Paweł Porczyk

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

11 opinii +dodaj

Ukończył studia w 2012 na Oddziale Stomatologicznym Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Odbył staż podyplomowy w Poradni Stomatologicznej Uniwersyteckiego Szpitala… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Polecam na 120%- Specjalista i pasjonat:)Pan dr usunął ósemkę sprawnie,gdy inny stomatolog wystraszył że najprawdopodobniej wypadnie mi szczeka.Dodatkowo Pan dr dał trafne wskazania,których przestrzegałam na 150%.Takich ludzi warto polecać i doceniać.

  Jutro po przeszło roku też się wybieram do Pana dr- z druga ósemką też dolną i zależy mi aby było tak super jak za pierwszym razem

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Aquarius M. Szczutkowski Implanty Łódź, Bełchatów

  Polecam doktora, bardzo dokładny, wszystko dokładnie wyjaśnia. Z powodów osobistych musiałam być leczona bez znieczulenia i leczenie przebiegło niemal bezboleśnie. Podczas leczenia prowadzona jest dokumentacja fotograficzna, doktor prezentuje postęp leczenia i efekt końcowy. Profesjonalnie, skrupulatnie i w miłej atmosferze.

 • Lokalizacja: Aquarius M. Szczutkowski Implanty Łódź, BełchatówUsługa: stomatologia zachowawcza

  Moja pierwsza wizyta to usunięcie ósemki. Trochę się obawiałem po przejściach moich znajomych u innych lekarzy. Ale odpowiednie znieczulenie sprawiło, że nic nie poczułem poza lekkim uciskiem podczas podważania. Kolejne wizyty to wymiana wypełnień poprzedników i odbudowa zębów. Wizyty w miłej i przyjemnej atmosferze a jakość wykonania na wysokim poziomie.

 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Dr Porczyk jest znakomitym specjalistą, który ma fenomenalne podejście do pacjentów. Ekstrakcja 4 zębów trzonowych przebiegła super sprawnie i bezboleśnie. Bardzo się obawiałam tego zabiegu, jednak co się okazało bezpodstawnie. Dzięki Doktorowi zmieniłam podejście do stomatologów i wykonywanych przez nich zabiegów. Gorąco polecam!!!!!!!!

 • M
  Lokalizacja: Aquarius M. Szczutkowski Implanty Łódź, BełchatówUsługa: stomatologia zachowawcza

  Pan Doktor jest bardzo dokładny, delikatny i przesympatyczny, nawet się nie zorientowałam kiedy zrobił mi znieczulenie. Etapy pracy dokumentuje na zdjęciach i dokładnie omawia plan leczenia. Rzadko można spotkać takiego Lekarza! Z czystym sumieniem polecam!

 • O
  Lokalizacja: Aquarius M. Szczutkowski Implanty Łódź, BełchatówUsługa: chirurgia stomatologiczna

  Dr Paweł Porczyk wykonał u mnie zabieg usunięcia wszystkich czterech ósemek w CSE Aquarius.
  W szczególności dolne ósemki nie były łatwe do usunięcia, co może potwierdzić fakt, że dwóch lekarzy dentystów nie podjęło się ekstrakcji, a jeden z nich polecił mi właśnie Aquarius.

  Oczywistym jest, że dłutowanie nie należy do przyjemności i dla wrażliwców (vel panikarzy) sam widok pewnych narzędzi budzi nieuzasadnione obawy. Ja właśnie należę do osób, u których igła wywołuje bezwarunkowy odruch omdlenia, i rzadko kiedy da się go zatrzymać, a dr Porczykowi i zespołowi udało się tego dokonać.

  Dr Porczyk przeprowadza zabieg sprawnie, czułam że robi to pewnie, jest przy tym bardzo spokojny - co mnie osobiście bardzo pomogło odnaleźć się lepiej w tej niecodziennej sytuacji.

  Myślę, że wykonanie dwóch skomplikowanych zabiegów w taki sposób, że nie są z nim związane żadne negatywne emocje jest osiągnięciem. I choć ósemek więcej już nie mam, to jeśli będzie to konieczne, mam zamiar leczyć całą resztę moich zębów u dr Porczyka.

  Paweł Porczyk2017-05-05

  Dziękuję Pani Olgo za tak dobrą opinię, cieszę się że mogłem pomóc przeżyć niełatwe zabiegi w sposób dla Pani komfortowy.

 • P
  Lokalizacja: Aquarius M. Szczutkowski Implanty Łódź, BełchatówUsługa: chirurgia stomatologiczna

  Serdecznie polecam doktora Pawła osobą, które mają nietypowe problemy z uzębieniem. Do doktora trafiłam z polecenia. U mnie wykonał chirurgiczny zabieg usunięcia zablokowanych ósemek. Poinformował mnie, że wykonywał już wielokrotnie takie zabiegi i nie mam się czego obawiać. Podczas zabiegu czułam się bardzo komfortowo, ponieważ informował mnie o każdej czynności, którą wykonywał. Zabieg odbył się bardzo sprawnie i profesjonalnie, a Pan doktor był bardzo delikatny.

 • K

  U doktora Porczyka pojawiłam się w związku z koniecznością przeprowadzenia drobnego zabiegu chirurgicznego. Zabieg wykonany został sprawnie, szybko i co najważniejsze - całkowicie bezboleśnie. Pan doktor jest bardzo sympatycznym człowiekiem i potrafi rozładować stres związany z wizytą u stomatologa. Polecam:)

 • D

  Zdecydowanie polecam Pana Doktora. Usunięcie ósemki przebiegło bardzo sprawnie i bezboleśnie. Pan Doktor jest profesjonalistą i jest bardzo miły dla pacjętów.

 • M

  Polecam, usunięcie zęba bezbolesne i bez żadnych komplikacji. Z przyjemnością odwiedzę gabinet pana Pawła ponownie.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończył studia w 2012 na Oddziale Stomatologicznym Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Odbył staż podyplomowy w Poradni Stomatologicznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. WAM w Łodzi. Obecnie zdobywa doświadczenie w Poradni Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. WAM w Łodzi, a także jest w trakcie specjalizacji w dziedzinie periodontologii w Wielospecjalistycznej Przychodni Stomatologicznej w Łodzi. W CSE Aquarius pracuje od 2014 roku.

  Zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą, chirurgią oraz periodontologią. Stale poszerza i uzupełnia swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach i konferencjach głównie z zakresu chirurgii oraz periodontologii.

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Staże

 • staż podyplomowy w Poradni Stomatologicznej Uniwerysteckiego Szpitala Klinicznego im. WAM w Łodzi