lek.

Paweł Wojciechowski

verifiedCreated with Sketch.

Laryngolog

4 opinie +dodaj

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie, specjalista otolaryngologii. Doktor pracował w Klinice Otolaryngologii II Wydziału Lekarskiego w Szpitalu Wolskim przy ul. Kasprzaka w Warszawie.… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

1.5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Lokalizacja: Centrum Medyczne MediCenterUsługa: badanie ucha

  Świetny lekarz, precyzyjny, sumienny, a przedewszystkim godny polecenia.
  Jako jedyny z niewielu pracuje z pasją i powołaniem.

 • M

  Potwierdzam powyższe opinie, panu dr Wojciechowskiemu chyba nie chce się leczyć (kompetencji nie odmawiam). Nie zebrał porządnego wywiadu, ciągle mi przerywał, podał same objawowe leki mimo zgłaszanych problemów z zatokami od kilku miesięcy, kasując niemałe pieniądze za wizytę. Nie polecam.

 • S

  Nie polecam , zwłaszcza wizyt z małym dzieckiem. Ja byłam u Pana doktora z moją 2-letnią córeczką, która włożyła sobie do ucha kawałeczek ciastoliny. Chciałam się szybko umówić do laryngologa żeby się pozbyć ciała obcego więc umówiłam się prywatnie do doktora Wojciechowskiego w CMP Piaseczno. Chodzę tam z córką do lekarzy pediatrów i jestem zadowolona a tutaj takie rozczarowanie. Pan doktor nie chciał nawet zbadac dziecka, gdyż uznał, ze córka na pewno nie pozwoli się dotknąc do ucha. Po mojej interwencji jednak z łaski sprawdził ucho. Stwierdził, że no ciało obce jest ale on nie ma sprzętu i ludzi do trzymania dziecka więc nie wyjmie ciastoliny. Kazał zalewać ucho parafiną a jak przez 2-3 dni nie będzie rezultatu to do szpitala na ostry dyżur to dziecko zostanie uśpione i wyjmie sie ciastolinę. Przez weekend próbowaliśmy bez skutku, więc w poniedziałek wizyta u innej pani doktor. i tu niespodzianka pani doktor w enel medzie blue city dokonała zabiegu płuknia ucha (bezbolesny zabieg) i ciastolina wypadła. Córeczka nawet nie zapłakała. Jak widać można i sprzęt się znalazł (zwykła strzykawka). Zapalenia ucha unikneliśmy w ostatniej chwili...
  Naprawdę nie polecam, sposób podejścia i zaangażowanie, profesjonalizm, empatia-ZERO.
  dziwi mnie fakt, ze pan doktor przyjmuje w CMP Piaseczno bo raczej tam mają dobrych specjalistów....

 • M

  Niemiły dla pacjenta, brak porządnego wywiadu, leczenie objawowe a nie przyczynowe, ale najgorsze jest to że nawet nie próbuje pomóc, masz problem i odchodzisz od tego lekarza bez żadnej pomocy czy wskazówki co zrobić aby czuć się lepiej.

  Paweł Wojciechowski2012-05-16

  Bez komentarza. Życzę zdrowia.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie, specjalista otolaryngologii. Doktor pracował w Klinice Otolaryngologii II Wydziału Lekarskiego w Szpitalu Wolskim przy ul. Kasprzaka w Warszawie. W chwili obecnej pracuje w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus przy ul. Lindleya w Warszawie.

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia
 • Otorynolaryngologia dziecięca

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Choroby