lek.

Piotr Góralski

verifiedCreated with Sketch.

Chirurg, Proktolog, Gastrolog

27 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
27 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista chirurgii ogólnej. Od 2016 r. pracuje w Centrum Onkologii gdzie zajmuje się diagnostyką i leczeniem nowotworów tarczycy. Poprzednio pracował w Katedrze i Klinice Chirurgii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
27 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarska MediSpaceUsługa: bóle brzucha, problemy rektalne

  Myślę, że Pan Doktor wykonuje bardzo dobrą pracę. Jest lepszy niż niejeden gastrolog nie będący chirurgiem, dokładnie zapoznaje się z wynikami badań i przeprowadza wywiad. Nawet w bardzo trudnym przypadku proponuje leczenie i poszerza diagnostykę. Jest przy tym bardzo kulturalny i kompetentny. Warto udać się do niego z poniekąd wstydliwymi problemami z tego zakresu, jak i szukając pomocy gastrologicznej, której nikt do tej pory w pełni nie udzielił. Polecam ze względu na praktycznie każdy aspekt dobrej wizyty lekarskiej, nie mam żadnych zastrzeżeń :)

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarska MediSpace

  Bardzo szybka i przyjemna wizyta, wszystko prosto zwięźle i na temat. Wyjaśniony problem i odrazu wypisane odpowiednie leki.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Szczerze polecam.Lekarz z prawdziwego powołania. To, co robi, nacechowane jest pasją , olbrzymim zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem.
  Pan Doktor operował mnie w Centrum Onkologii. W sposób spokojny, rzeczowy i dokładny wyjaśnił wszystko przed operacją, rozwiał wszelkie wątpliwości. Świetna ręka-operacja przebiegła sprawnie,bez żadnych komplikacji, blizna niewielka, rana zagoiła się bezproblemowo.Po operacji pan doktor również zainteresowany samopoczuciem pacjenta, słuchający i cierpliwie, wyczerpująco odpowiadający na wszystkie pytania. A do tego przesympatyczny, otwarty człowiek.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarska MediSpaceUsługa: wizyta po operacji tarczycy

  Pan doktor jest świetnym fachowcem i przemiłym człowiekiem . Umie słuchać i udziela wyczerpujących odpowiedzi. Bardzo polecam.

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarska MediSpace

  Polecam Pana Doktora każdemu, komu zależy na uzyskaniu profesjonalnej pomocy. Rzeczowe podejście do problemu oraz dyskrecja. Poświęcił mojemu mężowi dużo czasu jednak nie da się pomóc komuś, kto nie da sobie pomóc. Ja ze swojej strony bardzo dziękuję Panu Doktorowi. Jeżeli sama będę kiedyś potrzebowała tego typu pomocy to Pan Doktor jest pierwszy na liście.

 • S
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarska MediSpace

  Gastroskopia w wykonaniu doktora Góralskiego przebiega sprawnie, bez steresu , nie jest wcale tak nieprzyjemna, jak zwykle sie uważa . Nie ma czego się bać. Podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi wypowidziami innych pacjentów. Bardzo polecam skorzystanie z porady doktora wszystkim którzy borykają się z problemami gastrycznymi.

  S.Wasilewska

 • C
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo cierpliwy, wnikliwy lekarz. Odpowiada na każde pytanie, wyjaśni wszystko, dopyta i sam zbada, żeby mieć 100% pewności. Potrafi uspokoić, wyjaśnić jak dalej postępować. Bardzo polecam! Wizyta była opóźniona ze względu na inna pacjentkę, która wymagała natychmiastowego działania - Pan Doktor zajął się nią i pomógł. Czasem warto poczekać chwilę dłużej, nie wiadomo kiedy nam się przytrafi podobna historia.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarska MediSpace

  Pierwsza wizyta u Pana Doktora przebiegła w przyjaznej atmosferze, Pan Doktor wytłumaczył mi wszystkie możliwości, zalecił badania, a przede wszystkim uspokoił. Pan Doktor wydaje się być rzeczowym i konkretnym lekarzem.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarska MediSpace

  Polecam. Lekarz, który słucha a wiem, że wymaga to dużego taktu i zrozumienia by wysłuchać sugestii upartego pacjenta. Zero wyniosłości. Uzyskałam odpowiedzi na każde pytanie. Mimo, że minął przysłowiowy czas, nie opuściłam gabinetu dopóki doktor nie upewnił się, że wszystko zrozumiałam. Tłumaczenie procesu chorobowego jak i leczenia na ogromny plus. Konkretny, dobrze rozpisany plan leczenia. Czuję się dobrze zaopiekowana i świadoma swojej choroby. Byłam u kilku lekarzy i dopiero po tej wizycie wyszłam usatysfakcjonowana.

 • Lokalizacja: Przychodnia Lekarska MediSpaceUsługa: konsultacja gastrologiczna

  Daje 5/5! Bardzo fajny lekarz. Wysłuchał cierpliwie historii mojej choroby, zaplanował leczenie oraz udzielił wielu cennych wskazówek. Zwrócił również uwagę na rzeczy, o których inni lekarze nawet nie wspomnieli!
  Dodatkowo, przychodnia, w której przyjmuje jest ładna i nowoczesna, polecam :)

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista chirurgii ogólnej. Od 2016 r. pracuje w Centrum Onkologii gdzie zajmuje się diagnostyką i leczeniem nowotworów tarczycy. Poprzednio pracował w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus, gdzie odbywał specjalizację. Członek Polskiego Towarzystwa Transplantacyjnego i Towarzystwa Chirurgów Polskich. Zainteresowany rozwiązaniami małoinwazyjnymi w proktologii i chirurgii ogólnej. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy na oddziale chirurgii transplantacyjnej. Obecnie rozwija zainteresowanie chirurgią oraz diagnostyką guzów tarczycy. Endoskopista w zakresie górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego. Uczestnik licznych kursów endoskopowych i endoskopii zabiegowej. W trakcie specjalizacji z chirurgii onkologicznej.

  INFORMUJEMY, ŻE ZAPISY ZA POŚREDNICTWEM PORTALU ZNANY LEKARZ DOTYCZĄ TYLKO KONSULTACJI LEKARSKICH. ZAPISY NA WSZELKIE BADANIA I ZABIEGI SĄ MOŻLIWE DROGĄ TELEFONICZNĄ LUB OSOBIŚCIE.

  hobby: Żeglarstwo, sporty motocyklowe, pływanie, narciarstwo zjazdowe


  Klientów towarzystw ubezpieczeniowych pragnących umówić się na wizytę w ramach ubezpieczenia prosimy o kontakt telefoniczny z Przychodnią, bądź z infolinią towarzystwa ubezpieczeniowego (zgodnie z zasadami zapisów danego ubezpieczyciela).

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Edukacja

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny (2009)

Publikacje

 • "Sposoby leczenia chłonkotoku po przeszczepieniu nerki" (Terapia, styczeń 2016)
 • "Assessment of risk factors of a lymphocele following kidney transplantation" (Medtube science 2015)

Nagrody i wyróżnienia

 • Nagroda zespołowa za specjalne osiągnięcia w zakresie przeprowadzonych transplantacji narządów w 2014 roku

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Szkolenie z Endoskopii Zabiegowej (2015)
 • Diagnostyka i leczenie chorób prokotologicznych (Roztoczańska Szkoła Ultrasonografii)

Certyfikaty

Choroby

więcej

Zdjęcia