lek.

Piotr Czerczuk

verifiedCreated with Sketch.

Proktolog, Chirurg

14 opinii +dodaj

Absolwent Wydziału Lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie ( 1999), od tego czasu sukcesywnie poszerza swoje kompetencje zawodowe. Szeroka wiedza specjalistyczna oraz… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Wizyta odbyła się punktualnie , lekarz podczas badania wyjaśniał co będzie robił , badanie było bezbolesne , po badaniu pan doktor wyjaśnił mi wszystko i odpowiedział mi na moje pytania . Dzięki tej wizycie nie boję się już umawiać do proktologa , polecam .

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczne Gabinety Lekarskie ProctoMed ( Przychodnia Otomed)Usługa: konsultacje proktologiczne

  Już dawno nie otrzymałem tak fachowej i rzetelnej i wyczerpującej opinii o swojej chorobie od lekarza. Diagnoza skuteczna na 500%. Widać, iż opinie o dr są prawdziwe i ja to tylko mogę potwierdzić.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor przeprowadził ze mną dokładny wywiad i dzięki jego wspaniałemu podejściu byłam w stanie opowiadać o wszystkim bez skrępowania. Poświęcił mi tyle czasu, ile potrzebowałam, szczegółowo objaśnił mój przypadek oraz zalecił dalsze kroki. Cieszę się, że do niego trafiłam i zachęcam osoby, które się zastanawiają, aby nie zwlekały, bo szkoda życia :)

 • B
  Lokalizacja: Specjalistyczne Gabinety Lekarskie ProctoMed ( Przychodnia Otomed)Usługa: konsultacje proktologiczne

  Bardzo dobry lekarz, rzetelnie podchodzi do sprawy. Dokładny wywiad. Komfortowe warunki badania, taktowny.

 • Opinia z dnia 30.01.2018 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • A
  Lokalizacja: Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Proctomed

  Wizyta przebiegła w świetnej, luźnej atmosferze. Pan doktor Piotr to bardzo miła, konkretna i świetnie znająca się na swoim zawodzie osoba. Miałam dość sporo obaw odnośnie wykonywanego zbiegu lecz zostały one szybko rozwiane. Jest to pierwszy lekarz który sprawił na mnie tak dobre wrażenie. Następne wizyty tylko u Pana Piotra. Serdecznie polecam

 • Lokalizacja: Specjalistyczne Gabinety Lekarskie ProctomedUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Dziękuję za pozytywny wynik leczenia, pan doktor to sympatyczny człowiek, który wszystko dokładnie wytłumaczył, znałem dobrze każdy krok leczenia co dużo mi dało. ZOstałem wyleczony, dzięki.

 • Lokalizacja: Specjalistyczne Gabinety Lekarskie ProctomedUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Pojawiłam się na umówioną wizytę, weszłam zgodnie z czasem za co wielki plus, sama wizyta odbyła się w bardzo miłej atmosferze, przedstawiłam swój problem i dostałam obszerne wyjaśnienie oraz sposoby leczenia. Pan doktor ma w sobie wiele empatii, serdecznie polecam.

 • J
  Lokalizacja: Ośrodek Medycyny Pracy Sp. z o.o.Usługa: Inny

  Bardzo miła wizyta. Pan doktor w sposób wyczerpujący przedstawia sposób leczenia. Jest sympatyczny, konkrety i profesjonalny. Cierpliwe tłumaczy i wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Polecam.

 • W
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Niespotykanie miły lekarz. Przybyłem do niego po martwiczo krwotocznym zapaleniu trzustki. Na spokojnie wszystko wytłumaczył, wyjaśnił problem. Jest to lekarz o niezwykłych umiejętnościach chirurgicznych oraz ogromnej wiedzy medycznej i precyzji operacyjnej.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent Wydziału Lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie ( 1999), od tego czasu sukcesywnie poszerza swoje kompetencje zawodowe. Szeroka wiedza specjalistyczna oraz bogate doświadczenie praktyczne, zdobywane w kraju i za granicą. Dzięki wieloletniej pracy w klinikach i placówkach niemieckich zdobył gruntowną i wszechstronną wiedzę specjalistyczną z pełnym profilem zabiegowym ( klasyczne i laparoskopowe zabiegi w obrębie jamy brzusznej, żylaki kończyn dolnych, przepukliny i plastyka ściany brzucha, choroby tarczycy, choroby proktologiczne, dermatochirurgia, chirurgia onkologiczna i inne).
  W 2008 roku uzyskał tytuł specjalisty z Chirurgii ogólnej (RFN), a w 2015 roku z Proktologii ( RFN)
  Członek towarzystw naukowych: Towarzystwo Chirurgów Polskich, Deutsche Gesellschaft für Allgemein- und Viszeralchirurgie.
  Nalży do grona ekspertów doradzając ogólnopolskiemu portalowi www.e-hemoroidy.pl
  Nieustannie poszerza kwalifikacje oraz znajomość najnowszych metod i technik leczenia, by świadczyć opiekę medyczną na najwyższym poziomie. Regularnie uczestniczy w szkoleniach, kursach i konferencjach branżowych w wiodących ośrodkach chirurgicznych w Polsce i RFN ( m. in. Łódź, Warszawa, Wrocław, Berlin, Bremen, Dresden, Mannheim, Magdeburg, Monachium). O czym świadczą liczne dyplomy i certyfikaty.
  Praca to synonim pasji i obszar, gdzie spełnia się jako osoba, dlatego pragnie wykonywać ją jak najlepiej, udzielając fachowej pomocy pacjentom, którzy tego potrzebują.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl