lek.

Paweł Wędzikowski

verifiedCreated with Sketch.

Urolog, Diagnostyk, Chirurg

42 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
33 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Lek med. Paweł Wędzikowski jest specjalistę chirurgiem urologiem z wieloletnim doświadczeniem. Tytuł lekarza medycyny uzyskał w 1978 roku. Pięć lat później został się specjalistą w… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
42 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne OmegaUsługa: konsultacje urologiczne

  Wspaniały fachowiec w swojej dziedzinie błyskawicznie rozpoznał chorobę i zlecił właściwe leczenie bardzo miły, sympatyczny i rzeczowy polecam wszystkim to jest po prostu dobry lekarz i człowiek.

 • R
  Lokalizacja: Centrum Medyczne OmegaUsługa: konsultacje urologiczne

  Bardzo dobry lekarz . Polecam wszystkim , Bardzo troskliwie zajmuje sie swoim pacjentem . Prawdziwy lekarz z powolania.

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne OmegaUsługa: konsultacje urologiczne

  Pierwszy kontakt z lekarzem był mało sympatyczny , póżniej było już lepiej. Udało się lekarzowi skutecznie zdiagnozować przypadłość czego nie udawało się innym przez ponad rok. Dlatego , polecam lekarza i dziękuję.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne OmegaUsługa: konsultacje urologiczne

  Bardzo kompetentny lekarz.Wzbudza zaufanie i ma właściwie podejście do pacjenta.Jestem drugi raz u Pana doktora i z nadzieją oczekuję na poprawę zdrowia.

 • R
  Lokalizacja: Centrum Medyczne OmegaUsługa: konsultacje urologiczne

  Bardzo dobry lekarz. Kompleksowe badanie oraz jasno i zrozumiałe omówione wyniki i zaproponowane leczenie.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne OmegaUsługa: konsultacje urologiczne

  Zostałem przyjęty zgodnie z wyznaczoną godziną wizyty. Doktor zapoznał się wnikliwie z moimi wynikami badań. Zadawał dużo pytań dodatkowych. Był bardzo rzeczowy i konkretny. Leki, które dobrał dla mnie, przyniosły natychmiastową ulgę. Ponieważ jestem Anglikiem prowadziliśmy rozmowę w moim języku co dla mnie było bardzo ważne aby zrozumieć problem, z którym zwróciłem się do Doktora.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne OmegaUsługa: konsultacje urologiczne

  Wybrałem taka ocenę z powodu zbyt długiego oczekiwania na wizytę. Czasowe parkingi mogą nie wystarczyć.
  Sama wizyta udana. Lekarz konkretny, przeprowadza dokładny wywiad i badania. Nie śpieszy się, co może wpływać na dokładność diagnozy. Na dzień dzisiejszy polecam.

 • N
  Lokalizacja: Centrum Medicover - Łódź

  Lekarz potraktował mnie okropnie. Wszelkie informacje musiałam wyciągać na siłę, pan doktor był arogancki i nieprzyjemny. Nie chciał zlecić dalszej diagnostyki stwierdził że białkiem w moczu to on by się nie przejmował. Brak słów... 135 zł za wizytę prywatną wyrzucone w błoto.

 • Lekarz z powołania. Świetny fachowiec. Profesjonalista w każdym calu. Szybko postawiona diagnoza i prawidłowe leczenie. Pan doktor z empatią, doradza we wszystkich sprawach związanych ze zdrowiem.
  Umie słuchać, rozładować napięcie podczas wizyty. Lekarz jakich mało - Wizyta u Pana Doktora to pewność wyleczenia, brak strachu, wsparcie, które jest potrzebne w chwilach zmartwienia. Wspaniały lekarz, cudowny człowiek. Godny polecenia!

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Wizyta przebiegła sprawnie, a przede wszystkim przyniosła natychmiastową ulgę. Trafna diagnoza, konkretny plan działania, rozwianie wszelkich wątpliwości. Okazało się, że pan doktor potrafi też być psychologiem. Bezapelacyjnie polecam!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lek med. Paweł Wędzikowski jest specjalistę chirurgiem urologiem z wieloletnim doświadczeniem. Tytuł lekarza medycyny uzyskał w 1978 roku. Pięć lat później został się specjalistą w zakresie chirurgii ogólnej. Tytuł specjalisty urologa otrzymał w 1988 roku. 

  Lek med. Paweł Wędzikowski posiada wieloletnie doświadczenie w pracy klinicznej i naukowej. Od 2009 roku jest Ordynatorem Oddziału Urologicznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu. Wcześniej był zastępcą Ordynatora Oddziału Urologii Wojewódzkiego Szpitala w Bielsku-Białej. Pracował także w Oddziale Urologii i Onkologii Urologicznej Szpitala w Tuszynku. Oprócz działalności klinicznej poświęcił swój czas również na działalność naukową - przez wiele lat pracował jako starszy asystent w I Klinice Urologii Uniwersytetu Medycznego Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Wojskowej Akademii Medycznej – Centralnego Szpitala Weteranów.  Jest również wieloletnim konsultantem w Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.
  Doktor jest członkiem wielu międzynarodowych i krajowych towarzystw naukowych m.in. Amerykańskiego Towarzystwa Urologicznego, Polskiego Towarzystwa Urologicznego i Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego. Sukcesywnie doskonali swoje umiejętności praktyczne. Uczestniczył w licznych stażach w kraju i za granicą m.in.: w prestiżowej Klinice Urologii Johns Hopkins Hospital w Baltimore i Instytucie Urologii w Strasburgu.
  Lek med. Paweł Wędzikowski jest ekspertem się w diagnostyce i leczeniu operacyjnym nowotworów układu moczowego, m.in. raka jądra, prostaty i pęcherza moczowego. Przeprowadza zabiegi usuwania stulejki, żylaków powrózka nasiennego oraz podcinania wędzidełka prącia. Wykonuje również zabiegi obrzezania. Leczy takie schorzenia jak wodniak jądra, przerost prostaty, kamica nerkowa. Pomoc znajdą u niego również osoby, u których występują zaburzenia mikcji (w tym problemy z nietrzymaniem moczu), infekcje układu moczowego, a także pacjenci z zaburzeniami erekcji.
  Podczas wizyty wykonuje USG układu moczowego.
  Lek med. Paweł Wędzikowski to wybitny specjalista, bardzo zaangażowany w sprawę pacjenta. Oprócz tego człowiek przemiły, uśmiechnięty, pełen nienagannych manier.  Umówiony termin wizyty może się nieco zmienić ( wcześniejsza wizyta może trwać krócej lub dłużej )

Specjalizacje

 • Urologia
 • Chirurgia ogólna

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Łodzi