dr

Paweł Milewczyk

Ginekolog, Endokrynolog, Androlog

94 opinie +dodaj

Umów wizytę 29 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Ginekologia i położnictwo jest to specjalność medyczna zajmująca się chorobami żeńskiego układu płciowego, a także opieką nad kobietą w okresie ciąży, porodu i połogu. Dr Paweł ... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

O mnie

Ginekologia i położnictwo jest to specjalność medyczna zajmująca się chorobami żeńskiego układu płciowego, a także opieką nad kobietą w okresie ciąży, porodu i połogu.

Dr Paweł Milewczk pracuje także w Szpitalu Klinicznym im. Księżnej Anny Mazowieckiej w Warszawie.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Endokrynologia

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Jest to jedyny lekarz, który od 3 lat zlecił mi dogłębne badania, które faktycznie pomogły zdiagnozować przyczynę braku ciąży, jest konkretny, daje przejrzyste komunikaty i informacje o kolejnych krokach, jeśli czegoś nie rozumiesz to przedstawi Ci to w taki sposób, żeby zrozumieć.

 • bardzo dobry

  Wizyta konkretna, lekarz ma plan na leczenie, którego dokładne mechanizmy i przebieg tłumaczy w jasny sposób, jego postępowanie jest bardzo sensowne, a do tego zapewnia 100% komfort w trakcie wizyty. Potrafi rozmawiać z pacjentem, tworzy przyjazną atmosferę i chętnie odpowiada na wszelakie pytania.

 • bardzo dobry

  Polecam Pana Doktora. Byłam na pierwszej wizycje i Pan Doktor wbudził moję zaufanie. Widać że uważnie słucha i chce pomóc. Zlecił badania przepisał leki , wszystko dokładnie opisał i wytłumaczył. Jestem bardzo zadowolona i jeszcze raz szczerze polecam :)

 • neutralny

  Lekarz średni, nawet nie zmierzył ciśnienia. Organizacja przychodni fatalna, czekałam w kolejce 40 min.

 • bardzo dobry

  Muszę przyznać, że Pan doktor jest pierwszym lekarzem, który pomógł mi wyjaśnić i leczyć moje zaburzenia hormonalne. Z problemem gwałtownego przyrostu masy ciała borykałam się od 5 lat. Mimo regularnych wizyt u różnych "specjalistów" moje zdrowie tylko się pogarszało. Doktor Milewczyk okazał się dla mnie ostatnią deską ratunku. Na pierwszej wizycie wysłuchał mojej historii, zlecił badania (czego nikt do tej pory nie robił) i zbadał. Dzisiaj już wiem (jestem rok jego pacjentką), że mój problem został przez niego potraktowany całościowo i profesjonalnie. Moje wyniki powoli wracają do normy, straciłam w sumie 12kg dzięki odpowiedniemu leczeniu i co najważniejsze czuje się o niebo lepiej, niż wcześniej. Jedyne co mogę zarzucić panu doktorowi - to jego początkowo błędna diagnoza dotycząca niedoczynności tarczycy, która obecnie przerodziła się w Hashimoto. Trochę wydłużyło to niepotrzebnie leczenie :) Ogólnie jestem zadowolona, lekarz jest dyspozycyjny, wypisuje recepty między wizytami, jest taktowny, wszystko wyjaśnia i odpowiada nawet na najgłupsze pytania/wątpliwości, kieruje również do poradni i szpitala na Karowej.

 • bardzo dobry

  Moja wizyta trwała 40 min. Doktor przejrzał plik moich badań z kilku lat. Zadawał pytania, słuchał odpowiedzi, wyjaśniał. Wszystko w atmosferze spokoju i bezpieczeństwa. Dostałam 3 wersje recepty, żebym nie musiała zaraz ponownie zjawiać się w gabinecie, gdyby coś mi nie pasowało. Badanie było delikatne, bez żadnych zbędnych komentarzy. Takt i otwartość na wszystkie moje wątpliwości. Na koniec zapytał, czy mam jeszcze jakieś pytania i czy wszystko jest dla mnie jasne. Polecam z całą odpowiedzialnością.

 • bardzo dobry

  Od 2 lat leczę się u dr Milewczyka. Akurat mialam problemy hormonalne i bardzo kiepskie mozliwosci na ciaze. Po kilkudziesieciu stycznosciach z innymi ginekologami stwierdzam ze dr jest nie do przebicia. Bardzo dobrze bylam leczona i juz po miesiacu zaszlam w ciaze :) Zachwyca mnie rowniez zaangazowanie wiedza oraz podejscie do pacjenta. polecam

 • bardzo dobry

  Po czwartej wizycie u dr Milewczyka, jestem zdecydowana wystawić ocenę bardzo dobrą . Wybierając lekarza kierowałam się Jego specjalizacją z endokrynologii, ponieważ miałam złe wyniki hormonalne oraz prawie rok za sobą bezskutecznych starań o dziecko. Rozpoczynając leczenie u doktora miałam komplet badań, na pierwszej wizycie usłyszałam, więc diagnozę, plan leczenia oraz kontroli. Na 2-giej wizycie mogłam pochwalić się już lepszymi wynikami oraz znaczną poprawą samopoczucia i stanu organizmu. Pierwsza diagnoza została trafiona (niedoczynność tarczycy z autoimmunologiczną chorobą hashimoto oraz hiperprolaktynemia), ponieważ na 3 wizycie byłam już szczęśliwie w ciąży. Człowiek miły, spokojny, cierpliwy i delikatny .Lekarz znający się na rzeczy, umiejący słuchać potrafi dać dobrą radę. Na każdej wizycie usg. Polecam wszystkim Paniom, które mają podobne problemy. Wizyty wprawdzie nie są tanie, ale na swoim przykładzie wiem, że czasami warto poświecić trochę więcej pieniędzy, aby mieć szybciej oczekiwany efekt leczenia.

 • słaby

  No niestety się nie zgodzę, że doktor tak wszystko bada - u mnie na pierwszej wizycie co prawda zrobił usg jajników, ale piersi nie badał. Inny lekarz zbadał, okazało się, że mam wyciek z piersi i zlecił dodatkowe badania - a nawet sporo badań. Doktor Milewczyk zamiast zlecić badania, przepisał mi dalej takie same tabletki bez większej analizy, czy są dla mnie dobre czy też nie. Poza tym wyniki przekraczające ponad kilkukrotnie normę uzasadnił tylko, że pewnie jestem nerwowa i się stresuję za dużo.

 • bardzo słaby

  masakra :/ do końca życia nie zapomnę, tej upokarzającej mnie wizyty. dr. Milewczyk podszedł do mojego problemu jak bym była przedmiotem. Na mój ból, podczas stosunków, dał diagnozę " raczej to ból urojony" :/ raczej nie bardzo, nie mam 2 lat i wiem co mnie boli a co nie. Nie polecam w problemach z okresem i bolesnymi stosunkami, może jest dobrym lekarzem ale podejście do moich dolegliwości był dramatyczny.