Obecnie Starszy Asystent w Klinice Chirurgii Urazowej i Chirurgii Ręki USK we Wrocławiu .
Ukończyłem kierunek fizjoterapeutyczny w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu uzyskując…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Dzień dobry, u córki (3 miesiące) pediatra stwierdził asymetrię lewostronną i zlecił USG przezciemiączkowe, szyi i okolicy krzyżowo-lędzwiowej. Dwa pierwsze wyszły w porządku, w przypadku ostatniego radiolog zauważył "rozszczep łuków tylnych kości krzyżowej od poziomu S2" (reszta ok) przy czym… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Piotr Gabryś

  prosze sie udac do neurologa dzieciecego na konsultację. pozdrawiam

 • nasz 3letni synek ma wyrosl kostno chrzęstną na prawym ramieniu,odkryliśmy ja pod koniec grudnia,wymiary ok 22x5mm,zmiana o ostrym odgraniczeniu,czy jej usunięcie jest konieczne a jeśli tak to kiedy powinniśmy to zrobić,jakie mogą być skutki jej nie usunięcia ?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Piotr Gabryś

  zmiana do usuniucie. termin zalezny od lokalizacji - jesli okolica chrzastki wzrostowej - odroczyc. pozdrawiam

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Obecnie Starszy Asystent w Klinice Chirurgii Urazowej i Chirurgii Ręki USK we Wrocławiu .
  Ukończyłem kierunek fizjoterapeutyczny w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu uzyskując tytuł fizjoterapeuty. Następnie studia medyczne na wydziale Lekarskim na Wrocławskiej Akademii Medycznej w latach 2001 – 2007. Od wczesnych lat sudenckich uczęszczałem jako wolontariusz na dyżury ortopedyczne w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu kierowanej wówczas przez Prof. Andrzeja Walla. Tam od 2001 r. rozpoczęła się moja przygoda z Ortopedią. Przez kolejne lata studiowałem i poszerzałem swą wiedzę teoretyczną i praktyczną pod okiem znakomitych specjalistów i starszych kolegów z Kliniki. Po ukończeniu studiów medycznych i stażu podyplomowego w 2008 r. rozpocząłem staż specjalizacyjny z Ortopedii w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Uniwersytyeckim Szpitalu Klinicznym, kierowanej przez Prof. Szymona Dragana. Tam rozwijałem swe umiejętności i wiedzę w zakresie szeroko pojętej patologii narządu ruchu, chirurgii urazowej oraz ortopedii dziecięcej co zaowocowało w 2015 roku pozytywnie zdanym egzaminem państwowym i uzyskaniem tytułu specjalisty w dziedzinie Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii ( PTOiTR). Swoje doświadczenie zdobywałem dyżurując w Oddziałach Ortopedczynych i Poradniach Ortopedycznych na terenie Dolnego Śląska co wykonuję z pasją do dnia dzisiejszego. Stale poszerzam swoją wiedzę na kongresach kursach i szkoleniach specjalistycznych stosując najnowsze standardy diagnostyki l leczenia.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu wydział lekarski - rok ukończenia 2007
 • Wyższa Szkoła Fizjoterapii we Wrocławiu - rok ukończnienia 2001

Znajomość języków

 • angielski

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
75 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M

  Pan Dr. Gabryś jest bardzo sympatyczny, moje dwie jak narazie konsultacje odbyły się w bardzo miłej atmosferze. Dr. Gabryś przeprowadził konkretny wywiad, zbadał i szczegółowo zapoznał się z moją historią choroby, bez żadnego pośpiechu, a to bardzo duży plus !! Dr. Gabryś rzetelnie i wyczerpująco udzielił mi informacji i zaproponował odpowiednią rehabilitacje, którą przebyłam i zauważyłam rezultaty, ze względu na moją skomplikowaną dolegliwość muszę raz jeszcze powtórzyć zabiegi rehabilitacji, co uczynię ze spokojem i wrócę na trzecią konsultację do Dr. Gabrysia. Lekarz godny polecenia !!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Remed RehabilitacjaUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Bardzo sympatyczny,fachowy i dokładny lekarz. Wnikliwie tłumaczy problem,który dolega pacjentowi. Na pewno nie poprzestaniemy na jednej wizycie :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Remed RehabilitacjaUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Bardzo miły, konkretny i zainteresowany tym, aby poznać przyczynę problemu od początku. Wypytał o różne zachowania, promieniowanie bólu, itd.. uciskał każdy krąg, sprawdzał jakieś zachowania kręgosłupa przy obrotach, skłonach i innych ćwiczeniach.

  Powiedział, że możemy zrobić zdjęcie (decyzja należy do mnie), aby wykluczyć istnienie guza, ale że on nie widzi takiej potrzeby, ponieważ z mojego opisu i tego co wybadał jest prawie pewien swojej diagnozy. Opisał jak zwykle boli, opisał dlaczego i kiedy przestaje boleć i w jakich sytuacjach zwykle zaczyna boleć. W moim przypadku słowa zgadzały się z tym co odczuwam.

  Bardzo polecam Pana Piotra! :-)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Remed RehabilitacjaUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Bardzo miły lekarz, ma dobre podejście do dzieci. Dokładnie ocenił postęp w kondycji stóp córki, po wcześniejszym zleceniu odpowiednich ćwiczeń oraz wkładek i obuwia.

 • K
  Lokalizacja: Remed Rehabilitacja

  Jak na pierwszą wizytę jesteśmy zadowoleni. Lekarz konkretny, miły, opowiedział wszystko szczegółowo. Zbadał dziecko i wystawił diagnozę.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor bardzo sympatyczny i konkretny. Myslalem ze 15 min w gabinecie to mało jednak u pana doktora to w zupełności wystarcza aby przeprowadzić badanie i wyjaśnić pacjentowi przyczynę i leczenie. Dawno nie spotkałem takiego lekarza. Polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta dotyczyła 20-cznej córeczki. Lekarz sympatyczny, konkretny, delikatny w stosunku do badanego dziecka. Omawia każde zagadnienie i problem.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Remed RehabilitacjaUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Konkretny, super fachowiec, mający dobry kontakt z dzieckiem. Doktor uważnie słucha i daje wyczerpujące odpowiedzi. Gorąco polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Remed RehabilitacjaUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Pan Piotr to fachowiec. Rozpoznał złamanie kości nierozpoznane przez innego lekarza. Sympatyczny, a cena przystępna. Zalecona orteza zrealizowana w ramach NFZ. Polecam usługi pana doktora.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo pozytywne wrażenie po wizycie. Lekarz słucha cierpliwie, zadaje pytania, zapoznaje się z historią choroby oraz wykonuje szczegółowe badania. Dostałem konkretne zalecenia i zrozumiałem na czym polega moja kontuzja. Na plus oceniam zlecone zabiegi rehabilitacyjne - nie każdy lekarz ma doświadczenie w tej materii a to równie ważne jak samo badanie i diagnoza.