Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Piotr Florczak StomatologiaUsługa: ból zęba

  Powodem wizyty był pojawiający się ból zęba. Pan doktor zrobił najpierw zdjęcie RTG zębów, wyjaśnił jaki jest powód bólu, podał najlepsze rozwiązanie, oraz metodę leczenia i zabrał się do pracy.
  Borowanie nie wymagało znieczulenia, a cała wizyta trwała 20min.
  Na koniec dostałem informacje o stanie wszystkich pozostałych zębów i wskazówki do czasu kolejnej wizyty (bez określenia gdzie!).
  Wszystko odbyło się w miłej i spokojnej atmosferze.

 • A
  Lokalizacja: Piotr Florczak Stomatologia

  Do Pana doktora trafiłam z bólem zęba który wcześniej był leczony kanałowo. Po obejrzeniu zdjęcia 3D stwierdził że ząb nadaje się do usunięcia więc posłuchałam. Po roku wybrałam się ponownie do Pana doktora z innym zębem do leczenia kanałowego i ponownie o obejrzeniu zdjęcia i trochę zęba stwierdził że do usunięcia. Po konsultacji z innym stomatologiem okazało się że zęba da się uratować. Uważam że lekarz nieprzyjemny, który nie ma ochoty na leczenie. Stanowczo odradzam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Lekarz może i konkretny, ale traktuje pacjenta przedmiotowo. Wrażenie.. ? - Po co tu jesteś ?
  Zaraz się tobą zajmę !! ( ale tak, by ci się odechciało do mnie wracać ). Podczas nerwowego zabiegu
  ( powód nieznany ) doktorowi wytrąciło się z dłoni jakieś narzędzie ze szpikulcem. Drasnęło mnie w wargę. Nie przeprosił. Przykro mi było. Jestem kobietą i nie boję się bólu podczas borowania. Od zawsze odmawiam znieczuleń. Chodzi o takt.. i Jakieś życzliwe podejście, w prywatnym w końcu gabinecie.
  Nie mogę polecić, bo już tam nie wrócę.

 • Świetny lekarz ,konkretny , zna się na rzeczy .Leczy zęby moje i mojego syna . Z gabinetu wychodzimy zawsze zadowoleni . Ceny zupełnie przyzwoite . Pani asystentka sympatyczna i bystra . Polecam .

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

70

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

590

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.