Jesteś tym lekarzem?

604

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

880

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go

Adresy i cenniki usług

 • Klinika dla małych zwierząt

  Związku Walki Młodych 1, Ursynów
  Warszawa, mazowieckie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię

Ogólna ocena
54 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A

  Dziś byłam po raz pierwszy u Pana doktora.Głęboko wierzę że przypadek mojego psa skończy się pomyślnie ale nie o tym chce napisać,powiem krótko, takich lekarzy się nie spotyka, to jest dar, przeznaczenie do wykonywania tego zawodu - wspaniały diagnosta i wspaniały człowiek.

 • M

  Niesamowity diagnosta. Wykrył u mojego yorka niedoczynność tarczycy, choć nikt tego u niego nie podejrzewał, a było to przyczyną przewlekłych problemów gastrycznych. Czyli nie był to drobny problem, ale złożony i długotrwały, dlatego wiele lat szukano przyczyn, bez skutku, aż wreszcie doktor na pierwszej wizycie trafił w przysłowiową dziesiątkę. Moim zdaniem doktor ma szeroką wiedzę i dar.

  Bardzo wnikliwy, kompleksowy i przyjemny. Poleciła mi go znajoma ze spacerów i absolutnie jestem bardzo zadowolona z diagnozy i leczenia. Mój 8-letni psiak dostał nową jakość życia, energię i dobre trawienie.
  Raczej trzeba się przygotować na czekanie w kolejce, bo jeśli przypadek jest trudny doktor poświęca tyle czasu ile mu potrzeba, żeby dobrze zwierzę zdiagnozować. Nie ma "taśmy", ale jest indywidualne podejście. Z całego serca polecam, choć początkowo byłam sceptyczna, że tyle zachwytów. A teraz do tego grona sama dołączam ;) tzn. z moim psem. Super lekarz.

 • Doskonały diagnosta. Lepszego nie spotkałem. Opiekuje się moimi dwoma kotami (ostatnio zwalcza zapalenie górnych dróg oddechowych u jednego z nich). Świetny kontakt ze zwierzakami i ich "panami/paniami". Czy pisałem już, że to genialny diagnosta? Dr House weterynarii, tylko dużo sympatyczniejszy. Czasami może sprawiać wrażenie zakręconego , ale to z ogromu pracy (rano i wieczorami na ogół operuje). Bardzo dokładny i uważny. Leczy, żeby leczyć, a nie zarabiać - nie wciska zbędnych zabiegów. Godziny konsultacji są ograniczone, dlatego warto przychodzić do niego z poważnymi problemami (szczególnie jeśli są problemy z diagnozą), a na rutynę (obcinanie pazurów, szczepionki) iść do jakiejś przychodni 24/7.

 • Najlepszy weterynarz, jakiego znam!!! Polecam, nawet, jeśli trzeba będzie przejechać wiele kilometrów.
  Po każdej wizycie odliczam dni do następnej, jego zaangażowanie, wiedza i sposób pracy niech będą wzorem dla nas wszystkich!
  Serdecznie dziękuję za opiekę nad Lucky, Nutką i Diego oraz proszę o jeszcze!
  Ania.

 • Polecam najlepszego lekaza na swiecie!!!! Pawel wymiata wszystkich!!! To Jest lekaz z powolania i z tak wielkim poczuciem humoru ze moglabym tam siedziec wieki :)

 • A

  DOKTOR NAJLEPSZY W KRAJU!światowy poziom wiedzy, fantastyczne podejście do zwierząt oraz właścicieli. Wspaniały człowiek. bezbłędna błyskawiczna diagnoza. wszystko dokładnie wytłumaczone. Doktor uratował moja roczną sunię. Poprawiał po innej "lecznicy" gdzie nie potrafili zdiagnozować co jej jest przez 2,5 tygodnia. Doktor przeprowadził z nami godzinny wywiad, i odrazu zdiagnozował - zrobił jendo usg które potwierdziło jego przypuszczenia. mimo dużej kolejki w poczekalni poświęcił nam dużo czasu. Sunia miała ropnie na jelicie grubym, zrobił operacje poświęcajac swój wolny dzień i przekładająć wszystkei swoje plany
  aby uratować naszego pieska. pies obecnie ma się świetnie i wspaniale dochodzi do siebie. podejscie i zainteresowanie lakarza jest niesamowite. kontakt super - jesli nie telefoniczny to smsowy - zawsze odpisuje. wiadomo ze nie jest dostępny 24h. - to tez człowiek który musi spać,prowadzi także wykłady i sympozja. ale na smsa zawsze odpisze, sam prosi zeby przysylac mu informacje o zdrowiu i stanie pieska.
  potrafil tak podejść nasza sunie która jest bardzo ruchliwa, ze spokojnie dała ise zgadać, zrobic zastrzyk - bez walki tak jak to bylo u poprzednich lekarzy -konowałów.
  gdyby Doktor leczył ludzi napewno byłby moim doktorem!

 • M

  Genialny weterynarz. Świetne podejście i do psa i do ludzi :) Dokładny, miły, zabawny, wszystko robi na spokojnie, doradza i tłumaczy. Widać, że interesuje go pacjent. Ceny bardzo uczciwe. Po pierwszej wizycie nie wyobrażam sobie iść do kogoś innego.
  Polecam.

 • M

  Witam bardzo dobry specjalista. Do każdego podchodzi indywidualnie nie spieszy się widząc ludzi czekających na swoją kolej. Warto czekać w kolejce ponieważ dobrze dokładnie powoli bada zwierzę na bierzaco informuje co robi i szczegółowo tłumaczy jaki jest powód.... I informuje jak postępować dalej. Oczywiście bardzo miły i godny zaufania. POLECAM

 • Cieszę się, że mogę tu potwierdzić bardzo dobrą opinię o pracy doktora Pawła Rabiegi. Dowiedziałam się o Nim przypadkiem od znajomej. Korzystam z Jego pomocy od 4 lat, mimo, że w pobliżu miejsca zamieszkania mam kilku weterynarzy i lecznicę dla zwierząt. Uratował mojego Miśka od poważnej choroby stawu biodrowego, dzięki czemu pies nie kuleje.
  Teraz wyprowadził Miśka ze skutków mikrowylewu.
  Dr Paweł Rabiega jest wyjątkowym lekarzem i człowiekiem. Jego diagnozy są trafne a leczenie skuteczne.Ma cudowny kontakt ze zwierzętami i ludżmi.
  Martwię się tylko, że kolejki przed gabinetem są ciągle, a On się przepracowuje. Życzę Mu dobrego zdrowia i wszystkiego co najlepsze. Teresa

 • Najlepszy lekarz i człowiek Świata! Naprawdę Dr House polskiej weterynarii. To czego nie odkryją inni lekarze przez parę lat badań, Ten Lekarz odnajdzie w chwilę! Polecam! Leczył, leczy i będzie leczyć wszystkie moje zwierzęta!