dr n. med.

Piotr Gryglas

Kardiolog, Hipertensjolog

Pen-iconCreated with Sketch. Zadaj darmowe pytanie Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Dr n. med. Piotr Gryglas jest specjalistą chorób wewnętrznych, kardiologiem i hipertensjologiem.

Piotr Gryglas, doktor nauk medycznych. Ukończył Akademię Medyczną w…
więcej

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Dr n. med. Piotr Gryglas jest specjalistą chorób wewnętrznych, kardiologiem i hipertensjologiem.

  Piotr Gryglas, doktor nauk medycznych. Ukończył Akademię Medyczną w Warszawie
  w 1995 roku. W latach 1995-1996 odbył Staż Podyplomowy w SPCSK AM.

  Od 1998 roku prowadzi Indywidualną Specjalistyczną Praktykę Lekarską w zakresie chorób wewnętrznych, później hipertensjologii i kardiologii.

  W latach 2000-2003 był osobistym lekarzem premiera RP, a od 1996 roku do 2003 roku pełnił obowiązki
  starszego asystenta przy Katedrze i Klinice Chorób Wewnętrznych
  i Nadciśnienia Tętniczego. W 2007 roku został również specjalistą w hipertensjologii,
  a w 2008 roku – w kardiologii. Od 15 lat uczestniczy w licznych międzynarodowych
  eksperymentalnych programach klinicznych.

  Dr Piotr Gryglas był również konsultantem naukowym magazynów o tematyce zdrowotnej.

  Od kilku lat współpracuje z telewizją TVN w charakterze eksperta ds. medycyny i zdrowia.

  0d 1996 roku łączy obowiązki lekarza z obowiązkami nauczyciela akademickiego. Uczy studentów medycyny
  w zakresie chorób wewnętrznych i kardiologii, lekarzy stażystów i lekarzy specjalizujących się w
  medycynie rodzinnej, chorobach wewnętrznych, hipertensjologii i kardiologii. Prowadzi liczne wykłady,
  szkolenia i warsztaty dla lekarzy i farmaceutów.

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne
 • Kardiologia
 • Hipertensjologia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
26 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet LekarskiUsługa: Inny

  Wspaniała opinia Doktora w pełni znajduje odzwierciedlenie w rzeczywistości, doznałem silnego wstrząsu po penicylinie który realnie zagrażał życiu, szybka trafna diagnoza oraz dobrze dobrane leki, poprawa nastąpiła w kilka godzin. Nie ma wielu takich lekarzy jak Doktor Gryglas. Gorąco polecam wszystkim

 • Kierując się wspaniałymi opiniami internautów oraz wszelkimi informacjami na temat doświadczenia, historią i miejsca pracy - umówiłam moją mamę na wizytę. Pierwsze wrażenie naprawdę bardzo pozytywne. Wysoka kultura osobista, dobrze przeprowadzony wywiad, analiza wszystkich badań, rozmowa oraz samo badanie - nic do zarzucenia. Dodatkowo pomoc przy uzyskaniu dostępu do holtera w Szpitalu na Banacha. Potem kolejna wizyta po uzyskaniu wyników z holtera. Druga wizyta również w porządku i zapewne wszystko byłoby jak nalezy gdyby nie fakt, że przepisane dawki leków, o mało nie doprowadziły mojej mamy do zapaści. Pan doktor zalecił, żeby pod żadnym pozorem nie zmieniać dawkowania leków (gdyż podobno ludzie sami sobie reguluja medykamenty i często z tego powodu biorą się kłopoty zarówno z ciśnieniem, jak i sercem). Podczas leczenia Przy ciśnieniu 70/42 i pulsie 48 - zadzwoniłam do pana doktora ogromnie zaniepokojona, widząc jak czuje się moja mama. Lekarz powiedział, że to minie, żeby nie przerywać leczenia, a puls mozna sobie podwyższyć niedużą ilością koniaku!!!!
  Niestety - za pierwszym razem dałam się przekonać i prawie zmusiłam moją mamę (która nie pije alkoholu) do zażycia 20-30 ml. Rzeczywiście serce zaczęło bić trochę szybciej. W ten sposób mama pomna słów p.doktora o niezmienianiu kuracji - brała leki, bardzo źle się czuła, niemal mdlała i tak było ok. 2 tygodnie. Kolejny raz kiedy parametry na ciśnieniomierzu okazały się jeszcze gorsze, a samopoczucie takie, że już właściwie pogodziła się z faktem, że umrze - wezwałyśmy innego doktora do domu i okazało się, że koniecznie nalezy zmienić dawkowanie, że przepisane leki mozna podawać do 60 roku zycia i to bardzo ostrożnie i w małych ilościach (zamiast 3 x 150mg - najwyżej 1 raz doraźnie!!!). Zmieniłysmy sposób przyjmownia leków, ten zalecany przez pana doktora - odstawiłysmy zupełnie. Od tego czasu minęły 2 lata - mama czuje się znakomicie.
  Nigdy nie ufajmy lekarzom do końca. Każdy organizm jest inny i po samopoczuciu nalezy stwierdzić czy kontynuować leczenie czy je zmienić. Intencje zapewne były dobre - tylko wynik móg być tragiczny.

 • Bardzo dobry lekarz. Zna się na wszystkich chorobach, bezbłędnie stawia diagnozy i idealnie dobiera metody leczenia. Oprócz ustawienia mi prawidłowego ciśnienia krwi, pomógł mi w walce z depresją, dobierając świetne leki, po których mogę idealnie funkcjonować i znowu cieszyć się życiem. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza wszystkim chorym.

 • Świetny lekarz! Bez problemu potrafił postawić trafną diagnozę, mimo że wielu jego kolegów po fachu nie potrafiło uporać się z tak trudnym przypadkiem. Szczerze polecam!!!

 • Wspaniały człowiek o wielkim uroku osobistym, bardzo dobry lekarz. Podczas wiztyty czułam się wspaniale. Nareszcie ktoś mi wytłumaczył kwestię mojej choroby i możliwości zapobiegania jej nawrotom. Szkoda, że nie trafiłam do Pana Dr wcześniej. Zgłosiłam się na wizytę prawie w depresji, a wyszłam jak na skrzydłach. Gorąco polecam. D. Socha

 • Sympatyczny,konkretny, pozytywnie nastawiony do życia, o ogromnym poczuciu humoru.. polecam dla każdego pacjenta z poczuciem depresji..! profesjonalista to za mało powiedziane ! :)

 • Znam Pana Doktora jeszcze z czasów kiedy był studentem AM w Warszawie. Już wtedy przerastał wiedzą 99% swoich kolegów i wielu już praktykujących lekarzy. Już wówczas, podobnie jak dziś, patrzy na pacjenta jak na jedność , a nie zbiór organów, ma holistyczne podejście do leczenia i samych chorób. Poza tym posiada wiedzę nie tylko na temat swojej specjalizacji, ale obeznany jest w chorobami w każdej dziedzinie medycyny. Ujmujący sposób bycia i urok osobisty. Gorąco polecam.

 • Pan Doktor Gryglas prowadził moje nadciśnienie w ciąży. Niewielu lekarzy zna się na tym temacie, jak i niewielu jest gotowych podjąć wyzwanie opieki nad ciężarną pacjentką wysokiego ryzyka. To w dużej mierze dzięki fachowości i pozytywnemu podejściu do życia Doktora Gryglasa przeszłam przez ciążę bez większych problemów i urodziłam zdrowego synka.

 • M

  Leczę się od ponad 8 lat u różnych specjalistów ale takiego CZŁOWIEKA jak dr PIOTR GRYGLAS jeszcze nie spotkałam.
  Wizyta u doktora to przyjemność- serdeczność i fachowość. Wysłuchał mnie niczym najlepszy psycholog.
  Odniosłam wrażenie, że zna tajniki całego naszego organizmu i potrafi pomóc dosłownie we wszystkim.
  Ma ogromną wiedzę, którą się czuje zaraz po wejściu do gabinetu. POLECAM!!!!!

 • Bardzo wysoko oceniam dr Gryglasa dającego poczucie pacjentowi że jest w dobrych rękach. I nie tylko poczucie bo dr Gryglas prowadzi niezwykle skuteczną terapię w moim przypadku terapię nadciśnienia tętniczego

  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online