Adres

Limanowskiego 11 lok. 123, Mokotów, Warszawa
Poradnia Psychologiczna Strefa Myśli (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza
22 273.....

Psychoterapia indywidualna (140 zł)

Psychoterapia partnerska (150 zł)

Testy psychologiczne (150 zł) + 3 więcej

Konsultacja psychologiczna (140 zł)

Badanie predyspozycji zawodowych (testy psych. + wywiad) (400 zł)

Druga wizyta i kolejne (140 zł)

Moje doświadczenie

O mnie

Założyciel Strefy Myśli, psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny. Ukończyłem studia na Wydziale Psychologii w Szkole Wyższej Psychologii...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • depresja
 • zaburzenia lękowe
 • zaburzenia nastroju
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie - studia magisterskie
 • Uniwersytet SWPS w Warszawie - studia magisterskie
 • Szkoła Psychoterapii CBT w Warszawie - 4 letnie studium terapii poznawczo - behawioralnej
Zobacz więcej


Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
21 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna Strefa Myśli psychoterapia indywidualna

Chciałbym gorąco podziękować Panu Piotrowi za pół roku efektywnej współpracy. Pan Piotr dzięki swojemu czujnemu oku obserwatora, wiedzy i narzędziom terapeutycznym, olbrzymiemu doświadczeniu i świadomości tego, co robi, pomógł mi się wygrzebać z mocnego kryzysu i wziąć w końcu odpowiedzialność za swoje życie. Po ponad 4 latach ciężkiej batalii ze swoją głowa, w końcu jestem w stanie powiedzieć ,,dam rade sam”. Pan Piotr Goc należy do grona ludzi, którzy sprawiają wrażenie, ze to, co robia, robia z powołania. Panie Piotrze - dziękuje, ze po 25 latach życia, jestem w stanie sam ,,trzymać ster” i kierować swoim życiem, tak jak chce tego ja, dobry dla mnie ja.
Pozdrawiam serdecznie :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna Strefa Myśli trudności w kontaktach z ludźmi

Ciepło, zaangażowanie i poczucie bezpieczeństwa już od pierwszych minut rozmowy. Z pomocą Pana Piotra widzę dla siebie szansę odnalezienia siebie od nowa. Dziękuję za wczorajszą rozmowę.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna Strefa Myśli

Chciałbym bardzo podziękować Panu Piotrowi, bo dzięki swoim ogromnym kompetencjom, wiedzy i otwartości bardzo mi pomógł. Spotykaliśmy się przez ponad trzy miesiące i po tym czasie jestem zupełnie innym człowiekiem, znacznie bardziej szczęśliwym. Duża w tym zasługa Pana Piotra, który jest osobą bardzo sympatyczną, potrafiącą przekazać wiedzę i pomóc w poradzeniu sobie z problemami. Będzie mi brakowało naszych rozmów, zawsze była to dla mnie ogromna przyjemność. Gorąco zatem polecam wizytę u Pana Piotra! :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna Strefa Myśli

Panie Piotrze! Dziękuję za wspólnie spędzony czas i pomoc. Wyniosłam z naszych spotkań tyle nauki, że jakość mojego życia zmieniła się diametralnie na korzyść. Potrafię realnie ocenić sytuację, bez włączania negatywnych myśli i emocji na swój temat. Jest Pan wspaniałym człowiekiem i psychologiem:-) Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego!:-)


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna Strefa Myśli psychoterapia indywidualna

Pan Piotr jest ekspertem w dziedzinie psychologii behawioralno-poznawczej. Jako jego wielomiesięczny pacjent, mogę z całego serca polecić terapię w zakresie fobii. Ponadto, Pan Piotr jest wybitnym słuchaczem, który w błyskotliwy sposób stawia trafne diagnozy oraz znajduje najlepszy sposób radzenia sobie z problemem. Polecam każdemu, kto zmaga się z problemami lęków lub fobii.
Z tego miejsca jeszcze raz dziękuję za nieocenioną pomoc z Pańskiej strony!

Piotr Goc

Panie Emilu. Dziękuje bardzo. To była przyjemność patrzeć na Pana postępy i prace. Dziekuję za zaufanie. wszystkiego dobrego dla Pana.


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Wybrałam Strefę Myśli, gdyż dysponuje bardzo szerokim wachlarzem testów psychologicznych. Pan Piotr dobrał odpowiednie testy, które niezwykle trafnie opisały mój przypadek i pomogły mi podjąć decyzję zawodową.
Byłam mile zaskoczona jak sympatyczne było spotkanie w Strefie Myśli, szybko poczułam się tam bezpiecznie i mogłam skupić się na wypełnianiu testów. Jednocześnie całość wizyty była przeprowadzona bardzo profesjonalnie, na koniec otrzymałam wielostronicowy szczegółowy opis wyników testów.
Szczerze polecam to miejsce, sama na pewno jeszcze wrócę!

Piotr Goc

Pani Zosiu, bardzo dziękuje za te słowa. Cieszę się, że testy być może będą początkiem zmian w Pani życiu. Trzymam kciuki. Pozdrawiam serdecznie,
Piotr


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna Strefa Myśli psychoterapia indywidualna

Pan Piotr jest osobą, którą można obdarzyć zaufaniem. Każda rozmowa uspokajała mnie i pozwalała na postrzeganie problemu z innej perspektywy. Dzięki Panu Piotrowi zaczęłam mniej się bać i postanowiłam nie dać za wygraną. Szczerze polecam spotkania z tym specjalistą. Jest bardzo dobrym terapeutą i jeszcze lepszym człowiekiem.

Piotr Goc

Pani Aniu, dziękuje bardzo


O
Użytkownik zweryfikowany

Powiedzieć, że bardzo polecam współpracę z Panem Piotrem, to mało. Pan Piotr pomógł mi wydostać się ze sporego dołka, pomógł wyprostować sprawy prywatne i zawodowe. Dzięki niemu zyskałam odwagę, aby diametralnie zmienić życie zawodowe, wziąć je we własne ręce, zaryzykować i pokierować nim dokładnie tak, jakbym chciała. Pan Piotr nic nie narzuca, nie zachowuje się jak wyrocznia. Pan Piotr pyta, słucha i podsuwa różne metody, z których każdy może wybrać najlepszą dla siebie. Mnie nauczył bardzo wiele, ale z perspektywy czasu najbardziej dziękuję mu za to, że nauczył mnie luzu, dystansu, empatii, czasem też zdrowego egoizmu i odwagi. Kłaniam się w pas i dziękuję :)

Piotr Goc

Pani Oliwio, dziękuję za tak ciepłe słowa! Wszystko to, co udało się Pani osiągnąć, było możliwe dzięki Pani olbrzymiej pracy. Ja tylko asystowałem ;) Trzymam kciuki za biznes. Pozdrawiam serdecznie. Piotr


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Wiem z własnego doświadczenia jak ważne są informacje zwrotne od uczestników spotkań z terapeutą. Sam, ponad rok temu, szukałem kogoś, kto pomoże mi wydostać się z karuzeli myśli, impulsów, duchowych konfliktów, natręctw, lęków, blokad przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji i … długo jeszcze mógłbym wymieniać. Czułem się jak chomik w kołowrotku, który biegnie bez końca, ale nie przesuwa się ani o centymetr do przodu i jedyne, co mu pozostaje, to panicznie obserwować, jak świat za szybą wyprzedza jego akwarium. Potrzebowałem kogoś, kto postawi mnie w odpowiednim miejscu i czasie. Potrzebowałem kogoś, kto pomoże mi rozplątać wewnętrzne kable i nauczy rozpoznawać i dobrze interpretować sygnały wysyłane przez prawdziwe „ja”. Znalazłem Pana Piotra. Człowieka. Specjalistę w swojej dziedzinie. Rozmawiamy. Walczymy na argumenty. Nie udaje wszechwiedzącego. Słucha mnie. Mówi do mnie. Staram się zrozumieć. Czasami się buntuję, ale z jego postawy płynie elastyczność, luz, naturalność. Po jakimś czasie zaczyna do mnie docierać. Coś. Nie wiem skąd . Nie wiem jak. Wdzierają się w codzienność rady Pana Piotra, zaczynają się rozpychać i spełniać swoją terapeutyczną funkcję. Na razie powoli, nieśmiało. Czasem odczuwam „efekt jojo” i wątpliwości, ale podpora pod postacią Pana Piotra sprawia, że staję się bardziej elastyczny nie tylko wobec sytuacji życiowych, ale i sam dla siebie. Na spotkania chodzę od ponad roku. Byłem na poziomie (-13), jestem na (-12). Efektów chciałem szybko. Pan Piotr przekonał mnie, że potrzeba trochę czasu, żeby wyrównać do zera. Wierzę mu. Gdyby nie On, „zajeżdżałbym” właśnie kolejny kołowrotek, albo „blendował” swoje wnętrze nożami schematów, zamiast uczyć się przelewać je przez emocjonalne sito.
Z czystym sumieniem polecam wizyty u Pana Piotra.
Uwaga!
Podczas rozmowy patrzy na wszystkich z góry, bo ma chyba ze 100 metrów wzrostu :)

Piotr Goc

Panie Przemku, bardzo dziekuję za te słowa. Życzę powodzenia!Piotr


A
Użytkownik zweryfikowany

Przez 2 lata próbowałam naprawić swoje relacje z mężem, chwytałam się najróżniejszych sposobów - tłumaczyłam, prosiłam, krzyczałam, płakałam itd...i nic... wydawało mi się, że tego po prostu nie można zrobić, że mój mąż jest niereformowalny, że nigdy nie zrozumie...
Po kilku spotkaniach z Panem Piotrem powiedziałam mężowi jedno zdanie, które zasugerował mi Pan Piotr... to jedno zdanie zmieniło całe moje życie!!!
Minął już rok od tamtej pory, a z mężem ciągle układa mi się doskonale.
A to tylko jedna rzecz z wielu, które dzięki Panu Piotrowi udało mi się poprawić - dziękuję Panie Piotrze!

Piotr Goc

Pani Aniu, dziekuje za te słowa i za zaufanie. Cieszę się, że udało się Pani zdecydowanie poprawić relacje z męże. Gratuluje i dziękuje za wspólną pracę!


Usługi i ceny

Psychoterapia indywidualna

140 zł

Limanowskiego 11 lok. 123, Warszawa

Poradnia Psychologiczna Strefa Myśli

140 zł

Konsultacja psychologiczna

140 zł

Limanowskiego 11 lok. 123, Warszawa

Poradnia Psychologiczna Strefa Myśli

140 zł

Psychoterapia partnerska

150 zł

Limanowskiego 11 lok. 123, Warszawa

Poradnia Psychologiczna Strefa Myśli

150 zł

Badanie predyspozycji zawodowych (testy psych. + wywiad)

400 zł

Limanowskiego 11 lok. 123, Warszawa

Poradnia Psychologiczna Strefa Myśli

400 zł

Testy psychologiczne

150 zł

Limanowskiego 11 lok. 123, Warszawa

Poradnia Psychologiczna Strefa Myśli

150 zł

Druga wizyta i kolejne

140 zł

Limanowskiego 11 lok. 123, Warszawa

Poradnia Psychologiczna Strefa Myśli

140 zł

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
21 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna Strefa Myśli psychoterapia indywidualna

Chciałbym gorąco podziękować Panu Piotrowi za pół roku efektywnej współpracy. Pan Piotr dzięki swojemu czujnemu oku obserwatora, wiedzy i narzędziom terapeutycznym, olbrzymiemu doświadczeniu i świadomości tego, co robi, pomógł mi się wygrzebać z mocnego kryzysu i wziąć w końcu odpowiedzialność za swoje życie. Po ponad 4 latach ciężkiej batalii ze swoją głowa, w końcu jestem w stanie powiedzieć ,,dam rade sam”. Pan Piotr Goc należy do grona ludzi, którzy sprawiają wrażenie, ze to, co robia, robia z powołania. Panie Piotrze - dziękuje, ze po 25 latach życia, jestem w stanie sam ,,trzymać ster” i kierować swoim życiem, tak jak chce tego ja, dobry dla mnie ja.
Pozdrawiam serdecznie :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna Strefa Myśli trudności w kontaktach z ludźmi

Ciepło, zaangażowanie i poczucie bezpieczeństwa już od pierwszych minut rozmowy. Z pomocą Pana Piotra widzę dla siebie szansę odnalezienia siebie od nowa. Dziękuję za wczorajszą rozmowę.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna Strefa Myśli

Chciałbym bardzo podziękować Panu Piotrowi, bo dzięki swoim ogromnym kompetencjom, wiedzy i otwartości bardzo mi pomógł. Spotykaliśmy się przez ponad trzy miesiące i po tym czasie jestem zupełnie innym człowiekiem, znacznie bardziej szczęśliwym. Duża w tym zasługa Pana Piotra, który jest osobą bardzo sympatyczną, potrafiącą przekazać wiedzę i pomóc w poradzeniu sobie z problemami. Będzie mi brakowało naszych rozmów, zawsze była to dla mnie ogromna przyjemność. Gorąco zatem polecam wizytę u Pana Piotra! :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna Strefa Myśli

Panie Piotrze! Dziękuję za wspólnie spędzony czas i pomoc. Wyniosłam z naszych spotkań tyle nauki, że jakość mojego życia zmieniła się diametralnie na korzyść. Potrafię realnie ocenić sytuację, bez włączania negatywnych myśli i emocji na swój temat. Jest Pan wspaniałym człowiekiem i psychologiem:-) Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego!:-)


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna Strefa Myśli psychoterapia indywidualna

Pan Piotr jest ekspertem w dziedzinie psychologii behawioralno-poznawczej. Jako jego wielomiesięczny pacjent, mogę z całego serca polecić terapię w zakresie fobii. Ponadto, Pan Piotr jest wybitnym słuchaczem, który w błyskotliwy sposób stawia trafne diagnozy oraz znajduje najlepszy sposób radzenia sobie z problemem. Polecam każdemu, kto zmaga się z problemami lęków lub fobii.
Z tego miejsca jeszcze raz dziękuję za nieocenioną pomoc z Pańskiej strony!

Piotr Goc

Panie Emilu. Dziękuje bardzo. To była przyjemność patrzeć na Pana postępy i prace. Dziekuję za zaufanie. wszystkiego dobrego dla Pana.


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Wybrałam Strefę Myśli, gdyż dysponuje bardzo szerokim wachlarzem testów psychologicznych. Pan Piotr dobrał odpowiednie testy, które niezwykle trafnie opisały mój przypadek i pomogły mi podjąć decyzję zawodową.
Byłam mile zaskoczona jak sympatyczne było spotkanie w Strefie Myśli, szybko poczułam się tam bezpiecznie i mogłam skupić się na wypełnianiu testów. Jednocześnie całość wizyty była przeprowadzona bardzo profesjonalnie, na koniec otrzymałam wielostronicowy szczegółowy opis wyników testów.
Szczerze polecam to miejsce, sama na pewno jeszcze wrócę!

Piotr Goc

Pani Zosiu, bardzo dziękuje za te słowa. Cieszę się, że testy być może będą początkiem zmian w Pani życiu. Trzymam kciuki. Pozdrawiam serdecznie,
Piotr


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna Strefa Myśli psychoterapia indywidualna

Pan Piotr jest osobą, którą można obdarzyć zaufaniem. Każda rozmowa uspokajała mnie i pozwalała na postrzeganie problemu z innej perspektywy. Dzięki Panu Piotrowi zaczęłam mniej się bać i postanowiłam nie dać za wygraną. Szczerze polecam spotkania z tym specjalistą. Jest bardzo dobrym terapeutą i jeszcze lepszym człowiekiem.

Piotr Goc

Pani Aniu, dziękuje bardzo


O
Użytkownik zweryfikowany

Powiedzieć, że bardzo polecam współpracę z Panem Piotrem, to mało. Pan Piotr pomógł mi wydostać się ze sporego dołka, pomógł wyprostować sprawy prywatne i zawodowe. Dzięki niemu zyskałam odwagę, aby diametralnie zmienić życie zawodowe, wziąć je we własne ręce, zaryzykować i pokierować nim dokładnie tak, jakbym chciała. Pan Piotr nic nie narzuca, nie zachowuje się jak wyrocznia. Pan Piotr pyta, słucha i podsuwa różne metody, z których każdy może wybrać najlepszą dla siebie. Mnie nauczył bardzo wiele, ale z perspektywy czasu najbardziej dziękuję mu za to, że nauczył mnie luzu, dystansu, empatii, czasem też zdrowego egoizmu i odwagi. Kłaniam się w pas i dziękuję :)

Piotr Goc

Pani Oliwio, dziękuję za tak ciepłe słowa! Wszystko to, co udało się Pani osiągnąć, było możliwe dzięki Pani olbrzymiej pracy. Ja tylko asystowałem ;) Trzymam kciuki za biznes. Pozdrawiam serdecznie. Piotr


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Wiem z własnego doświadczenia jak ważne są informacje zwrotne od uczestników spotkań z terapeutą. Sam, ponad rok temu, szukałem kogoś, kto pomoże mi wydostać się z karuzeli myśli, impulsów, duchowych konfliktów, natręctw, lęków, blokad przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji i … długo jeszcze mógłbym wymieniać. Czułem się jak chomik w kołowrotku, który biegnie bez końca, ale nie przesuwa się ani o centymetr do przodu i jedyne, co mu pozostaje, to panicznie obserwować, jak świat za szybą wyprzedza jego akwarium. Potrzebowałem kogoś, kto postawi mnie w odpowiednim miejscu i czasie. Potrzebowałem kogoś, kto pomoże mi rozplątać wewnętrzne kable i nauczy rozpoznawać i dobrze interpretować sygnały wysyłane przez prawdziwe „ja”. Znalazłem Pana Piotra. Człowieka. Specjalistę w swojej dziedzinie. Rozmawiamy. Walczymy na argumenty. Nie udaje wszechwiedzącego. Słucha mnie. Mówi do mnie. Staram się zrozumieć. Czasami się buntuję, ale z jego postawy płynie elastyczność, luz, naturalność. Po jakimś czasie zaczyna do mnie docierać. Coś. Nie wiem skąd . Nie wiem jak. Wdzierają się w codzienność rady Pana Piotra, zaczynają się rozpychać i spełniać swoją terapeutyczną funkcję. Na razie powoli, nieśmiało. Czasem odczuwam „efekt jojo” i wątpliwości, ale podpora pod postacią Pana Piotra sprawia, że staję się bardziej elastyczny nie tylko wobec sytuacji życiowych, ale i sam dla siebie. Na spotkania chodzę od ponad roku. Byłem na poziomie (-13), jestem na (-12). Efektów chciałem szybko. Pan Piotr przekonał mnie, że potrzeba trochę czasu, żeby wyrównać do zera. Wierzę mu. Gdyby nie On, „zajeżdżałbym” właśnie kolejny kołowrotek, albo „blendował” swoje wnętrze nożami schematów, zamiast uczyć się przelewać je przez emocjonalne sito.
Z czystym sumieniem polecam wizyty u Pana Piotra.
Uwaga!
Podczas rozmowy patrzy na wszystkich z góry, bo ma chyba ze 100 metrów wzrostu :)

Piotr Goc

Panie Przemku, bardzo dziekuję za te słowa. Życzę powodzenia!Piotr


A
Użytkownik zweryfikowany

Przez 2 lata próbowałam naprawić swoje relacje z mężem, chwytałam się najróżniejszych sposobów - tłumaczyłam, prosiłam, krzyczałam, płakałam itd...i nic... wydawało mi się, że tego po prostu nie można zrobić, że mój mąż jest niereformowalny, że nigdy nie zrozumie...
Po kilku spotkaniach z Panem Piotrem powiedziałam mężowi jedno zdanie, które zasugerował mi Pan Piotr... to jedno zdanie zmieniło całe moje życie!!!
Minął już rok od tamtej pory, a z mężem ciągle układa mi się doskonale.
A to tylko jedna rzecz z wielu, które dzięki Panu Piotrowi udało mi się poprawić - dziękuję Panie Piotrze!

Piotr Goc

Pani Aniu, dziekuje za te słowa i za zaufanie. Cieszę się, że udało się Pani zdecydowanie poprawić relacje z męże. Gratuluje i dziękuje za wspólną pracę!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Założyciel Strefy Myśli, psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny. Ukończyłem studia na Wydziale Psychologii w Szkole Wyższej Psychologii...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • depresja
 • zaburzenia lękowe
 • zaburzenia nastroju
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie - studia magisterskie
 • Uniwersytet SWPS w Warszawie - studia magisterskie
 • Szkoła Psychoterapii CBT w Warszawie - 4 letnie studium terapii poznawczo - behawioralnej
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychoterapia

Staże

 • Oddział Psychiatryczny Szpitala Bielańskiego w Warszawie
 • Szpital Św. Trójcy w Płocku
 • Hospicjum Stacjonarne Caritas


Nagrody i wyróżnienia

 • Dyplom magisterski z wyróznieniem

Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (1)