lek.

Piotr Grzybowski

Okulista

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Specjalizuję się w okulistyce dziecięcej oraz diagnostyce i leczeniu zeza i niedowidzenia. W latach 1997 - 2011 pracowałem w Klinice Okulistyki Dziecięcej Instytutu Centrum Zdrowia… więcej

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Specjalizuję się w okulistyce dziecięcej oraz diagnostyce i leczeniu zeza i niedowidzenia. W latach 1997 - 2011 pracowałem w Klinice Okulistyki Dziecięcej Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki. Obecnie współtworzę ośrodek dedykowany najmłodszym pacjentom CENTRUM OKULISTYKI "OKO DZIECKA". W praktyce ambulatoryjnej staram się pomagać Pacjentom, zarówno mały i dużym, mającym problemy z zezem i niedowidzeniem, wadami wzroku, zapaleniem brzegów powiek w tym z zakażeniem Nużeńcem, zaburzeniami nawilżenia oczu w tym z zespołem suchego oka, zapaleniami błony naczyniowej także w chorobach układowych, jaskrze. Ponadto kwalifikuje pacjentów do zabiegów operacyjnych oraz wykonuje badania okulistyczne wcześniaków i małych dzieci. Dobieram także soczewki kontaktowe.

  Zapraszam dzieci od urodzenia wraz rodzicami i dorosłych na konsultację okulistyczną w Centrum Okulistyki "Oko Dziecka"w Łodzi oraz dzieci powyżej 4 roku życia wraz z rodzicami i dorosłych do gabinetu w Ozorkowie.

Specjalizacje

 • Okulistyka

Choroby

więcej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Pan dr Grzybowski jako jedyny postawił prawidłową diagnozę odnośnie mojej wady. Jest również prowadzącym dla mojej córeczki. Jest osobą cierpliwą, wytłumaczy wszystko a przede wszystkim ma wysoką kulturę osobistą. Ja jestem bardzo zadowolona. Magdalena

 • R

  P. Grzybowski leczył mnie, kiedy byłem małym chłopcem i muszę powiedzieć, że jest bardzo miłym i sympatycznym specjalistą. Poza tym jest niezwykle spokojny, co stanowi dużą wartość w leczeniu pacjentów. Miałem przyjemność po latach spotkać p. Grzybowskiego na badaniach w zakresie medycyny pracy i urzekł mnie duży profesjonalizm oraz kultura osobista tego lekarza. Chętnie odpowiada na pytania, cierpliwie wyjaśnia wszelkie wątpliwości.

 • K

  Zdecydowanie polecamy Pana Doktora. Wizyta z sześcioletnią córeczką, wrażliwą mocno na swoim punkcie, odbyła się bardzo przyjemnie, a jednocześnie fachowo. Pan doktor bardzo dokładnie tłumaczył nam - rodzicom wszelkie niuanse okulityczne, informował dokladnie, jakie badanie w danym momencie przeprowadza, wyjaśniał, opisywał. Córeczka zadowolona, mimo, że była zaskoczona, bo to pierwsza wizyta u okulisty i szereg badań. W przerwie, czekając na zadziałanie kropli, szybko malowała dla Pana doktora rusynek - a to z jej strony największy dowód sympatii:)

 • Z pełną odpowiedzialnością polecam Pana doktora. Sympatyczny, rzetelny i cierpliwy. Pacjent zostanie dokładnie przebadany i otrzyma pełną informację nt. stanu zdrowia. Pan Piotr Grzybowski wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości pacjenta. Z pełnym zaangażowaniem stara się pomóc. Wielki szacunek dla Pana Piotra Grzybowskiego.

 • Byliśmy u pana doktora z dwuletnią córeczką na wizycie. Była to wizyta prywatna. Pan doktor był rzetelny, spokojny, cierpliwy, mimo że nasza córeczka płakała i nie chciała dać się zbadać (efekt po wcześniejszej wizycie u innej pani doktor, również okulisty...). W niezwykle sympatyczny sposób się z naszym dzieckiem obszedł. Mój mąż stwierdził, że córka nie miałaby urazu, gdybyśmy od razu trafili do doktora Grzybowskiego. Wszystko cierpliwie nam wytłumaczył, dodał, że następnym razem nie musimy przychodzić prywatnie, możemy spokojnie zapisać się na wizytę niepłatną raz wytłumaczył, jak mamy to zrobić. Widać, że zależy mu na pacjencie, ma niesamowite podejście, jest miły i ciepły dla dziecka. Wcześniej nie spotkałam takiego lekarza, nawet pediatry... Serdecznie polecam!!!

 • Byłam u tego lekarza po raz pierwszy i... jestem pod wrażeniem. Człowiek emanujący spokojem i cierpliwością. Badanie przeprowadzone szczegółowo ale bardzo sprawnie. Widać przyjazne podejście lekarza do małoletnich pacjentów i ich opiekunów. Co najważniejsze, po badaniu doktor Piotr Grzybowski znajduje czas na rozmowę na temat wyników badania i porady dotyczące stwierdzonej wady wzroku. RZECZOWO I SYMPATYCZNIE. POLECAM!

 • Po wielomiesięcznych poszukiwaniach specjalisty ds.leczenia zeza u dzieci i związanych z tym, niestety kolejnych rozczarowaniach ,dotarliśmy wreszcie do CZMP i dr.Piotra Grzybowskiego.Pan dr.jest znakomitym specjalistą w swojej dziedzinie,przeprowadził na naszych bliźniaczkach zabieg mający na celu prawidłowe ustawienie gałki ocznej.Wszystko odbyło się w profesjonalny sposób,bez żadnych komplikacji.Co jest bardzo ważne-pan dr.ma zawsze czas dla rodziców,wyjaśnia wszelkiewątpliwości ,służy radą i profesjonalną wiedzą w sposób bardzo jasny i przejrzysty nawet dla największych laików.Serdecznie polecam!

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online