lek. wet.

Paweł Rabiega

Weterynarz

52 opinie +dodaj

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 880 osób

 • Specjalizacja

  Lekarz Paweł Rabiega to jeden z 163 lekarzy o specjalizacji weterynarz w miejscowości Warszawa na ZnanyLekarz.pl

 • Dostępność

  Lekarz Paweł Rabiega przyjmuje w jednym gabinecie

 • Kontakt

  Ten weterynarz nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

Adresy i cenniki

 • Klinika dla małych zwierząt

  Związku Walki Młodych 1, Ursynów
  Warszawa, mazowieckie

  596
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Doskonały diagnosta. Lepszego nie spotkałem. Opiekuje się moimi dwoma kotami (ostatnio zwalcza zapalenie górnych dróg oddechowych u jednego z nich). Świetny kontakt ze zwierzakami i ich "panami/paniami". Czy pisałem już, że to genialny diagnosta? Dr House weterynarii, tylko dużo sympatyczniejszy. Czasami może sprawiać wrażenie zakręconego , ale to z ogromu pracy (rano i wieczorami na ogół operuje). Bardzo dokładny i uważny. Leczy, żeby leczyć, a nie zarabiać - nie wciska zbędnych zabiegów. Godziny konsultacji są ograniczone, dlatego warto przychodzić do niego z poważnymi problemami (szczególnie jeśli są problemy z diagnozą), a na rutynę (obcinanie pazurów, szczepionki) iść do jakiejś przychodni 24/7.

 • bardzo dobry

  Najlepszy weterynarz, jakiego znam!!! Polecam, nawet, jeśli trzeba będzie przejechać wiele kilometrów. Po każdej wizycie odliczam dni do następnej, jego zaangażowanie, wiedza i sposób pracy niech będą wzorem dla nas wszystkich! Serdecznie dziękuję za opiekę nad Lucky, Nutką i Diego oraz proszę o jeszcze! Ania.

 • bardzo dobry

  Najlepszy lekarz!!! :)) Nigdzie indziej się nie wybieram!!! Jak coś... tfu,tfu... :p Tylko do Pawła Rabiegi :)) Po bardzo groźnym wypadku mojego pupila leczyłam go w klinice zachwalanej w internecie (http://www.lancet.waw.pl/), i nigdy w życiu, nikomu!!! nie polecę tej kliniki (choć miałam tam wtedy dwa kroki)!!! Tam omal nie wykończyli mi psa :/ (tak jak wcześniej kota... ;( ) Zachłanni na kasę pseudo-weterynarze, twierdzący wprost, iż oni też "muszą na CZYMŚ zarabiać"... W to nie wątpię, ale bez przesady!! Są granice!! Dlaczego nie zarabiają tak jak reszta dobrych weterynarzy, a jedynie na krzywdzie innych, za mocno zawyżoną cenę , wykorzystując sytuację naszą i naszych zwierząt, oraz próbując w nas wyrobić sobie samym najlepszą opinie za wszelką cenę??? Pytam się!!! Paweł Rabiega doprowadził mojego psa do stanu prawie przedwypadkowego!!! korzystając ze wszelkich możliwych opcji bezoperacyjnych, gdyż mój Speedy mógł operacji nie przeżyć. Po roku biegał - choć miał nie chodzić. Skakał, bawił się jak szczeniak, choć poza leczeniem połamanych najważniejszych kości układu kostnego przeszedł też odmę i dość groźne zapalenie płuc. Do tej pory zdarzają mu się bardzo bolesne skurcze uniemożliwiające poruszanie się, ale to są minuty raz na kilka miesięcy!! A nie reszta jego życia inwalidzkiego jak sądzili wszyscy poprzedni weterynarze - pod warunkiem, że w ogóle przeżyje te wszystkie operacje... Za całe, półroczne leczenie u Pawła Rabiegi zapłaciłam może tyle, co za tydzień leczenia u innych zdzierców!!! A aż tyle nie zyskałam... Razem z moim psem... :)) Polecałam doktora wszystkim moim znajomym i współpracownikom, wszyscy mi to zawdzięczają do tej pory,ponieważ Ich zwierzęta zostały wyleczone. Ale to nie mi się należy wdzięczność... Teraz mieszkam daleko i rzadko trafiam na ul. ZWM 1 (siłą rzeczy - niestety), ale wiem, że jak coś... To TYLKO TAM!!! :)) Żaden weterynarz nie poświęcił aż tyle uwagi i zainteresowania, żaden nie podał mi tylu informacji o moim psie, żaden nie dopytywał się przez smsy jak jego zdrowie, żaden tak nie ustawił ani psa, ani ludzi wokół, czyli przerażonej właścicielki (mnie ;p ) i w spół opiekunów. "Tłuczek" ma siłę :D Choć może nie każdy zrozumie i humor, i zaangażowanie Tego weterynarza, to ja dam sobie rękę uciąć za to, że to jest jeden z niewielu prawdziwych powołanych weterynarzy... Świadczy o tym choćby to, iż w ciężkich sytuacjach zabiera zwierzęta ze sobą DO DOMU, NA NOC na obserwację!!! Jakby za mało pracował :p I interesuje się zakresem możliwości opiekunów, jak i (o dziwo...) Ich zdrowiem. Zwraca uwagę na wszystko co istotne!!! Uwielbiam Go pod tymi względami :)) Pozdrawiam wszystkich, którzy zaufali Pawłowi R. i tak jak ja są Mu wdzięczni :)) A przede wszystkim PAWŁA RABIEGĘ, oby był taki zawsze :))

 • bardzo dobry

  Polecam najlepszego lekaza na swiecie!!!! Pawel wymiata wszystkich!!! To Jest lekaz z powolania i z tak wielkim poczuciem humoru ze moglabym tam siedziec wieki :)

 • bardzo dobry

  DOKTOR NAJLEPSZY W KRAJU!światowy poziom wiedzy, fantastyczne podejście do zwierząt oraz właścicieli. Wspaniały człowiek. bezbłędna błyskawiczna diagnoza. wszystko dokładnie wytłumaczone. Doktor uratował moja roczną sunię. Poprawiał po innej "lecznicy" gdzie nie potrafili zdiagnozować co jej jest przez 2,5 tygodnia. Doktor przeprowadził z nami godzinny wywiad, i odrazu zdiagnozował - zrobił jendo usg które potwierdziło jego przypuszczenia. mimo dużej kolejki w poczekalni poświęcił nam dużo czasu. Sunia miała ropnie na jelicie grubym, zrobił operacje poświęcajac swój wolny dzień i przekładająć wszystkei swoje plany aby uratować naszego pieska. pies obecnie ma się świetnie i wspaniale dochodzi do siebie. podejscie i zainteresowanie lakarza jest niesamowite. kontakt super - jesli nie telefoniczny to smsowy - zawsze odpisuje. wiadomo ze nie jest dostępny 24h. - to tez człowiek który musi spać,prowadzi także wykłady i sympozja. ale na smsa zawsze odpisze, sam prosi zeby przysylac mu informacje o zdrowiu i stanie pieska. potrafil tak podejść nasza sunie która jest bardzo ruchliwa, ze spokojnie dała ise zgadać, zrobic zastrzyk - bez walki tak jak to bylo u poprzednich lekarzy -konowałów. gdyby Doktor leczył ludzi napewno byłby moim doktorem!

 • bardzo dobry

  Genialny weterynarz. Świetne podejście i do psa i do ludzi :) Dokładny, miły, zabawny, wszystko robi na spokojnie, doradza i tłumaczy. Widać, że interesuje go pacjent. Ceny bardzo uczciwe. Po pierwszej wizycie nie wyobrażam sobie iść do kogoś innego. Polecam.

 • bardzo dobry

  Witam bardzo dobry specjalista. Do każdego podchodzi indywidualnie nie spieszy się widząc ludzi czekających na swoją kolej. Warto czekać w kolejce ponieważ dobrze dokładnie powoli bada zwierzę na bierzaco informuje co robi i szczegółowo tłumaczy jaki jest powód.... I informuje jak postępować dalej. Oczywiście bardzo miły i godny zaufania. POLECAM

 • bardzo dobry

  Cieszę się, że mogę tu potwierdzić bardzo dobrą opinię o pracy doktora Pawła Rabiegi. Dowiedziałam się o Nim przypadkiem od znajomej. Korzystam z Jego pomocy od 4 lat, mimo, że w pobliżu miejsca zamieszkania mam kilku weterynarzy i lecznicę dla zwierząt. Uratował mojego Miśka od poważnej choroby stawu biodrowego, dzięki czemu pies nie kuleje. Teraz wyprowadził Miśka ze skutków mikrowylewu. Dr Paweł Rabiega jest wyjątkowym lekarzem i człowiekiem. Jego diagnozy są trafne a leczenie skuteczne.Ma cudowny kontakt ze zwierzętami i ludżmi. Martwię się tylko, że kolejki przed gabinetem są ciągle, a On się przepracowuje. Życzę Mu dobrego zdrowia i wszystkiego co najlepsze. Teresa

 • bardzo dobry

  Najlepszy lekarz i człowiek Świata! Naprawdę Dr House polskiej weterynarii. To czego nie odkryją inni lekarze przez parę lat badań, Ten Lekarz odnajdzie w chwilę! Polecam! Leczył, leczy i będzie leczyć wszystkie moje zwierzęta!

 • neutralny

  Niedawno byłam u doktora Rabiegi w celu sterylizacji kotki. Operacja przebiegła pomyślnie, lekarz był uprzejmy i dowcipny, cena rozsądna (szczególnie w porównaniu z innymi miejscami, w których dowiadywałam się o cenie tego zabiegu). Niestety problemy pojawiły się w kontaktach między kotką, a doktorem. Wrzeszczała na niego od pierwszego wejrzenia i ogólnie rzecz biorąc nie współpracowała. Została odebrana po południu (dopiero kiedy była wybudzona, stabilna), ubraną w kubrak, aby nie lizała ran. Niestety szybko po powrocie do domu się z niego wydostała i nie dała się z powrotem ubrać. Zawieźliśmy ją do doktora, który stwierdził, że on sobie z nią nie da rady i mamy sobie radzić sami, ale pod żadnym pozorem nie wolno jej lizać szwów. Przysporzyło nam to sporo kłopotu i musieliśmy korzystać z pomocy weterynarzy na dyżurze 24h - oni jakoś dali sobie z nią radę. Kolejną wadą doktora jest to, że nie sposób się z nim skontaktować telefonicznie. Podsumowując - doktor jest bardzo dobrym specjalistą, jednak należy się liczyć z tym, że można zostać "na lodzie". No i aby na cokolwiek się umówić trzeba przyjść osobiście do jego gabinetu.