dr n. med.

Piotr Diuwe

Chirurg, Proktolog, Gastrolog

67 opinii +dodaj

Umów wizytę 54 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Specjalista chirurgii ogólnej. Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W latach 2010 - 2016 pracował w Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
67 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: Dolegliwości proktologiczne

  Doktor Piotr Diuwe jest kompetentny i przyjazny dla pacjenta, działa trafnie i szybko, wyjaśnia i pomaga. Ustalił konkretnie sposób leczenia, najpierw leki na złagodzenie objawów a następnie zalecił zabieg operacyjny ze względu na stopień zaawansowania choroby hemoroidalnej , który mogę wykonać w dowolnym szpitalu. Jednak wybrałam doktora Diuwe, ponieważ wzbudził moje zaufanie w trakcie rozmowy. Jego zachowanie, sposób wyjaśniania pacjentowi spokojnie i rzeczowo o tzw. "wstydliwym problemie" zdecydowały o wyborze. Polecam tego lekarza z całym przekonaniem wszystkim, którzy mają podobne problemy do moich lub inne, które leczy lekarz proktolog.

 • Z
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: nacięcie zakrzepicy okołoodbytowej

  Polecam rozmowa wstępną badanie od razu diagnoza propowane leczenie. Było nacięcie Pan Doktor wszystko mówił co robi. Był jeden wielki stres ale dzięki Panu doktorowi było mniej stresu. Ogólnie polecam bardzo dobry lekarz. Jeszcze raz polecam. I bardzo dziękuję Panu doktorowi od razu jest lepiej. Przepraszam że piszę,, Pan doktor,, mam nadzieję że to nie afront.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMed

  Pan Doktor jest osobą życzliwą, profesjonalną, empatyczną oraz bardzo cierpliwą. Mimo mojego nietypowego przypadku, zawsze starał się pomóc, poświęcał odpowiednią ilość czasu oraz wykazywał zainteresowanie moim problemem. Z pewnością mogę każdemu polecić wizytę u Pana Doktora.

 • U

  Pan lekarz Diuwe to uprzejmy, kulturalny człowiek. Wysłuchał, przeprowadził wywiad oraz badanie, udzielił wyczerpujących odpowiedzi. Dopiero rozpocznę leczenie zgodnie ze wskazówkami od lekarza, więc zobaczymy czy pomoże :). Na pewno wybiorę lek. Diuwe ponownie, jeśli problem nie ustąpi.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarska MediSpaceUsługa: gastroskopia

  Ciężko w 100 znakach opisać, jak wielkie miałam szczęście, że trafiłam na tak profesjonalnego, dokładnego i pomocnego lekarza i w tym wszystkim świetnego człowieka. Przy okazji gastroskopii, doktor znalazł u mnie zmianę na ściance żołądka. Dzięki zaangażowaniu i dokładności doktora jestem dzisiaj po operacji, wszystko jest w porządku, a ja jestem szczęśliwa, że doktor nie zignorował tej niewielkiej zmiany, tylko wysłał mnie na kolejne badania i bez problemu konsultował mój przypadek z prowadzącym mnie chirurgiem. Bardzo, bardzo polecam.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMed

  Bardzo miły i kompetentny lekarz. Niekrępująca atmosfera, wysoka kultura i pełen profesjonalizm. Samo badanie przeprowadzone bez pośpiechu. Lekarz poświecił tyle czasu ile było potrzeba.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarska MediSpace

  Kultura, empatia i komfort wizyty u Pana Doktora to cechy, którymi można opisać wstydliwy pewnie dla każdego z nas problem. Przed drzwiami gabinetu stres za nimi przyjazna atmosfera. Polecam

 • M
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarska MediSpaceUsługa: kontrola po zabiegu

  Jestem bardzo zadowolona bo w końcu pozbyłam się problemu a raczej Pan doktor się go pozbył. Miałam liczne guzki tz hemoroidy gr III i IV.Jestem po operacji trochę obolała ale szczęśliwa.Pan doktor przed zabiegiem wszystko dokładnie mi opowiedział na czym to będzie polegało brzmiało strasznie ale wcale tak nie było. Polecam wszystkim Pana doktora za jego podejście do pacjenta. Na trzy dni przed zabiegiem miałam pytania i napisałam e-maila. Już następnego dnia dostałam odpowiedź, która w pełni mnie uspokoiła.
  Serdecznie polecam dr Piotra Diuwe

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położnicza

  Bardzo rzeczowy człowiek. Postawił wstępną diagnozę i przepisał leki. Czeka mnie jeszcze badanie gastrologiczne. Na tym etapie bardzo polecam.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położnicza

  Fachowa, profesjonalna konsultacja proktologiczna. Doktor odpowiedział na wszystkie moje pytania i wyjaśnił wątpliwości. Serdecznie polecam

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista chirurgii ogólnej. Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W latach 2010 - 2016 pracował w Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w Warszawie. W 2015 roku uzyskał stopień doktora nauk medycznych na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, promotorem pracy był prof. Artur Kwiatkowski; dyplom z wyróżnieniem. Członek Polskiego Towarzystwa Transplantacyjnego i Towarzystwa Chirurgów Polskich.
  Uczestniczy w licznych szkoleniach i kursach z zakresu chirurgii ogólnej i proktologii. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób chirurgicznych, ze szczególnym uwzględnieniem chorób proktologicznych. Prowadzi leczenie zachowawcze i operacyjne, w tym także leczenie technikami małoinwazyjnymi.
  W 2015 roku zwycięzca w plebiscycie "Lekarz przyjazny pacjentowi" w oparciu o oceny pacjentów przyznawane w serwisie Znany Lekarz.

  UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE PAN DOKTOR PRZYJMUJE PACJENTÓW OD 18-TEGO ROKU ŻYCIA.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Ukończone szkoły

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny (2009)

Publikacje

 • "Kidney storage before transplantation with the use of machine perfusion" (MEDtube Science; Mar, 2014)
 • "Terapia uszkodzeń niedokrwienno-reperfuzyjnych nerki. Leczenie izolowanego narządu" (Terapia; Sty, 2016)

Nagrody i wyróżnienia

 • Nagroda zespołowa za specjalne osiągnięcia w zakresie przeprowadzonych transplantacji narządów w 2014 roku (Warszawski Uniwersytet Medyczny, 2015)

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

więcej

Zdjęcia