dr n. med.

Paweł Rujna

verifiedCreated with Sketch.

Dermatolog, Lekarz medycyny estetycznej

167 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
2 144 odwiedziny w ciągu 30 dni

Specjalista dermatolog- wenerolog, od 1999 roku absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Swoją karierę zawodową rozpoczął w 2002 roku w Klinice Dermatologicznej… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
167 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Murano Klinika Dermatologii Klinicznej, Estetycznej i LaserowejUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Profesjonalne i empatyczne podejście do pacjenta. Jasne i szczegółowe wyjaśnienie wszystkich wątpliwości. Polecam!

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor jest osobą kompetentną i rzeczową. Bezpośrednio po zapoznaniu się z problemem od razu postawił diagnozę i zaproponował odpowiednią metodę leczenia. Oczywiście na efekt finalny przyjdzie mi poczekać około dwóch tygodni, ale wierzę, że wszystko będzie dobrze. Bardzo doceniam odpowiednie podejście do Pacjenta i profesjonalizm, zwłaszcza, że sam jestem lekarzem. Z czystym sumieniem polecam Pana Doktora każdemu, kto będzie potrzebował pomocy dermatologa.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Murano Klinika Dermatologii Klinicznej, Estetycznej i LaserowejUsługa: ugryzienie , piepszyk

  Lekarz bardzo miły i rzeczowy zbadaliśmy dwie zmiany na skórze oraz pieprzyk który był niepokojący, super wyposażenie gabinetu,
  POzdrawiam

 • Lokalizacja: Murano Klinika Dermatologii Klinicznej, Estetycznej i LaserowejUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Przyszłam do doktora z dużymi guzami wodno-krwistym. Przepisał mi antybiotyk i sporo badań na przebarwienia i przetłuszczająca się cerę. Guzy po tygodniu znikły, ale nie wiem na ile to zasługa antybiotyku a ile czasu, bo zawsze po takim czasie znikały. Zostały mi bardzo duże przebarwienia, cera się dalej przetłuszcza, ale doktor powiedział, ze już nic nie może z tym zrobić, ze muszę dbać o cerę i unikać ostrego jedzenia. Więc po wizytach - bez zmian.

 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Murano Klinika Dermatologii Klinicznej, Estetycznej i LaserowejUsługa: konsultacje dermatologiczne

  zgłosiłem się z problemami związanymi z miejscami intymnymi. Lekarz w gabinecie miał urządzenie, którym mnie zbadał, więc nie musiałem zapisywać się dodatkowo na badania. Postawił diagnozę, opowiedział o mojej przypadłosci i możliwościach leczenia. Ogólnie wizytę oceniam na plus jednak czułem niedosyt informacji o możliwościach leczenia, naturoterapia nie była wspomniana. Po wyjściu natomiast znalazłem w internecie kilka wskazówek od osób które cierpiały na tą przypadłość i innych lekarzy. Oczywiście nie każdy wierzy w naturoterapię wiec na pewno będzie w pełni usatysfakcjonowany. Doktor ma miłą aparycję i umie się obchodzić z pacjętami.

 • B
  Lokalizacja: Murano Klinika Dermatologii Klinicznej, Estetycznej i Laserowej

  Pan doktor, oprócz tego, że jest osobą szalenie miłą i pogodną, to jest również świetnym fachowcem w swojej specjalizacji i w 100% nastawiony na pomoc pacjentowi. Bardzo pozytywny, niezwykle cierpliwy - wyczerpująco odpowiada na każde zadane pytanie. Dermatologia nie ma przed nim tajemnic. Życzę każdemu kto ma poważny problem ze zdrowiem, aby jego lekarz reprezentował tak wysoki poziom profesjonalizmu i zaangażowania

 • R
  Lokalizacja: Murano Klinika Dermatologii Klinicznej, Estetycznej i LaserowejUsługa: konsul

  Specjalista precyzyjnie określający stan pacjenta i kierujący właściwe leczenie. Bardzo otwarty i kulturalny człowiek. Stosowana terapia przynosi efekt. Polecam!

 • K
  Lokalizacja: Murano Klinika Dermatologii Klinicznej, Estetycznej i Laserowej

  Gabinet wyposażony w nowoczesny sprzęt. Doktor przeprowadził ze mną dokładny wywiad i odpowiedział mi na wszystkie moje pytania. Przepisane leki (maści) sprawdziły się doskonale. Rany szybko się zagoiły i wygląda na to, że pozbyłem się na dobre problemu, który sprawił, że postanowiłem skorzystać z usług doktora Rujna.

  Jestem bardzo zadowolony. Polecam!

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Murano Klinika Dermatologii Klinicznej, Estetycznej i LaserowejUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Bardzo fachowe podejście do klienta, Pan doktor bardzo kompetentny przypisał leki, które już po pierwszych użyciach poprawiły stan skóry, która wcześniej była przesuszona, przekazał w czym ma pomóc dany lek, odpowiadał na wszystkie zadane pytania, jedynym minusem jest wysoka cena za wizytę, natomiast porównując skuteczność leczenia uważam, że warto więcej zapłacić. Zdecydowanie polecam tego lekarza.

 • Lokalizacja: Murano Klinika Dermatologii Klinicznej, Estetycznej i Laserowej

  szybka i trafna diagnoza, skuteczne leczenie, świetny kontakt z pacjentem, to chyba najważniejsze :)
  polecam

Pytania pacjentów (67)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista dermatolog- wenerolog, od 1999 roku absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Swoją karierę zawodową rozpoczął w 2002 roku w Klinice Dermatologicznej WIM w Warszawie, gdzie przez 5 lat pełnił funkcję Asystenta. Kolejnym etapem kariery naukowej było uzyskanie w 2008 roku tytułu doktora nauk medycznych. Dalsze doświadczenie w swojej specjalizacji zdobywał jako kierownik Poradni Dermatologicznej SZPZLO w Warszawie. Po czterech latach otworzył prywatną Klinikę Dermatologii Klinicznej, Estetycznej i Laserowej MURANO, w której cieszy się uznaniem i aprobatą swoich pacjentów. Od ponad 8 lat wykonuje zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej i laseroterapii. Stale podnosi swoje kompetencje zawodowe jak również rozszerza ofertę zabiegów wykonywanych w Klinice.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia
 • Dermatologia i wenerologia

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Warszawie (Warszawa, 1999 rok)

Publikacje

 • liczne prace naukowe i referaty (2002 rok)

Nagrody i wyróżnienia

 • Tytuł naukowy dr n.med. (2008 rok)

Znajomość języków

 • polski

Staże

 • Klinika Dermatologiczna WIM (Dermatologiczno-wenerologiczny, Warszawa, 2007 rok)

Certyfikaty