacher of the Year”.

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Klinika Chirurgii Kolorektalnej, Klinika Chirurgii Naczyniowej, Royal Liverpool Hospital w Wielkiej Brytanii, Klinika Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej, Erasmus Medical University w Holandii, Klinika Chorób Wątroby Uniwersytetu w Barcelonie, Hiszpania

Zdjęcia