dr n. med.

Piotr Diuwe

verifiedCreated with Sketch.

Chirurg, Proktolog, Gastrolog

71 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
50 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Babka Medica: KLIENTÓW TOWARZYSTW UBEZPIECZENIOWYCH PRAGNĄCYCH UMÓWIĆ SIĘ NA WIZYTĘ W RAMACH UBEZPIECZENIA PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY Z PRZYCHODNIĄ LUB INFOLINIĄ TU (ZGODNIE Z ZASADAMI… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
71 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: problemy proktologiczne

  Bardzo dobry lekarz. Cierpliwie i obrazowo tłumaczy przyczyny, objawy schorzenia oraz wybrane metody leczenia wraz z uzasadnieniem. Jak ktoś ma stres i opór przed wizytą to u tego lekarza może być pewny, że będzie taktownie, delikatnie i konstruktywnie.
  Polecam

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarska MediSpaceUsługa: ciągłe bóle brzucha, zatrucie pokarmowe

  Jestem stałym pacjentem doktora Piotra Diuwe. Za każdym razem nie tylko otrzymuję celnie postawioną diagnozę ale również spada mi poziom stresu wywołany moimi dolegliwościami. Szczerze polecam Pana Piotra Diuwe wszystkim mającym problemy ze zdrowiem.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMed

  Byłam bardzo skrępowania z powodu wstydliwego problemu. Doktor bardzo empatycznie wysłuchał moich problemów i zebrał wywiad. Badanie odbyło się dyskretnie i delikatnie. Uzyskałam wszelkie informacje i zalecenia. Z pełną odpowiedzialnością Polecam pana doktora.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMed

  Bardzo wysoki poziom profesjonalizmu i kultury osobistej. Cała wizyta i badanie w bardzo dobrej, niekrępującej atmosferze. Świetny lekarz naprawdę godny polecenia!

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: Dolegliwości proktologiczne

  Doktor Piotr Diuwe jest kompetentny i przyjazny dla pacjenta, działa trafnie i szybko, wyjaśnia i pomaga. Ustalił konkretnie sposób leczenia, najpierw leki na złagodzenie objawów a następnie zalecił zabieg operacyjny ze względu na stopień zaawansowania choroby hemoroidalnej , który mogę wykonać w dowolnym szpitalu. Jednak wybrałam doktora Diuwe, ponieważ wzbudził moje zaufanie w trakcie rozmowy. Jego zachowanie, sposób wyjaśniania pacjentowi spokojnie i rzeczowo o tzw. "wstydliwym problemie" zdecydowały o wyborze. Polecam tego lekarza z całym przekonaniem wszystkim, którzy mają podobne problemy do moich lub inne, które leczy lekarz proktolog.

 • Z
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: nacięcie zakrzepicy okołoodbytowej

  Polecam rozmowa wstępną badanie od razu diagnoza propowane leczenie. Było nacięcie Pan Doktor wszystko mówił co robi. Był jeden wielki stres ale dzięki Panu doktorowi było mniej stresu. Ogólnie polecam bardzo dobry lekarz. Jeszcze raz polecam. I bardzo dziękuję Panu doktorowi od razu jest lepiej. Przepraszam że piszę,, Pan doktor,, mam nadzieję że to nie afront.

 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMed

  Pan Doktor jest osobą życzliwą, profesjonalną, empatyczną oraz bardzo cierpliwą. Mimo mojego nietypowego przypadku, zawsze starał się pomóc, poświęcał odpowiednią ilość czasu oraz wykazywał zainteresowanie moim problemem. Z pewnością mogę każdemu polecić wizytę u Pana Doktora.

 • U

  Pan lekarz Diuwe to uprzejmy, kulturalny człowiek. Wysłuchał, przeprowadził wywiad oraz badanie, udzielił wyczerpujących odpowiedzi. Dopiero rozpocznę leczenie zgodnie ze wskazówkami od lekarza, więc zobaczymy czy pomoże :). Na pewno wybiorę lek. Diuwe ponownie, jeśli problem nie ustąpi.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarska MediSpaceUsługa: gastroskopia

  Ciężko w 100 znakach opisać, jak wielkie miałam szczęście, że trafiłam na tak profesjonalnego, dokładnego i pomocnego lekarza i w tym wszystkim świetnego człowieka. Przy okazji gastroskopii, doktor znalazł u mnie zmianę na ściance żołądka. Dzięki zaangażowaniu i dokładności doktora jestem dzisiaj po operacji, wszystko jest w porządku, a ja jestem szczęśliwa, że doktor nie zignorował tej niewielkiej zmiany, tylko wysłał mnie na kolejne badania i bez problemu konsultował mój przypadek z prowadzącym mnie chirurgiem. Bardzo, bardzo polecam.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMed

  Bardzo miły i kompetentny lekarz. Niekrępująca atmosfera, wysoka kultura i pełen profesjonalizm. Samo badanie przeprowadzone bez pośpiechu. Lekarz poświecił tyle czasu ile było potrzeba.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Babka Medica: KLIENTÓW TOWARZYSTW UBEZPIECZENIOWYCH PRAGNĄCYCH UMÓWIĆ SIĘ NA WIZYTĘ W RAMACH UBEZPIECZENIA PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY Z PRZYCHODNIĄ LUB INFOLINIĄ TU (ZGODNIE Z ZASADAMI ZAPISÓW)
  Specjalista chirurgii ogólnej. Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W latach 2010 - 2016 pracował w Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w Warszawie. W 2015 roku uzyskał stopień doktora nauk medycznych na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, promotorem pracy był prof. Artur Kwiatkowski; dyplom z wyróżnieniem. Członek Polskiego Towarzystwa Transplantacyjnego i Towarzystwa Chirurgów Polskich.
  Uczestniczy w licznych szkoleniach i kursach z zakresu chirurgii ogólnej i proktologii. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób chirurgicznych, ze szczególnym uwzględnieniem chorób proktologicznych. Prowadzi leczenie zachowawcze i operacyjne, w tym także leczenie technikami małoinwazyjnymi.
  W 2015 roku zwycięzca w plebiscycie "Lekarz przyjazny pacjentowi" w oparciu o oceny pacjentów przyznawane w serwisie Znany Lekarz.

  UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE PAN DOKTOR PRZYJMUJE PACJENTÓW OD 18-TEGO ROKU ŻYCIA.

  INFORMUJEMY, ŻE ZAPISY ZA POŚREDNICTWEM PORTALU ZNANY LEKARZ DOTYCZĄ TYLKO KONSULTACJI LEKARSKICH. ZAPISY NA WSZELKIE BADANIA I ZABIEGI SĄ MOŻLIWE DROGĄ TELEFONICZNĄ LUB OSOBIŚCIE.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Edukacja

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny (2009)

Publikacje

 • "Kidney storage before transplantation with the use of machine perfusion" (MEDtube Science; Mar, 2014)
 • "Terapia uszkodzeń niedokrwienno-reperfuzyjnych nerki. Leczenie izolowanego narządu" (Terapia; Sty, 2016)

Nagrody i wyróżnienia

 • Nagroda zespołowa za specjalne osiągnięcia w zakresie przeprowadzonych transplantacji narządów w 2014 roku (Warszawski Uniwersytet Medyczny, 2015)

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

więcej

Zdjęcia