Umów wizytę Zapytaj lekarza 27 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista chirurgii ogólnej. Od 2016 r. pracuje w Centrum Onkologii gdzie zajmuje się diagnostyką i leczeniem nowotworów tarczycy. Poprzednio pracował w Katedrze i Klinice Chirurgii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
23 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarska MediSpace

  Polecam Pana Doktora każdemu, komu zależy na uzyskaniu profesjonalnej pomocy. Rzeczowe podejście do problemu oraz dyskrecja. Poświęcił mojemu mężowi dużo czasu jednak nie da się pomóc komuś, kto nie da sobie pomóc. Ja ze swojej strony bardzo dziękuję Panu Doktorowi. Jeżeli sama będę kiedyś potrzebowała tego typu pomocy to Pan Doktor jest pierwszy na liście.

 • S
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarska MediSpace

  Gastroskopia w wykonaniu doktora Góralskiego przebiega sprawnie, bez steresu , nie jest wcale tak nieprzyjemna, jak zwykle sie uważa . Nie ma czego się bać. Podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi wypowidziami innych pacjentów. Bardzo polecam skorzystanie z porady doktora wszystkim którzy borykają się z problemami gastrycznymi.

  S.Wasilewska

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo cierpliwy, wnikliwy lekarz. Odpowiada na każde pytanie, wyjaśni wszystko, dopyta i sam zbada, żeby mieć 100% pewności. Potrafi uspokoić, wyjaśnić jak dalej postępować. Bardzo polecam! Wizyta była opóźniona ze względu na inna pacjentkę, która wymagała natychmiastowego działania - Pan Doktor zajął się nią i pomógł. Czasem warto poczekać chwilę dłużej, nie wiadomo kiedy nam się przytrafi podobna historia.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarska MediSpace

  Pierwsza wizyta u Pana Doktora przebiegła w przyjaznej atmosferze, Pan Doktor wytłumaczył mi wszystkie możliwości, zalecił badania, a przede wszystkim uspokoił. Pan Doktor wydaje się być rzeczowym i konkretnym lekarzem.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarska MediSpace

  Polecam. Lekarz, który słucha a wiem, że wymaga to dużego taktu i zrozumienia by wysłuchać sugestii upartego pacjenta. Zero wyniosłości. Uzyskałam odpowiedzi na każde pytanie. Mimo, że minął przysłowiowy czas, nie opuściłam gabinetu dopóki doktor nie upewnił się, że wszystko zrozumiałam. Tłumaczenie procesu chorobowego jak i leczenia na ogromny plus. Konkretny, dobrze rozpisany plan leczenia. Czuję się dobrze zaopiekowana i świadoma swojej choroby. Byłam u kilku lekarzy i dopiero po tej wizycie wyszłam usatysfakcjonowana.

 • Lokalizacja: Przychodnia Lekarska MediSpaceUsługa: konsultacja gastrologiczna

  Daje 5/5! Bardzo fajny lekarz. Wysłuchał cierpliwie historii mojej choroby, zaplanował leczenie oraz udzielił wielu cennych wskazówek. Zwrócił również uwagę na rzeczy, o których inni lekarze nawet nie wspomnieli!
  Dodatkowo, przychodnia, w której przyjmuje jest ładna i nowoczesna, polecam :)

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarska MediSpaceUsługa: badanie proktologiczne

  Jestem zadowolona z wizyty mimo że badania proktologiczne nie należą do najprzyjemniejszych a o problemach w tamtych okolicach nie opowiada się zbyt łatwo (zwłaszcza gdy występują w młodym wieku) Lekarz bardzo miły, profesjonalny, dopytuje, wyjaśnia, łatwo się z nim nawiązuje kontakt. Badanie przeprowadzone sprawnie. Pomimo odczuwanej przeze mnie niezręcznosci I zażenowania nie wyszłam z gabinetu z traumą.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarska MediSpaceUsługa: badania diagnostyczne

  Pan doktor bardzo dobrze słucha, dopytuje, przepisał odpowiednie leki, które działają. Bardzo godny polecenie

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarska MediSpace

  Pan dr jest profesjonalistą, bardzo zaangażowanym, pełnym empatii i szacunku do pacjenta. Specjalista godny zaufania i polecenia.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarska MediSpace

  Konkretnie i na temat. Wywiad i badanie przeprowadzone dokładnie. Pan dr odpowiadal i tłumaczył wszystkie pytania. Bardzo polecam. Miła atosfera

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista chirurgii ogólnej. Od 2016 r. pracuje w Centrum Onkologii gdzie zajmuje się diagnostyką i leczeniem nowotworów tarczycy. Poprzednio pracował w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus, gdzie odbywał specjalizację. Członek Polskiego Towarzystwa Transplantacyjnego i Towarzystwa Chirurgów Polskich. Zainteresowany rozwiązaniami małoinwazyjnymi w proktologii i chirurgii ogólnej. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy na oddziale chirurgii transplantacyjnej. Obecnie rozwija zainteresowanie chirurgią oraz diagnostyką guzów tarczycy. Endoskopista w zakresie górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego. Uczestnik licznych kursów endoskopowych i endoskopii zabiegowej. W trakcie specjalizacji z chirurgii onkologicznej.

  hobby: Żeglarstwo, sporty motocyklowe, pływanie, narciarstwo zjazdowe

  Badanie lub zabieg można umówić wyłącznie po kontakcie telefonicznym z Przychodnią.

  Klientów towarzystw ubezpieczeniowych pragnących umówić się na wizytę w ramach ubezpieczenia prosimy o kontakt telefoniczny z Przychodnią, bądź z infolinią towarzystwa ubezpieczeniowego (zgodnie z zasadami zapisów danego ubezpieczyciela).

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Ukończone szkoły

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny (2009)

Publikacje

 • "Sposoby leczenia chłonkotoku po przeszczepieniu nerki" (Terapia, styczeń 2016)
 • "Assessment of risk factors of a lymphocele following kidney transplantation" (Medtube science 2015)

Nagrody i wyróżnienia

 • Nagroda zespołowa za specjalne osiągnięcia w zakresie przeprowadzonych transplantacji narządów w 2014 roku

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Szkolenie z Endoskopii Zabiegowej (2015)
 • Diagnostyka i leczenie chorób prokotologicznych (Roztoczańska Szkoła Ultrasonografii)

Certyfikaty

Choroby

więcej

Zdjęcia