lek. dent.

Paweł Poniatowski

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog, Chirurg szczękowy, Chirurg

43 opinie +dodaj

Ukończył Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w roku 2009. Odbywa specjalizację w trybie rezydenckim z Chirurgii Szczękowo - Twarzowej na oddziale klinicznym w… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
43 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • O
  Lokalizacja: Centrum Stomatologiczne Estetica

  Znakomity lekarz. Bardzo komunikatywny i empatyczny. Zabieg usunięcia górnej ósemki przebiegł zupełnie bezboleśnie i bezstresowo; pan doktor na bieżąco informował o każdym swoim kroku i pytał o moje odczucia, co sprawiło, że czułam się bezpiecznie i komfortowo.

  Paweł Poniatowski2018-09-04

  Bardzo dziękuję za opinię i pozdrawiam;))

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Stomatologiczne EsteticaUsługa: chirurgia szczękowo-twarzowa

  Jestem bardzo zadowolony z zabiegu, ósemka wyrwana sprawnie i bezboleśnie. Pełen profesjonalizm, miła i spokojna atmosfera. Mimo ogromnego stresu i lęku przed tego typu zabiegami - miło wspominam wizytę.

  Paweł Poniatowski2018-07-24

  Dziękuję za opinię. Serdecznie pozdrawiam

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Stomatologiczne EsteticaUsługa: usunięcie zęba

  Profesjonalnie, szybko bez stresu i bólu-tak przebiegła moja dzisiejsza wizyta u doktora ???? Chociaż to może dziwnie zabrzmieć wręcz miło było. Fajny człowiek i bardzo dobry specjalista!

  Paweł Poniatowski2018-07-06

  Dziękuję bardzo i pozdrawiam;)

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Stomatologiczne EsteticaUsługa: chirurgiczne usuwanie zębów

  Poszłam do pana Pawła z zębem, którego nikt nie chciał usunąć - połamanego, z metalowym wkładem, martwego. Pan doktor zrobił to szybko, sprawnie i bez bólu. Bez rozcinania ani szycia, usunął wszystko. Kilka razy pytał mnie czy czuję ból i upewniał się, że znieczulenie miejscowe jest wystarczające. Dostałam też pisemne zalecenia po usunięciu zęba. Wyjątkowy profesjonalizm. Polecam wszystkim.

  Paweł Poniatowski2018-06-27

  Dziękuję za opinię i pozdrawiam Panią;)

 • Lokalizacja: Centrum Stomatologiczne EsteticaUsługa: usunięcie ósemki oraz piątki

  Z całym przekonaniem polecam Pana Doktora! Wykonywał u mnie dwa zabiegi: usunięcie zatrzymanej ósemki oraz usunięcie zatrzymanej piątki w podniebieniu... Pan Doktor szczegółowo opowiada o zabiegu oraz ze spokojem odpowiada na pytania pacjenta (w moim przypadku taka rozmowa pozwoliła na uspokojenie strachu oraz przerażenia). Profesjonalne podejście, przyjazna atmosfera, zabiegi wykonywane bezboleśnie. Pan Doktor używa precyzji a nie siły, co ma ogromny wpływ na samopoczucie po zabiegu, brak opuchlizny oraz minimalny dyskomfort. Świetna komunikacja z asystentką. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam!;)

  Paweł Poniatowski2018-06-21

  Dziękuję Pani bardzo. Cieszę się i serdecznie pozdrawiam.

 • P
  Lokalizacja: Centrum Stomatologiczne EsteticaUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Idealne podejście do pacjenta - rzeczowo, zrozumiale i przede wszystkim z empatią, o którą bardzo trudno u wielu innych lekarzy. Widać, że ma bardzo dużą wiedzę i chętnie dzieli się nią z pacjentem w zrozumiały sposób. Nie traktuje pacjentów jak petentów tylko szczerze chce pomóc.

  Paweł Poniatowski2018-06-14

  Bardzo dziękuję za tak miłą opinię i pozdrawiam.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Stomatologiczne EsteticaUsługa: chirurgiczne usuwanie zębów

  Moja wizyta polegała na wyrwaniu ósemki dolnej.Wszystko poszło sprawnie( od zapisu na wizytę po jej koniec). Zabieg szybki , bezbolesny. Przyjemna atmosfera. Polecam

  Paweł Poniatowski2018-05-07

  Dziękuję bardzo za opinię . Serdecznie panią pozdrawiam

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Stomatologiczne EsteticaUsługa: chirurgiczne usuwanie zębów

  Pan Doktor szybko i sprawnie wyrwał mi dzisiaj ósemkę. Obyło się bez większych dolegliwości bólowych po zabiegu. Serdecznie polecam i na pewno wrócę w celu wyrwania kolejnych dwóch zębów.

  Paweł Poniatowski2018-05-02

  Dziękuję bardzo za opinię. Zapraszam;)

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Stomatologiczne EsteticaUsługa: konsultacja chirurga szczękowego

  Po tym, jak dwóch chirurgów szczękowych odmówiło usuwania mojej ostatniej ósemki i wysłało mnie do szpitala na operację pod narkozą, postanowiłam nie robić nic z ósemką. Poprzedni zabieg był raczej traumatyczny, chyba nawet bardziej dla chirurga niż dla mnie. W końcu zrezygnowana i nastawiona na to, że znów usłyszę, że chirurg się tego nie podejmie, poszłam do Pana Doktora na konsultację i ... wiem, że prędzej czy później zdecyduję się na usunięcie tej ostatniej ósemki u Pana Doktora. Pierwszy lekarz, który bez wahania odpowiedział, że to zrobi, jeśli się zdecyduję. Dokładnie wyjaśnił mi na czym polega problem z tym zębem, uspokoił moje obawy i przekonał mnie, że bez narkozy jestem w stanie przeżyć ten zabieg. Mam nadzieję, że tak będzie. Zdecydowanie lekarz, którego będę polecać wszystkim znajomym przerażonym usuwaniem ósemek.

  Paweł Poniatowski2018-04-16

  Bardzo Pani dziękuję za opinię. Serdecznie pozdrawiam

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Stomatologiczne EsteticaUsługa: usuwanie zębów zatrzymanych

  Wyrywanie już ostatniej ósemki przebiegło rewelacyjnie. Pan doktor czuwał nad sytuacją i upewniał się, że nie odczuwam bólu podczas zabiegu.
  Szczerze polecam.

  Paweł Poniatowski2018-04-04

  Dziękuję za opinię;) pozdrawiam

Pytania pacjentów (5)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończył Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w roku 2009. Odbywa specjalizację w trybie rezydenckim z Chirurgii Szczękowo - Twarzowej na oddziale klinicznym w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym na ul. Borowskiej we Wrocławiu. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii. Członek "European Association of Cranio Maxillofacial Surgery". Członek CMF AO Fundation. W gabinetach stomatologicznych zajmuje się chirurgią stomatologiczną i implantologią. Główne zainteresowania zawodowe to implantologia, traumatologia części twarzowej czaszki oraz regeneracja kostna wyrostka zębodołowego szczęk. Zajmuję się również planowaniem i wykonywaniem zabiegów wykorzystując szablony implantologiczne wykorzystując technologię 3D.
  Miejsca i godziny przyjęć:

  W gabinetach: Estetica we Wrocławiu, w gabinecie stomatologicznym w Namysłowie oraz w gabinecie identystka na Bielanach Wrocławskich przyjmuje po wcześniejszym ustaleniu konkretnego dnia z rejestracją. Po zapisaniu się online przez kalandarz wizyt przez portal ZnanyLekarz wizyta będzie potwierdzona przez rejestrację danego gabinetu.
  www.pawelponiatowski.com
  Kontakt: ips.poniatowski@gmail.com

Edukacja

 • Uniwerystet Medyczny w Poznaniu
 • w trakcie specjalizacji z Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w USZK Wrocław

Publikacje

 • Trudności w diagnostyce i leczeniu twardzieli błony śluzowej nosa- opis przypadku
 • Difficulties in Diagnosing and Treating Nasal Rhinoscleroma - a Case Study

Znajomość języków

 • polski
 • angielski

Staże

 • W trakcie specjalizacji z Chirurgii Szczękowo-Twarzowej
 • Oral Surgery Academy
 • staże cząstkowe podczas specjalizacji z zakresu chirurgii plastycznej, chirurgii ogólnej oraz otolaryngologii

Choroby

więcej

Zdjęcia