Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

ul. B. Głowackiego 4 lokal 10, Bronowice, Kraków
Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

100 opinii pacjentów

Ogólna ocena

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
R
Osoba zweryfikowana
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Lekarz inteligentny, kulturalny, wrażliwy, z empatią. Pod jego kierownictwem Oddział Ginekologii pracuje wzorowo. Porządek i czystość.
Gorąco polecam!!!

A
Osoba zweryfikowana
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Polecam Pana doktora i cały jego personel w szpitalu na Galla. Jestem po usunięciu torbieli z jajnika. Przed operacją, podczas konsultacji, otrzymałam od Pana doktora wyczerpujące informacje o tym co mnie czeka. W trakcie wizyty w szpitalu wszyscy byli profesjonalni i bardzo opiekuńczy. Pan doktor jest niezaprzeczalnie świetnym lekarzem. To już druga moja wizyta na Jego oddziale i za każdym razem jestem zachwycona obsługą. Po operacji czuję się rewelacyjnie, jakbym w ogóle jej nie miała.

M
Osoba zweryfikowana
Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Inny

Pan doktor był bardzo niedelikatny, zrobił niedbaly wywiad i na wyrażone przeze mnie wątpliwości zareagował ironicznie. Na koniec zamiast przyznać się do błędu, gdzie konsekwencje było widać gołym okiem stwierdził, że to ja o czymś nie powiedziałam, wymagając ode mnie wiedzy, które jako pacjent nie musiałam mieć. Za wizytę zapłaciłam ponad 500 zł, a tak naprawdę konsekwencje odczuwam do dziś.

A
Osoba zweryfikowana
Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Inny

Wspaniały ginekolog. Zawsze wszystko szczegółowo objaśnia, jest cierpliwy, mądry. Kiedy trzeba, to pocieszy. Ufam mu. Ratował mnie już z różnych opresji. To profesjonalista. Polecam!

A
Osoba zweryfikowana
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Rodziłam na oddziale Pana Doktora. Po cesarskim cięciu miałam krwotok, działo się to w nocy i bardzo szybko postępowało. Pan doktor przyjechał w środku nocy, tylko dzięki jego skutecznym działaniom i uporowi dziś żyję, chociaż panie pielęgniarki były przerażone. To jest najlepszy lekarz z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia. Takich lekarzy nam trzeba.


M

Opinia z 20.03.2021 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej

A

Opinia z 18.10.2020 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej

E
Osoba zweryfikowana
Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Inny

Prawdziwy profesjonalista.Ma super podejście do pacjenta,miły i sympatyczny.Odpowiada wyczerpująco i konkretnie na pytania,słucha,delikatnie bada i trafnie stawia diagnozę.Posiada wielkie doświadczenie..Można mu bezgranicznie ufać.Polecam z całego serca.

A
Osoba zweryfikowana
Lokalizacja: W innym miejscu

Prawdziwy profesjonalista. Na oddział Pana Doktora trafiłam z powodu najtrudniejszej w moim życiu sytuacji- ciąży obumarłej. Pan Ordynator okazał mi troskę, wyczucie, ale i zaangażowanie, niezwykle delikatny w badaniu, otrzymałam wspaniałą opiekę. Dr Romanek to doświadczony operator, zabieg wykonał osobiście, po którym bardzo szybko wróciłam do formy fizycznej. Polecam z całego serca. To prawdziwy lekarz z powołania.

A
Osoba zweryfikowana
Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy

Profesjonalista, z delikatnym i wyrozumiałym podejściem. Mimo ogromnego zdenerwowania w trakcie zabiegu czułam że jestem w dobrych rękach, nie zawiodłam się, poszło szybko i sprawnie. Polecam!

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania