dr n. med.

Paweł Pietkiewicz

verifiedCreated with Sketch.

Dermatolog

204 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
173 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Mam przyjemność być w gronie zaledwie kilku polskich specjalistów dermatologów-wenerologów certyfikowanych przez European Board of Dermatology-Venereology (UEMS-EBDV). Doświadczenie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
204 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Przyjechałem do dr Pietkiewicza z Zielonej Góry po nieudanym leczeniu tutejszych lekarzy. Po przejrzeniu dokumentacji medycznej i wyników badań, które miałem do tej pory przeprowadzane dr Paweł wystawił mi jasną diagnozę, wytłumaczył jak z nią postępować oraz dał przejrzyste instrukcje do przyjmowania lekarstw.
  Podejście dr Pietkiewicza sprawia, że budzi on zaufanie, jest to szczególnie istotne, gdyż nawet przy poprawnej diagnozie, ale złym podejściu pacjent może nie być przekonany do przyjmowania przepisanych środków i w wyniku tego zaniedbać leczenie. Żałuję, że nie trafiłem na dr Pietkiewicza na początku leczenia, polecam bez wątpliwości.

 • B
  Lokalizacja: Flosmed - sieć przychodni lekarskich w PoznaniuUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Doktora. Bardzo sympatyczny, przeprowadza wnikliwy wywiad, smiało mogę go określić jako lekarza z powołania. Doktor pomógł w rozwiązaniu problemu, z którym borykałem się od lat. Dokładnie wytłumaczył jak ma przebiegać leczenie, a nawet pomógł w umówieniu potrzebnego zabiegu w szpitalu. Nie zdarzyło mi się nigdy wcześniej tak pozytywne doświadczenie z lekarzem, widać ogromne zaangażowanie oraz doświadczenie. Jeszcze raz serdecznie polecam

 • C
  Lokalizacja: Scanmed S.A. w PoznaniuUsługa: Zmiana koloru skóry nad górną wargą(biały kolor)

  W dniu 9 kwietnia zaniepokojona zmianą barwy skóry nad górną wargą postanowiłam zasięgnąć porady dermatologa. Zgłosiłam się do dr Pawła Pietkiewicza. Uzyskałam pełne wyjaśnienie stanu chorobowego oraz Pilne(!) skierowanie do Kliniki Dermatologii UMP. Już w dniu 11.04. w Klinice wykonano biopsję w celu wykonania badań histopatologicznych. Na szczęście wynik badania nie stwierdził niepokojących zmian. W czasie kolejnej wizyty Doktor szczegółowo omówił wynik badania i zalecił odpowiednie postępowanie w przyszłości(ochrona twarzy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym).
  Chciałabym podkreślić i podziękować Panu Doktorowi za fachowość, głębokie zaangażowanie i empatię kierowane do pacjenta. Sposób podejścia do pacjenta oraz wysoka kultura osobista świadczą o tym, że dr Paweł Pietkiewicz może spokojnie należeć do grona Prawdziwych Lekarzy.
  Dziękuję i pozdrawiam
  Czesława Citkowicz

 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Flosmed - sieć przychodni lekarskich w PoznaniuUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Pan Doktor dokładnie przeprowadza badanie, zadaje dodatkowe pytania by jak najlepiej zaznajomić się z problemem pacjenta. Podczas wizyty panuje spokojna i życzliwa atmosfera. Pan Doktor odpowiada na wszystkie pytania wykazując się przy tym ogromną wiedzą medyczną. Na wyróżnienie zasługuje też to, że Pan Doktor cały czas się dokształca, o czym świadczy spora liczba dyplomów zawieszonych w gabinecie. Pan doktor traktuje pacjenta z dużym szacunkiem, poświęca mu czas i uwagę. Proponuje skuteczne leczenie.
  Wszystkim szukającym dobrego specjalisty polecam dr Pietkiewicza!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Flosmed - sieć przychodni lekarskich w PoznaniuUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Do doktora trafiłem 1.5 roku temu z dość zaawansowanym trądzikiem młodzieńczym. Doktor dobrze zdiagnozował chorobę - wywiad i badania krwi. Zalecił 10-ciomiesieczną kurację Izotekiem, która zakończyła się sukcesem. Wszystko było dokładnie tłumaczone, widać, że doktor ma ogromną wiedzę na temat chorób skóry. Teraz jestem już ponad pół roku po zakończeniu leczenia i nie ma praktycznie śladu po trądziku. Polecam każdemu tak dobrego specjalistę, oby było takich jak najwięcej :)

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Flosmed - sieć przychodni lekarskich w PoznaniuUsługa: badanie zmian

  Dołączam się do pozytywnych opinii na temat Pana doktora. Spokojna, konkretna, dokładna diagnostyka. Jest bardzo dobrym fachowcem, nie ma wątpliwości co do stawianej przez siebie diagnozy. Kontakt z pacjentem pełen szacunku. Pan doktor tłumaczy swoją diagnozę, ze spokojem odpowiadając na dodatkowe pytania pacjenta.
  Dziękuję.

 • A
  Lokalizacja: Flosmed - sieć przychodni lekarskich w Poznaniu

  Zdecydowanie lekarz godny polecenia. Od grudnia do połowy marca odwiedziłam dwóch innych dermatologów i alergologa, którzy nie tylko nie potrafili postawić diagnozy, ale swoimi zaleceniami pogorszyli stan skóry mojej twarzy zalecając m.in. maści sterydowe, które sprawiły, że wysypka na twarzy i powiekach powracała ze zdwojoną siłą. W marcu w końcu trafiłam do doktora Pietkiewicza, który jako jedyny zdiagnozował moją przypadłość, zalecił kurację (wspartą wskazówkami dietetycznymi), która po czterech tygodniach przyniosła rewelacyjny efekt. Wstrzymywałam się z opinią, obawiając się, że po odstawieniu leków wysypka i czerwone plamki wrócą, ale minął już miesiąc od zakończenia leczenia i jest dobrze :). Wszystkim polecam doktora Pietkiewicza - kompetencja, życzliwe podejście i efekty w jednym :). Dziękuję Panie Doktorze!

 • N
  Lokalizacja: Flosmed - sieć przychodni lekarskich w PoznaniuUsługa: zmiany skórne, konsultacja

  Wizyta w miłej atmosferze, został zebrany dokładny wywiad, zastosowane leczenie przyniosło efekty, zdecydowanie widać różnicę. Z czystym sumieniem polecam!

 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Flosmed - sieć przychodni lekarskich w PoznaniuUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Wygląda na to, że po kilku wizytach u innych lekarzy, mąż wreszcie trafił na specjalistę, który postawił właściwą diagnozę i wdrożył odpowiednie leczenie. Pan doktor podchodzi do problemów pacjenta bardzo uważnie, szuka przyczyn schorzenia , kieruje na konsultacje do innych specjalistów. Dziękujemy za pomoc. Pozdrawiamy.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Scanmed S.A. w Poznaniu

  Wizyta u Pana doktora odbyła się bardzo profesjonalnie, przeprowadzony wywiad, wszelkie pytania i odpowiednio postawiona diagnoza, gorąco polecam! !!

Pytania pacjentów (377)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom
 • Mam 23 lata i jestem kobietą. Niepokoi mnie mój pieprzyk. Jest mały, ma może że dwa, trzy milimetra, regularny kształt. Jest brązowy, ale nie jest to całkiem jednolity kolor, w środku ma takie jakby ciemniejsze kropki. Wokół niego jest taka jasno różowa otoczka. Czy zmiany z taką otoczka zawsze oznaczają raka? Do lekarza idę dopiero 30 lipca ale umrę do tego czasu z niepewności. Wiem że przez Internet nie da się postawić diagnozy, pytam tylko tak orientacyjnie.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Szanowna Pani,

  Opisywaną przez Panią zmianę powinien ocenić dermatolog za pomocą dermoskopu. Jest bardzo prawdopodobne, na podstawie Pani opisu, że jest to znamię śródskórne lub śródskórne wrodzone, które uległo podrażnieniu mechanicznemu.

  Pomimo, że szczyt zachorowań na czerniaka przypada na okres ok. 55rż, jest to jednak najczęstszy z nowotworów złośliwych diagnozowany u młodych dorosłych <30rż. Z tego powodu kontrolę znamion barwnikowych zaleca się wykonywać min. 1x w roku, a każde podejrzanie zachowujące się znamię (rosnące, zmieniające kolor, kształt, nieregularne, niesymetryczne czy pojawiające się nowo) powinno być bez zwłoki skonsultowane z dermatologiem.

  Z wyrazami szacunku,
  dr n. med. Paweł Pietkiewicz, FEBDV

 • Około miesiąc temu zastosowałam krem do depilacji twarzy, a dokładnie okolicy nad górną wargą. Po aplikacji, oczywiście zgodnie z instrukcją, dostałam uczulenia w postaci czerwonych krostek i zaczerwienionej, piekącej skóry. Myślałam, że minie to samo po kilku dniach, ale bez skutku. Stosowałam już wiele kremów łagodzących podrażnienia m.in z aloesem, sudocremu itp, jednak niewiele to pomogło. Obecnie strefa ta, którą depilowalam jest tak dziwnie szorstka, a krostki nadal się utrzymują. Co w takiej sytuacji mogę jeszcze zrobić, aby móc je zlikwidować.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Szanowna Pani,

  Wydaje się, że warto pokazać te zmiany dermatologowi w rejonie, który doradzi leczenie. Mechaniczne drażnienie, a następnie aplikacja kremów w tej okolicy może być przyczyną okołoustnego zapalenia skóry, które potrafi goić się kilka-kilkanaście tygodni. Nie ma możliwości zdiagnozowania tego problemu online.

  Z wyrazami szacunku,
  dr n. med. Paweł Pietkiewicz, FEBDV

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Mam przyjemność być w gronie zaledwie kilku polskich specjalistów dermatologów-wenerologów certyfikowanych przez European Board of Dermatology-Venereology (UEMS-EBDV).

  Doświadczenie zawodowe zdobywałem jako lekarz i wykładowca uniwersytecki przez lata pracy w Katedrze i Klinice Dermatologii Szpitala Klinicznego im. Heliodora Święcickiego w Poznaniu oraz na licznych stażach zagranicznych i warsztatach (Francja, Dania, Szwajcaria, UK, Belgia, Holandia, Grecja). Aktualnie jestem związany z Poradnią Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Wielkopolskiego Centrum Onkologii, gdzie zajmuję się diagnostyką i leczeniem nowotworów skóry. W obszarze moich szczególnych zainteresowań pozostaje ocena znamion barwnikowych (dermoskopia). problematyka chorób z autoimmunizacji, chorób tkanki łącznej, reakcji polekowych i chorób skóry związane z ekspozycją na związki pochodzenia roślinnego.

  Pozostaję członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, European Academy of Dermatology and Venereology, European Association for Cancer Research, New York Academy of Sciences, European Association of Dermato-Oncology oraz International Dermoscopy Society.
  -------------------------------------
  Jeżeli są Państwo zainteresowani możliwością uczestnictwa w badaniu klinicznym w łuszczycy, atopowym zapaleniu skóry lub bielactwie (nowoczesny lek dostarczany przez kilka-kilkadziesiąt miesięcy bezpłatnie przez producenta; niedostępny w leczeniu NFZ/szpitalnym) proszę o kontakt mailowy na adres p.pietkiewicz@mp.pl.
  -------------------------------------
  Podana godzina przyjęcia jest orientacyjna. Prosimy o przybycie 15 minut przed umówioną wizytą.
  Na ocenę znamion barwnikowych należy zarezerwować wizytę 30-minutową (2 terminy z rzędu).
  --------------------------------------
  Osoby niepełnoletnie zgodnie z polskim prawem mogą być przyjęte jedynie w towarzystwie opiekuna prawnego.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Ukończone szkoły

 • European Board of Dermatology-Venereology (UEMS-EBDV, Frankfurt/Main, 2016)
 • Podyplomowe Studium Metodologii Badań Naukowych; Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu (2013)
 • Wydział Lekarski I; Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu (2009)

Publikacje

 • Atypical fibrous histiocytoma featuring rainbow dermoscopic pattern. (5th World Congress of Dermoscopy, Saloniki, 2018).
 • Involvement of nail apparatus in pemphigus vulgaris in ethnic Slavs. (1st World Congress of Trichoscopy and Symposium All About Hair and Nails; Przegląd Dermatologiczny 2018)
 • Transverse leukonychia as a cosmetically induced nail disorder – case report. (1st World Congress of Trichoscopy and Symposium All About Hair and Nails; Przegląd Dermatologiczny 2018)
 • Clinical, histopathological and molecular differences between nodular and superficial basal cell carcinomas may question the common origin of these tumors. (Dermatologic Surgery, Aesthetic Dermatology and Laser Congress. Ateny, 2018)
 • Reviewing putative industrial triggering in pemphigus: cluster of pemphigus in the area near wastewater treatment plant. (Advances in Dermatology and Allergology/Postępy Dermatologii i Alergologii, 2017)
 • Analysis of the autoimmune response against BP180 and BP230 in ethnic Poles with neurodegenerative disorders and bullous pemphigoid. (Central European Journal of Immunology, 2017)
 • Accuracy of molecular diagnostics in pemphigus and bullous pemphigoid: Comparison of commercial and modified mosaic indirect immunofluorescence tests as well as enzyme-linked immunosorbent assays. (Advances in Dermatology and Allergology/Postępy Dermatologii i Alergologii, 2017)
 • Neurodegenerative disorders, bullous pemphigoid and psoriasis: a comparative study in ethnic Poles indicates that Parkinson’s disease is more relevant to bullous pemphigoid. (Advances in Dermatology and Allergology/Postępy Dermatologii i Alergologii, 2017)
 • Comparative diagnostic performance of commercial as well as modified mosaic indirect immunofluorescence assay and ELISAs for the serological evaluation of pemphigus and bullous pemphigoid activity. (Journal of Investigative Dermatology, 2015)
 • Pemfigoid pęcherzowy, łuszczyca a choroby neurodegeneracyjne: badanie porównawcze w warunkach środkowoeuropejskiego uniwersyteckiego oddziału dermatologicznego. (Przegląd Dermatologiczny, 2015)
 • Pemfigoid pęcherzowy z wykwitami typu rumienia obrączkowatego odśrodkowego w odmianie głębokiej u kobiety w średnim wieku w przebiegu zakażenia Treponema pallidum. (Przegląd Dermatologiczny, 2015)
 • Analiza porównawcza wybranych receptorów Fc w autoimmunizacyjnych dermatozach pęcherzowych. (Przegląd Dermatologiczny, 2015)
 • Zagadnienie narażenia pracowniczego na seskwiterpeny laktonowe. (Przegląd Dermatologiczny, 2015)
 • Schorzenia neurodegeneracyjne a pemfigoid pęcherzowy – retrospektywne badanie immunopatologiczne. (Przegląd Dermatologizny, 2015)
 • Leki przeciwnadciśnieniowe a wyzwalanie pęcherzycy – heterogenność schorzeń pęcherzycowych. (Przegląd Dermatologiczny, 2015))
 • Porównanie przydatności diagnostycznej multiparametrycznej immunofluorescencji pośredniej (wykrywającej przeciwciała IgG oraz zmodyfikowanej wykrywającej przeciwciała IgG4) i ELISA w pęcherzycy i pemfigoidzie pęcherzowym. (Przegląd Dermatologiczny, 2015)
 • The early risk of an internal malignancy development in patients with dermatitis herpetiformis seems to be exaggerated. (Journal of Investigative Dermatology, 2015)
 • Rozdział: Choroby pęcherzowe: Pemfigoid pęcherzowy kardynalną kwestią medyczno-społeczną w zakresie autoimmunizacyjnych dermatoz pęcherzowych. [W:] Metody diagnostyczne w dermatologii, wenerologii i mikologii lekarskiej. T. 2. Badania diagnostyczne w wybranych jednostkach chorobowych. Wydawnictwo Czelej, Lublin, 2015.
 • Rozdział: Zaawansowane techniki obrazowe w dermatologii. [W:] Metody diagnostyczne w dermatologii, wenerologii i mikologii lekarskiej. T. 1. Najczęściej stosowane i najbardziej przydatne techniki diagnostyczne. Wydawnictwo Czelej, Lublin, 2015.
 • Rozdział: Diagnostyka cytologiczna w dermatologii. [W:] Metody diagnostyczne w dermatologii, wenerologii i mikologii lekarskiej. T. 1. Najczęściej stosowane i najbardziej przydatne techniki diagnostyczne. Wydawnictwo Czelej, Lublin, 2015.
 • Rozdział: Immunofluorescencja w dermatologii - zarys zagadnienia. [W:] Metody diagnostyczne w dermatologii, wenerologii i mikologii lekarskiej. T. 1. Najczęściej stosowane i najbardziej przydatne techniki diagnostyczne. Wydawnictwo Czelej, Lublin, 2015.
 • Rozdział: Histopatologia i histochemia w dermatologii - zarys zagadnienia. [W:] Metody diagnostyczne w dermatologii, wenerologii i mikologii lekarskiej. T. 1. Najczęściej stosowane i najbardziej przydatne techniki diagnostyczne. Wydawnictwo Czelej, Lublin, 2015.
 • Rozdział: Genetyka w łuszczycy i łuszczycowym zapaleniu stawów w aspekcie terapii lekami antycytokinowymi. [W:] Leczenie biologiczne w dermatologii, gastroenterologii i reumatologii u dorosłych i dzieci. Wydanie II, poszerzone i uaktualnione. Wydawnictwo Termedia, Poznań, 2015
 • Bullous pemphigoid and neurodegenerative diseases: A study in a setting of a Central European university dermatology department. (Aging Clinical and Experimental Research, 2015)
 • Contact mucosal-dominant pemphigus vulgaris in a captopril-taking woman with a history of angioedema. (Anais Brasileiros De Dermatologia, 2015)
 • Human dermatitis after skin exposure to Jacobaea vulgaris and spectrum of health hazards induced by this plant to humans and livestock. (Journal of Agromedicine, 2015)
 • A retrospective study of antihypertensives in pemphigus: a still unchartered odyssey particularly between thiols, amides and phenols. (Archives of Medical Sciences, 2015)
 • Unrelated cutaneous expressions of interleukin-6 and neutrophil elastase are also unlinked to IgA antibodies to gliadin nonapeptides, epidermal and tissue transglutaminases in dermatitis herpetiformis. (Journal of Investigative Dermatology, 2014)
 • Issues of autoimmunity and autoinflammation in pemphigus, bullous pemphigoid and dermatitis herpetiformis: comparison of cutaneous pathogeneses. (Experimental Dermatology, 2014)
 • Intake of antihypertensives suspected, according to published reports, of triggering pemphigus by pemphigus patients: The large-scale problem. (Journal of Investigative Dermatology, 2014)
 • Cost-effective algorithm for the differentiation of IgG-mediated subepidermal autoimmune blistering dermatoses. (Journal of American Academy of Dermatology, 2014)
 • Discordant expression of desmoglein 2 and 3 at mRNA and protein levels in nodular and superficial basal cell carcinoma revealed by immunohistochemistry and fluorescent in situ hybridization. (Clinical and Experimental Dermatology, 2014)
 • Ocena użyteczności wykorzystania komórek transfekowanych w diagnozowaniu autoimmunizacyjnych dermatoz pęcherzowych. (Przegląd Dermatologiczny, 2014)
 • Cutaneous expressions of interleukin-6 and neutrophil elastase as well as levels of serum IgA antibodies to gliadin nonapeptides, tissue transglutaminase and epidermal transglutaminase: Implications for both autoimmunity and autoinflammation involvement in dermatitis herpetiformis. (Central European Journal of Immunology, 2014)
 • Autoimmunizacyjne dermatozy pęcherzowe w starości. Spersonalizowane naświetlenie zagadnienia. (Dermatologia Kliniczna, 2014)
 • An attempt to assess the expression of desmogleins 2 and 3 with fluorescent in situ hybridization and immunohistochemistry in basal cell carcinomas. (Journal of Investigative Dermatology, 2013)
 • Rozdział: Malignancy in Relation to Autoimmune Blistering Dermatoses: Molecular and Clinical Aspects. [W:] Highlights in Skin Cancer. Wydawnictwo InTech, Rijeka, 2013
 • Immunoglobulin G4 is prevailing over immunoglobulin G1 in autoimmunity of pemphigus and bullous pemphigoid: analysis of tissue-bound antibodies in active diseases. (Central European Journal of Immunology, 2013)
 • Acroangiodermatitis in a leg amputee using a suction-socket prosthesis: Clinical, histological as well as HHV-8 and CD34 immunohistochemical study. (Polish Journal of Pathology, 2013)
 • Cutaneous expression of neutrophil elastase in relation to IgG autoantibodies to desmogleins 1 and 3 in pemphigus foliaceus and pemphigus vulgaris. (Journal of Investigative Dermatology, 2012)
 • BP180 IgG ELISA jest bardziej użyteczna od BP230 IgG ELISA w diagnozowaniu IgG-zależnych podnaskórkowych autoimmunizacyjnych dermatoz pęcherzowych. (Dermatologia Kliniczna, 2012)
 • Współczesne metody leczenia pęcherzycy zwykłej z punktu widzenia początkującego lekarza. (Dermatologia Kliniczna, 2012)
 • Pemphigoid gestationis in a female with progressive facial hemiatrophy: microchimerism as a speculative shared background is disputable. (Polish Journal of Pathology, 2012)
 • The chancre of pemphigus on the scalp as the first symptom of mucosal-dominant pemphigus vulgaris in an elderly man taking ramipril. (Dermatologia Kliniczna, 2011)
 • A case of bullous pemphigoid with high levels of serum and blister fluid IgG antibodies to BP180 detected with ELISA, but absence of IgG, IgG1, and IgG4 deposits at the dermal-epidermal junction in direct immunofluerescene tests. (Dermatologia Kliniczna, 2011)
 • Increased CXCR4 expression in AsPC1 pancreatic carcinoma cells with RNA interference-mediated knockdown of DNMT1 and DNMT3B. (Biomedicine & Pharmacotherapy, 2010)
 • Tamoxifen epigenetically modulates CXCL12 expression in MCF-7 breast cancer cells. (Biomedicine & Pharmacotherapy, 2010)
 • Typy świecenia immunofluorescencji pośredniej na komórkach HEp-2 a antygeny wykrywane testem typu blot u chorych diagnozowanych w kierunku choroby tkanki łącznej. (Dermatologia Kliniczna, 2009)
 • Skóra okolicy pośladkowej nie jest optymalnym miejscem biopsji do bezpośredniego badania immunofluorescencyjnego w diagnostyce opryszczkowatego zapalenia skóry. Opis przypadku opryszczkowatego zapalenia skóry w odmianie Cottiniego. (Dermatologia Kliniczna, 2009)
więcej

Nagrody i wyróżnienia

 • British Society for Paediatric Dermatology Grant (BPSD, Glasgow, Szkocja/Zjednoczone Królestwo, 2018)
 • Scottish Dermatological Society Grant (SDS, Stirling, Szkocja/Zjednoczone Królestwo 2017)
 • Euroderm Excellence Grant (European Dermatology Forum, Nicea, Francja, 2015)
 • Société Française de Dermatologie Grant (SFD, Paryż, Francja, 2015)
 • Michael Hornstein Memorial Scholarship (EADV, Walencja, Hiszpania 2015)
 • Wyróżnienie w konkursie na najlepszą pracę eksperymentalną (III Zjazd Sekcji Forum Młodych Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Ossa k. Rawy Mazowieckiej, Polska, 2015)
 • Stypendium doktorskie dla pracowników Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu (Poznań, Polska, 2015)
 • Pierwsza nagroda w sesji posterowej (XXX Zjazd Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Kraków, Polska, 2012)
 • Pierwsza nagroda w sesji Dermatologii i Wenerologii (9th International Congress of Young Medical Scientists, Poznań, Polska, 2009)
więcej

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • ΡΕΑ Μαιευτική Γυναικολογική Κλινική, Nail surgery course, Ateny, Grecja (2018)
 • Wielkopolskie Centrum Onkologii, Poradnia Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej, Poznań (2017-2018)
 • Royal Aberdeen Children's Hospital, Paediatric Dermatology, Aberdeen, Szkocja/Wielka Brytania (2017)
 • Queen Elizabeth University Hospital, Department of Dermatology, Glasgow, Szkocja/Wielka Brytania (2017)
 • Royal Hospital for Children; Paediatric Dermatology, Glasgow, Szkocja/Wielka Brytania (2017)
 • Royal Infirmary of Edinburgh, Department of Dermatology, Edynburg, Szkocja/Wielka Brytania (2017)
 • UniversitätsSpital Zürich, Dermatologischen Klinik, Zurych, Szwajcaria (2015)
 • Københavns Universitet, Nordic course on skin surgery, Kopenhaga, Dania (2015)
 • Atelier chirurgie 2 niveau confirmé - JDP 2015, Paryż, Francja (2015)
 • Geneeskundige en Gezondheidsdienst, Amsterdam, Holandia (2014)
 • EADV Brussels Office, Bruksela, Belgia (2014)
 • Oddział Kliniczny Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego im. H. Święcickiego w Poznaniu (2011-2016)
 • Pracownia Autoimmunizacyjnych Dermatoz Pęcherzowych Kliniki Dermatologii UM w Poznaniu (2009-2016)
 • 111 Szpital Wojskowy w Poznaniu (2009-2010)
więcej

Certyfikaty