Tutaj jesteś: 
Strona Główna
Created with Sketch.
Neurochirurg
Created with Sketch.
Created with Sketch.
Paweł Małasiak
 • Kontakt

  Ten neurochirurg nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 480 osób

 • Specjalizacja

  Lekarz Paweł Małasiak to jeden z 22 lekarzy o specjalizacji neurochirurg w miejscowości Szczecin na ZnanyLekarz.pl

 • Dostępność

  Lekarz Paweł Małasiak przyjmuje w 3 gabinetach

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Adresy i cenniki

 • Gabinety Lekarskie i Centrum Ortopedii i Rehabilitacji

  Modra 86A
  71-220 Szczecin, zachodniopomorskie

  Dane kontaktowe

  175
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  3
  pacjentów prosiło o włączenie Kalendarza Wizyt przez ostatnie 30 dni

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

  Sposoby płatności: Gotówka
 • Profi - Med

  Marii Konopnickiej 10A
  72-100 Goleniów, zachodniopomorskie

Ocena pacjentów:

15 opinii

 • Pan Doktor uratował życie naszego kochanego synka za co będziemy mu dozgonnie wdzięczni. Niesamowicie utalentowany i wybitny człowiek, taki którego nigdy się nie zapomina. Cierpliwie wszystko tłumaczy i odpowiada nawet na najbardziej naiwne pytania. Pani Doktorze, dziekujemy! Karol z rodzicami.

 • MB

  Bardzo dobry , madry człowiek ; doktor. Perfekcyjny w swojej pracy ,z podejściem do małych pacjentów . Dziękujemy, ze poświęcił nam swój czas i umiejętności. .pozdrawiamy M.B.

 • PS

  Bardzo dziękujemy dr. Pawłowi Małasiakowi za uratowanie zdrowia naszemu synkowi. Rewelacyjne podejście do pacjentów, miły, cierpliwy. Wspaniały lekarz.
  Pozdrawiamy, rodzice Oliviera.

 • KF

  Jestem siedemnastoletnią pacjentką dr. Pawła Małasiaka. W sierpniu 2014 roku padłam ofiarą wariata drogowego. W wypadku doznałam poważnego uszczerbku na zdrowiu. A, mianowicie było to: ,,podwichnięcie w stawie C5/6 po stronie prawej z wyrwaniem wyrostka stawowego prawego trzonu C5 i uszkodzeniem krążka międzykręgowego C5/6. Stenoza kanału kręgowego na tym poziomie. Wstrząśnienie mózgu.’’ Z powodu osamotnienia mnie na miejscu wypadku przez jego sprawcę, odbyłam w tym stanie sześciokilometrowy ,,spacer’’ do domu. Groził mi szeroki wachlarz deficytów neurologicznych, poczynając od tetraplegii po rozmaite niedowłady, nie wspominając już o poważnym zagrożeniu życia. Dr. Małasiak przeprowadził skomplikowaną, wielogodzinną operację, która dała mi szansę i nadzieję na pełny powrót do zdrowia. Nie znajduję słów godnych podzięki dla człowieka, który podarował mi nowe życie. Dr. Paweł Małasiak jest wybitną jednostką- wirtuoz operowania skalpelem. Dysponuje bogatym zasobem wiedzy z zakresu nauk medycznych, ponadto został obdarzony nadzwyczajnym talentem wykorzystywania jej w praktyce. Odznacza się ujmującym i ciepłym usposobieniem oraz znakomitym podejściem do pacjenta. Jestem pod ogromnym wrażeniem jego wspaniałej osobowości. Mógłby stanowić żywy przykład dla szerokiego środowiska lekarskiego. Ps. Panie doktorze, tęsknie za Pańskim wspaniałym poczuciem humoru! Z wyrazami szacunku: wdzięczna pacjentka Katarzyna Foryszewska wraz z mamą.

 • Doktor Paweł Małasiak – bardzo dobry lekarz, profesjonalista w swojej specjalności, człowiek z dużym poczuciem przyjaznego humoru. Cierpliwie, życzliwie i kompetentnie wyjaśniający szczegóły związane z operacją oraz postępowanie w późniejszym czasie. Dzięki sympatycznemu, indywidualnemu podejściu do pacjentów oraz spokojowi i dużej wiedzy wzbudza wielkie zaufanie (całkowicie uzasadnione). Wyrazy wielkiego uznania - Jarek ze Szczecina

 • Na początku lipca tego roku byłam operowana przez doktora Pawła Małasiaka. Jestem pod wielkim wrażeniem, spokoju, dobroci i czasu jakie Doktor mi poświęcił, przed operacją jak i po. Ciężko w obecnych czasach spotkać lekarza, który wkłada tak wiele zaangażowania aby pacjent poczuł się bezpieczny przed samą operacją a Pan sprawił,że właśnie się tak czułam. Zresztą cały personel oddziału neurochirurgii Szpitala Zdroje w Szczecinie zasługuje na wielki szacunek i uznanie. Serdecznie dziękuję za wszystko co dla mnie Pan uczynił z wyrazami wielkiego szacunku i uznania Alicja Kaczyńska ze Lwówka Śląskiego

 • MK

  Po prostu najlepszy! Serce i czas jaki poświęca pacjentom nie podlega żadnej ocenie - po prostu bezcenne! Powiedziałabym raczej że jest specjalistą z powołania! Świetny do dzieci. Był przy operacji córki, potem dwa zabiegi. Bardzo mi i ciepło wspominamy Dr. Pawła. Przy okazji serdecznie pozdrawiamy z Koszalina. Magda&Kornelia

 • Witam! Chciałabym gorąco podziękować dr Pawłowi Małasiakowi za bardzo dobrą opiekę, fachową diagnozę oraz perfekcyjnie przeprowadzoną operację. Doktor Małasiak jest człowiekiem wielkiego serca, dodaje otuchy i potrafi sprawić, że znikają wszystkie lęki pacjenta.
  Chciałabym, również podziękować całemu zespołowi oddziału neurochirurgii SPS ZOZ "ZDROJE" za wspaniałą opiekę i życzliwe podejście do pacjenta.
  Wspaniali Ludzie! Dziękuję. Danuta z Łobza

 • Dr Małasiak to bardzo dobry lekarz, a przy tym wspaniały człowiek. Razem z doc. Saganem operował moją 10miesięczną córcię, schorzenie - kraniostenoza strzałkowa. Operacja przebiegła bez komplikacji, a opieka, jaką córeczka moja była otoczona przez dr Małasiaka już po zabiegu, a także jego podejście do rodziców chorego dziecka mogą służyć za wzór. W skrócie mogę powiedzieć, że dr Paweł Małasiak to człowiek wielkiej wiedzy medycznej, a także ogromnego serducha i poczucia humoru. Każda osoba potrzebująca pomocy neurochirurgicznej może być pewna, że jest w dobrych rękach, jeżeli trafi do tego właśnie Pana doktora.

 • Byłem operowany przez Doktora Pawła Małasiaka w styczniu 2013 roku z powodu przepukliny międzykręgowej C5,C6 i C6,C7. Przez 6 miesiący przed operacją trzymał mnie okropny ból, który jest nie do opisania, problemy ze spaniem, z normalną egzystencją... Każdy, kto boryka się z dyskopatią doskonale wie o co chodzi :-(. Teraz czuje się jak nowo narodzony - w zasadzie już na drugi dzień po operacji tak się czułem. Ból ustąpił, mogę normalnie funkcjonować bez żadnych leków, a naprawdę zjadłem ich ogromne ilości. Cieszę się, że zgodziłem się na operację i miałem ogromne szczęście trafić na tak uzdolnionego specjalistę... Dr Małasiak jest przede wszystkim niezwykle ciepłym, uczynnym, pełnym dobroci i życzliwości człowiekiem, wzbudzającym ogromne zaufanie, a to potęguje szacunek i wielkie uznanie dla Jego osoby jako człowieka i lekarza - wybitnego neurochirurga, co nieustannie udowadnia swoją pracą. Pacjent nie musi zabiegać o to aby Pan Doktor zechciał go dobrze i skutecznie leczyć. To Dr Małasiak służy każdemu człowiekowi swoją ogromną wiedzą, talentem i umiejętnościami medycznymi czyniąc to w niezwykle ujmujący sposób, co sprawia, że zarówno pacjenci jak i ich najbliżsi pozostają pod ogromnym wrażeniem Jego wspaniałej osobowości. Zespół ludzi jaki z nim pracuje , prowadzi po mistrzowsku i wyczuwa się przyjazną atmosferę, co w przypadku zestresowanego pacjenta jakim byłem ma niebywałe znaczenie... Ma po prostu wspaniałe podejście do ludzi... Dr Paweł Małasiak jest żywym i autentycznym dowodem na to, że wzniosłe słowa Przysięgi Hipokratesa to nie puste frazesy, ale święte zasady, którymi w pełni można kierować się w pracy lekarza. Serdecznie polecam wszystkim cierpiącym i potrzebującym. Gorąco dziękujemy Panie Doktorze i pozostajemy w głębokim szacunku. Z wyrazami uznania :Paweł B.