Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

ul. Poniatowskiego 25/6, Katowice
Śląskie Centrum Psychoterapii Integratywnej

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka

Psychoterapia grupowa

Psychoterapia indywidualna

Psychoterapia osób LGBT +2 więcej

Psychoterapia partnerska

Psychoterapia rodzinna


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem certyfikowanym psychoterapeutą - posiadam European Certificate of Psychotherapy (ECP) nadany przez European Association for Psychotherapy (EAP)...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Zaburzenia odżywiania
  • Depresja
  • Anoreksja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Psychoterapia

Usługi i ceny

Psychoterapia grupowa


ul. Poniatowskiego 25/6, Katowice

Śląskie Centrum Psychoterapii Integratywnej


Psychoterapia indywidualna


ul. Poniatowskiego 25/6, Katowice

Śląskie Centrum Psychoterapii Integratywnej


Psychoterapia osób LGBT


ul. Poniatowskiego 25/6, Katowice

Śląskie Centrum Psychoterapii Integratywnej


Psychoterapia partnerska


ul. Poniatowskiego 25/6, Katowice

Śląskie Centrum Psychoterapii Integratywnej


Psychoterapia rodzinna


ul. Poniatowskiego 25/6, Katowice

Śląskie Centrum Psychoterapii Integratywnej

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
9 opinii

G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Śląskie Centrum Psychoterapii Integratywnej psychoterapia

Bardzo nie polecam. Byłem u tego pana z żoną. W ciągu 30 min. powiedział, że to że żona mnie obraża czy mnie kopała i uderzała pięściami jest tak samo moją winą, jak jej. Jak mu powiedziałem, że winni naszego konfliktu jesteśmy jak najbardziej oboje, ale w tym że to żona mnie zaczęła bić czy to że mnie w atakach agresji obrażała ja nie ponoszę żadnej winy i ona nie ma prawa takich rzeczy robić, to powiedział, że to się bierze z tego, że jest ode mnie bardziej wrażliwa.

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Paweł Polnik

Nie jest Pan moim klientem. Odbył Pan półgodzinną konsultację, którą zakończyłem z podaniem powodów oraz zaleceń. Rozumiem, że nie musi Pan być z nich zadowolony.


J
Użytkownik zweryfikowany

Pan Paweł został mi polecony przez znajomego. Pomyślałam, że spróbuję choć od zawsze byłam sceptycznie nastawiona do tego typu specjalistów. Zostałam bardzo pozytywnie zaskoczona. Przechodziłam cięższy okres w życiu, który stawał się coraz trudniejszy do wytrzymania zarówno dla mnie jak i dla moich bliskich. Mimo to, czułam się siłą zaciągana do gabinetu. Po paru spotkaniach dotarło do mnie tyle rzeczy, że sama byłam w szoku, że właśnie w taki sposób można spojrzeć na sprawę. Sama prawdopodobnie nigdy bym nie wpadła na to gdzie może leżeć problem, i dlatego właśnie potrzebni są tacy specjaliści jak Pan Paweł, który drążyć będzie temat dopóki nie dowie się gdzie jest przysłowiowy pies pogrzebany. Nie pozwalał się nad sobą użalać, był uprzejmy i profesjonalny, z poczuciem humoru. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc. Wszystko teraz wygląda zupełnie inaczej. Na plus!


Użytkownik zweryfikowany

Zgłosiłem sie do Pawła ponieważ potrzebowałem cos domknąć w zyciu po wcześniejszej ciężkiej pracy w innym miejscu.Terapia u Pawła miała byc krótko terminowa 12 spotkań a zakończyła sie w połowie, gdyż spotkanie grupowe weekendowe zrobilo rewolucje w mym zyciu która trwa i zmierza w wyśmienitym kierunku...Sam Pawel jest osoba rzetelna profesjonalną i dającą pozytywnego kopa.Nie pozwala sie użalać nad swym życiem a popracować w inny sposób niż dotychczas doświadczyłem.Co do kasy elastyczne podejscie nie jest ona dla niego wyznacznikiem.Z całym sercem mogę polecić tego człowieka wiedzącego co robi i i szukającego sposobów na skuteczną pomoc.Dobry Człowiek -Świetny Fachowiec, spróbuj a Twe życie nie bedzie juz miało szaro burego odcienia a całą paletę kolorów tęczy...


K
Użytkownik zweryfikowany

Do pana Pawła zgłosiłam się ponieważ został mi polecony. Po pierwszym spotkaniu uznałam, że jest to właściwy terapeuta. Wzbudził moje zaufanie, szybko i precyzyjnie określił problem z jakim się zgłosiłam, zaproponował terapię i jej warunki.
W moim przypadku była to terapia krótkoterminowa, która była czasem mojej ciężkiej pracy, złości, bólu i wielu wylanych łez, jednak efekt jaki osiągnęłam dzięki niemu przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Myślę, że mogę śmiało nazwać to początkiem nowego, bardziej satysfakcjonującego życia.
Jestem mu wdzięczna z całego serca za wsparcie, pomoc, inspirację oraz za to, że nigdy nie było miejsca na użalanie się nad sobą i tracenie czasu.
Pan Paweł jest wspaniałym Człowiekiem i myślę, że to właśnie czyni go świetnym terapeutą.
Polecam go, każdemu, kto jest gotowy pracować nad sobą, aby zmienić swoje życie na lepsze.


Użytkownik zweryfikowany

Niedawno zakończyłem intensywną współpracę z panem Pawłem. Bardzo mi pomógł. Jest bystrym inteligentnym obserwatorem . W krótkim czasie wiedział o mnie więcej niż ja sam.Imponuje mi iż precyzyjnie planuje terapię , jasno tłumaczy jej cele. Nie marnuje czasu .Jeżeli ktoś szuka pocieszenia , głaskania po głowie, użalania się to jest to zły adres. Jeżeli potrzebny jest ktoś , kto rozpozna problem , zaplanuje i zmusi do ciężkiej , czasem gorzkiej ale satysfakcjonującej pracy która wyrwie z czarnej rozpaczy i pozwoli zyć-nie znam lepszego człowieka. Dziękuję .Krzysztof


E
Użytkownik zweryfikowany

Zawsze miałam problem, aby wybrać się do psychologa/ terapeuty. Wydawało mi się, że nonsensem jest, aby płacić komuś za to, że mówię, a ktoś mnie słucha. Nawet miałam jedną próbę spotkania się z terapeutą, które to utwierdziło mnie w moich odczuciach. Tak się złożyło, że wydarzyło się znowu coś w moim życiu gdzie nie potrafiłam sobie poradzić. Postanowiłam, że znowu spróbuję. Już odsłona Pana Pawła Polnika na stronie internetowej w jakiś sposób do mnie przemówiła. Po pierwszym spotkaniu nie uciekłam, wróciłam. Po dwóch pierwszych konsultacjach rozpoczęliśmy terapię krótkoterminową. W moim odczuciu Pan Paweł jest dobrym terapeutą. Dzięki niemu wyeliminowałam trapiące mnie problemy. Dostałam narzędzia nad dalszą pracą nad sobą. Teraz mam inne spojrzenie na terapię, dobry fachowiec może naprawdę pomóc tylko trzeba na odpowiedniego trafić. Mnie się na szczęście udało. Jestem wdzięczna i polecam.


N
Użytkownik zweryfikowany

Mało kto zdaje sobie sprawę jaką cenną rzeczą jest dostać pomoc od fachowca. Ja nie tylko otrzymałam pomoc, wsparcie, wiedzę o podstawach mojego problemu, ale także siłę żeby zmienić swoje życie na lepsze. Ta siła siedzi w każdym z nas, ale jeśli coś nas blokuje nie możemy sami sobie pomóc. Tkwimy w problemach w nieskończoność. Pan Paweł rzucił zupełnie inne światło na te problemy, pokazał, że można inaczej. Każda sesja była mi potrzebna aby wytyczyć sobie plan. Przede wszystkim pomógł uwolnić złość, co było w moim przypadku kluczowe. Długo wzbraniałam się przed terapią, ale w końcu postanowiłam. I odkąd trafiłam do gabinetu Pana Pawła, potrafię radzić sobie sama jak dorosły człowiek. Polecam każdemu, bo wierzę, że metodą psychoterapii można odnaleźć siebie.


