dr n. med.

Piotr Dąbrowski

verifiedCreated with Sketch.

Urolog

12 opinii +dodaj

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Już jako student czynnie uczestniczyłem w działalności naukowej uczelni czego efektem jest 14… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska dr n. med. Piotr DąbrowskiUsługa: kamica nerkowa

  Bardzo dobry specjalista godny polecenia .Wszystko brdzo dobrze tlumaczy .Mily i sympatyczny dla pacjentow.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska dr n. med. Piotr DąbrowskiUsługa: konsultacje urologiczne

  Godny polecenia specjalista. Fachowa i jasna porada, bardzo dobry kontakt z pacjentem. Warto skorzystać z usług. Wszystko dokładnie i zrozumiale tłumaczy.

 • P

  Bardzo wnikliwie zapoznaje się z problemem pacjenta. Omawia dokładnie przyczyny dolegliwości, sposobu postępowania lub leczenia. Bardzo sumienny, kulturalny. Po wizycie odszedłem do wniosku, że posiada bardzo dużą wiedzę. Życzę pacjentom trafiać do takich specjalistów, jak dr Dąbrowski.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska dr n. med. Piotr DąbrowskiUsługa: USG jąder

  Lekarz godny polecenia.Wszystko dobrze tłumaczy i rzetelnie odpowiada na pytania,szczerze polecam Pana Dr.wszystkim którzy szukają pomocy.

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska dr n. med. Piotr Dąbrowski

  Do pana doktora trafiłem po badaniu, wynik był niepokojący wizyta odbyła się w milej atmosferze,badanie i rozmowa rzeczowa, przekonująca i to ze pan doktor jest uprzejmy i ma podejście do pacjenta. dwa razy bylem w gabinecie i jestem bardzo zadowolony z przebiegu wizyt, dziękuję.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolony z procesu leczenia u Doktora Dąbrowskiego, a trwa on już od kilku miesięcy. Pan Doktor rzeczowo tłumaczy dolegliwości, planowane leczenie, wyjaśnia kolejne jego etapy. Jest dyspozycyjny, życzliwy, uśmiechnięty, otwarty na pytania i wątpliwości pacjenta, które chętnie wyjaśnia. Współpraca z Panem Doktorem charakteryzuje się dużym profesjonalizmem, niezależnie od tego, czy ma ona miejsce w oddziale szpitala, w przychodni, czy w prywatnym gabinecie. Serdecznie polecam!

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska dr n. med. Piotr DąbrowskiUsługa: konsultacje urologiczne

  To była moja pierwsza wizyta w życiu !! u lekarza Urologa. Przebieg wizyty oceniam bardzo pozytywnie ******. Podejście pana doktora do pacjenta i jego problemów zdrowotnych uważam za w pełni rzeczowe i profesjonalne. Polecam tego specjalistę.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska dr n. med. Piotr Dąbrowski

  Przebieg wizyty oceniam bardzo pozytywnie. Po przeprowadzeniu serii badań została postawiona trafna diagnoza dotycząca schorzenia. Podejście pana doktora do pacjenta i jego problemów zdrowotnych oraz sposobów ich rozwiązania uważam za w pełni rzeczowe i profesjonalne.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  To była pierwsza wizyta- jestem zadowolona ,lekarz który wysłuchuje pacjenta,zapoznaje się z przedstawionymi wynikami badań,wyjaśnia przyczyny dolegliwości i metody leczenia.Polecam tego specjalistę

 • N
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Lekarz na medal! Specjalista w każdym calu, rzeczowy, konkretny, z życzliwym podejściem i uśmiechem dla pacjenta, traktujący go jak równego sobie człowieka. Do tego lekarz kompetentny, rzeczowo wyjaśniający dolegliwości, etapy leczenia, mający poczucie humoru, którym potrafi rozładować stres przed zabiegiem. Każdemu życzę trafienia pod opiekę takiego lekarza z powołania!

Pytania pacjentów (17)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Już jako student czynnie uczestniczyłem w działalności naukowej uczelni czego efektem jest 14 doniesień na krajowych i międzynarodowych konferencjach STN z czego 4 otrzymały wyróżnienia. Jestem laureatem Uczelnianego Konkursu Wiedzy Anatomicznej „Scapula Aurea”.

  Po ukończeniu studiów przez okres 2 lat pracowałem jako wykładowca akademicki Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Za działalność naukową zostałem nagrodzony przez Rektora Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. W 2011 roku uzyskałem tytuł doktora nauk medycznych, a w 2017 roku europejskiego specjalisty urologa FEBU. Jestem autorem/współautorem licznych publikacji w recenzowanych czasopismach naukowych oraz doniesień na zagranicznych i krajowych sympozjach naukowych. Stale poszerzam swoją wiedzę i umiejętności biorąc udział w specjalistycznych kursach i szkoleniach.

  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego.

  Aktualnie pracuję jako zastępca kierownika Oddziału Urologicznego Szpitala Wielospecjalistycznego w Kędzierzynie-Koźlu.

  Dodatkowo prowadzę prywatny gabinet urologiczny w Kędzierzynie-Koźlu oraz Tychach.

Specjalizacje

 • Urologia

Edukacja

 • Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

Publikacje

 • 8 prac opublikowanych w recenzowanych czasopismach (łączny wskaźnik IF 6,2)
 • 12 doniesień na międzynarodowych sympozjach naukowych
 • 8 doniesień na krajowych sympozjach naukowych
 • 14 doniesień na krajowych i międzynarodowych konferencjach STN z czego 4 otrzymały wyróżnienia
 • Monografia „Schorzenia prostaty w wieku podeszłym” program PolSenior „Aspekty medyczne, psychologiczne, socjologiczne i ekonomiczne starzenia się ludzi w Polsce”
więcej