Szanowni Państwo! Drodzy Pacjenci! Jestem specjalistą chirurgii ogólnej, bariatrą i lekarzem medycyny estetycznej. W swojej praktyce niezależnie ot tego czy w ramach publicznej ochrony… więcej

Adresy i cenniki usług

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Szanowni Państwo! Drodzy Pacjenci!

  Jestem specjalistą chirurgii ogólnej, bariatrą i lekarzem medycyny estetycznej. W swojej praktyce niezależnie ot tego czy w ramach publicznej ochrony zdrowia, czy w gabinecie prywatnym staram się pomóc wszystkim potrzebującym najlepiej jak potrafię w zakresie posiadanych kompetencji. Na co dzień pracuję z pacjentami wymagającymi leczenia schorzeń chirurgicznych, otyłości patologicznej oraz chcących poprawić swój wygląd, spowolnić procesy starzenia i niwelować jego objawy przy wykorzystaniu nowoczesnych technik i technologii w chirurgii, medycynie estetycznej i przeciwstarzeniowej.
  W leczeniu chorób, różnych dolegliwości i przypadłości obowiązuje zasada jak w starym polskim porzekadle - "zaszyj dziurkę póki mała". Proszę nie czekać ze swoimi chorobami i dolegliwościami do ostatniej chwili. Największe możliwości leczenia mamy na samym początku, po wystąpieniu pierwszych, często dyskretnych objawów, nie zapominając jednak, że profilaktyka zdrowotna powinna być podstawą - niezależnie od tego czy mówimy o schorzeniach chirurgicznych czy o medycynie estetycznej i przeciwstarzeniowej.
  Większość, jeśli nie każdy z nas, własne zdrowie ceni sobie najbardziej. Nieliczni jednak dbają o nie w odpowiedni sposób i w odpowiednim czasie. Wszystkim swoim pacjentom staram się pomóc to zmienić wychodząc z założenia, że zdrowi i piękni możemy niemal wszystko. Choroby natomiast ograniczają naszą aktywność we wszystkich obszarach życia.

  Gabinet Chirurgii Ogólnej i Medycyny Estetycznej Wellmed powstał w 2007 roku. Od początku jego najlepszą wizytówką było i jest stale rosnące grono zadowolonych pacjentów oraz duże zainteresowanie oferowanymi przeze mnie konsultacjami, zabiegami i operacjami.

  Zapraszam Państwa na konsultacje, zabiegi i operacje z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii ogólnej. W oparciu o wiedzę i doświadczenie zdobyte podczas 15 lat praktyki, licznych szkoleń oraz pracy w klinice Akademii Medycznej we Wrocławiu i Specjalistycznym Centrum Medycznym w Polanicy Zdroju zaproponuję Państwu optymalne rozwiązania problemów zdrowotnych i problemów urody.

  Zapraszam do kontaktu

  Paweł Szymański

  Obszar zainteresowań w medycynie:

  - chirurgia ogólna i małoinwazyjna
  - medycyna estetyczna i antyaging
  - zastosowanie laserów w medycynie
  - bariatra (chirurgiczne leczenie otyłości patologicznej)
  - schorzenia przewodu pokarmowego i jamy brzusznej
  - nowoczesne metody laparoskopowe w chirurgii

  Wykształcenie i staże:
  1994-2000 - studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

  1998 - praktyka na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej w Szpitalu Św. Józefa w Schwarzwaldzie we Freiburgu w Niemczech

  2000-2001 - podyplomowy staż lekarski w Katedrze i Klinice Chirurgii Przewodu Pokarmowego i Chirurgii Ogólnej Akademii Medycznej we Wrocławiu

  2000 - praktyka na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej w Poliklinice Uniwersyteckiej w Messynie na Sycylii

  2001 - praktyka w Klinice Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Akademii Medycznej w Perugii we Włoszech

  2001-2006 - studia doktoranckie z chirurgii ogólnej na Wydziale Lekarskim Kształcenia Podyplomowego Akademii Medycznej we Wrocławiu.

  2001-2003 - podyplomowe, dwuletnie, magisterskie, polsko-francuskie studia z Zarządzania jednostkami opieki zdrowotnej i społecznej na Wydziale Zdrowia Publicznego Akademii Medycznej we Wrocławiu.

  2002-2008 - specjalizacja z chirurgii ogólnej w Katedrze i Klinice Chirurgii Przewodu Pokarmowego i Chirurgii Ogólnej Akademii Medycznej we Wrocławiu, w ramach specjalizacji liczne szkolenia, kursy i staże doskonalące

  Wrzesień 2003 - tytuł magistra zarządzania jednostkami opieki zdrowotnej

  Grudzień 2006 - tytuł doktora nauk medycznych

  2006 do chwili obecnej Oddział Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Specjalistycznego Centrum Medycznego w Polanicy Zdroju

  Od 2007 roku Prywatny Gabinet Medycyny Estetycznej i Chirurgii Ogólnej Wellmed

  Od 2007 roku liczne szkolenia, konferencje i kursy z chirurgii ogólnej, onkologii, laparoskopii, bariatrii, leczenia przepuklin, schorzeń jamy brzusznej, medycyny estetycznej i antyaging oraz zastosowania laserów w medycynie estetycznej

  Kwiecień 2009 - tytuł specjalisty chirurgii ogólnej

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Choroby

 • żylaki kończyn dolnych
 • wiotkość skóry
 • kamica żółciowa
 • hemoroidy
 • trądzik
 • przepuklina
 • otyłość
 • zmiany skórne
 • zmiany naczyniowe
 • nowotwory przewodu pokarmowego
 • urazy
 • choroby przewodu pokarmowego
 • nadmiar tkanki tłuszczowej
więcej

Zdjęcia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
58 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Specjalistyczne Centrum Medyczne S.A. Oddział Chirurgii Ogólnej i NaczyniowejUsługa: otyłośc

  Wspaniały człowiek i fachowiec. W dniu 6.10.2017 wykonał mi resekcję żołądka, zabieg przebiegł pomyślnie i bez powikłań. Dr. Szymański przygotował mnie do zabiegu profesjonalnie wjaśniając wszystkie aspekty zabiegu jak i dalsze postępowanie. Pan Paweł jest lekarzem z prawdziwego powołania i pacjent pod jego opieką czuje się bezpiecznie i kompleksowo leczony, zawsze znajduje czas dla pacjenta udzielając wszelkich informacji o chorobie i o sposobie leczenia. Panie Dr. dziękuję bardzo że pana spotkałem na swojej drodze, ponieważ dał mi pan tak jakby nowe życie. Życzę panu samych sukcesów w dalszej pracy i gwarantuje że jeszcze niejednemu pacjentowi podaruje Pan " nowe życie". Jeszcze raz Panu dziękuję za to że mogę żyć normalne jak inni...

 • I
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: operacja bariatryczna

  W dniu 04.10.2017r, stawiłem się na oddział chirurgi ogólnej do Dr. Pawła Szymańskiego , dnia 05.10.2017 byłem operowany przez niego samego , miałem usuniętą opaskę z żołądka, wraz ze zrostami które powstały w skutek , nie funkcjonowania opaski , Dr. Szymański stanął na wysokości zadania jakie przed nim stanęło.
  Taki lekarz to naprawdę wielki skarb , jak i dla pacjentów , tak i dla szpitala , ciesze się że mogłem Dr. Poznać osobiście to ktoś , komu zależy na dobro pacjenta , nie na odwrót .
  Wychodzi z założenia pacjent szczęśliwy to Dr podwójnie , każdemu polecam , tegoż wspaniałego ciepłego wrażliwego oraz zawsze uśmiechniętego człowieka jakim jest Dr, Szymański ... wiem że za pół roku znowu będę w jego rękach , cieszę się z tego powodu już teraz .....:-)
  Zastanawiam się jak Dr znajduje tyle siły czasu dla pacjentów , dla siebie oraz rodziny ???
  Drogi Pawełku spotkanie Ciebie to jak wygrana w Totolotka, wielki wspaniały Dr Szymański aby takich Szymańskich było w Polsce, więcej jak nasz Pawełek ..
  Dr . dziękuje raz jeszcze za wszystko co zostało zrobione , i do miłego zobaczenia już nie długo ..
  Polecam z całego serca , Dr Szymańskiego dziękuje raz jeszcze ...

  Irek

 • J

  Wspaniały Doktor Paweł Szymański. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Zawsze miły, uśmiechnięty, profesjonalny. Jest prawdziwym lekarzem z powołania, ufam mu w 100% i gorąco polecam każdemu.

 • A
  Lokalizacja: Specjalistyczne Centrum Medyczne S.A. Oddział Chirurgii Ogólnej i NaczyniowejUsługa: Inny

  Doktor Paweł Szymański,kilka tygodni temu założył mi opaskę na żołądek.Podejście doktora do pacjenta motywuje do walki z chorobą,a jego postawa sprawia,że pacjent czuje się zawsze otoczony bardzo dobra opieką i wie,że w każdej sytuacji związanej z chorobą,może zwrócić się ponownie o pomoc.To lekarz z prawdziwym powołaniem,bardzo empatyczny,kulturalny i rzetelnie pochodzący do każdego przypadku medycznego.Dziękuję Panie Doktorze:)

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Chirurgii Ogólnej i Medycyny Estetycznej WellmedUsługa: Inny

  Przyjechałam do Ząbkowic w konkretnym celu. Chciałam pozbyć się zmarszczek poziomych na czole oraz wypełnić bardzo widoczne bruzdy nosowo-wargowe. Zabieg trwał około pół godziny (łącznie ze znieczuleniem Emlą w okolicach bruzd). Był zupełnie bezbolesny! Efekt przerósł moje oczekiwania. Czoło po tygodniu zaczęło się wygładzać, a po dwóch tygodniach było już gładkie jak lustro. Efekt wypełnienia bruzd był widoczny już od razu. Można powiedzieć, że odjęłam sobie kilka dobrych lat. Gorąco polecam wizytę u doktora Pawła Szymańskiego.

 • Lokalizacja: Specjalistyczne Centrum Medyczne S.A. Oddział Chirurgii Ogólnej i NaczyniowejUsługa: Inny

  Dr.Paweł Szymański jest wspaniałym lekarzem,bardzo dobrym człowiekiem.Jestem po resekcji żołądka. Pan Doktor,przed operacją wszystko mi wyjaśnił, w taki sposób że wszystko było dla mnie zrozumiałe,jest bardzo cierpliwą osobą,odpowie na każde pytanie,czy to osobiście czy telefonicznie.Przesympatyczny, wspaniały lekarz z powołania.Lekarz o szczególnym podejściu do pacjęta, jest wspaniałym specjalistą. Polecam Dr.Szymańskiego każdemu. Byłam dzisiaj na wizycie kontrolnej, było jak zawsze miło sympatycznie. Panie doktorze bardzo dziękuję za opiekę i za to że pan jest,mam nadzieję że jeszcze się zobaczymy. Życzę dalszych sukcesów. Pozdrawiam

 • Lokalizacja: Specjalistyczne Centrum Medyczne S.A. Oddział Chirurgii Ogólnej i NaczyniowejUsługa: Inny

  Cudowny lekarz, bardzo konkretny. Pierwszy raz spotkałam się z tym, że lekarz nie ocenia mnie, tylko chce pomóc zlikwidować przyczynę mojej choroby a nie jej skutki.
  Jego profesjonalizm i uśmiech, który nigdy nie znika z jego twarzy gwarantują sukces.
  We wrześniu 2016 roku miałam resekcję żołądka. Przez 6 miesięcy schudłam ponad 32 kg.
  Urodziłam się na nowo - Dziękuję Panie Doktorze!!!!!!
  Serdecznie polecam!!!!

 • Lokalizacja: Specjalistyczne Centrum Medyczne S.A. Oddział Chirurgii Ogólnej i NaczyniowejUsługa: Inny

  Witam,w grudniu 2016roku miałam robiona resekcje żołądka, przez p.dr.P.Szymanskiego,z całego serca polecam kazdemu kto ma problemy z otyłością, wspanialy człowiek, zawsze znajdzie czas na zadane pytania,wspiera w czasie pobytu w szpitalu jak i po.Serdecznie dziękuję p.dr.za wsparcie,za nowe lepsze życie,życząc wszystkiego najlepszego w życiu osobistym jak i zawodowym...samych sukcesów. ..oby bylo więcej takich fantastycznych lekarzy jakim jest PAN PANIE DOKTORZE ,jeszcze raz dziękuję Elżbieta Mazur z Klodzka

 • C
  Lokalizacja: W innym miejscu

  20.10.2016r miałam zakładaną opaskę żołądkową.Trafiłam do dr.Szymańskiego i nie żałuję.Lekarz tak jak piszą inni to cała prawda,godny polecenia .Przeszłam w zyciu ponad 25 operacji,ale z takim lekarzem spotkałam się pierwszy raz.Ma czas dla każdego pacjenta ,miły cierpliwy ,odpowie na każde nurtujące pytania .WYJĄTKOWY FANTASTYCZNY LEKARZ,lekarz z prawdziwego zdarzenia .człowiek o wysokiej kulturze osobistej i doświadczeniu,godny zaufania.Przy takim lekarzu nie ma strachu przed i po operacji. cecylia z wałbrzycha

 • W sierpniu 2016r.miałam założoną opaskę na żołądek przez dr.Pawła Szymańskiego.Prfesjonalista w swoim fachu!!! Miły,wspierający pacjęta w każdym problemie i zawahaniu.Zawsze znajdzie chwilkę na SMS lub telefon.Uważam,że jest lekarzem idealnym i godnym polecenia.Do pana kieruję słowa podziękowania za wspieranie i efekt jaki dzięki panu mamy.Jestem szczęśliwa Cudowny człowiek o wielkim sercu❤️ Pozdrawiam.Agnieszka Stemberska z Kłodzka.