Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 45 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Ginekologia i położnictwo jest to specjalność medyczna zajmująca się chorobami żeńskiego układu płciowego, a także opieką nad kobietą w okresie ciąży, porodu i połogu. Dr Paweł ... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Ginekologia i położnictwo jest to specjalność medyczna zajmująca się chorobami żeńskiego układu płciowego, a także opieką nad kobietą w okresie ciąży, porodu i połogu.

  Dr Paweł Milewczk pracuje także w Szpitalu Klinicznym im. Księżnej Anny Mazowieckiej w Warszawie.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Endokrynologia

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor jest bardzo miłą symaptyczną osobą z dużym doświadczeniem. Z czystym sercem mogę polecić.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo doświadczony lekarz.Jak zawsze trafia z diagnoza w sedno sprawy. Bada z dużym szacunkiem i delikatnością. Empatyczny i serdeczny.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dr Milewczyk to bardzo dobry specjalista, na wizycie u niego czuje sie swobodnie, atmosfera jest bardzo miła. Z czystym sumieniem moge tego lekarza polecić każdej kobiecie.

 • G

  Korzystałam z usług Pana Pawła Milewczyka w jego prywatnym gabinecie w Garwolinie. Niestety z przykrością stwierdzam, że wybór tego lekarza było pomyłką. Wizyta co 3 tygodnie, chociaż było wszystko w porządku z ciążą. Czasami co 2 tygodnie, bo np. Pan Paweł wyjeżdżał na narty. Najbardziej zirytowała mnie zmiana warunków cenowych - do połowy ciąży 150zł, a potem już 180zł. Dodam, że przez 9 miesięcy dostałam tylko 2 paragony. Lekarz bardzo miły i sympatyczny i to jest jego wielka zaleta. Niestety spieszy się podczas wizyty, nie bada piersi, co uważam za duże uchybienie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry i kompetentny lekarz, dzięki któremu po latach nietrafionych lekarzy i leków udało mi się zajść w ciążę. Szybko dobrał właściwe leki, i już po trzech miesiącach, moje dzieciątko zamieszkało w brzuszku :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłam po raz pierwszy u dr Milewczyka i jestem bardzo zadowolona. Pan doktor jest rzeczowy, miły i delikatny.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Mam mocno zaawansowane PCO. Miesiączki kilka razy do roku. Dzięki Bogu trafiłam na Pana doktora. Razem z mężem od kilku lat staraliśmy się o dziecko. Pan doktor nie czekał długo po 2-3 miesiącach skierował mnie na laparoskopie. Potem wdrążyliśmy leczenie i udało się. Pierwsza ciąża niestety poroniona, ale za drugim razem udało się. Mamy piękną zdrową córeczkę. Polecam Pana doktora dla wszystkich, którzy mają problemy ginekologiczne, problemy z zajściem w ciążę. Jeśli chodzi o prowadzenie ciąży to wydaje mi się, że jest ok jeśli ciąża przebiega bezproblemowo. Nie mogę się wypowiedzieć w tym temacie. Ja w ciąży zmieniłam lekarza, bo Pan dr. Milewczyk miał bardzo dużo pacjentek i trudno było się do niego dostać, a wymagałam jednak bardzo częstych konsultacji.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz godny polecenia, byłam u niego pierwszy raz, wszystko wytlumaczył mi na spokojnie, odpowiadał na moje pytania, był cierpliwy i wyrozumiały, a przede wszytskim rzetelny, 100% zadowolenia, prowadzenie ciązy? tylko u niego :)

 • Świetny lekarz! Konkretny, rzeczowy, zaangażowany. Wie co robi i dlaczego organizm kobiety czy też mężczyzny działa tak, a nie inaczej. Doktor pomaga nam w niełatwych staraniach o dzidziusia. Nie odbiera nadziei - wręcz przeciwnie napawa optymizmem. Ma plan działania, który w przystępny sposób przedstawia. Mimo, że na wizyty stawiam się ja, Pan Doktor obejmuje opieką lekarską, również mojego partnera i kwestie jego płodności. Zawsze pomocny i dostępny. Trafić na niego to skarb!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor wyczerpująco odpowiedział na moje pytania. Zapisałam sie by skonsultować wcześniej zaplanowane leczenie. Uzyskałam informacje, których dotąt nie otrzymałam od lekarzy prowadzących. Wizyta jest droga ale warta swej ceny. Myśle ze Pan Doktor daje nadzieje kobietom, które borykają sie z niepłodnością i zaczynaja wątpić w skuteczne leczenie. Z drugiej strony Pan Doktor nie obiecuje cudu i urealnia nierealistyczne oczekiwania.