J
Użytkownik zweryfikowany

Do Pana Pawła trafiłam w zwrotnym momencie życia, kiedy potrzebowałam mocnego wsparcia, żeby skręcić we właściwą stronę. Już po pierwszej wizycie okazało się, że nie jest to kwestia "wyczerpanych baterii", ale coś więcej. Problem, który od razu został przez Pana Pawła zidentyfikowany, i był dokładnie rozpracowywany na kolejnych spotkaniach (które wymagały ode mnie również dużej pracy nad sobą między nimi, co bardzo sobie cenię). Po odbyciu terapii krótkoterminowej, mogę powiedzieć, że wybór Pana Pawła (o którym już wcześniej słyszałam same pozytywne opinie) na swojego terapeutę był najlepszą decyzją, jaką ostatnio powzięłam. Czuję się dużo silniejsza, pewniejsza siebie i szczęśliwsza. W końcu mogę ruszyć z miejsca, w którym utknęłam. Pan Paweł jest lekarzem, któremu zaufałam od razu obserwując jego zdecydowaną i motywującą postawę, oraz szczery, bezpośredni i życzliwy kontakt z rozmówcą. Nie wspominając o skuteczności metody, którą stosuje w swojej praktyce. Polecam w 100 %.


N
Użytkownik zweryfikowany

Jestem ogromnie wdzięczna za to, że trafiłam właśnie do Pawła wtedy, kiedy bardzo potrzebowałam wsparcia w dość trudnym dla mnie momencie, a jeszcze bardziej jestem wdzięczna jemu za pomoc i wsparcie, jakie dostałam. Potrafił dokładnie wtedy, kiedy to było potrzebne mnie uspokoić, zmotywować, zainspirować, zdyscyplinować i nie pozwolić na niepotrzebne użalanie się nad sobą, za każdym razem z tą samą pełną dobrej motywacji postawą. Od samego początku miałam do niego pełne zaufanie, nawet wtedy, kiedy byłam na niego zła za to, że nie pozwala mi się nad sobą rozczulać, oraz całkowitą pewność, że wie co robi. Nie pomyliłam się ani trochę, dzisiaj jestem o kilka kroków milowych dalej i stale jest coraz lepiej i ja czuję się coraz silniejsza. Pan Paweł jest bardzo dobrym terapeutą, bardzo dobrym człowiekiem i na pewno ma ogromną intuicję w relacji. Do dzisiaj jestem przekonana, że to co od niego dostałam jest warte o wiele więcej niż pieniądze jakie mnie to kosztowało. Jeśli tylko jesteś gotowy/gotowa do pracy i do zmiany to z pełnym przekonaniem 'polecam'.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem certyfikowanym psychoterapeutą - posiadam European Certificate of Psychotherapy (ECP) nadany przez European Association for Psychotherapy (EAP)...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Zaburzenia odżywiania
  • Depresja
  • Anoreksja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Psychoterapia

Jesteś tym lekarzem?

Edytuj lub przejmij profil
Zgodnie z RODO informujemy, że administratorem danych osobowych ujawnionych na profilu Profesjonalisty jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Kolejowa 5/7 kod pocztowy 01-217. ZnanyLekarz przetwarza dane osobowe Profesjonalisty w celu informowania użytkowników internetu o prowadzonej przez Profesjonalistę działalności leczniczej lub innej podobnej, w tym specjalizacjach, miejscach przyjmowania pacjentów i opiniach na temat jego działalności (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) Dane osobowe pochodzą z powszechnie dostępnych źródeł, w tym CEIDG. Więcej o danych osobowych na stronie: https://www.znanylekarz.pl/gdpr/landing#tab=professional

Powiązane wyszukiwania