lek. dent.

Paweł Włodkowski

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog, Ortodonta

44 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
43 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Ukończyłem Łódzką Akademię Medyczną na wydziale lekarsko dentystycznym w 1984 roku.Posiadam specjalizację w zakresie Stomatologii Ogólnej. Pracowałem w pionie higieny szkolnej i w… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
44 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny Paweł WłodkowskiUsługa: leczenie próchnicy

  Atmosfera w gabinecie bardzo przyjazna dla pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z leczenia -szybko, profesjonalnie.

 • Z
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny Paweł WłodkowskiUsługa: leczenie próchnicy

  Polecam Pana Doktora. Wizyta odbyła się punktualnie, przebiegła szybko. Widać, że Pan doktor jest stomatologiem o wieloletnim doświadczeniu.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny Paweł WłodkowskiUsługa: leczenie kanałowe

  Kontakt z pacjentem pierwsza klasa. Choć doktor długo walczył o moje krzywe kanały - to musiał wysłać mnie pod mikroskop, ale wszystko odbyło się bardzo miło i profesjonalnie. Uslugi warte swojej ceny. Bezbolesnie i starannie! Dodatkowo Pan doktor jest bardzo wyrozumiały.
  Polecam!

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny Paweł WłodkowskiUsługa: badanie stomatologiczne

  Leczenie zęba przeprowadzone bardzo sprawnie i skutecznie, problem rozwiązany w kwadrans. Ponadto miła atmosfera i bardzo przystępna cena za wizytę.

 • J
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny Paweł WłodkowskiUsługa: złamany ząb

  Polecam. Pan doktor jest perfekcyjny do skomplikowanych przypadków. Szybko i solidnie leczy zęby. Nawet z sytuacji bez wyjścia potrafi wyczarować zęba. Mam zrobioną czwórkę i piątkę, na moich korzeniach pan doktor wyczarował piękne zęby. Mogę się uśmiechać. Znam doktora od 1995 roku, wtedy to złamał mi się ząb, sądziłam, że będzie trzeba go usunąć. Tak sugerował mój stomatolog, ale pan doktor zrobił mi go.

 • H
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny Paweł WłodkowskiUsługa: ból zęba

  Przyszłam do pana doktora z bólem zęba.Wyleczył mi go kanałowo i leczy następne.P.doktor zdziałał cuda. Już po pierwszej wizycie zniknął mój paniczny strach przed dentystą. Wszystko dzięki przecudownej atmosferze (z uśmiechem,żartem,na luzie), ale jednocześnie b.konkretnie, rzeczowo i niezwykle profesjonalnie. Cudowny człowiek, b.sumienny, dokładny i świetny specjalista. Zdecydowanie polecam wizyty u pana doktora.
  Halina Pruska.

 • Z
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny Paweł Włodkowski

  Polecam Pana doktora. Bardzo mila osoba, wytłumaczy , odpowie na pytania. Ni budzi obaw ani strachu jako stomatolog . Dziecko wychodzi usmiechniete . Nie szuka na sile powodów do dodatkowych kosztów, Na pewno bedziemy tam wracać .

 • E
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny Paweł Włodkowski

  Pan doktor konkretny, delikatny. Robił mi dwa sąsiadujące zęby, jeden z nich miałam usuwać. Ząb został uratowany. Polecam z czystym sumieniem.

  Paweł Włodkowski2018-05-16

  Zrobiłem to co mogłem. Jeżeli wyszło to fajnie.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny Paweł Włodkowski

  Przyszłam z małym odpryskiem w jedynce między zębami. Po 15 minutach w gabinecie wyszłam z ładnym uśmiechem takim jaki był przed problemem. Profesjonalne i estetycznie.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny Paweł Włodkowski

  Pan dr cudowny człowiek i konkretne podejście:)Chodzę do niego co prawda od niedawna po dłuższej przerwie ale jestesm bardzo zadowolona. Stres który mi towarzyszy przed fotelem odrazu ustępuje:)Polecam jak najbardziej:)

Pytania pacjentów (8)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończyłem Łódzką Akademię Medyczną na wydziale lekarsko dentystycznym w 1984 roku.Posiadam specjalizację w zakresie Stomatologii Ogólnej. Pracowałem w pionie higieny szkolnej i w POZ. Pełniłem funkcje kierownika WOZ, stomatologa szkolnego w jednym z łódzkich liceów, kierownika poradni stomatologicznej.Od 25 lat prowadzę prywatną specjalistyczną praktykę stomatologiczną. Wraz z moją żoną technikiem protetykiem-ortodontą zdobywamy doświadczenie zawodowe od ponad 30 lat. Od ponad 20 lat zajmujemy się korygowaniem wad zgryzu aparatami ruchomymi u dzieci i dorosłych. Prowadzimy bliską współpracę z rodzinnym laboratorium protetycznym, co umożliwia bezpośredni kontakt pacjenta z technikiem, rzecz szalenie istotną przy uzgadnianiu wszelkich szczegółów wykonywanych prac protetycznych. W sytuacjach nagłych jesteśmy w stanie skrócić czas wykonania pracy do niezbędnego minimum.
  Naszym pacjentom zapewniamy przyjazną atmosferę, indywidualne podejście i sprawdzone metody leczenia.
  Nie zostajemy w tyle za nowymi osiągnięciami stomatologii, dbając o stałe podnoszenie kwalifikacji, co gwarantuje profesjonalizm naszych usług.
  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna
 • Ortodoncja
 • Protetyka stomatologiczna

Edukacja

 • Łódzka Akademia Medyczna

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl