Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

Plac Hallera 1, Polesie, Łódź Przyjmuje na NFZ
Klinika Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Samodzielnego Publicznego Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Wojskowej Akademii Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi - Centralny Szpital Weteranów

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Ubezpieczenia akceptowane pod tym adresem

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

NFZ


Przyjmuję: dorosłych
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych laryngologów w pobliżu
Aleja Lipowa 102, Nieborów Przyjmuje na NFZ
Poradnia Lekarsko-Dentystyczna Hadrowicz Sp. J.

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Ubezpieczenia akceptowane pod tym adresem

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

NFZ


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych laryngologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi W 2011r. ukończyłem kierunek Lekarski W 2014r. ukończyłem kierunek Lekarsko-Dentystyczny W 2016 ...

Zobacz pełen opis

Specjalizacje

  • Otorynolaryngologia
  • Stomatologia ogólna

Usługi i ceny

Badania laryngologiczne


Aleja Lipowa 102, Nieborów

Poradnia Lekarsko-Dentystyczna Hadrowicz Sp. J.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu złamania twarzoczaszki

Dr n. med. Piotr Hadrowicz jest wspaniałym lekarzem, posiadającym ogromną wiedzę specjalistą otorynolaryngoloii i stomatologii.
Miałam szczęście, że trafiłam do Pana doktora. Nie wiem jak by się zakończyła moja historia, czy mogłabym jeszcze dzisiaj siedzieć przy komputerze i pisać te słowa a jeśli tak to czy wyglądałabym tak jak wyglądam i bez bólu mogłabym dalej żyć?
A oto moja historia.
Był poniedziałkowy wieczór. Wystarczyło, że w pechowy sposób przewróciłam się na ulicy, upadając na twarz. Gdy oprzytomniałam, całą twarz miałam zalaną krwią i obolałą. Ponieważ ból był dokuczliwy, pojechałam na SOR do szpitala na Zawodzie w Częstochowie gdzie wykonano mi tomografię głowy, z opisu której wynikało, że mam złamanie ścian zatoki szczękowej i kości nosa z krwiakiem w zatoce i rozedmą podskórną w okolicy policzkowej i dolnego brzegu oczodołu, złamanie środkowego piętra twarzoczaszki. Po kilku godzinach spędzonych na SOR-e otrzymałam skierowanie do laryngologa i odesłano mnie do domu mając poczucie załatwienia sprawy! Następnego dnia odebrałam dokumentację ze szpitala Zawodzie i szukałam przychodni, w której przyjmuje laryngolog. W środę z opuchniętą od krwiaków twarzą zostałam przyjęta w przychodni przy ul. Księżycowej. I od tego momentu dopiero faktycznie zaczęto udzielać mi pomocy. Pani dr nastawiła mi nos, wykonała badania i niezwłocznie odesłała do sąsiedniego gabinetu do dr okulistki. Po wykonaniu badań oczu z przychodni skierowano mnie na SOR do szpitala na Parkitkę. Nie zdawałam sobie sprawy z powagi zagrożenia mojego życia i zdrowia. Wieczorem w środę zostałam przyjęta na SOR-e na Parkitce, gdzie po wstępnym badaniu skierowano mnie na CITO do przyjęcia na oddział okulistyki. W czwartek na okulistyce wykonano mi badania wzroku i poproszono o pilną konsultację laryngologiczną. I tutaj szczęśliwie trafiłam pod opiekę dr Pitra Hadrowicza, który po zapoznaniu się z wynikiem tomografii, dokładnym obejrzeniu badania nagranego na płytce podjął niezwłoczną decyzję o koniec operacji. Poinformował mnie, że pozostawienie mnie z takimi złamaniami środkowego piętra twarzy i czekanie aż samo się zrośnie stanowi zagrożenie dla mojego życia i zdrowia, zagraża oku itd. Czując ból i widząc fachową opiekę lekarza zdecydowałam się na operację. Dr Piotr Hadrowicz niezwłocznie zorganizował zespół operacyjny, lekarza chirurga szczękowego i anestezjologa .
Na oddziale otolaryngologii wszystko było na wysokim poziomie, oddział po remoncie, dobrze wyposażony i zorganizowany, lśniący czystością. W nocy około 23.00 przyjechał chirurg szczękowy, w celu zapozna się z przypadkiem, który będzie rano operował. W piątek rano dr Hadrowicz i dr Denis przeprowadzili operację, poskładali mnie montując 3 płytki tytanowe, pozszywali mięśnie od strony podniebienia i na zewnątrz policzka wykonując łączenie kości i mięśni zszywając warstwami a na koniec wykonano operację plastyczną. W trakcie operacji straciłam jednego zęba, drugiego mi uratowano podszywając i wzmacniając. Doktor Piotr Hadrowicz wielokrotnie w ciągu dnia doglądał pacjentów, sprawdzał jak każda osoba się czuje, dbał o pacjentów i cały oddział. Jestem niezmiernie, bezgranicznie wdzięczna i szczęśliwa, że właśnie trafiłam do dr n.med. Piotra Hadrowicza, Dzięki zaangażowaniu, umiejętnościom i wiedzy dr Hadrowicza po dwóch i pół miesiącach od zdarzenia jestem w pełni sprawną osobą cieszącą się życiem. Miejsce zszycia twarzy bardzo ładnie się zagoiło, a ślad po szyciu się wyrównuje i blednąc zanika. Gdy patrzę codziennie w lustro uśmiecham się i dziękuję Bogu, że poprowadził mnie taką drogą- pod opiekę wspaniałych lekarzy. Mało tego, dr Hadrowicz nie zakończył swojej pracy na operacji. Przeprowadził ze mną dokładną rozmowę, wnikając co było powodem mojego upadku, w czasie którego się nie broniłam. Poinformował mnie, że powinnam być pod opieką neurologa, z powodu chwilowego odcięcia świadomości ( tak jakby mnie ktoś wyłączał z zasiania). Dzięki zaangażowaniu, ogromnej pasji leczenia, niesienia pomocy innym, szerokiej i ogromnej wiedzy dr n. med. Piotra Hadrowicza, dzisiaj już jestem po licznych badaniach, zostałam zdiagnozowana i rozpoczęłam właściwe leczenie.
Za udzieloną pomoc bardzo dziękuję Panie Doktorze a jednocześnie, osobom szukającym fachowej pomocy z całego serca poleca dr Hadrowicza. Oby Pan Doktor jak najdłużej pracował i prowadził oddział w szpitalu na Parkitce. Życzę powodzenia i licznych sukcesów.
Z wyrazami szacunku pacjentka
Ewa J.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Dr Hadrowicz.Wspaniały specjalista.
Konkretnie,merytorycznie omawia problem.Lekarz z ogromną dozą empatii.Szczerze polecam.
Dziekuję Panie Doktorze.
Katarzyna.


