dr n. med.

Paweł Zieliński

Ortopeda, Lekarz sportowy

17 opinii +dodaj

Umów wizytę 495 odwiedzin w ciągu 30 dni

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie. W latach 1999-2000 asystent w Klinice Ortopedii CMUJ W latach 2000-2004 asystent w Klinice… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: ból łokcia

  Chciałem zarekomendować Pana Doktora Pawła Zielińskiego jako dobrego lekarza, który pomógł mi z bardzo bolesnym schorzeniem łokcia . Reakcja była natychmiastowa, przeprowadzony zabieg prawie natychmiast przyniósł efekty, przeprowadzony był szybko i sprawnie z zachowaniem najwyższych standardów jakie można spotkać na świecie. Wszystko odbyło się w miłe atmosferze. Pan Doktor poinformował mnie również o działaniu profilaktycznym aby uniknąć takich schorzeń w przyszłości. Również zalecone czynności rehabilitacyjne zostały dokładnie omówione i zaprezentowane. Moje samopoczucie poprawiło się znacznie, ból łokcia zniknął. Gorąco polecam.
  Jarek z Krakowa.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: problemy z chodzeniem i ból w biodrze

  Pan dr Paweł Zieliński moim zdaniem jest bardzo dobrym lekarzem - konkretnym, profesjonalnym i co najważniejsze posiadającym doskonałą intuicję zawodową, co pozwala mu postawić właściwą diagnozę a następnie sprawnie prowadzić leczenie pacjentów. Poznałem pana doktora już prawie 12 lat temu, kiedy to wyleczył u mnie poważne złamanie ręki w nadgarstku, i od tego czasu w sprawach ważnych szukam pomocy u niego. Szczerze polecam!

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Mam problem ze stawem skokowym. Pan doktor szybko i sprawnie przeprowadził wywiad i badanie. Dokladnie wytłumaczył co mi dolega,po czym zasugerował metodę leczenia operacyjnego. Szybko i sprawnie, ma doskonałe podejście do pacjenta i wzbudza zaufanie. Szczerze polecam Pana Doktora.

 • Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: temat endoprotezy kolana

  Pełny profesjonalizm. Bardzo dokładnie przedstawił cały problem zwyrodnienia stawu kolanowego - włącznie z operacją, która mnie czeka niezwłocznie.Jestem bardzo zadowolony. Polecam.
  Marek G.

 • J
  Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Wizyta rzeczowa i konkretna. Pan doktor wskazał na możliwe przyczyny mojej dolegliwości i wreszcie po długim bieganiu przeze mnie po różnych lekarzach jest "punkt zaczepienia". Wskazał na możliwą przyczynę moich problemów i dalszą drogę diagnozowania. Serdecznie polecam dr. Zielińskiego. Przy okazji oprócz fachowości jest człowiekiem niesamowicie serdecznym. Gorąco polecam.

 • K
  Lokalizacja: Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe MEDICINAUsługa: Ból kolan

  Do Doktora Zielińskiego trafiłam przypadkowo. Aktywnie uprawiam sport a ból kolan zdecydowanie to utrudniał. Na pierwszej wizycie diagnoza trafiona po paru dotknięciach moich kolan . Po miesiącach bólu, idealnie została dobrana metoda leczenia wraz z rehabilitacją.
  Lekarza cechuje profesjonalne podejście do pacjenta z nutką humoru . Jest rzeczowy i konkretny , wytłumaczył, odpowiedział na wszystkie pytania. Moim zdaniem specjalista godny zaufania i polecenia.

 • B

  Doktor Paweł Zieliński wykonał u mnie artroskopię kolana. Po zabiegu nie bolało, nie puchło, nie było wody...Po 9 tygodniach usztywnienia i koszmarnego stabilizatora, zaczęłam bez większych problemów zginać kolano. Działo się to tak szybko, że w bardzo krótkim czasie zaczęłam chodzić. Dziś, kilka miesięcy po zabiegu biegam, skaczę i wierzę, że nigdy już rzepka nie wyskoczy, że jest stabilna i doprowadzona do właściwego pionu. Doktor Zieliński jest specjalistą o wielkiej intuicji. Moje pierwsze z nim spotkanie miało miejsce 7 lat temu. To co orzekł wtedy, odroczyło się tylko w czasie... Jako człowiek pewnie nie przez wszystkich jest dobrze oceniany. Skupia się na trafnej diagnozie i leczeniu, a nie na wywodach o kotkach, chorych jelitach, czy co ciocia Frania zjadła. Ale nie jest kamiennym posągiem, gdy trzeba, poradzi... Choćby, jakie płetwy kupić do pływania... Dziękuję i pozdrawiam :-)

 • Byłam u dr.Zielińskiego z bolącym kolanem i wyszłam po wizycie bardzo rozczarowana. Jest słabym diagnostą i nie słucha pacjenta. Nie poradził mi niczego konkretnego , poza tym co stosowałam ze środków ogólnie dostępnych. Nie polecam , bo szkoda czasu i pieniędzy.Maria Z

 • A

  Dr Zieliński wykonywał mi artroskopię kolana. Po zabiegu nic nie boli, aż zastanawiam się czy zabieg naprawdę się odbył ;) jestem w pełni sprawna, bez bólu pozabiegowego. Rewelacja. Dziękuję

 • G

  We wrześniu 2014r miałam operację stawu biodrowego całkowita alloplastyka bezcementowa.
  Chciałam bardzo serdecznie podziękować Panu Zielińskiemu lekarzowi o złotych rękach, po operacji bardzo szybko wróciłam do zdrowia bez bólu, nic mnie nie boli, noga została wydłużona o odpowiednią długość, chodzę idealnie. Żyję bez bólu. Jestem bardzo wdzięczna Panu doktorowi te słowa podziękowania to za mało na to co zrobił.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie.
  W latach 1999-2000 asystent w Klinice Ortopedii CMUJ
  W latach 2000-2004 asystent w Klinice Traumatologii CMUJ
  W roku 2004 został asystentem w Oddziale Chirurgii Urazowej, Ortopedii i Rehabilitacji w Krakowskim Centrum Rehabilitacji i Ortopedii
  Obecnie jest p.o. Kierującego oddziałem Chirurgii Urazowej, Ortopedii i Rehabilitacji w w/w placówce
  W 2007 roku zdał egzamin specjalizacyjny z ortopedii i traumatologii narządu ruchu
  W 2017 roku uzyskał stopień doktora nauk medycznych w dziedzinie ortopedii
  W swojej codziennej pracy pomaga pacjentom ze schorzeniami narządu ruchu, a w szczególności:
  -ze schorzeniami w zakresie dużych stawów kończyny dolnej-, biodrowego, kolanowego i skokowego
  - ze schorzeniami zwyrodnieniowymi, zapalnymi i pourazowymi w zakresie tkanek miękkich kończyn
  ( mięśni, ścięgien, powięzi i kaletek )
  Zajmuje się zarówno leczeniem zachowawczym jak i operacyjnym ( artroskopia oraz endoprotezo plastyka ), leczeniem deformacji stóp ( paluch koślawy, płaskostopie poprzeczne ) oraz w zakresie kończyny górnej - neurolizą w mononeuropatiach nerwów obwodowych ( zespół cieśni kanału nadgarstka )
  Obecnie w trakcie specjalizacji z medycyny sportowej.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • Medycyna sportowa