Paweł Nawrocki

Chirurg

1 opinia +dodaj

Specjalista chirurgii ogólnej Jest specjalistą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie chirurgii. Obecnie sprawuje obowiązki ordynatora oddziału chirurgii w 106 Szpitalu Wielospecjalistycznym… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

0.5

Ogólna ocena
1 opinia

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M

  Witam
  a ja nie chcę się wypowiadać na temat kompetencji Pana Doktora, ale na temat jego podejścia do pacjenta. Miałam zapalenie otrzewnej i niedrożność jelit. W szpitalu traktowali mnie jak hipochondryczkę, która wymyśla, gdzie ja zwijałam się z bólu, który mnie otumaniał (a to było drugie w ciągu dwóch miesięcy zapalenie otrzewnej, więc znałam już ten ból). Oczywiście ciężko w takiej sytuacji być miłą dla kogoś, kto Cię traktuje jak kolejnego problematycznego pacjenta. Jestem im wdzięczna za uratowanie życia, ale nie jestem za zachowanie po. W szpitalu nie czułam się jak człowiek, ale jak problem. Po operacji odwiedziłam Pana Doktora na wizycie prywatnej, żeby mi doradził, co zrobić z dziurami po stomii, zaprosił do prywatnego gabinetu na zabieg, skasował za wizytę, a jak przyszło do zabiegu to powiedział pielęgniarkom, że mnie nie zna i nie wie, czego ja od niego chcę, dwukrotnie. Poczułam się jak idiotka, natręt, strasznie niemiło. Szkoda, ze nie powiedział, że nie ma ochoty mnie znać, jak kasował 200 zł za obejrzenie mnie i córki. Jest mi strasznie przykro, że tak zostało to załatwione.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista chirurgii ogólnej

  Jest specjalistą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie chirurgii. Obecnie sprawuje obowiązki ordynatora oddziału chirurgii w 106 Szpitalu Wielospecjalistycznym w Gliwicach. Świetny diagnosta, doświadczony chirurg.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna