Adres

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Gotówka, Karta płatnicza
22 273.....

Konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

Konsultacja z zakresu medycyny estetycznej

Chirurgia plastyczna + 14 więcej

Zwykła wizyta

Rekonstrukcja piersi po mastektomii

Powiększanie piersi/redukcja piersi/plastyka piersi- implanty, własna tkanka tłuszczowa

Pokaż więcej usług

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

Powiększanie piersi

Korekcja powiek + 13 więcej

Żabi Kruk 10, Gdańsk
Szpital ETER-MED (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku

Konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

Powiększanie piersi

Operacja plastyczna uszu + 6 więcej

Moje doświadczenie

O mnie

Doktor habilitowany nauk medycznych, specjalista chirurgii plastycznej, lekarz medycyny estetycznej


Leczone choroby

 • ginekomastia
 • choroby piersi
 • skrzywienie przegrody nosowej
Pokaż wszystkie leczone choroby

Znajomość języków

Angielski, Niemiecki

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
99 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Bieńkowski Klinika Chirurgii Plastycznej operacja plastyczna nosa

Do Pana Doktora zgłosiłam się z chęcią zmiany kształtu mojego nosa. Wszystko wytłumaczone z cierpliwością, życzliwością i duża chęcią pomocy. Pan Doktor spotkał się ze mną przed zabiegiem dwukrotnie. Za każdym razem z równym stopniem zaangażowania. Odpowiedział na wszelkie pytania zadawane z mojej strony, jak i ze strony towarzyszących mi rodziców. Dziś od operacji mija 4 miesiąc, oprócz małej opuchlizny po jej przebyciu nie ma najmniejszego śladu. Nie licząc dyskomfortu związanego z noszeniem przez 3 dni setonów i niemożność oddychania przez nos nie spotkałam się z żadną nieprzyjemnością, czy tez komplikacją po operacji. Po zdjęciu gipsu po 10 dniach wróciłam do codziennych zajęć. Serdecznie polecam Profesora Szychtę. Jest przesympatycznym człowiekiem, który posiada niewątpliwą wiedzę i doświadczenie, które sprostają nawet najbardziej wymagającym. :)


S
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Formmed Es Chirurgia plastyczna i Medycyna estetyczna

Wspaniały lekarz i jeszcze lepszy człowiek. Miałam przyjemność dwa razy, oddać sie w ręce doktora i jestem pod ogromnym wrażeniem, życzliwego podejścia do pacjenta, jak i profesjonalnego wykonania całego zabiegu. Efekty przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Nie spodziewałam sie, że zarówno po pierwszej jak i po drugiej operacji mogę wyglądać tak wspaniale. Szczerze mówiąc nigdy w życiu, nie widziałam lepszego efektu, od tego którym obdarował mnie doktor. Profesor dzięki swoim umiejętnością i bardzo obszernej wiedzy był w stanie rozwiązać moj problem, czego niestety nie potrafiło trzech lekarzy przed nim. Oba zabiegi przebiegły bez komplikacji i bólu. A do zdrowia dochodziłam o wiele szybciej niż było to przewidziane :) Profesor zaraża optymizmem, jest najlepszy w tym co robi, a ja jestem szczęśliwa ze trafiłam na tak wspaniałego, życzliwego i utalentowanego doktora. Mogę z całego serca polecić wszystkim kobietką które marzą o tym żeby czuć sie wspaniale we własnym ciele!
Niemożliwe prof. Szychta załatwia od ręki, dziewczyny mówię wam ;)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital ETER-MED

Do profesora Szychty trafiłam po kilku konsultacjach u innych specjalistów, jednak żaden nie przekonał mnie do siebie tak jak prof. Szychta. Od razu umówiłam się na zabieg. Dzisiaj jestem dwa miesiące po operacji powiększania piersi. Efekt jest bardzo naturalny, piersi układają się bardzo ładnie. Zabieg jak i rekonwalescencja przebiegły bez żadnych komplikacji. Mało zdecydowanym polecam tego lekarza z całego serca.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital ETER-MED breast implant replacement

The procedure I required was the removal and replacement of existing implants which I’ve had for more than 15 years. The implants had hardened and set in varying positions on my chest causing pain and discomfort. My concern was that the surgery would be particularly complicated, and I was not about to rush into committing to the surgery without absolute confidence.

Prior to my consultation with Professor Szychta I had consulted 7 other surgeons between the UK and Poland. I was particularly looking for a surgeon who had previously conducted this type of surgery and could recommend an approach based on experience. Other than that, I would describe what I was looking for as a ‘gut feel’ for the selected surgeon. These were big shoes to fill. In addition, Professor Szychta speaks fluent English so communication was not an issue.

At the consultation with Professor Szychta, I scheduled the surgery immediately and looked forward to it without a doubt in my mind. Professor Szychta described the approach to the surgery in detail and demonstrated a great deal of expertise in resolving the existing condition.

Immediately after the surgery I was anticipating significant pain and discomfort but to my surprise, I felt none of that. I stopped taking pain relief medication after only 3 days and I can honestly say that I didn’t require it in the first place. Even at this stage, the results of my surgery were fantastic.

Now two months after the surgery, I still couldn’t be happier. The breasts look very natural, they are in the correct position on my chest and perfectly even. The results are far better than I anticipated or could have hoped for.

I am now returning to Professor Szychta for further surgery but no longer on my breast. Admitted, far less necessary than the surgery I had in the first place.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital ETER-MED

O Panu Profesorze dowiedziałam się od osoby, która z Panem Profesorem pracowała. Słyszałam z opowieści, że to jest najlepszy specjalista, a efekty operacji są niesamowite. Decydując się na zabieg wiedziałam że to będzie Profesor. Sama konsultacja była bardzo profesjonalna ale i bardzo sympatyczna. Jestem pełna podziwu, że można uzyskać dokładnie taki efekt jaki ustaliliśmy na wizycie. To jest niesamowite. Profesor wiedział jakie są moje oczekiwania i czego się obawiam. Wyszło wszystko pięknie. Jeżeli ktoś się waha ze względu na obawy przed złym wyborem lekarza mogę polecić z czystym sumieniem Profesora Szychtę! Wiele słyszałam dobrego a teraz sama jestem przykładem zadowolonej i szczęśliwej pacjentki. Pozdrawiam


O
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Formmed Es Chirurgia plastyczna i Medycyna estetyczna powiększanie piersi

Długo zastanawiałam sie nad wyborem chirurga. Profesor Szychta był trzecim specjalista, którego odwiedziłam. Przed nim konsultował mnie m.in. znany specjalista z Polanicy Zdroju. Jednakże, jeśli chodzi o podejście do pacjenta, Pan Profesor nie ma sobie równych, dlatego tez juz po pierwszej konsultacji zdecydowałam sie na zabieg właśnie u niego. I sie nie zawiodłam! W dniu zabiegu Pan Profesor, pełen humoru i optymizmu, spowodował, ze stresu praktycznie nie odczułam. Jestem 2 tygodnie po operacji. Piersi są piękne, kształtne, idealnie dostosowane do sylwetki. Juz na ten moment wyglądają bardzo naturalnie! Rekonwalescencja jak dotąd przebiega wzorowo, stan pooperacyjny nazwałabym raczej dyskomfortem niz bólem. Jestem szczęśliwa ze zdecydowałam sie na operacje, gdybym miała po raz drugi podejmować taka decyzje, nie zastanawiałabym sie nawet 5 minut. A co do wyboru Pana Profesora (a mam porównanie z kilkoma koleżankami, które operowane były przez innych lekarzy) napisze krótko - wybór najlepszy z najlepszych! Bez dwóch zdań! Dziekuje Panie Profesorze za wspaniałe podejście od pierwszej konsultacji i wzorowo wykonana operacje! Ola


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Szpital ETER-MED konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

Jestem po korekcie uszu u Pana Profesora i jestem bardzo zadowolona z efektu, który przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Zarówno konsultacja, jak i zabieg przebiegły w przemiłej atmosferze. Pełen profesjonazlim. Bardzo, bardzo gorąco polecam.


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Formmed Es Chirurgia plastyczna i Medycyna estetyczna kwalifikacja do operacji

Prof. Dr hab Paweł Szychta jest przewspanialym specjalistą i równie cudownym człowiekiem. Posiada ogrom wiedzy, przy tym skromny, uczciwy i pokorny.
Przed zabiegiem wprowadza miła, życzliwa atmosferę. Jest człowiekiem uśmiechniętyn, pogodnym i rozumiejącym innych. Same konsultacje już dają pacjentowi pewność, że lekarz zrobi wszystko, aby pomóc pacjentowi. Konkretny. Wyznacza sprawnie termin. Kocha swoją pracę i ludzi. ????
Zabieg sprawnie, szybko, bez bólu.
Czas rekonwalescencji również!
Najlepszy lekarz na świecie!
Każdemu polecam. ????
Dziękuję.
Justyna


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Bieńkowski Klinika Chirurgii Plastycznej całkowita korekta nosa

Jestem bardzo zadowolona z wyniku operacji nosa. Mój przypadek nie należał do najłatwiejszych, nos był garbaty oraz zniekształcony po przebytej wcześniej korekcie przegrody nosowej. Podczas operacji wymagany był przeszczep chrząstki, aby zniwelować asymetrię. Wcześniej odwiedziłam paru chirurgów plastycznych, którzy nie zawsze chcieli podjąć się operacji. Po konsultacji u Pana Profesora nie miałam wątpliwości, że zdecyduję się na operację, szczegółowo wyjaśnił na czym ma polegać oraz przedstawił trudności, których można się spodziewać. Dodatkowo Pan Profesor jest bardzo empatyczną oraz zarażającą optymizmem osobą.
Obecnie od 3 tygodni mogę się cieszyć nowym nosem i jestem nim zachwycona, jest idealnie dopasowany do mojej twarzy, wszelka asymetria zniknęła :) Z czystym sumieniem mogę polecić.
Dziękuję Panie Profesorze i życzę dalszych sukcesów :)


S
Użytkownik zweryfikowany

prof. profesjonalista...
Od pierwszej wizyty, wzbudził ogromne zaufanie. Na każde pytanie, udzielał wyczerpujących odpowiedzi, z cierpliwością tłumaczył, rozwiał wszelkie wątpliwości. Na każdej wizycie czułam się jakbym była jedyną, najważniejsza pacjentką.
Praca prof. to sztuka i ogromna pasja.
Dzięki prof. Szychta moje życie stało się piękniejsze...
Wahasz się? Nie zwlekaj! Warto!


Usługi i ceny

Konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

Warszawska 197 d, Warszawa

Formmed Es Chirurgia plastyczna i Medycyna estetyczna

Brak informacji o cenie

Lęborska 7, Bydgoszcz

Centrum Medyczne Bieńkowski Klinika Chirurgii Plastycznej

Brak informacji o cenie

Żabi Kruk 10, Gdańsk

Szpital ETER-MED

Brak informacji o cenie

Konsultacja z zakresu medycyny estetycznej

Warszawska 197 d, Warszawa

Formmed Es Chirurgia plastyczna i Medycyna estetyczna

Brak informacji o cenie

Lęborska 7, Bydgoszcz

Centrum Medyczne Bieńkowski Klinika Chirurgii Plastycznej

Brak informacji o cenie

Żabi Kruk 10, Gdańsk

Szpital ETER-MED

Brak informacji o cenie

Rekonstrukcja piersi po mastektomii

Warszawska 197 d, Warszawa

Formmed Es Chirurgia plastyczna i Medycyna estetyczna

Brak informacji o cenie

Powiększanie piersi/redukcja piersi/plastyka piersi- implanty, własna tkanka tłuszczowa

Warszawska 197 d, Warszawa

Formmed Es Chirurgia plastyczna i Medycyna estetyczna

Brak informacji o cenie

Podnoszenie piersi

Warszawska 197 d, Warszawa

Formmed Es Chirurgia plastyczna i Medycyna estetyczna

Brak informacji o cenie

Rekonstrukcja brodawki- otoczki po mastektomii

Warszawska 197 d, Warszawa

Formmed Es Chirurgia plastyczna i Medycyna estetyczna

Brak informacji o cenie

Odsysanie tłuszczu- liposukcja: brzuch, uda, bioder

Warszawska 197 d, Warszawa

Formmed Es Chirurgia plastyczna i Medycyna estetyczna

Brak informacji o cenie

Ginekomastia

Warszawska 197 d, Warszawa

Formmed Es Chirurgia plastyczna i Medycyna estetyczna

Brak informacji o cenie

Abdominoplastyka- plastyka brzucha

Warszawska 197 d, Warszawa

Formmed Es Chirurgia plastyczna i Medycyna estetyczna

Brak informacji o cenie

Chirurgia plastyczna

Warszawska 197 d, Warszawa

Formmed Es Chirurgia plastyczna i Medycyna estetyczna

Brak informacji o cenie

Plastyka powiek

Warszawska 197 d, Warszawa

Formmed Es Chirurgia plastyczna i Medycyna estetyczna

Brak informacji o cenie

Usuwanie i plastyka blizn

Warszawska 197 d, Warszawa

Formmed Es Chirurgia plastyczna i Medycyna estetyczna

Brak informacji o cenie

Operacje plastyczne twarzy

Warszawska 197 d, Warszawa

Formmed Es Chirurgia plastyczna i Medycyna estetyczna

Brak informacji o cenie

Labioplastyka, waginoplastyka

Warszawska 197 d, Warszawa

Formmed Es Chirurgia plastyczna i Medycyna estetyczna

Brak informacji o cenie

Usuwanie zmian skórnych oraz nowotworów z plastyką miejscową lub rekonstrukcją płatową, przeszczepem skóry.

Warszawska 197 d, Warszawa

Formmed Es Chirurgia plastyczna i Medycyna estetyczna

Brak informacji o cenie

Korekcja małżowin usznych

Warszawska 197 d, Warszawa

Formmed Es Chirurgia plastyczna i Medycyna estetyczna

Brak informacji o cenie

Zwykła wizyta

Warszawska 197 d, Warszawa

Formmed Es Chirurgia plastyczna i Medycyna estetyczna

Brak informacji o cenie

Powiększanie piersi

Lęborska 7, Bydgoszcz

Centrum Medyczne Bieńkowski Klinika Chirurgii Plastycznej

Brak informacji o cenie

Żabi Kruk 10, Gdańsk

Szpital ETER-MED

Brak informacji o cenie

Korekcja powiek

Lęborska 7, Bydgoszcz

Centrum Medyczne Bieńkowski Klinika Chirurgii Plastycznej

Brak informacji o cenie

Żabi Kruk 10, Gdańsk

Szpital ETER-MED

Brak informacji o cenie

Operacja plastyczna piersi

Lęborska 7, Bydgoszcz

Centrum Medyczne Bieńkowski Klinika Chirurgii Plastycznej

Brak informacji o cenie

Żabi Kruk 10, Gdańsk

Szpital ETER-MED

Brak informacji o cenie

Operacja plastyczna uszu

Lęborska 7, Bydgoszcz

Centrum Medyczne Bieńkowski Klinika Chirurgii Plastycznej

Brak informacji o cenie

Żabi Kruk 10, Gdańsk

Szpital ETER-MED

Brak informacji o cenie

Operacja plastyczna nosa

Lęborska 7, Bydgoszcz

Centrum Medyczne Bieńkowski Klinika Chirurgii Plastycznej

Brak informacji o cenie

Żabi Kruk 10, Gdańsk

Szpital ETER-MED

Brak informacji o cenie

Operacja plastyczna brzucha

Lęborska 7, Bydgoszcz

Centrum Medyczne Bieńkowski Klinika Chirurgii Plastycznej

Brak informacji o cenie

Żabi Kruk 10, Gdańsk

Szpital ETER-MED

Brak informacji o cenie

Lifting twarzy

Lęborska 7, Bydgoszcz

Centrum Medyczne Bieńkowski Klinika Chirurgii Plastycznej

Brak informacji o cenie

Żabi Kruk 10, Gdańsk

Szpital ETER-MED

Brak informacji o cenie

Liposukcja

Lęborska 7, Bydgoszcz

Centrum Medyczne Bieńkowski Klinika Chirurgii Plastycznej

Brak informacji o cenie

Mezoterapia

Lęborska 7, Bydgoszcz

Centrum Medyczne Bieńkowski Klinika Chirurgii Plastycznej

Brak informacji o cenie

Powiększanie ust

Lęborska 7, Bydgoszcz

Centrum Medyczne Bieńkowski Klinika Chirurgii Plastycznej

Brak informacji o cenie

Kwas hialuronowy

Lęborska 7, Bydgoszcz

Centrum Medyczne Bieńkowski Klinika Chirurgii Plastycznej

Brak informacji o cenie

Osocze bogatopłytkowe

Lęborska 7, Bydgoszcz

Centrum Medyczne Bieńkowski Klinika Chirurgii Plastycznej

Brak informacji o cenie

Usuwanie zmarszczek

Lęborska 7, Bydgoszcz

Centrum Medyczne Bieńkowski Klinika Chirurgii Plastycznej

Brak informacji o cenie

Lipoliza

Lęborska 7, Bydgoszcz

Centrum Medyczne Bieńkowski Klinika Chirurgii Plastycznej

Brak informacji o cenie

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
99 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Bieńkowski Klinika Chirurgii Plastycznej operacja plastyczna nosa

Do Pana Doktora zgłosiłam się z chęcią zmiany kształtu mojego nosa. Wszystko wytłumaczone z cierpliwością, życzliwością i duża chęcią pomocy. Pan Doktor spotkał się ze mną przed zabiegiem dwukrotnie. Za każdym razem z równym stopniem zaangażowania. Odpowiedział na wszelkie pytania zadawane z mojej strony, jak i ze strony towarzyszących mi rodziców. Dziś od operacji mija 4 miesiąc, oprócz małej opuchlizny po jej przebyciu nie ma najmniejszego śladu. Nie licząc dyskomfortu związanego z noszeniem przez 3 dni setonów i niemożność oddychania przez nos nie spotkałam się z żadną nieprzyjemnością, czy tez komplikacją po operacji. Po zdjęciu gipsu po 10 dniach wróciłam do codziennych zajęć. Serdecznie polecam Profesora Szychtę. Jest przesympatycznym człowiekiem, który posiada niewątpliwą wiedzę i doświadczenie, które sprostają nawet najbardziej wymagającym. :)


S
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Formmed Es Chirurgia plastyczna i Medycyna estetyczna

Wspaniały lekarz i jeszcze lepszy człowiek. Miałam przyjemność dwa razy, oddać sie w ręce doktora i jestem pod ogromnym wrażeniem, życzliwego podejścia do pacjenta, jak i profesjonalnego wykonania całego zabiegu. Efekty przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Nie spodziewałam sie, że zarówno po pierwszej jak i po drugiej operacji mogę wyglądać tak wspaniale. Szczerze mówiąc nigdy w życiu, nie widziałam lepszego efektu, od tego którym obdarował mnie doktor. Profesor dzięki swoim umiejętnością i bardzo obszernej wiedzy był w stanie rozwiązać moj problem, czego niestety nie potrafiło trzech lekarzy przed nim. Oba zabiegi przebiegły bez komplikacji i bólu. A do zdrowia dochodziłam o wiele szybciej niż było to przewidziane :) Profesor zaraża optymizmem, jest najlepszy w tym co robi, a ja jestem szczęśliwa ze trafiłam na tak wspaniałego, życzliwego i utalentowanego doktora. Mogę z całego serca polecić wszystkim kobietką które marzą o tym żeby czuć sie wspaniale we własnym ciele!
Niemożliwe prof. Szychta załatwia od ręki, dziewczyny mówię wam ;)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital ETER-MED

Do profesora Szychty trafiłam po kilku konsultacjach u innych specjalistów, jednak żaden nie przekonał mnie do siebie tak jak prof. Szychta. Od razu umówiłam się na zabieg. Dzisiaj jestem dwa miesiące po operacji powiększania piersi. Efekt jest bardzo naturalny, piersi układają się bardzo ładnie. Zabieg jak i rekonwalescencja przebiegły bez żadnych komplikacji. Mało zdecydowanym polecam tego lekarza z całego serca.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital ETER-MED breast implant replacement

The procedure I required was the removal and replacement of existing implants which I’ve had for more than 15 years. The implants had hardened and set in varying positions on my chest causing pain and discomfort. My concern was that the surgery would be particularly complicated, and I was not about to rush into committing to the surgery without absolute confidence.

Prior to my consultation with Professor Szychta I had consulted 7 other surgeons between the UK and Poland. I was particularly looking for a surgeon who had previously conducted this type of surgery and could recommend an approach based on experience. Other than that, I would describe what I was looking for as a ‘gut feel’ for the selected surgeon. These were big shoes to fill. In addition, Professor Szychta speaks fluent English so communication was not an issue.

At the consultation with Professor Szychta, I scheduled the surgery immediately and looked forward to it without a doubt in my mind. Professor Szychta described the approach to the surgery in detail and demonstrated a great deal of expertise in resolving the existing condition.

Immediately after the surgery I was anticipating significant pain and discomfort but to my surprise, I felt none of that. I stopped taking pain relief medication after only 3 days and I can honestly say that I didn’t require it in the first place. Even at this stage, the results of my surgery were fantastic.

Now two months after the surgery, I still couldn’t be happier. The breasts look very natural, they are in the correct position on my chest and perfectly even. The results are far better than I anticipated or could have hoped for.

I am now returning to Professor Szychta for further surgery but no longer on my breast. Admitted, far less necessary than the surgery I had in the first place.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital ETER-MED

O Panu Profesorze dowiedziałam się od osoby, która z Panem Profesorem pracowała. Słyszałam z opowieści, że to jest najlepszy specjalista, a efekty operacji są niesamowite. Decydując się na zabieg wiedziałam że to będzie Profesor. Sama konsultacja była bardzo profesjonalna ale i bardzo sympatyczna. Jestem pełna podziwu, że można uzyskać dokładnie taki efekt jaki ustaliliśmy na wizycie. To jest niesamowite. Profesor wiedział jakie są moje oczekiwania i czego się obawiam. Wyszło wszystko pięknie. Jeżeli ktoś się waha ze względu na obawy przed złym wyborem lekarza mogę polecić z czystym sumieniem Profesora Szychtę! Wiele słyszałam dobrego a teraz sama jestem przykładem zadowolonej i szczęśliwej pacjentki. Pozdrawiam


O
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Formmed Es Chirurgia plastyczna i Medycyna estetyczna powiększanie piersi

Długo zastanawiałam sie nad wyborem chirurga. Profesor Szychta był trzecim specjalista, którego odwiedziłam. Przed nim konsultował mnie m.in. znany specjalista z Polanicy Zdroju. Jednakże, jeśli chodzi o podejście do pacjenta, Pan Profesor nie ma sobie równych, dlatego tez juz po pierwszej konsultacji zdecydowałam sie na zabieg właśnie u niego. I sie nie zawiodłam! W dniu zabiegu Pan Profesor, pełen humoru i optymizmu, spowodował, ze stresu praktycznie nie odczułam. Jestem 2 tygodnie po operacji. Piersi są piękne, kształtne, idealnie dostosowane do sylwetki. Juz na ten moment wyglądają bardzo naturalnie! Rekonwalescencja jak dotąd przebiega wzorowo, stan pooperacyjny nazwałabym raczej dyskomfortem niz bólem. Jestem szczęśliwa ze zdecydowałam sie na operacje, gdybym miała po raz drugi podejmować taka decyzje, nie zastanawiałabym sie nawet 5 minut. A co do wyboru Pana Profesora (a mam porównanie z kilkoma koleżankami, które operowane były przez innych lekarzy) napisze krótko - wybór najlepszy z najlepszych! Bez dwóch zdań! Dziekuje Panie Profesorze za wspaniałe podejście od pierwszej konsultacji i wzorowo wykonana operacje! Ola


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Szpital ETER-MED konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

Jestem po korekcie uszu u Pana Profesora i jestem bardzo zadowolona z efektu, który przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Zarówno konsultacja, jak i zabieg przebiegły w przemiłej atmosferze. Pełen profesjonazlim. Bardzo, bardzo gorąco polecam.


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Formmed Es Chirurgia plastyczna i Medycyna estetyczna kwalifikacja do operacji

Prof. Dr hab Paweł Szychta jest przewspanialym specjalistą i równie cudownym człowiekiem. Posiada ogrom wiedzy, przy tym skromny, uczciwy i pokorny.
Przed zabiegiem wprowadza miła, życzliwa atmosferę. Jest człowiekiem uśmiechniętyn, pogodnym i rozumiejącym innych. Same konsultacje już dają pacjentowi pewność, że lekarz zrobi wszystko, aby pomóc pacjentowi. Konkretny. Wyznacza sprawnie termin. Kocha swoją pracę i ludzi. ????
Zabieg sprawnie, szybko, bez bólu.
Czas rekonwalescencji również!
Najlepszy lekarz na świecie!
Każdemu polecam. ????
Dziękuję.
Justyna


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Bieńkowski Klinika Chirurgii Plastycznej całkowita korekta nosa

Jestem bardzo zadowolona z wyniku operacji nosa. Mój przypadek nie należał do najłatwiejszych, nos był garbaty oraz zniekształcony po przebytej wcześniej korekcie przegrody nosowej. Podczas operacji wymagany był przeszczep chrząstki, aby zniwelować asymetrię. Wcześniej odwiedziłam paru chirurgów plastycznych, którzy nie zawsze chcieli podjąć się operacji. Po konsultacji u Pana Profesora nie miałam wątpliwości, że zdecyduję się na operację, szczegółowo wyjaśnił na czym ma polegać oraz przedstawił trudności, których można się spodziewać. Dodatkowo Pan Profesor jest bardzo empatyczną oraz zarażającą optymizmem osobą.
Obecnie od 3 tygodni mogę się cieszyć nowym nosem i jestem nim zachwycona, jest idealnie dopasowany do mojej twarzy, wszelka asymetria zniknęła :) Z czystym sumieniem mogę polecić.
Dziękuję Panie Profesorze i życzę dalszych sukcesów :)


S
Użytkownik zweryfikowany

prof. profesjonalista...
Od pierwszej wizyty, wzbudził ogromne zaufanie. Na każde pytanie, udzielał wyczerpujących odpowiedzi, z cierpliwością tłumaczył, rozwiał wszelkie wątpliwości. Na każdej wizycie czułam się jakbym była jedyną, najważniejsza pacjentką.
Praca prof. to sztuka i ogromna pasja.
Dzięki prof. Szychta moje życie stało się piękniejsze...
Wahasz się? Nie zwlekaj! Warto!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

121 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Czy operacje plastyczną nosa można wykonać w wieku 17 lat?

  Dzien dobry Pani,

  Ze wzgledu na wzrost kosci twarzy, najkorzystniejszym rozwiazaniem jest wykonanie operacji plastycznej nosa w wieku 18 lat. Jednakze, ze wzgledu na terminy oczekiwania na operacje, zapraszam Pania juz obecnie na konsultacje.

  Pozdrawiam,
  Prof. nadzw. dr hab. n. med. Paweł Szychta
  Specjalista chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej

  dr hab. n. med. Paweł Szychta

 • Pytanie dotyczące operacja plastyczna nosa

  Chciałam się dowiedzieć czy jest możliwa jednoczesna operacja krzywej przegrody nosa (mam wskazania do takiej) z jednoczesna platyką nosa (chciałabym usunąć garbka i ogólnie zmniejszyć nos). Operacje chciałabym wykonać prywatnie, ale nie wiem czy jest możliwe (wskazane) ich połączenie, czy jednak powinnam wykonywać je osobno?

  Dzień dobry Pani,

  Istnieje mozliwosc przeprowadzenia operacji korekcji nosa i przegrody jednoatepowo, a także postępowanie dwuetapowe, gdzie wpierw jest wykonana plastyka przegrody, a plastyka nosa zewnetrznego w pozniejszym terminie. Wskazania do jednego z tych postepowan moge ustalic podczas wizyty kwalifikujacej, na ktora serdecznie zapraszam. Prosze, by wziela Pani ze soba badanie obrazowe nosa i zatok przynosowych.

  Pozdrawiam,
  Prof. nadzw. dr hab. n. med. Paweł Szychta
  Specjalista chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej

  dr hab. n. med. Paweł Szychta

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Doktor habilitowany nauk medycznych, specjalista chirurgii plastycznej, lekarz medycyny estetycznej


Leczone choroby

 • ginekomastia
 • choroby piersi
 • skrzywienie przegrody nosowej
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Chirurgia plastyczna

Staże

 • Polska, Wielka Brytania, Belgia, USA

Znajomość języków

Angielski, Niemiecki

Publikacje i artykuły

Publikacje (5)