lek.

Paweł Zahorski

Ortopeda

30 opinii +dodaj

Umów wizytę 21 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem UM w Białymstoku. Dyplom lekarza otrzymałem w roku 2011. Po stażu podyplomowym pracowałem przez rok w Oddziale Urazowo - Ortopedycznym Szpitala w Giżycku. Obecnie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
30 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PRIMAMED Prywatny Gabinet OrtopedycznyUsługa: ból kolana

  Do wizyty u doktora Zahorskiego zmusił mnie dość długo doskwierający ból kolana. Już na pierwszej wizycie bardzo trafnie postawiona diagnoza. Farmakologicznie usunięty stan zapalny, do tego rehabilitacja, ćwiczenia i znów można biegać. Bardzo konkretny i rzeczowy lekarz, szczerze polecam.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PRIMAMED Prywatny Gabinet OrtopedycznyUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Pan Paweł Zahorski to kompetentny, rzetelny i bardzo sympatyczny lekarz. Ma wspaniały kontakt z pacjentem, szczegółowo tłumaczy przebieg leczenia, podczas wizyty panuje miła atmosfera. Wkłada w swoją pracę wielkie zaangażowanie, mogłam się o tym przekonać podczas zabiegu w szpitalu, jak również później w czasie powrotu ręki do sprawności. Cieszę się że trafiłam na tak życzliwego i wspaniałego lekarza. Zdecydowanie polecam. M.G.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Rzeszów, Al. Kopisto 1Usługa: konsultacje ortopedyczne

  Bardzo pozytywne wrażenia po wizycie. Luźna atmosfera, bez stresu. Pan doktor zbadał moje kolana dokładnie, wszystko wyjaśnił rzeczowo, a przede wszystkim zrozumiale. Na spokojnie Przeprowadził rozmowę, aby znaleść przyczynę bólu. Na pewno wrócę i zdecydowanie polecam !

 • F
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PRIMAMED Prywatny Gabinet OrtopedycznyUsługa: złamanie kości ramiennej.

  Wizyta przeprowadzona w sposób profesjonalny. Pan Doktor poświeca czas na wywiad z pacjentem. Badanie zostało wykonane sprawnie z objaśnieniami. Również dostałam zalecenia na dalszą rehabilitację. Taka wizyta to przyjemność. Dziękuję

 • B
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Bardzo polecam pana doktora Pawła Zahorskiego.Jego profesjonalizm i fachową opiekę w czasie moich dwóch operacji i rehabilitacji.Ma on bardzo dobry kontakt z pacjentem.
  Miałam złamaną rękę w nadgarstku - wstawione dwie płytki stabilizacyjne.Dzisiaj moja ręka jest jak przed złamaniem.
  Zawdzięczam to wspaniałemu lekarzowi jakim jest pan doktor.
  Pozdrawiam. D.Rączy.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Doktor jest profesjonalny, dokładny, ma indywidualne podejście do każdego pacjenta, wszystko dokładnie wytłumaczył, podał konkretne zalecenia, skierowanie na badania oraz leki .Gorąco polecam.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED / PROFEMED – Rzeszów, Al. Kopisto 1Usługa: konsultacje ortopedyczne

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty, po raz pierwszy spotkałam się z tak profesjonalnym podejściem do problemu. Po wykonaniu badania USG lekarz zlecił RTG stóp oraz kolan. Udzielił też wielu cennych wskazówek odnośnie prawidłowego, nie obciążającego kolan wykonywania ćwiczeń. Pan Zahorski to lekarz z powołania i przy tym bardzo sympatyczna osoba. :)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED / PROFEMED – Rzeszów, Al. Kopisto 1Usługa: konsultacje ortopedyczne

  Dr Zahorski jest profesjonalny, dokładny, ma indywidualne podejście do każdego pacjenta, wszystko dokładnie wytłumaczył, podał konkretne zalecenia, skierowanie na badania oraz leki .

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: złamanie podudzia

  Polecam Pana Doktora w 100%. Lekarz bardzo miły i szczegółowy. Bardzo dokładnie tłumaczy poświęca każdemu pacjentowi tyle czasu ile potrzeba. Złamanie podudzia w dwóch miejscach. Noga sprawuje się świetnie. Gorąco polecam. Andrzej B.

 • U
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED / PROFEMED – Rzeszów, Al. Kopisto 1Usługa: konsultacje ortopedyczne

  Oby więcej takich lekarzy. Bardzo miłe podejście do pacjenta, dokładnie wypytuje na temat dolegliwości. To była moja 1 wizyta, dostałam skierowanie na dodatkowe badania, ale na 99% postawiona diagnoza jest trafna.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentem UM w Białymstoku. Dyplom lekarza otrzymałem w roku 2011. Po stażu podyplomowym pracowałem przez rok w Oddziale Urazowo - Ortopedycznym Szpitala w Giżycku. Obecnie jestem w trakcie piątego roku szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu, które kontynuuje w Klinicznym Oddziale Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Dzieci i Dorosłych w KSW nr 2 w Rzeszowie.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Białymstoku (2005-2011)

Znajomość języków

 • angielski