dr

Paweł Milewczyk

Ginekolog, Endokrynolog, Androlog

94 opinie +dodaj

Umów wizytę 39 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Ginekologia i położnictwo jest to specjalność medyczna zajmująca się chorobami żeńskiego układu płciowego, a także opieką nad kobietą w okresie ciąży, porodu i połogu. Dr Paweł ... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Ginekologia i położnictwo jest to specjalność medyczna zajmująca się chorobami żeńskiego układu płciowego, a także opieką nad kobietą w okresie ciąży, porodu i połogu.

  Dr Paweł Milewczk pracuje także w Szpitalu Klinicznym im. Księżnej Anny Mazowieckiej w Warszawie.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Endokrynologia

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Wizyta konkretna, lekarz ma plan na leczenie, którego dokładne mechanizmy i przebieg tłumaczy w jasny sposób, jego postępowanie jest bardzo sensowne, a do tego zapewnia 100% komfort w trakcie wizyty. Potrafi rozmawiać z pacjentem, tworzy przyjazną atmosferę i chętnie odpowiada na wszelakie pytania.

 • bardzo dobry

  Polecam Pana Doktora. Byłam na pierwszej wizycje i Pan Doktor wbudził moję zaufanie. Widać że uważnie słucha i chce pomóc. Zlecił badania przepisał leki , wszystko dokładnie opisał i wytłumaczył. Jestem bardzo zadowolona i jeszcze raz szczerze polecam :)

 • słaby

  Zgłosiłam się do Pana Doktora z ciążą zagrożoną - plamienia, bolesne skurcze, ponadto mam duże problemy endokrynologiczne - niedoczynność i zapalenie tarczycy Hashimoto, wysokie przeciwciała. Byłam pewna, że jako dobry i polecany specjalista zdiagnozuje co jest przyczyną problemów w ciąży, ale bardzo się rozczarowałam. Musiałam wysłuchać monologu Pana Doktora, że oczywiście można szprycować kobiety w ciąży toną leków - nawet sterydami czy zastrzykami w brzuch, alle w moim przypadku jest to niepotrzebne, ponieważ takie leczenie stosuje się po poronieniu... Wyszłam z wizyty z niczym. Ale nie dałam za wygraną ponieważ wiedziałam, że z moją ciążą jest coś nie tak. Parę dni później byłam na wizycie u Profesora - kierownika kliniki położnictwa, a ten po zobaczeniu moich dotychczasowych wyników badań przypisał zastrzyki z heparyną oraz sterydy na wysokie przeciwciała tarczycy. Ponadto zlecił badania na cito u siebie w szpitalu, po których okazało się, że nie donosiłabym ciąży bez tych leków. Cóż mogę powiedzieć, żałuję, że tak zostałam potraktowana przez Doktora Milewczyka. Najgorsza była sugestia, że może coś zrobić dopiero po poronieniu... Każdy z lekarzy ma swój kierunek działania ale tego kierunku Doktora nie popieram. Uważam, że trzeba robić wszystko żeby zachować ciążę, nawet dmuchać na zimne i może szprycować lekami, niż czekać na najgorsze.

 • neutralny

  Lekarz średni, nawet nie zmierzył ciśnienia. Organizacja przychodni fatalna, czekałam w kolejce 40 min.

 • bardzo dobry

  Muszę przyznać, że Pan doktor jest pierwszym lekarzem, który pomógł mi wyjaśnić i leczyć moje zaburzenia hormonalne. Z problemem gwałtownego przyrostu masy ciała borykałam się od 5 lat. Mimo regularnych wizyt u różnych "specjalistów" moje zdrowie tylko się pogarszało. Doktor Milewczyk okazał się dla mnie ostatnią deską ratunku. Na pierwszej wizycie wysłuchał mojej historii, zlecił badania (czego nikt do tej pory nie robił) i zbadał. Dzisiaj już wiem (jestem rok jego pacjentką), że mój problem został przez niego potraktowany całościowo i profesjonalnie. Moje wyniki powoli wracają do normy, straciłam w sumie 12kg dzięki odpowiedniemu leczeniu i co najważniejsze czuje się o niebo lepiej, niż wcześniej. Jedyne co mogę zarzucić panu doktorowi - to jego początkowo błędna diagnoza dotycząca niedoczynności tarczycy, która obecnie przerodziła się w Hashimoto. Trochę wydłużyło to niepotrzebnie leczenie :) Ogólnie jestem zadowolona, lekarz jest dyspozycyjny, wypisuje recepty między wizytami, jest taktowny, wszystko wyjaśnia i odpowiada nawet na najgłupsze pytania/wątpliwości, kieruje również do poradni i szpitala na Karowej.

 • bardzo dobry

  Trafiłam do dr Milewczyka po przejściach i badaniach w lm. Diagnosta usg zapowiedział niezbyt optymistyczne rzeczy. Całe szczęście po wizycie u dr Milewczyka okazało się, że nic złego się nie dzieje i problemy wynikaja bardziej ze stresu niż z chorób. Następnie pan doktor prowadził moją ciążę. Konkretny i kompetentny pomógł mi przejść przez różne zawirowania (m.in. krwiak na początku ciąży). Zleca tylko konieczne badania, dzięki czemu można sobie darować stanie w kolejkach w innych placówkach i niepotrzebne kłucia. Pan doktor pamięta swoje pacjentki, jest uprzejmy i dokładnie odpowiada na pytania. Nie jest może zbyt wylewny i trzeba dopytywać o wiele rzeczy, ale odpowiedzi są wyczerpujące i rzeczowe.

 • bardzo dobry

  Ja również polecam. Pan Dr. prowadził moją ciąże , był bardzo dokładny pod każdym względem , zlecał masę badań ale dzięki temu moja córeczka Pola urodziła się w pełni zdrowa. Oboje z mężem nie żałujemy ani jednej wydanej złotówki , tym samym Pan Paweł odwdzięczał się ogromną opieką i zainteresowaniem każdymi dolegliwościami . Polecam i dziękuję za doskonałą opiekę . Te gwiazdki należą się podwójnie :) Pozdrawiam Paulina Walenda z trzy tygodniową Córeczką Polą.

 • bardzo dobry

  Moja wizyta trwała 40 min. Doktor przejrzał plik moich badań z kilku lat. Zadawał pytania, słuchał odpowiedzi, wyjaśniał. Wszystko w atmosferze spokoju i bezpieczeństwa. Dostałam 3 wersje recepty, żebym nie musiała zaraz ponownie zjawiać się w gabinecie, gdyby coś mi nie pasowało. Badanie było delikatne, bez żadnych zbędnych komentarzy. Takt i otwartość na wszystkie moje wątpliwości. Na koniec zapytał, czy mam jeszcze jakieś pytania i czy wszystko jest dla mnie jasne. Polecam z całą odpowiedzialnością.

 • bardzo dobry

  Od 2 lat leczę się u dr Milewczyka. Akurat mialam problemy hormonalne i bardzo kiepskie mozliwosci na ciaze. Po kilkudziesieciu stycznosciach z innymi ginekologami stwierdzam ze dr jest nie do przebicia. Bardzo dobrze bylam leczona i juz po miesiacu zaszlam w ciaze :) Zachwyca mnie rowniez zaangazowanie wiedza oraz podejscie do pacjenta. polecam

 • bardzo dobry

  Godny polecenia ginekolog. Wzorowo prowadzi ciąże. Jesteś w ciąży? Masz problemy z zajściem w ciążę? - wybierz się do dr Pawła Milewczyka! Najlepszy lekarz w Garwolinie!!!

Najbliższe terminy:

kolejne dni