dr n. med.

Piotr Gierej

Chirurg, Onkolog

9 opinii +dodaj

Umów wizytę
291 odwiedzin w ciągu 30 dni

dr n.med. Piotr Gierej Absolwent II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie, ukończył studia doktoranckie na I Wydziale Lekarskim (praca doktorska z… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 65/79

  Dr Piotr Gierej operował mnie w Centrum Onkologii w Warszawie. W chwili odbierania wyników histopatologii byłam w takim szoku , że nie byłam w stanie porozmawiać o moim stanie zdrowia i dalszym leczeniu. Umówiłam się więc na wizytę w Centrum Medycznym LUX MED. Rozmowa z panem dr Gierejem była bardzo rzeczowa i konkretna i przebiegała w przyjaznej atmosferze . Otrzymałam odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania. Pan dr Piotr Gierej to wspaniały lekarz z ogromną wiedzą i zaangażowaniem . Cieszę się ,że trafiłam na pana doktora.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 65/79Usługa: włókniak

  Przyszłam do Pana doktora z prozaicznym problemem, więc nie wypowiem się w kwestii kompetencji itp. Niemniej, uważam że empatia i szacunek w stosunku do pacjentów jest bezcenną i rzadką cechą u lekarzy, a doktor te cechy posiada.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 65/79Usługa: chirurgia onkologiczna

  rzetelnie i sympatycznie w tak trudnym temacie jak nowotwory, pełne wyjaśnienie zagadnienia i sytuacji chorego.
  Bardzo dziękuję

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 65/79

  Uważam, że to szczęście spotkać na swojej drodze do odzyskania zdrowia takiego lekarza jakim jest w mojej ocenie Dr.Piotr Gierej. Wysokiej klasy specjalista skupiony na swojej pracy, uprzejmy i empatyczny wobec pacjentów.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz był profesjonalny,wysłuchał moich problemów i powiedział mi jakie są metody leczenia i jakie mam rokowanie na wyleczenie. Z wizyty byłam zadowolona.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  dr.Gierej to lekarz o ogromnej wiedzy.która chętnie dzieli się z pacjentem.Jest empatyczny i serdeczny.Stara się zawsze pomoc pacjentowi.Po wizycie u doktóra Giereja pacjent nabiera nadziei i sił do walki z trudną choroba.
  Dziękuję Doktorze.Barbara Samociuk

 • Pan Doktor jest bardzo miłym i otwartym lekarzem, wykazuje zaangażowanie i zainteresowanie kwestiami zdrowotnymi pacjenta, wypytuje o szczegóły choroby. W jego towarzystwie pacjent czuje, że jest pod dobrą opieką. Doktor posiada i w przystępny sposób przekazuje wiedzę o chorobie, co jest szczególnie ważne w przypadku pacjentów onkologicznych. Tak pozytywny i pomocny lekarz to rzadkość!
  Serdecznie polecam!!!

 • Bardzo dobry lekarz, pełen zaangażowania i chęci pomocy pacjentowi. Po wykryciu zmiany w piersi, która pozniej okazała się niegroźna, bez zbędnej zwłoki skierował mnie do Centrum Onkologii. Oaza spokoju i profesjonalizmu. Panie Doktorze jestem Panu bardzo wdzięczna. Dziękuję!

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  By zostać dobrym lekarzem, trzeba najpierw być dobrym człowiekiem. W innym razie można pozostać co najwyżej sprawnym rzemieślnikiem. Pan Piotr Gierej jest lekarzem fantastycznym. To pasjonat swojego fachu, który potrafi połączyć doskonałą znajomość procedur z zaangażowaniem przekładającym się na zindywidualizowane, pełne ciepła i empatii podejście do swych podopiecznych. Z perspektywy pacjenta to wyjątkowa cecha, a zważywszy na liczbę chorych, z którymi doktor Gierej ma na co dzień do czynienia – nie lada wyzwanie. Podczas konsultacji nie patrząc na zegarek uczciwie rozprawia się z pytaniami, także tymi z gatunku tych najtrudniejszych, na jakie może wpaść pomysłowy pacjent onkologiczny. Odwaga, wyczucie i wiedza skojarzone ze sprawnością działania to atrybuty niezbędne również na bloku operacyjnym. Podziwiając wyniki operacji mam absolutną pewność co do tego, że panu Doktorowi przymiotów tych nie brakuje. Podobnie jak i umiejętności manualnych. Kombinacja wspomnianych cech, do której dodać należy jeszcze poczucie humoru, sprawia, że pod opieką pana Piotra Giereja można czuć się komfortowo i bezpiecznie – na każdym etapie leczenia. Z perspektywy czasu mogę z pełnym przekonaniem napisać, że umawiając się kilka miesięcy temu na pierwszą wizytę, dokonałam właściwego wyboru. Cieszę się, że znalazłam się w takich rękach, Panie Doktorze.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • dr n.med. Piotr Gierej
  Absolwent II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie, ukończył studia doktoranckie na I Wydziale Lekarskim (praca doktorska z zakresu chorób wątroby). Specjalista w dziedzinie chirurgii ogólnej i onkologicznej. Doświadczenie zdobywał pracując w Zakładzie Brachyterapii Centrum Onkologii w Warszawie, w Oddziale Chirurgicznym Centrum Onkologii przy ul. Wawelskiej 15, w Klinice Chirurgii Ogólnej, Transplantacyjnej i Wątroby SPCSK Banacha 1a oraz uczestnicząc w licznych stażach i szkoleniach krajowych i zagranicznych. Aktualnie od 01.2014 starszy asystent w Klinice Nowotworów Piersi i Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Centrum Onkologii w Warszawie przy ul. Roentgena 5.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna
 • Onkologia kliniczna

Ukończone szkoły

 • Absolwent II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie.