Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 38 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Ginekologia i położnictwo jest to specjalność medyczna zajmująca się chorobami żeńskiego układu płciowego, a także opieką nad kobietą w okresie ciąży, porodu i połogu. Dr Paweł ... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ginekologia i położnictwo jest to specjalność medyczna zajmująca się chorobami żeńskiego układu płciowego, a także opieką nad kobietą w okresie ciąży, porodu i połogu.

  Dr Paweł Milewczk pracuje także w Szpitalu Klinicznym im. Księżnej Anny Mazowieckiej w Warszawie.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Endokrynologia

Zdjęcia

Ocena pacjentów:

101 opinii

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Mam mocno zaawansowane PCO. Miesiączki kilka razy do roku. Dzięki Bogu trafiłam na Pana doktora. Razem z mężem od kilku lat staraliśmy się o dziecko. Pan doktor nie czekał długo po 2-3 miesiącach skierował mnie na laparoskopie. Potem wdrążyliśmy leczenie i udało się. Pierwsza ciąża niestety poroniona, ale za drugim razem udało się. Mamy piękną zdrową córeczkę. Polecam Pana doktora dla wszystkich, którzy mają problemy ginekologiczne, problemy z zajściem w ciążę. Jeśli chodzi o prowadzenie ciąży to wydaje mi się, że jest ok jeśli ciąża przebiega bezproblemowo. Nie mogę się wypowiedzieć w tym temacie. Ja w ciąży zmieniłam lekarza, bo Pan dr. Milewczyk miał bardzo dużo pacjentek i trudno było się do niego dostać, a wymagałam jednak bardzo częstych konsultacji.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz godny polecenia, byłam u niego pierwszy raz, wszystko wytlumaczył mi na spokojnie, odpowiadał na moje pytania, był cierpliwy i wyrozumiały, a przede wszytskim rzetelny, 100% zadowolenia, prowadzenie ciązy? tylko u niego :)

 • Świetny lekarz! Konkretny, rzeczowy, zaangażowany. Wie co robi i dlaczego organizm kobiety czy też mężczyzny działa tak, a nie inaczej. Doktor pomaga nam w niełatwych staraniach o dzidziusia. Nie odbiera nadziei - wręcz przeciwnie napawa optymizmem. Ma plan działania, który w przystępny sposób przedstawia. Mimo, że na wizyty stawiam się ja, Pan Doktor obejmuje opieką lekarską, również mojego partnera i kwestie jego płodności. Zawsze pomocny i dostępny. Trafić na niego to skarb!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor wyczerpująco odpowiedział na moje pytania. Zapisałam sie by skonsultować wcześniej zaplanowane leczenie. Uzyskałam informacje, których dotąt nie otrzymałam od lekarzy prowadzących. Wizyta jest droga ale warta swej ceny. Myśle ze Pan Doktor daje nadzieje kobietom, które borykają sie z niepłodnością i zaczynaja wątpić w skuteczne leczenie. Z drugiej strony Pan Doktor nie obiecuje cudu i urealnia nierealistyczne oczekiwania.

 • AP

  Doktor prowadził moja pierwsza ciążę. Od początku miałam bakterie w moczu i nie mógł tego wyleczyć. Od połowy ciąży puchlam cała i nie stwierdził zatrucia ciążowego co potwierdzili w szpitalu. Miałam nadciśnienie tętnicze. Czego tez nie zauważył. Kilogramów przybywało mi ok 2 kg dziennie to stwierdził że za dużo jem. Przez całą ciążę nie zbadał piersi. Skierował mnie do szpitala na Karowa ale ani razu się nie zjawił. Wypisali mnie w dniu terminu porodu bo nic się nie działo. Na drugi dzień trafiłam do Sulbin z zagrażająca rzucawka i o mało co nie straciłam dziecka. gdy inny lekarz zobaczył moje wyniki które robiłam w ciąży to powiedział ze juz dawno Powinnam leżeć na patologii ciąży. mało tego praktycznie nic nie mówil po badaniu Trzeba było dopytywac.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jest to pierwszy lekarz, który rzetelnie mnie zdiagnozowal. Pan Doktor jest kompetentny, sympatyczny, ale również bardzo taktowny. Polecam w 100%

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jest to jedyny lekarz, który od 3 lat zlecił mi dogłębne badania, które faktycznie pomogły zdiagnozować przyczynę braku ciąży, jest konkretny, daje przejrzyste komunikaty i informacje o kolejnych krokach, jeśli czegoś nie rozumiesz to przedstawi Ci to w taki sposób, żeby zrozumieć.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta konkretna, lekarz ma plan na leczenie, którego dokładne mechanizmy i przebieg tłumaczy w jasny sposób, jego postępowanie jest bardzo sensowne, a do tego zapewnia 100% komfort w trakcie wizyty. Potrafi rozmawiać z pacjentem, tworzy przyjazną atmosferę i chętnie odpowiada na wszelakie pytania.

 • JF

  Polecam Pana Doktora. Byłam na pierwszej wizycje i Pan Doktor wbudził moję zaufanie. Widać że uważnie słucha i chce pomóc. Zlecił badania przepisał leki , wszystko dokładnie opisał i wytłumaczył. Jestem bardzo zadowolona i jeszcze raz szczerze polecam :)

 • Zgłosiłam się do Pana Doktora z ciążą zagrożoną - plamienia, bolesne skurcze, ponadto mam duże problemy endokrynologiczne - niedoczynność i zapalenie tarczycy Hashimoto, wysokie przeciwciała. Byłam pewna, że jako dobry i polecany specjalista zdiagnozuje co jest przyczyną problemów w ciąży, ale bardzo się rozczarowałam. Musiałam wysłuchać monologu Pana Doktora, że oczywiście można szprycować kobiety w ciąży toną leków - nawet sterydami czy zastrzykami w brzuch, alle w moim przypadku jest to niepotrzebne, ponieważ takie leczenie stosuje się po poronieniu... Wyszłam z wizyty z niczym. Ale nie dałam za wygraną ponieważ wiedziałam, że z moją ciążą jest coś nie tak. Parę dni później byłam na wizycie u Profesora - kierownika kliniki położnictwa, a ten po zobaczeniu moich dotychczasowych wyników badań przypisał zastrzyki z heparyną oraz sterydy na wysokie przeciwciała tarczycy. Ponadto zlecił badania na cito u siebie w szpitalu, po których okazało się, że nie donosiłabym ciąży bez tych leków.
  Cóż mogę powiedzieć, żałuję, że tak zostałam potraktowana przez Doktora Milewczyka. Najgorsza była sugestia, że może coś zrobić dopiero po poronieniu... Każdy z lekarzy ma swój kierunek działania ale tego kierunku Doktora nie popieram. Uważam, że trzeba robić wszystko żeby zachować ciążę, nawet dmuchać na zimne i może szprycować lekami, niż czekać na najgorsze.