Piotr Andrzej Laudański, ginekolog Białystok

Prof. dr hab. n. med. Piotr Andrzej Laudański

Ginekolog

9 opinii

Adres

Stołeczna 11, Przydworcowe , Białystok
Kriobank Centrum Leczenia Niepłodności Ginekologia i Położnictwo

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Gotówka
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Prof. dr hab. Piotr Laudański – w swojej pracy zawodowej interesuje się różnymi aspektami położnictwa, ginekologii i medycyny rozrodu, ze szczególnym ...

Zobacz pełen opis


Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
9 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pan doktor Piotr był bardzo profesjonalny. Bardzo dobra opieka w miłej atmosferze. Wychodząc z gabinetu miałam poczucie zaopiekowania się moją osobą ze 100 procentowym zaangażowaniem. Dyskretnie i pozytywnie, ogólnie miła wizyta, lekarz widać z powołania. Wytłumaczył mi dokładnie całe badanie. Bardzo dobrze wyposażony gabinet. Dobrej jakości USG. Pierwszy raz widziałam na ekranie cytologię, a na badaniu USG usłyszałam bicie miniaturowego serduszka rosnącego we mnie w brzuchu.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Przemiła jak i kulturalna wizyta. Muszę przyznać że od dawna nie byłam na tak przyjemnej i rzeczowej wizycie wszystko omówił oraz odpowiedział na wszystkie pytania. Zgłosiłam się do doktora z problemem mięśniaków no i wiadomo infekcją intymną. Kompetentnie, dostosowałam się do zaleceń. Bardzo polecam.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Kriobank Centrum Leczenia Niepłodności Ginekologia i Położnictwo

Jestem bardzo zadowolona doktor Piotr zrobił dokładny wywiad i przedstawił szczegółowy plan leczenia. Była to tak naprawdę jedyna i pierwsza wizyta w moim życiu z tak szczegółowym wywiadem. Generalnie tak - bardzo polecam.
Wierzę we współczesną medycynę i ogromną wiedzę. Odniosłam wrażenie, że doświadczenie sprawiają, że możemy mu zaufać.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu niepłodność

Doktor Piotr wzbudził we mnie bardzo dobre wrażenie, spokojny, opanowany i konkretny. Panu specjaliście wystarczyło tylko popatrzeć w moje wyniki sprzed roku ale od razu powiedział w czym rzecz i o co chodzi. Wzbudza zaufanie. Widać, że jest to lekarz z powołania - godny polecenia.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu konsultacja ginekologiczna

Na starcie, trafiłam do Pana Doktora przez przypadek, wybierając początkowo innego znanego lekarza w moim mieście. Doktor, w czasie kiedy wypadała moja wizyta miał zaplanowane wolne i skierował mnie do Pana Piotra w ramach zastępstwa. Odpowiada i wszystko wyjaśnia na wszystkie dręczące pacjenta pytania. Byłam 3 razy u Pana Piotra oraz 2 razy u lekarza, którego wybrałam wcześniej, więc miałam jakieś porównanie i stąd ta decuzja o zmianie, ponieważ to Pan piotr okazał się bardziej dokładny, bardziej profesjonalny i przede wszystkim bardziej ludzki. Kolejną wizytę mam już umówioną, także mam nadzieje, że moja terapia zakończy się owocnie.


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu ciąża i profilaktyka

Nie ocenia, cierpliwie słucha. Uzyskałam w pełni profesjonalną pomoc w bardzo szybkim tempie, tak ważne szczególnie dla osób, które mierzą się z problemem niepłodności. Bardzo udana wizyta w przyjaznej atmosferze.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Kriobank Centrum Leczenia Niepłodności Ginekologia i Położnictwo

Pan Profesor zebrał słaby wywiad kiedy przyszłam do niego po wykonaniu testu ciazowego. Wcześniej poronilam więc byłam pełna obaw czy teraz wszystko jest wporzadku. Pan Profesor nie wziął pod uwagę moich bardzo nieregularnych cykli o których mówiłam nie zapytał czy na coś choruje przewlekłe mimo że tak jest. Ocenił wiek ciąży po dacie ostatniej miesiaczki i generalnie spisał ja na straty. Wyszłam zaplakana i zdruzgotana. Okazało się że ciaza jest bardzo wczesna (konsultacja u innego lekarza), ponieważ moje cykle były bardzo nieregularne. Dostałam leki na podtrzymanie ciąży i uspokojenie że wszystko moze być dobrze.
Przeżyłam ciężkie dni po wizycie u Pana Profesora.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu prowadzenie ciąży

Lezałam na oddziale Pana doktora prawie 3 miesiące. Był zawsze konkretny, życzliwy, podejmował słuszne decyzje. W razie niejasności wszystko tłumaczył. Mimo, iż urodziłam w 30 tygodniu ciąży, dzięki Panu doktorowi i jego ekipie na oddziale dobrze wspominam czas tam spędzony. Gdybym była w ciąży jeszcze raz, z pewnością jeździłabym do Pana- polecam każdemu!


P
Użytkownik zweryfikowany

Szczerze polecam Pana Doktora Laudańskiego!!! Lekarz bardzo kompetentny, z ogromną wiedzą i do tego życzliwy i zawsze miły :). Rzeczowo, profesjonalnie, i co najważniejsze przystępnie, wyjaśnia sytuację zdrowotną...


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Prof. dr hab. Piotr Laudański – w swojej pracy zawodowej interesuje się różnymi aspektami położnictwa, ginekologii i medycyny rozrodu, ze szczególnym ...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia
  • Endokrynologia ginekologiczna i rozrodu
  • Perinatologia

Publikacje i artykuły