Tutaj jesteś: 
Strona Główna
Created with Sketch.
Neurochirurg
Created with Sketch.
Created with Sketch.
Piotr Barnaś
lek.

Piotr Barnaś

Neurochirurg

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 210 osób

 • Specjalizacja

  Lekarz Piotr Barnaś to jeden z 7 lekarzy o specjalizacji neurochirurg w miejscowości Tarnów na ZnanyLekarz.pl

 • Kontakt

  Ten neurochirurg nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Dostępność

  Lekarz Piotr Barnaś przyjmuje w jednym gabinecie

Adresy i cenniki

Ocena pacjentów:

17 opinii

 • SM

  Doktor Barnaś to najlepszy specjalista. Polecam go z całego serca. wspaniały, ciepły człowiek. Indywidualne podejscie do każdego pacjenta oraz ogromna wrażliwość.

 • Dzięki dr Piotrowi Barnasiowi udała się moja operacja. Jestem siedem dni po zabiegu przepukliny jądra miażdżystego L5 S1 jak się okazało w trakcie operacji ze na nerw od nogi nie tylko uciska przepuklina ale jeszcze dwa odrosty na kręgu Dr zrobił wszystko zgodnie ze sztuka lekarska(wielkie Dzieki). Czuje się dobrze. Wszystko zostało prawidłowo zdiagnozowane i zabieg został prawidłowo przeprowadzony przez dr Barnasia. Fachowa opieka medyczna, na wysokim poziomie na oddziale neurochirurgi zasługuje na medal. Wszystko zostało mi wytłumaczone przed i po zabiegu, dzięki czemu nie miałem obaw przed samym zabiegiem. Dolegliwości ustąpiły, a wskazane zalecenia prowadzą mnie do szybkiego powrotu do zdrowia. Serdeczne podziękowania dr Barnasiowi za udzieloną pomoc, gdyż jego bezinteresowność i zaangażowanie pozwoli mi na dalsze funkcjonowanie i pracę, dzięki czemu ja będę mógł pomagać innym.

 • Jestem kolejną osobą, która może dziękować dr Barnasiowi. Ja chciałbym podziękować Panu Doktorowi za uratowanie mi nóg . Trafiłem do szpitalu w lipcu po wypadku samochodowym z wielodłamowymi złamaniami kręgów L4 i L5. Nie mogłem podnieść nogi do góry, czułem mrowienie w nogach. Jedyne co mogłem to ruszać palcami i zgiąć nogę w kolanie. Jak się okazało odłamy uderzyły w rdzeń kręgowy, struktura kręgów również została naruszona, przez co konieczna była operacja. Pan Doktor mimo napiętego terminarzu, inni lekarze mieli urlopy, zoperował mnie praktycznie od razu, dwa dni po wypadku. Operacja się udała w 100%, do kręgosłupa została przymocowana metalowa szyna ze śrubami, oraz zostały zrekonstruowane kręgi. Dwa dni po operacji zacząłem już pomału chodzić. Dzisiaj jestem już 4 miesiące po wypadku, praktycznie odzyskałem już sprawność.
  To tyle od technicznego punktu widzenia. Muszę jeszcze napisać o podejściu Pana Doktora do pacjenta. Tutaj muszę się zgodzić ze wszystkimi pozostałymi opiniami, że dr Barnaś jest przemiłym człowiek, spokojnie wszystko potrafi wytłumaczyć, od razu po pierwszej rozmowie z Panem Doktorem wiedziałem, że mam do czynienia z profesjonalistą. Mimo tego, że informował mnie jakie mogą być skutki po operacji, , że mogę nie chodzić itp. to się nie bałem. Wiedziałem, że trafiłem w najlepsze możliwe ręcę. Poza tym jest człowiekiem o bardzo wysokiej empatii do pacjenta i potrafi z humorem podejść do swojej pracy :) Takich lekarzy można szukać ze świecą. Po kontakcie z Panem Doktorem uwierzyłem, że służba zdrowia w Polsce działa.

 • 20.10.2014 został mi usunięty dysk międzykręgowy odcinka L4/L5. Operację wykonał dr Barnaś. W dniu przyjęcia do szpitala mało co chodziłem. Tydzień po operacji wyszedłem ze szpitala o własnych siłach. Z każdym tygodniem jest coraz lepiej. Co można powiedzieć o DR. Opanowany, spokojny, miły, uśmiechnięty i rzeczowy. Podczas rozmowy odpowiedział na każde moje pytanie. Po operacji też zainteresowany tym jak się czuję, było można odczuć że zależy mu na pacjencie. Pełen profesjonalizm. B.dobry oddział neurochirurgii w Tarnowie. Czego nie można powiedzieć o służbie zdrowia i Królu NFZ-cie.
  Darek Zgłobice k/Tarnowa

 • Byłam operowana przez doktora Barnasia i uważam że jest jednym z najlepszych neurochirurgów jakich znam a znam ich bardzo dużo.

 • Dr. n. med. Piotr Barnaś, doskonały specjalista, wspaniały człowiek.
  Na oddział neurochirurgii Szpitala św. Łukasza, pod opiekę Pana doktora Piotra Barnasia trafiłem po ciężkim ataku padaczki. Badanie rezonansem magnetycznym pokazało jego przyczynę: bardzo duży, wielkości 4,9 na 4,6 cm. oponiak przytwierdzony do bogato ukrwionej kości czołowej czaszki nad lewym okiem i przerośnięty wieloma naczyniami krwionośnymi i nerwami. Widok guza z rezonansu jaki pokazał mi Pan doktor przestraszył mnie potężnie. Możliwe jest, że rósł we mnie od bardzo dawna, może i całe moje życie stąd tak bogate poprzerastanie i że prawdopodobnie nie jest złośliwy. Dodatkowo występują inne niebezpieczeństwa, które trzeba pokonać przy jego usuwaniu, związane z samym położeniem oponiaka. Zlokalizowany był w pobliżu nerwów odpowiedzialnych za moje widzenie co groziło utratą wzroku w trakcie operacji, dalej, aby się do niego dostać trzeba było podważyć na dłuższy czas część mózgu nad lewym uchem odpowiedzialną za moją mowę, (jeśli dobrze zrozumiałem) co groziło późniejszą utratą lub zakłóceniem mowy jako skutkiem ubocznym. Operacja rozpoczęła się w południe i trwała 7 godzin. Wymagała wielkiego skupienia, wielu godzin pracy w kilku milimetrowej wielkości polu działania, ekstremalnej precyzji ruchów, dokładnych nie do pojęcia. Tymczasem, 12 dni po operacji jestem dowodem na perfekcyjne umiejętności Pana doktora Piotra Barnasia, jego ogromną wiedzę i najpewniejszą rękę. Guza już nie ma, widzę równie dobrze jak widziałem, mówię jak mówiłem, nie odczuwam żadnych dolegliwości fizycznych ani psychicznych, a długa blizna znikła prawie zupełnie i wiele śladów na mej skórze nie pozostanie. Muszę jeszcze napisać parę słów o Panu doktorze jako o człowieku: sympatyczny, otwarty i przyjacielski. Darzę go wielkim szacunkiem ale nie onieśmielał mnie przez sekundę nawet, jakby bagatelizował swoją wartość, jakby on nic takiego nie robił na co dzień. A przecież on ratuje ludziom życie, tak jak uratował moje, bo nie oszukujmy się: mój oponiak wziął się za mnie na poważnie, najzwyczajniej "nie mieścił mi się w głowie" i nie potrzebował już wiele czasu by mnie zabić. Z mojej strony wielkie podziękowania dla Pana doktora Piotra Barnasia i 100% rekomendacja dla jego wiedzy i talentu. Jacek Piotrowski, Tarnów

 • AP

  Świetny lekarz i fachowiec. Do tego bardzo miły.
  Bez problemu rozpoznał co mi dolega i wystawił perfekcyjną diagnozę.

  Musiałam mieć niestety operację, ale wszelkie bóle od razu po niej ustąpiły.

  Polecam każdemu Pana doktora i serdecznie Mu dziękuję.

 • Piotr Barnaś to wzór polskiego lekarza jakiego wyobraża sobie pacjent. Jego podejście do chorego: uśmiech, żart, miłe słowo powoduje, że zestresowany, cierpiący pacjent zmienia nastawienie do swojego zdrowia. Indywidualne zainteresowanie przed i po zabiegu powoduje uczucie dowartościowania u chorego. Jestem trzeci miesiąc po operacji kręgosłupa, wracam szybko do zdrowia i mam odczucie, że myśl o spotkaniu tak wspaniałego lekarza mi w tym dodatkowo pomaga. Cóż dodać- Dziękuję PANIE DOKTORZE.
  Elżbieta z Sanoka.

 • Lekarz profesjonalny, komunikatywny, przyjazny dla pacjenta, Miałem wykonany przez doktora zabieg odbarczenia nerwu łokciowego, był to mój pierwszy bezpośredni kontakt ze szpitalem, życzę wszystkim takiego DOKTORA z poważaniem Jerzy Lisowski.

 • HC

  Do ELAMa z Gorlic. Doktor Barnaś jest wspaniałym, cudownym Lekarzem (przez duże L). Musiał pan niestarannie wykonywać ćwiczenia.Pisze pan, że:"pomógł mi "znany" specjalista w Gorlicach". Tylko jak? Za pana ćwiczył?!
  Jestem po 2-ch operacjach kręgosłupa wykonanych przez Doktora Barnasia i jestem zachwycona!!! Też chodziłam na ćwiczenia i rehabilitację i w razie błędu w moich ćwiczeniach zaraz byłam pouczana przez specjalistkę rehabilitacji, specjalność: rehabilitacja kręgosłupa. Nie miał pan odwagi podpisać się z imienia i nazwiska?
  Helena Chęcińska Tarnów