lek.

Paweł Zając

Ginekolog

60 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Ginekologia. Medycyna w obronie rodziny. więcej

Adresy i cenniki

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Ginekologia.

  Medycyna w obronie rodziny.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Opinie pacjentów

 • dobry

  Fajny lekarz. Był na oddziale kiedy leżałam na oddziale przed uodzeniem pierwszej corki. Bardzo cierpliwy, sympatyczny i miły lekarz, a przy tym delikatny i konkterny. Polecam

 • bardzo dobry

  Ten lekarz to majątek ! chodziłam do różnych ginekologów i żaden nie równa się Panu doktorowi Zającowi. OBECNIE PROWADZI MOJĄ CIĄŻĘ I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA ! POLECAM !

 • bardzo dobry

  Od początku prowadził moją pierwszą ciążę, teraz spodziewam się drugiego dziecka i nie wyobrażam sobie iść do innego doktora. Delikatny, miły, kompetentny, zawsze dla pacjenta znajdzie czas, oddzwania jak nie może odebrać. Profesjonalista, wspaniały lekarz i człowiek :)

 • bardzo dobry

  Świetny,kompetentny lekarz.Prowadził moją ciążę,byłam bardzo zadowolona i na pewno jeszcze wrócę do jego gabinetu.Polecam z mojego dotychczasowego doświadczenia szczególnie przyszłym mamusiom :)

 • bardzo dobry

  Witam jestem pacjentką Pana Doktora i jestem bardzo zadowolona jest, profesjonalny ,delikatny, wszystko wyjaśnia każdą wątpliwość jest cierpliwy ,rozmawia mi się z nim jak z dobrym znajomym. Prowadzi moją drugą ciążę i jestem bardzo zadowolona . .

 • bardzo dobry

  Świetny Pan doktor!!!POLECAM Z CAŁEGO SERCA. Jestem w ciąży,mieszkam w Anglii i podczas urlopu w Polsce odwiedziłam gabinet Doktora w Leżajsku.Byliśmy z mężem bardzo zadowoleni,podczas badania USG dr Zając dokładnie opisywał nam poszczególne partie ciałka naszego Maleństwa,opisywał zrozumiałym dla nas językiem co dzieję sie na monitorze,odpowiadał na nasze pytania i rozwiewał wątpliwości.Wizyta trwała około 30 min.Zdecydowałam się na poród w Polsce i na pewno kolejny raz wrócę do gabinetu tego lekarza.

 • bardzo dobry

  Miły kompetentny, rzeczowy, delikatny, taktowny, bezinteresowny - potrafi zająć się także nie swoją pacjetką.

 • bardzo dobry

  Dołączam się do pozytywnych opinii o Panu Doktorze. Pan Doktor to bardzo życzliwy, kulturalny człowiek, a przy tym wspaniały lekarz, który bada bardzo delikatnie. Zawsze miał czas dla mnie, szczegółowo odpowiadał na pytania, wyjaśniał wątpliwości. Pan doktor Paweł Zając prowadził moją ciąże i bardzo jestem mu wdzięczna za opiekę, miłe słowo, cierpliwość podczas tych wszystkich miesięcy!! Nigdy nie miałam do czynienia z tak uprzejmym lekarzem. Pana Doktora bardzo serdecznie pozdrawiam! Agnieszka

 • bardzo dobry

  Była to moja pierwsza wizyta, Pan doktor ma świetne podejscie, byłam załamana przed wizytą i strasznie sie bałam, bo niektórzy lekarze bywają chamscy i wrogo nastawieni do pacjentów... Pan doktor wszystko mi wytłumaczył, mogłabym teraz chodzić na badanie nawet codziennie. USG w ogóle nie boli, cytologia troszeczke. Polecam!!!

 • bardzo dobry

  Naprawdę świetny lekarz bardzo pomógł mi przy porodzie i teraz jak będę planować dziecko to na pewno będzie prowadził moją ciążę. Nie bagatelizuje żadnych objawów, wszystko tłumaczy także naprawdę polecam:-)