Umów wizytę 450 odwiedzin w ciągu 30 dni

Szanowni Państwo! Drodzy Pacjenci! Jestem specjalistą chirurgii ogólnej, bariatrą i lekarzem medycyny estetycznej. W swojej praktyce niezależnie ot tego czy w ramach publicznej ochrony… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Szanowni Państwo! Drodzy Pacjenci!

  Jestem specjalistą chirurgii ogólnej, bariatrą i lekarzem medycyny estetycznej. W swojej praktyce niezależnie ot tego czy w ramach publicznej ochrony zdrowia, czy w gabinecie prywatnym staram się pomóc wszystkim potrzebującym najlepiej jak potrafię w zakresie posiadanych kompetencji. Na co dzień pracuję z pacjentami wymagającymi leczenia schorzeń chirurgicznych, otyłości patologicznej oraz chcących poprawić swój wygląd, spowolnić procesy starzenia i niwelować jego objawy przy wykorzystaniu nowoczesnych technik i technologii w chirurgii, medycynie estetycznej i przeciwstarzeniowej.
  W leczeniu chorób, różnych dolegliwości i przypadłości obowiązuje zasada jak w starym polskim porzekadle - "zaszyj dziurkę póki mała". Proszę nie czekać ze swoimi chorobami i dolegliwościami do ostatniej chwili. Największe możliwości leczenia mamy na samym początku, po wystąpieniu pierwszych, często dyskretnych objawów, nie zapominając jednak, że profilaktyka zdrowotna powinna być podstawą - niezależnie od tego czy mówimy o schorzeniach chirurgicznych czy o medycynie estetycznej i przeciwstarzeniowej.
  Większość, jeśli nie każdy z nas, własne zdrowie ceni sobie najbardziej. Nieliczni jednak dbają o nie w odpowiedni sposób i w odpowiednim czasie. Wszystkim swoim pacjentom staram się pomóc to zmienić wychodząc z założenia, że zdrowi i piękni możemy niemal wszystko. Choroby natomiast ograniczają naszą aktywność we wszystkich obszarach życia.

  Gabinet Chirurgii Ogólnej i Medycyny Estetycznej Wellmed powstał w 2007 roku. Od początku jego najlepszą wizytówką było i jest stale rosnące grono zadowolonych pacjentów oraz duże zainteresowanie oferowanymi przeze mnie konsultacjami, zabiegami i operacjami.

  Zapraszam Państwa na konsultacje, zabiegi i operacje z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii ogólnej. W oparciu o wiedzę i doświadczenie zdobyte podczas 15 lat praktyki, licznych szkoleń oraz pracy w klinice Akademii Medycznej we Wrocławiu i Specjalistycznym Centrum Medycznym w Polanicy Zdroju zaproponuję Państwu optymalne rozwiązania problemów zdrowotnych i problemów urody.

  Zapraszam do kontaktu

  Paweł Szymański

  Obszar zainteresowań w medycynie:

  - chirurgia ogólna i małoinwazyjna
  - medycyna estetyczna i antyaging
  - zastosowanie laserów w medycynie
  - bariatra (chirurgiczne leczenie otyłości patologicznej)
  - schorzenia przewodu pokarmowego i jamy brzusznej
  - nowoczesne metody laparoskopowe w chirurgii

  Wykształcenie i staże:
  1994-2000 - studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

  1998 - praktyka na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej w Szpitalu Św. Józefa w Schwarzwaldzie we Freiburgu w Niemczech

  2000-2001 - podyplomowy staż lekarski w Katedrze i Klinice Chirurgii Przewodu Pokarmowego i Chirurgii Ogólnej Akademii Medycznej we Wrocławiu

  2000 - praktyka na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej w Poliklinice Uniwersyteckiej w Messynie na Sycylii

  2001 - praktyka w Klinice Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Akademii Medycznej w Perugii we Włoszech

  2001-2006 - studia doktoranckie z chirurgii ogólnej na Wydziale Lekarskim Kształcenia Podyplomowego Akademii Medycznej we Wrocławiu.

  2001-2003 - podyplomowe, dwuletnie, magisterskie, polsko-francuskie studia z Zarządzania jednostkami opieki zdrowotnej i społecznej na Wydziale Zdrowia Publicznego Akademii Medycznej we Wrocławiu.

  2002-2008 - specjalizacja z chirurgii ogólnej w Katedrze i Klinice Chirurgii Przewodu Pokarmowego i Chirurgii Ogólnej Akademii Medycznej we Wrocławiu, w ramach specjalizacji liczne szkolenia, kursy i staże doskonalące

  Wrzesień 2003 - tytuł magistra zarządzania jednostkami opieki zdrowotnej

  Grudzień 2006 - tytuł doktora nauk medycznych

  2006 do chwili obecnej Oddział Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Specjalistycznego Centrum Medycznego w Polanicy Zdroju

  Od 2007 roku Prywatny Gabinet Medycyny Estetycznej i Chirurgii Ogólnej Wellmed

  Od 2007 roku liczne szkolenia, konferencje i kursy z chirurgii ogólnej, onkologii, laparoskopii, bariatrii, leczenia przepuklin, schorzeń jamy brzusznej, medycyny estetycznej i antyaging oraz zastosowania laserów w medycynie estetycznej

  Kwiecień 2009 - tytuł specjalisty chirurgii ogólnej

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Choroby

 • żylaki kończyn dolnych
 • wiotkość skóry
 • kamica żółciowa
 • hemoroidy
 • trądzik
 • przepuklina
 • otyłość
 • zmiany skórne
 • zmiany naczyniowe
 • nowotwory przewodu pokarmowego
 • urazy
 • choroby przewodu pokarmowego
 • nadmiar tkanki tłuszczowej
więcej

Zdjęcia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
62 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • C
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Po przeczytaniu wszystkich opinii
  opisujących Pana doktora Szymańskiego moge dodać że wszystko to prawda i ja jestem bardzo wdzięczna za opiekę przed i po resekcji żołądka ponadto jest to wspaniały i bardzo pogodny człowiek polecam wszystkim jestem wielką fanką Pana doktora????pozdrawiam Magdalena Zacher

 • F
  Lokalizacja: Specjalistyczne Centrum Medyczne S.A. Oddział Chirurgii Ogólnej i NaczyniowejUsługa: operacja bariatryczna

  Pan Doktor Szymański jest doskonałym chirurgiem z bardzo rzadką cechą wspaniałego podejścia do pacjenta. Na każdym etapie potrafi wytłumaczyć laikowi jakie procedury go czekają tak, że jako pacjentka czułam się bezpiecznie i pewnie. Także po operacji Pan Doktor cierpliwie odpowiada na pytania i wątpliwości. Takiego profesjonalizmu i podejścia życzyłabym sobie u każdego lekarza.

 • S
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: resekcja żołądka

  Dr.Paweł Szymański jest zdecydowanie lekarzem z powołania jest wybitnie dobrym specjalistą godnym polecenia . Jest sympatyczny zawsze uśmiechnięty. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie nie ocenia tylko pomaga co powoduje duży komfort fizyczny jak i psychiczny każdego pacjenta . Polecam z całego serca .Bardzo dziękuje za wszystko co pan dla mnie zrobił pozdrawiam Sylwester K.

 • P
  Lokalizacja: Specjalistyczne Centrum Medyczne S.A. Oddział Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej

  Świetny lekarz i fantastyczny człowiek! Bardzo dobrze i dostępnie tłumaczy pacjentom wszystkie możliwości leczenia i szczegółowo omawia plan leczenia. Odpowiada cierpliwie na wszystkie pytania i bardzo troszczy się o pacjentów zarówno przed, w trakcie jak i po operacji. Pół roku temu Doktor zalożył mi opaskę, dzisiaj jestem lżejsza o 30 kg :) Wszystko odbyło się szybko, profesjonalnie i bez zbędnego stresu.

 • Lokalizacja: Specjalistyczne Centrum Medyczne S.A. Oddział Chirurgii Ogólnej i NaczyniowejUsługa: otyłośc

  Wspaniały człowiek i fachowiec. W dniu 6.10.2017 wykonał mi resekcję żołądka, zabieg przebiegł pomyślnie i bez powikłań. Dr. Szymański przygotował mnie do zabiegu profesjonalnie wjaśniając wszystkie aspekty zabiegu jak i dalsze postępowanie. Pan Paweł jest lekarzem z prawdziwego powołania i pacjent pod jego opieką czuje się bezpiecznie i kompleksowo leczony, zawsze znajduje czas dla pacjenta udzielając wszelkich informacji o chorobie i o sposobie leczenia. Panie Dr. dziękuję bardzo że pana spotkałem na swojej drodze, ponieważ dał mi pan tak jakby nowe życie. Życzę panu samych sukcesów w dalszej pracy i gwarantuje że jeszcze niejednemu pacjentowi podaruje Pan " nowe życie". Jeszcze raz Panu dziękuję za to że mogę żyć normalne jak inni...

