lek.

Piotr Czerczuk

Proktolog, Chirurg

12 opinii +dodaj

Umów wizytę
16 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Absolwent Wydziału Lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie ( 1999), od tego czasu sukcesywnie poszerza swoje kompetencje zawodowe. Szeroka wiedza specjalistyczna oraz… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor przeprowadził ze mną dokładny wywiad i dzięki jego wspaniałemu podejściu byłam w stanie opowiadać o wszystkim bez skrępowania. Poświęcił mi tyle czasu, ile potrzebowałam, szczegółowo objaśnił mój przypadek oraz zalecił dalsze kroki. Cieszę się, że do niego trafiłam i zachęcam osoby, które się zastanawiają, aby nie zwlekały, bo szkoda życia :)

 • B
  Lokalizacja: Specjalistyczne Gabinety Lekarskie ProctoMed ( Przychodnia Otomed)Usługa: konsultacje proktologiczne

  Bardzo dobry lekarz, rzetelnie podchodzi do sprawy. Dokładny wywiad. Komfortowe warunki badania, taktowny.

 • Opinia z dnia 30.01.2018 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • A
  Lokalizacja: Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Proctomed

  Wizyta przebiegła w świetnej, luźnej atmosferze. Pan doktor Piotr to bardzo miła, konkretna i świetnie znająca się na swoim zawodzie osoba. Miałam dość sporo obaw odnośnie wykonywanego zbiegu lecz zostały one szybko rozwiane. Jest to pierwszy lekarz który sprawił na mnie tak dobre wrażenie. Następne wizyty tylko u Pana Piotra. Serdecznie polecam

 • Lokalizacja: Specjalistyczne Gabinety Lekarskie ProctomedUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Dziękuję za pozytywny wynik leczenia, pan doktor to sympatyczny człowiek, który wszystko dokładnie wytłumaczył, znałem dobrze każdy krok leczenia co dużo mi dało. ZOstałem wyleczony, dzięki.

 • Lokalizacja: Specjalistyczne Gabinety Lekarskie ProctomedUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Pojawiłam się na umówioną wizytę, weszłam zgodnie z czasem za co wielki plus, sama wizyta odbyła się w bardzo miłej atmosferze, przedstawiłam swój problem i dostałam obszerne wyjaśnienie oraz sposoby leczenia. Pan doktor ma w sobie wiele empatii, serdecznie polecam.

 • J
  Lokalizacja: Ośrodek Medycyny Pracy Sp. z o.o.Usługa: Inny

  Bardzo miła wizyta. Pan doktor w sposób wyczerpujący przedstawia sposób leczenia. Jest sympatyczny, konkrety i profesjonalny. Cierpliwe tłumaczy i wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Polecam.

 • W
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Niespotykanie miły lekarz. Przybyłem do niego po martwiczo krwotocznym zapaleniu trzustki. Na spokojnie wszystko wytłumaczył, wyjaśnił problem. Jest to lekarz o niezwykłych umiejętnościach chirurgicznych oraz ogromnej wiedzy medycznej i precyzji operacyjnej.

 • Zdecydowanie znakomity specjalista. Bardzo kulturalny, dyskretny, a w tym zawodzie jest to koniecznością. Wyleczył u mnie hemoroidy II stopnia, metodą Barrona. Jako jedyna pokutowała. Innym lekarzom się to nie udało, a zwiedziłem już wielu w rożnych miastach. Po 4 zabiegach w ciągu pół roku pozbyłem się bólu i dyskomfortu. Serdecznie polecam doktora! Pozdrawiam - Ryszard z Radomia.

 • B

  Lekarz bardzo rzeczowy, wszystko dokładnie wyjaśnił. Jest sympatyczny i miły, odpowiada na wszystkie zadane pytania dokładnie. Jest też świetnym profesjonalistą, chyba najlepszym, jakiego dotąd spotkałem. A do tego ma potrzebny w tym "fachu" dystans.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent Wydziału Lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie ( 1999), od tego czasu sukcesywnie poszerza swoje kompetencje zawodowe. Szeroka wiedza specjalistyczna oraz bogate doświadczenie praktyczne, zdobywane w kraju i za granicą. Dzięki wieloletniej pracy w klinikach i placówkach niemieckich zdobył gruntowną i wszechstronną wiedzę specjalistyczną z pełnym profilem zabiegowym ( klasyczne i laparoskopowe zabiegi w obrębie jamy brzusznej, żylaki kończyn dolnych, przepukliny i plastyka ściany brzucha, choroby tarczycy, choroby proktologiczne, dermatochirurgia, chirurgia onkologiczna i inne).
  W 2008 roku uzyskał tytuł specjalisty z Chirurgii ogólnej (RFN), a w 2015 roku z Proktologii ( RFN)
  Członek towarzystw naukowych: Towarzystwo Chirurgów Polskich, Deutsche Gesellschaft für Allgemein- und Viszeralchirurgie.
  Nalży do grona ekspertów doradzając ogólnopolskiemu portalowi www.e-hemoroidy.pl
  Nieustannie poszerza kwalifikacje oraz znajomość najnowszych metod i technik leczenia, by świadczyć opiekę medyczną na najwyższym poziomie. Regularnie uczestniczy w szkoleniach, kursach i konferencjach branżowych w wiodących ośrodkach chirurgicznych w Polsce i RFN ( m. in. Łódź, Warszawa, Wrocław, Berlin, Bremen, Dresden, Mannheim, Magdeburg, Monachium). O czym świadczą liczne dyplomy i certyfikaty.
  Praca to synonim pasji i obszar, gdzie spełnia się jako osoba, dlatego pragnie wykonywać ją jak najlepiej, udzielając fachowej pomocy pacjentom, którzy tego potrzebują.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl