Mgr

Piotr Barczyk

Fizjoterapeuta, Diagnostyk

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • P

  Fizjoterapeuta z powołania. Pan Piotr do swojej pracy podchodzi z wielkim zaangażowaniem, ma wielką wiedzę, interesuje go pacjent przede wszystkim. Polecam wszystkim Pana Piotra.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Witam.
   Jestem certyfikowanym terapeutą metody MDT McKenzie, co oznacza że moje umiejętności diagnostyczne i terapeutyczne zostały potwierdzone poprzez zdanie egzaminu teoretycznego i praktycznego. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem zespołów bólowych kręgosłupa i stawów obwodowych oraz dysfunkcjami w obrębie mięśni i ich przyczepów.

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom
  Piotr Barczyk
  Piotr Barczyk
  Fizjoterapeuta, Diagnostyk
  Tychy
  Witam.
  Jako fizjoterapeuta niestety nie jestem w stanie pomóc w tym wypadku.
  Pozdrawiam i życzę zdrowia.

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  20 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • P

   Fizjoterapeuta z powołania. Pan Piotr do swojej pracy podchodzi z wielkim zaangażowaniem, ma wielką wiedzę, interesuje go pacjent przede wszystkim. Polecam wszystkim Pana Piotra.

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: terapia przeciwbólowa

   Witam
   Odbyłem właśnie wizytę u Pana Piotra, problem dotyczył bólu w odcinku lędźwiowym kręgosłupa l4-l5, który ograniczał ruchy. Po kilku ćwiczeniach sprawdziliśmy czy mobilność się coś zmieniła. Od razu zauważyliśmy poprawę... Ćwiczenia te mam powtarzać w domu . Jednym zdaniem - jestem bardzo zadowolony

  • D

   Bardzo dziękuję Panu Piotrowi za cenne wskazówki związane z moim kręgosłupem .Polecam jako profesjonalistę .Pan Piotr jest świetnym fachowcem ,który w swoją pracę wkłada całe swoje serce . Jeszcze raz bardzo dziękuję za bezinteresowną pomoc . Marek z Bytomia

  • Chciałbym w imieniu mojej Mamy, gorąco podziękować panu Piotrowi, za wzorową opiekę.
   Mama miała problemy z kręgosłupem lędźwiowym oraz z małym krętarzem. Bóle były nie do opisania.
   Muszę przyznać szczerze, że gdy Pan Piotr zapoznał się z tą całą sytuacją, rozpoczął ćwiczenia, które naprawdę dużo pomogły. Z tygodnia na tydzień była poprawa i obecnie może swobodnie poruszać się.
   Bardzo, ale to bardzo dziękujemy za pomoc. Pan Piotr jest bardzo dobrym fizjoterapeutą.

   Piotr Barczyk2016-08-29

   Witam Pana, bardzo dziękuję za opinię i mam nadzieję, że sytuacja jest coraz lepsza.
   Pozdrawiam

  • chcialabym bardzo podziekowac panu Piotrowi za pomoc w mojej rece prawej cwiczenia mi pomagaja reka zaczyna funkcjonowac .dziekuje bardzo panie Piotrze

   Piotr Barczyk2016-08-23

   Dziękuję bardzo za opinię. Mam nadzieję, że ręka funkcjonuje coraz lepiej. Proszę pamiętać, że im bardziej będzie Pani dbała o kręgosłup szyjny tym ręka będzie sprawniejsza.
   Pozdrawiam

  • E

   Pozytywne efekty ćwiczeń z Panem Piotrem przerosły moje najśmielsze oczekiwania- już po 1-2 dniach ustąpił uporczywy ból kręgosłupa w odcinku szyjnym, który towarzyszył mi od kilkunastu lat. W ciągu kolejnych dni znacznie zwiększył się zakres ruchu w tym odcinku, ustąpił ból w barku i odcinku lędźwiowym.
   Pan Piotr podchodzi do swojej pracy z pasją, zaraża optymizmem i poczuciem humoru. Jestem zachwycona efektami Jego pracy- kilka właściwie dobranych, prostych ćwiczeń znacząco poprawiło komfort mojego życia i dało szansę na powrót do pełnej aktywności fizycznej. Dziękuję!

   Piotr Barczyk2016-08-23

   Witam Panią,
   dziękuję bardzo za opinię i życzę powodzenia w powrocie do pełnej aktywności.
   Pozdrawiam

  • Bardzo chciałabym podziękować panu Piotrowi za to, że wyciągnął do mnie pomocną i po przeprowadzeniu długiego wywiadu postawił celną diagnozę i dobrał odpowiednie ćwiczenie do mojego problemu. Więc jak ktoś ma problem z kręgosłupem tak jak ja to naprawdę polecam rehabilitacje u pana Piotra bo to świetny fachowiec i na prawdę zna się na tym co robi. Panie Piotrze bardzo dziękuję Bożena M.

  • I

   Pan Piotr posiada doświadczenie oraz wiedzę, którą chętnie dzieli się ze swoimi pacjentami. Rehabilitację dopasowuje do możliwości pacjenta, ale kiedy trzeba mobilizuje do większego wysiłku i systematyczności. Wie także, kiedy trzeba odpuścić i odpocząć, żeby nie przeciążyć kręgosłupa, co jest równie ważne jak sama rehabilitacja. Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do pacjenta, a także możliwość wykonania konsultacji telefonicznej. Zdecydowanie polecam i pozdrawiam.

  • D

   Pan Piotr jest bardzo rzetelnym, przygotowanym pod względem fachowym fizjoterapeutą . Rewelacyjne podejście do pacjenta, mocne zaangażowanie, dokładna analiza bólu. Trafna diagnoza ,rzeczowo i cierpliwie wszystko wyjaśni, odpowie na zadane pytanie. Możliwość kontaktu telefonicznego w razie problemów zdrowotnych. Praca jest jego pasją , mi bardzo pomógł stosuję się do zaleceń i nie czuję bólu. Polecam Pana Piotra w 100 % Dziękuję za pomoc :)

  • Fantastyczny fizjoterapeuta. Nie tylko z wykształcenia - widać, że to lubi. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, z należytym i oczekiwanym skupieniem, zainteresowaniem i zaangażowaniem. Okazało się, że przy moich bólach kręgosłupa wystarczyło systematyczne wykonywanie jednego, prostego ćwiczenia, a nie szprycowanue się mocnymi lekami m.in. zwiotczającymi mięśnie. Te mięśnie trzeba było po prostu wzmocnić. Panie Piotrze, serdecznie dziękuję Za okazaną pomoc. Wiem, że w nagłej, awaryjnej sytuacji mogę liczyć choćby na telefoniczną konsultację. Życzę powiedzenia! :)

   Piotr Barczyk2016-02-22

   Witam Panią i dziękuję za opinię. Życzę również powodzenia i przede wszystkim zdrowia i życia bez bólu. Gdyby wystąpiła taka konieczność to zapraszam na konsultację.
   Pozdrawiam