 • I
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: operacja bariatryczna

  W dniu 04.10.2017r, stawiłem się na oddział chirurgi ogólnej do Dr. Pawła Szymańskiego , dnia 05.10.2017 byłem operowany przez niego samego , miałem usuniętą opaskę z żołądka, wraz ze zrostami które powstały w skutek , nie funkcjonowania opaski , Dr. Szymański stanął na wysokości zadania jakie przed nim stanęło.
  Taki lekarz to naprawdę wielki skarb , jak i dla pacjentów , tak i dla szpitala , ciesze się że mogłem Dr. Poznać osobiście to ktoś , komu zależy na dobro pacjenta , nie na odwrót .
  Wychodzi z założenia pacjent szczęśliwy to Dr podwójnie , każdemu polecam , tegoż wspaniałego ciepłego wrażliwego oraz zawsze uśmiechniętego człowieka jakim jest Dr, Szymański ... wiem że za pół roku znowu będę w jego rękach , cieszę się z tego powodu już teraz .....:-)
  Zastanawiam się jak Dr znajduje tyle siły czasu dla pacjentów , dla siebie oraz rodziny ???
  Drogi Pawełku spotkanie Ciebie to jak wygrana w Totolotka, wielki wspaniały Dr Szymański aby takich Szymańskich było w Polsce, więcej jak nasz Pawełek ..
  Dr . dziękuje raz jeszcze za wszystko co zostało zrobione , i do miłego zobaczenia już nie długo ..
  Polecam z całego serca , Dr Szymańskiego dziękuje raz jeszcze ...

  Irek

 • J

  Wspaniały Doktor Paweł Szymański. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Zawsze miły, uśmiechnięty, profesjonalny. Jest prawdziwym lekarzem z powołania, ufam mu w 100% i gorąco polecam każdemu.

 • A
  Lokalizacja: Specjalistyczne Centrum Medyczne S.A. Oddział Chirurgii Ogólnej i NaczyniowejUsługa: Inny

  Doktor Paweł Szymański,kilka tygodni temu założył mi opaskę na żołądek.Podejście doktora do pacjenta motywuje do walki z chorobą,a jego postawa sprawia,że pacjent czuje się zawsze otoczony bardzo dobra opieką i wie,że w każdej sytuacji związanej z chorobą,może zwrócić się ponownie o pomoc.To lekarz z prawdziwym powołaniem,bardzo empatyczny,kulturalny i rzetelnie pochodzący do każdego przypadku medycznego.Dziękuję Panie Doktorze:)

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Chirurgii Ogólnej i Medycyny Estetycznej WellmedUsługa: Inny

  Przyjechałam do Ząbkowic w konkretnym celu. Chciałam pozbyć się zmarszczek poziomych na czole oraz wypełnić bardzo widoczne bruzdy nosowo-wargowe. Zabieg trwał około pół godziny (łącznie ze znieczuleniem Emlą w okolicach bruzd). Był zupełnie bezbolesny! Efekt przerósł moje oczekiwania. Czoło po tygodniu zaczęło się wygładzać, a po dwóch tygodniach było już gładkie jak lustro. Efekt wypełnienia bruzd był widoczny już od razu. Można powiedzieć, że odjęłam sobie kilka dobrych lat. Gorąco polecam wizytę u doktora Pawła Szymańskiego.

 • Lokalizacja: Specjalistyczne Centrum Medyczne S.A. Oddział Chirurgii Ogólnej i NaczyniowejUsługa: Inny

  Dr.Paweł Szymański jest wspaniałym lekarzem,bardzo dobrym człowiekiem.Jestem po resekcji żołądka. Pan Doktor,przed operacją wszystko mi wyjaśnił, w taki sposób że wszystko było dla mnie zrozumiałe,jest bardzo cierpliwą osobą,odpowie na każde pytanie,czy to osobiście czy telefonicznie.Przesympatyczny, wspaniały lekarz z powołania.Lekarz o szczególnym podejściu do pacjęta, jest wspaniałym specjalistą. Polecam Dr.Szymańskiego każdemu. Byłam dzisiaj na wizycie kontrolnej, było jak zawsze miło sympatycznie. Panie doktorze bardzo dziękuję za opiekę i za to że pan jest,mam nadzieję że jeszcze się zobaczymy. Życzę dalszych sukcesów. Pozdrawiam