dr n. med.

Piotr Diuwe

Chirurg, Proktolog, Gastrolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 46 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista chirurgii ogólnej. Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W latach 2010 - 2016 pracował w Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Specjalista chirurgii ogólnej. Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W latach 2010 - 2016 pracował w Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w Warszawie. W 2015 roku uzyskał stopień doktora nauk medycznych na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, promotorem pracy był prof. Artur Kwiatkowski; dyplom z wyróżnieniem. Członek Polskiego Towarzystwa Transplantacyjnego i Towarzystwa Chirurgów Polskich.
  Uczestniczy w licznych szkoleniach i kursach z zakresu chirurgii ogólnej i proktologii. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób chirurgicznych, ze szczególnym uwzględnieniem chorób proktologicznych. Prowadzi leczenie zachowawcze i operacyjne, w tym także leczenie technikami małoinwazyjnymi.
  W 2015 roku zwycięzca w plebiscycie "Lekarz przyjazny pacjentowi" w oparciu o oceny pacjentów przyznawane w serwisie Znany Lekarz.

  UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE PAN DOKTOR PRZYJMUJE PACJENTÓW OD 18-TEGO ROKU ŻYCIA.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Ukończone szkoły

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny (2009)

Publikacje

 • "Kidney storage before transplantation with the use of machine perfusion" (MEDtube Science; Mar, 2014)
 • "Terapia uszkodzeń niedokrwienno-reperfuzyjnych nerki. Leczenie izolowanego narządu" (Terapia; Sty, 2016)

Nagrody i wyróżnienia

 • Nagroda zespołowa za specjalne osiągnięcia w zakresie przeprowadzonych transplantacji narządów w 2014 roku (Warszawski Uniwersytet Medyczny, 2015)

Znajomość języków

 • angielski

Zdjęcia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
42 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarska MediSpace

  Super podejście do pacjenta,profesjonalizm,wyczerpująca informacja.Wizyta jak zwykle w bardzo miłej atmosferze.Zdecydowanie polecam.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Nasmed

  Trzy tygodnie temu byłam u Pana Doktora Piotra Diuwe na konsultacji proktologicznej. Jestem bardzo zadowolona z tej wizyty, gdyż Pan Doktor poświęcił mi maksimum uwagi, wysłuchał mnie, zbadał i udzielił wielu rad oraz przepisał maść, która bardzo mi pomaga - od blisko dwóch tygodni stosuję tę maść i nareszcie wszelkie dolegliwości ustąpiły. Polecam Pana Doktora Piotra Diuwe, jako dobrego, profesjonalnego lekarza. Jeśli Pan Doktor czyta tę opinię to chcę wyrazić serdeczne podziękowania. Maść jest znakomita, dolegliwości zniknęły niemalże od pierwszego zastosowania. Dziękuję, wdzięczna pacjentka, Pozdrawiam, Monika P-B. z Białej Podl.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor Diuwe to profesjonalista. Pacjent czuje się naprawdę komfortowo podczas wizyty. Bardzo dokładnie wszystko tłumaczy i prosi aby o wszystko pytać. Naprawdę gorąco polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarska MediSpaceUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Bardzo dobry i kulturalny kontakt z pacjentem. Profesjonalne podejście do sytuacji i problemu chorego. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Lekarz wszystko wyjaśnił i wytłumaczył.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarska MediSpaceUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Lekarz mnie zbadał, wszystko wyjaśnił i rozrysował. Ustaliliśmy wspólnie jakie będą dalsze działania.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: konsultacja proktologiczna z anoskopią

  Lekarz w kontakcie w miarę sympatyczny ,delikatny przy badaniu .. Ogólnie co do wiedzy i diagnostyki poprawny ale są lepsi :P.
  Jeśli pilnie potrzebujemy zasięgnąć konsultacji, a nie ma terminów u lepszych specjalistów to śmiało !.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: Inny

  Zdecydowanie 5 gwiazdek. Bardzo profesjonalny, rzeczowy, potraktowal problem calosciowo i wytlumaczyl dokladnie co sie dzieje i dlaczego, i jak sie sprawa moze rozwinac w przyszlosci. Wykonywal rowniez gastroskopie i oceniam tez zabieg bardzo dobrze ( to juz moja kolejna gastroskopia a wiec moge porownac). Przeprowadzil bardzo szczegolowy wywiad i zlecil bardzo dokladne badania, co okazalo sie bardzo trafne.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarska MediSpaceUsługa: Inny

  Pan Doktor jest wspaniałym fachowcem, przy tym człowiekiem pełnym empatii i delikatności. Jako jedyny postawił prawidłową diagnozę i wdrożył odpowiednie leczenie. Jestem zachwycona atmosferą podczas wizyty. Polecam Pana Doktora, bo takich lekarzy z powołania niestety jest niewielu.

 • Lokalizacja: VeritaMedUsługa: badanie proktologiczne

  Witam!
  Pan doktor zachowuje się bardzo profesjonalnie, dał kilka rad. Nie skorzystałam z propozycji mini operacji (bałam się) , więc wypisał mi leczenie maściami i td. Nie skorzystałam , bo za parę dni samo wszystko zeszło.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: badanie proktologiczne

  Według mnie bardzo kompetentny lekarz. Dokładnie wypytuje o problem, słucha pacjenta, bada kompleksowo i delikatnie. Jak na tak krępujący obszar, wizyta była wyjątkowo mało przykra.