dr n. med.

Piotr Gierej

verifiedCreated with Sketch.

Chirurg, Onkolog

11 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
394 odwiedziny w ciągu 30 dni

dr n.med. Piotr Gierej Absolwent II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie, ukończył studia doktoranckie na I Wydziale Lekarskim (praca doktorska z… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 65/79Usługa: bóle w podbrzuszu

  Wspaniały lekarz z niesamowitą wiedzą. Zbadał dokładnie wszystko, zadawał szczegółowe pytania, przeczytał wcześniejsze wyniki badań. Kultura osobista na wysokim poziomie, bardzo życzliwy. Polecam z całego serca.

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: nowotwór piersi

  Lekarz posiadający wielką wiedzę medyczną,
  profesjonalista pod względem zawodowym, dokładny,uprzejmy ,czlowiek z wielkim zaangażowaniem.
  Traktuje pacjenta jak człowieka, a nie jak jednostkę.
  Na wizycie obrazowo opisuje każde możliwe rozwiązanie związane z chorobą i optymalne rozwiązanie, wizyta trwa tyle ile potrzebujemy, w miłej atmosferze.
  Pan Doktor przeprowadził u mnie operację mastektomi z jednoczasową rekonstrukcją piersi, jestem zachwycona efektem końcowym zrekonstruowana pierś wygląda naturalnie i nie odbiega wyglądem od drugiej,dzięki czemu dalej mogę czuć się w 100% kobietą bez kompleksów.
  Nieocenione jest tez zainteresowanie pacjentem przed i po operacji.
  Z czystym sercem Polecam Pana Doktora.
  I z całego serca dziekuje!

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 65/79

  Dr Piotr Gierej operował mnie w Centrum Onkologii w Warszawie. W chwili odbierania wyników histopatologii byłam w takim szoku , że nie byłam w stanie porozmawiać o moim stanie zdrowia i dalszym leczeniu. Umówiłam się więc na wizytę w Centrum Medycznym LUX MED. Rozmowa z panem dr Gierejem była bardzo rzeczowa i konkretna i przebiegała w przyjaznej atmosferze . Otrzymałam odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania. Pan dr Piotr Gierej to wspaniały lekarz z ogromną wiedzą i zaangażowaniem . Cieszę się ,że trafiłam na pana doktora.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 65/79Usługa: włókniak

  Przyszłam do Pana doktora z prozaicznym problemem, więc nie wypowiem się w kwestii kompetencji itp. Niemniej, uważam że empatia i szacunek w stosunku do pacjentów jest bezcenną i rzadką cechą u lekarzy, a doktor te cechy posiada.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 65/79Usługa: chirurgia onkologiczna

  rzetelnie i sympatycznie w tak trudnym temacie jak nowotwory, pełne wyjaśnienie zagadnienia i sytuacji chorego.
  Bardzo dziękuję

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 65/79

  Uważam, że to szczęście spotkać na swojej drodze do odzyskania zdrowia takiego lekarza jakim jest w mojej ocenie Dr.Piotr Gierej. Wysokiej klasy specjalista skupiony na swojej pracy, uprzejmy i empatyczny wobec pacjentów.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Lekarz był profesjonalny,wysłuchał moich problemów i powiedział mi jakie są metody leczenia i jakie mam rokowanie na wyleczenie. Z wizyty byłam zadowolona.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  dr.Gierej to lekarz o ogromnej wiedzy.która chętnie dzieli się z pacjentem.Jest empatyczny i serdeczny.Stara się zawsze pomoc pacjentowi.Po wizycie u doktóra Giereja pacjent nabiera nadziei i sił do walki z trudną choroba.
  Dziękuję Doktorze.Barbara Samociuk

 • Pan Doktor jest bardzo miłym i otwartym lekarzem, wykazuje zaangażowanie i zainteresowanie kwestiami zdrowotnymi pacjenta, wypytuje o szczegóły choroby. W jego towarzystwie pacjent czuje, że jest pod dobrą opieką. Doktor posiada i w przystępny sposób przekazuje wiedzę o chorobie, co jest szczególnie ważne w przypadku pacjentów onkologicznych. Tak pozytywny i pomocny lekarz to rzadkość!
  Serdecznie polecam!!!

 • Bardzo dobry lekarz, pełen zaangażowania i chęci pomocy pacjentowi. Po wykryciu zmiany w piersi, która pozniej okazała się niegroźna, bez zbędnej zwłoki skierował mnie do Centrum Onkologii. Oaza spokoju i profesjonalizmu. Panie Doktorze jestem Panu bardzo wdzięczna. Dziękuję!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • dr n.med. Piotr Gierej
  Absolwent II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie, ukończył studia doktoranckie na I Wydziale Lekarskim (praca doktorska z zakresu chorób wątroby). Specjalista w dziedzinie chirurgii ogólnej i onkologicznej. Doświadczenie zdobywał pracując w Zakładzie Brachyterapii Centrum Onkologii w Warszawie, w Oddziale Chirurgicznym Centrum Onkologii przy ul. Wawelskiej 15, w Klinice Chirurgii Ogólnej, Transplantacyjnej i Wątroby SPCSK Banacha 1a oraz uczestnicząc w licznych stażach i szkoleniach krajowych i zagranicznych. Aktualnie od 01.2014 starszy asystent w Klinice Nowotworów Piersi i Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Centrum Onkologii w Warszawie przy ul. Roentgena 5.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna
 • Onkologia kliniczna

Edukacja

 • Absolwent II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie.

Najbliższe terminy:

kolejne dni