Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Adresy i cenniki

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • A
  Lokalizacja: NZOZ Profi-Med

  Bardzo mily doktor juz od drzwi przywital z usmiechem. Szczegolowo zbadal moja corke a najwazniejsze ze dal nadzieje ze wszystko bedzie dobrze

 • Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Specjalistyczny ZOZ Zdroje

  Doktor Paweł Małasiak jest wspaniałym człowiekiem i przede wszystkim bardzo dobrym specjalistą. Córka miała dużą skoliozę, ćwiczenia ani gorset nie pomagały, pozostała nam tylko operacja. Dr Małasiak operował córkę i był jej lekarzem prowadzącym. Nigdy nie odmówił pomocy, zawsze miał dla nas czas na rozmowę, bardzo miły i ciepły człowiek. Przed operacją dokładnie wytłumaczył jak będzie ona przebiegała. Bardzo gorąco polecam tego lekarza. Jeśli skolioza operacyjna - to tylko u doktora Małasiaka na neurochirurgii w Zdrojach!!!

 • Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Specjalistyczny ZOZ Zdroje

  Doktor Paweł Małasiak jest świetnym neurochirurgiem z ogromnym doświadczeniem. Konkretnie tłumaczy wszelkie wątpliwości związane z operacją, a po niej jego zainteresowanie stanem pacjenta nie maleje. Z wielkim sercem podchodzi do swoich małych pacjentów i szybko da się zauważyć, że kocha to co robi i jest prawdziwym lekarzem z powołania. Swój profesjonalizm łączy z poczuciem humoru, dzięki któremu pacjentom podczas pobytu w szpitalu pojawia się uśmiech na twarzy. Pan Doktor przeprowadził skomplikowaną operację naszego syna z pełnym powodzeniem, jej efekt przerósł nasze najbardziej optymistyczne oczekiwania, dzięki której nasz synek może w pełni korzystać z uroków dzieciństwa. Ratowanie życia jest dla Doktora Małasiaka na porządku dziennym, co dla nas rodziców pozostawia wdzięczność i uznanie już na zawsze. Szczerze polecam - jako człowieka i wspaniałego lekarza.

 • Pan Doktor uratował życie naszego kochanego synka za co będziemy mu dozgonnie wdzięczni. Niesamowicie utalentowany i wybitny człowiek, taki którego nigdy się nie zapomina. Cierpliwie wszystko tłumaczy i odpowiada nawet na najbardziej naiwne pytania. Pani Doktorze, dziekujemy! Karol z rodzicami.

 • M

  Bardzo dobry , madry człowiek ; doktor. Perfekcyjny w swojej pracy ,z podejściem do małych pacjentów . Dziękujemy, ze poświęcił nam swój czas i umiejętności. .pozdrawiamy M.B.

 • P

  Bardzo dziękujemy dr. Pawłowi Małasiakowi za uratowanie zdrowia naszemu synkowi. Rewelacyjne podejście do pacjentów, miły, cierpliwy. Wspaniały lekarz.
  Pozdrawiamy, rodzice Oliviera.

 • K

  Jestem siedemnastoletnią pacjentką dr. Pawła Małasiaka. W sierpniu 2014 roku padłam ofiarą wariata drogowego. W wypadku doznałam poważnego uszczerbku na zdrowiu. A, mianowicie było to: ,,podwichnięcie w stawie C5/6 po stronie prawej z wyrwaniem wyrostka stawowego prawego trzonu C5 i uszkodzeniem krążka międzykręgowego C5/6. Stenoza kanału kręgowego na tym poziomie. Wstrząśnienie mózgu.’’ Z powodu osamotnienia mnie na miejscu wypadku przez jego sprawcę, odbyłam w tym stanie sześciokilometrowy ,,spacer’’ do domu. Groził mi szeroki wachlarz deficytów neurologicznych, poczynając od tetraplegii po rozmaite niedowłady, nie wspominając już o poważnym zagrożeniu życia. Dr. Małasiak przeprowadził skomplikowaną, wielogodzinną operację, która dała mi szansę i nadzieję na pełny powrót do zdrowia. Nie znajduję słów godnych podzięki dla człowieka, który podarował mi nowe życie. Dr. Paweł Małasiak jest wybitną jednostką- wirtuoz operowania skalpelem. Dysponuje bogatym zasobem wiedzy z zakresu nauk medycznych, ponadto został obdarzony nadzwyczajnym talentem wykorzystywania jej w praktyce. Odznacza się ujmującym i ciepłym usposobieniem oraz znakomitym podejściem do pacjenta. Jestem pod ogromnym wrażeniem jego wspaniałej osobowości. Mógłby stanowić żywy przykład dla szerokiego środowiska lekarskiego. Ps. Panie doktorze, tęsknie za Pańskim wspaniałym poczuciem humoru! Z wyrazami szacunku: wdzięczna pacjentka Katarzyna Foryszewska wraz z mamą.

 • Doktor Paweł Małasiak – bardzo dobry lekarz, profesjonalista w swojej specjalności, człowiek z dużym poczuciem przyjaznego humoru. Cierpliwie, życzliwie i kompetentnie wyjaśniający szczegóły związane z operacją oraz postępowanie w późniejszym czasie. Dzięki sympatycznemu, indywidualnemu podejściu do pacjentów oraz spokojowi i dużej wiedzy wzbudza wielkie zaufanie (całkowicie uzasadnione). Wyrazy wielkiego uznania - Jarek ze Szczecina

 • Na początku lipca tego roku byłam operowana przez doktora Pawła Małasiaka. Jestem pod wielkim wrażeniem, spokoju, dobroci i czasu jakie Doktor mi poświęcił, przed operacją jak i po. Ciężko w obecnych czasach spotkać lekarza, który wkłada tak wiele zaangażowania aby pacjent poczuł się bezpieczny przed samą operacją a Pan sprawił,że właśnie się tak czułam. Zresztą cały personel oddziału neurochirurgii Szpitala Zdroje w Szczecinie zasługuje na wielki szacunek i uznanie. Serdecznie dziękuję za wszystko co dla mnie Pan uczynił z wyrazami wielkiego szacunku i uznania Alicja Kaczyńska ze Lwówka Śląskiego

 • M

  Po prostu najlepszy! Serce i czas jaki poświęca pacjentom nie podlega żadnej ocenie - po prostu bezcenne! Powiedziałabym raczej że jest specjalistą z powołania! Świetny do dzieci. Był przy operacji córki, potem dwa zabiegi. Bardzo mi i ciepło wspominamy Dr. Pawła. Przy okazji serdecznie pozdrawiamy z Koszalina. Magda&Kornelia