Piotr Goc

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta

20 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
159 odwiedzin w ciągu 30 dni

Założyciel Strefy Myśli, psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny. Ukończyłem studia na Wydziale Psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej ze specjalizacją psychologia… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
20 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna Strefa MyśliUsługa: trudności w kontaktach z ludźmi

  Ciepło, zaangażowanie i poczucie bezpieczeństwa już od pierwszych minut rozmowy. Z pomocą Pana Piotra widzę dla siebie szansę odnalezienia siebie od nowa. Dziękuję za wczorajszą rozmowę.

 • J
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna Strefa Myśli

  Chciałbym bardzo podziękować Panu Piotrowi, bo dzięki swoim ogromnym kompetencjom, wiedzy i otwartości bardzo mi pomógł. Spotykaliśmy się przez ponad trzy miesiące i po tym czasie jestem zupełnie innym człowiekiem, znacznie bardziej szczęśliwym. Duża w tym zasługa Pana Piotra, który jest osobą bardzo sympatyczną, potrafiącą przekazać wiedzę i pomóc w poradzeniu sobie z problemami. Będzie mi brakowało naszych rozmów, zawsze była to dla mnie ogromna przyjemność. Gorąco zatem polecam wizytę u Pana Piotra! :)

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna Strefa Myśli

  Panie Piotrze! Dziękuję za wspólnie spędzony czas i pomoc. Wyniosłam z naszych spotkań tyle nauki, że jakość mojego życia zmieniła się diametralnie na korzyść. Potrafię realnie ocenić sytuację, bez włączania negatywnych myśli i emocji na swój temat. Jest Pan wspaniałym człowiekiem i psychologiem:-) Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego!:-)

 • E
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna Strefa MyśliUsługa: psychoterapia indywidualna

  Pan Piotr jest ekspertem w dziedzinie psychologii behawioralno-poznawczej. Jako jego wielomiesięczny pacjent, mogę z całego serca polecić terapię w zakresie fobii. Ponadto, Pan Piotr jest wybitnym słuchaczem, który w błyskotliwy sposób stawia trafne diagnozy oraz znajduje najlepszy sposób radzenia sobie z problemem. Polecam każdemu, kto zmaga się z problemami lęków lub fobii.
  Z tego miejsca jeszcze raz dziękuję za nieocenioną pomoc z Pańskiej strony!

  Piotr Goc2018-03-06

  Panie Emilu. Dziękuje bardzo. To była przyjemność patrzeć na Pana postępy i prace. Dziekuję za zaufanie. wszystkiego dobrego dla Pana.

 • Z
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Wybrałam Strefę Myśli, gdyż dysponuje bardzo szerokim wachlarzem testów psychologicznych. Pan Piotr dobrał odpowiednie testy, które niezwykle trafnie opisały mój przypadek i pomogły mi podjąć decyzję zawodową.
  Byłam mile zaskoczona jak sympatyczne było spotkanie w Strefie Myśli, szybko poczułam się tam bezpiecznie i mogłam skupić się na wypełnianiu testów. Jednocześnie całość wizyty była przeprowadzona bardzo profesjonalnie, na koniec otrzymałam wielostronicowy szczegółowy opis wyników testów.
  Szczerze polecam to miejsce, sama na pewno jeszcze wrócę!

  Piotr Goc2017-11-13

  Pani Zosiu, bardzo dziękuje za te słowa. Cieszę się, że testy być może będą początkiem zmian w Pani życiu. Trzymam kciuki. Pozdrawiam serdecznie,
  Piotr

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna Strefa MyśliUsługa: psychoterapia indywidualna

  Pan Piotr jest osobą, którą można obdarzyć zaufaniem. Każda rozmowa uspokajała mnie i pozwalała na postrzeganie problemu z innej perspektywy. Dzięki Panu Piotrowi zaczęłam mniej się bać i postanowiłam nie dać za wygraną. Szczerze polecam spotkania z tym specjalistą. Jest bardzo dobrym terapeutą i jeszcze lepszym człowiekiem.

  Piotr Goc2018-04-14

  Pani Aniu, dziękuje bardzo

 • O

  Powiedzieć, że bardzo polecam współpracę z Panem Piotrem, to mało. Pan Piotr pomógł mi wydostać się ze sporego dołka, pomógł wyprostować sprawy prywatne i zawodowe. Dzięki niemu zyskałam odwagę, aby diametralnie zmienić życie zawodowe, wziąć je we własne ręce, zaryzykować i pokierować nim dokładnie tak, jakbym chciała. Pan Piotr nic nie narzuca, nie zachowuje się jak wyrocznia. Pan Piotr pyta, słucha i podsuwa różne metody, z których każdy może wybrać najlepszą dla siebie. Mnie nauczył bardzo wiele, ale z perspektywy czasu najbardziej dziękuję mu za to, że nauczył mnie luzu, dystansu, empatii, czasem też zdrowego egoizmu i odwagi. Kłaniam się w pas i dziękuję :)

  Piotr Goc2017-01-01

  Pani Oliwio, dziękuję za tak ciepłe słowa! Wszystko to, co udało się Pani osiągnąć, było możliwe dzięki Pani olbrzymiej pracy. Ja tylko asystowałem ;) Trzymam kciuki za biznes. Pozdrawiam serdecznie. Piotr

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Wiem z własnego doświadczenia jak ważne są informacje zwrotne od uczestników spotkań z terapeutą. Sam, ponad rok temu, szukałem kogoś, kto pomoże mi wydostać się z karuzeli myśli, impulsów, duchowych konfliktów, natręctw, lęków, blokad przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji i … długo jeszcze mógłbym wymieniać. Czułem się jak chomik w kołowrotku, który biegnie bez końca, ale nie przesuwa się ani o centymetr do przodu i jedyne, co mu pozostaje, to panicznie obserwować, jak świat za szybą wyprzedza jego akwarium. Potrzebowałem kogoś, kto postawi mnie w odpowiednim miejscu i czasie. Potrzebowałem kogoś, kto pomoże mi rozplątać wewnętrzne kable i nauczy rozpoznawać i dobrze interpretować sygnały wysyłane przez prawdziwe „ja”. Znalazłem Pana Piotra. Człowieka. Specjalistę w swojej dziedzinie. Rozmawiamy. Walczymy na argumenty. Nie udaje wszechwiedzącego. Słucha mnie. Mówi do mnie. Staram się zrozumieć. Czasami się buntuję, ale z jego postawy płynie elastyczność, luz, naturalność. Po jakimś czasie zaczyna do mnie docierać. Coś. Nie wiem skąd . Nie wiem jak. Wdzierają się w codzienność rady Pana Piotra, zaczynają się rozpychać i spełniać swoją terapeutyczną funkcję. Na razie powoli, nieśmiało. Czasem odczuwam „efekt jojo” i wątpliwości, ale podpora pod postacią Pana Piotra sprawia, że staję się bardziej elastyczny nie tylko wobec sytuacji życiowych, ale i sam dla siebie. Na spotkania chodzę od ponad roku. Byłem na poziomie (-13), jestem na (-12). Efektów chciałem szybko. Pan Piotr przekonał mnie, że potrzeba trochę czasu, żeby wyrównać do zera. Wierzę mu. Gdyby nie On, „zajeżdżałbym” właśnie kolejny kołowrotek, albo „blendował” swoje wnętrze nożami schematów, zamiast uczyć się przelewać je przez emocjonalne sito.
  Z czystym sumieniem polecam wizyty u Pana Piotra.
  Uwaga!
  Podczas rozmowy patrzy na wszystkich z góry, bo ma chyba ze 100 metrów wzrostu :)

  Piotr Goc2017-01-01

  Panie Przemku, bardzo dziekuję za te słowa. Życzę powodzenia!Piotr

 • A

  Przez 2 lata próbowałam naprawić swoje relacje z mężem, chwytałam się najróżniejszych sposobów - tłumaczyłam, prosiłam, krzyczałam, płakałam itd...i nic... wydawało mi się, że tego po prostu nie można zrobić, że mój mąż jest niereformowalny, że nigdy nie zrozumie...
  Po kilku spotkaniach z Panem Piotrem powiedziałam mężowi jedno zdanie, które zasugerował mi Pan Piotr... to jedno zdanie zmieniło całe moje życie!!!
  Minął już rok od tamtej pory, a z mężem ciągle układa mi się doskonale.
  A to tylko jedna rzecz z wielu, które dzięki Panu Piotrowi udało mi się poprawić - dziękuję Panie Piotrze!

  Piotr Goc2016-08-09

  Pani Aniu, dziekuje za te słowa i za zaufanie. Cieszę się, że udało się Pani zdecydowanie poprawić relacje z męże. Gratuluje i dziękuje za wspólną pracę!

 • M

  Pan Piotr jest uważny, kompetentny i sympatyczny. Pozwolił zrozumieć mi wiele trudnych spraw. Serdecznie polecam!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Założyciel Strefy Myśli, psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny.

  Ukończyłem studia na Wydziale Psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej ze specjalizacją psychologia kliniczna oraz Szkołę Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej CBT. Jestem również absolwentem Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

  Specjalizuję się w pracy z osobami cierpiącymi na depresję, zaburzenia nastroju, niską samoocenę oraz zaburzenia lękowe (napady paniki, fobie, natręctwa). Prowadzę również terapię par i małżeństw. Pracuję głównie z osobami dorosłymi i młodzieżą.

  Oprócz psychoterapii przeprowadzam również Badanie Predyspozycji Zawodowych. Jest to mój autorski projekt, polegający na połączeniu ze sobą wybranych testów psychologicznych badających inteligencję, cechy osobowości, zainteresowania. Na podstawie wyników testów oraz wywiadu psychologicznego staram się pokazać klientowi, w jakich obszarach zawodowych czułby się najlepiej i mógłby maksymalnie wykorzystywać swoje mocne strony. Więcej o Psychologicznym Doradztwie Zawodowym tutaj: http://www.strefamysli.pl/oferta/testy-psychologiczne.html

  Doświadczenie w pracy klinicznej nabywałem podczas praktyk na Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Bielańskiego, Szpitalu św. Trójcy w Płocku, Hospicjum stacjonarnym dla dorosłych oraz w dwóch prywatnych poradniach psychologicznych w Warszawie (diagnoza, prowadzenie psychoterapii indywidualnej i terapii par).

  W swojej pracy coraz częściej, obok metod poznawczo-behawioralnych, wykorzystuję techniki nowego nurtu terapii opartej na akceptacji i zaangażowaniu ACT, które znakomicie uzupełniają terapię CBT. W pracy z pacjentem szczególnie cenię sobie otwartość i wzajemne zaufanie, a także obustronne zaangażowanie w proces terapeutyczny. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Poznawczo-Behawioralnego. Pracuje pod stałą superwizją dr n. hum. Małgorzaty Adamczyk-Zientary a także m.in: dr hab. n. med. Anity Bryńskiej.

  Bezpośredni kontakt do mnie:

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychoterapia

Edukacja

 • Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie - studia magisterskie
 • Uniwersytet SWPS w Warszawie - studia magisterskie
 • Szkoła Psychoterapii CBT w Warszawie - 4 letnie studium terapii poznawczo - behawioralnej
 • liczne szkolenia, konferencje z zakresu psychologi i psychoterapii
więcej

Publikacje

 • Gościłem na antenie TVP 1, TVP 2, TVN Meteo, TTV, TV Focus. Udzielałem wywiadów w Radiu Pin, TOK FM, Polskim Radiu PR 4, Radiu RMF FM, Polska The Times

Nagrody i wyróżnienia

 • Dyplom magisterski z wyróznieniem

Staże

 • Oddział Psychiatryczny Szpitala Bielańskiego w Warszawie
 • Szpital Św. Trójcy w Płocku
 • Hospicjum Stacjonarne Caritas