C
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Oddział Laryngologiczny Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. M. Pirogowa w Łodzi Mukoplastyka

Swietny specjalista. Bardzo profesjonalnie przeprowadzony zabieg mukoplastyki nosa oraz przycinania malzowin nosowych, opieka na najwyzszym poziomie. Widac, ze nie olewa pacjenta i po prostu mu sie chce. Kazde badanie przeprowadzone bardzo dokladnie. Naprawde szczrze polecam.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Oddział Laryngologiczny Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. M. Pirogowa w Łodzi operacja przegrody nosowej oraz mukoplastyka

Na zabieg zjawiłem się dzień wcześniej. Pielęgniarki pobrały krew, dostałem swoje łóżko, następnie Dr Piotr Hadrowicz przeprowadził prawdziwy wywiad - wypytał dosłownie o wszystko, następnie zajrzał do wyniku tomografii zatok, wszystko wytłumaczył (dlaczego mam przez tyle lat problemy z oddychaniem oraz bardzo często bóle zatok) i przedstawił oraz wytłumaczył dokumenty do operacji.
Na drugi dzień Doktor przywitał mnie na sali operacyjnej. Podczas zabiegu byłem świadomy (znieczulenie dożylne), Doktor często pytał czy wszystko ok i sprawdzał moją świadomość. Zabieg przeprowadzony bardzo sprawnie bez niespodzianek.
Przez cały proces dochodzenia do zdrowia (najpierw kilka dni po zabiegu w szpitalu, potem podczas konsultacji) Doktor był bardzo wyrozumiały - mimo tego, że robiło mi się słabo prawie na każdy widok krwi nie denerwował się i był bardzo opiekuńczy. Bardzo dba o wszystkich swoich pacjentów - razem z operowanym kolegą z sali jesteśmy bardzo zadowoleni.
Miesiąc po operacji - bóle ustąpiły, a drożność nosa jest nie do opisania. Po 25 latach w końcu mogę normalnie oddychać przez nos.
W 100% polecam tego lekarza - pełen profesjonalizm!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi W 2011r. ukończyłem kierunek Lekarski W 2014r. ukończyłem kierunek Lekarsko-Dentystyczny W 2016 ...

Zobacz pełen opis

Specjalizacje

  • Otorynolaryngologia
  • Stomatologia ogólna

Powiązane wyszukiwania