lek.

Paweł Łopatka

Neurochirurg

29 opinii +dodaj

Umów wizytę 11 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

W roku 1993 ukończył Wydział Lekarski Uniwersytetu Jagiellońskiego, w tym samym roku rozpoczął pracę w Klinice Neurochirurgii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. W roku 1997 uzyskał… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W roku 1993 ukończył Wydział Lekarski Uniwersytetu Jagiellońskiego, w tym samym roku rozpoczął pracę w Klinice Neurochirurgii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

  W roku 1997 uzyskał I, a w 2001 II stopień specjalizacji w zakresie neurochirurgii i neurotraumatologii.

  Główne zainteresowania to leczenie chirurgiczne guzów układu nerwowego, leczenie chorób naczyniowych (tętniaków, naczyniaków) mózgu.

  W dalszym ciągu pracuje w Klinice Neurochirurgii i Neurotraumatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, z możliwością leczenia operacyjnego i wewnątrznaczyniowego wad naczyniowych mózgu, wykonywania operacji guzów mózgu w użyciem metod nawigacji śródoperacyjnej, monitorowania czynności neurofizjologicznych, operacji guzów przysadki mózgowej z dostępu przez zatokę klinową, operacji dyskopatii lędźwiowej i szyjnej oraz wybranych chorób zwyrodnieniowych kręgosłupa i innych zabiegów neurochirurgicznych.

Specjalizacje

 • Neurochirurgia

Choroby

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
29 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor sumiennie podchodzi do pacjenta nie spieszy się, wytłumaczy w razie potrzeby doradzi co lepsze. Pełen profesjonalizm
  Gorąco polecam wizytę u Pana doktora

 • K
  Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Lekarz z powołania, pacjent u Doktora czuję się dobrze zaopiekowany. Doktor odpowiada na wszystkie pytania, wszystko dokładnie wyjaśnia.Poświęca czas pacjentowi.Miły i rzetelny , na pewno będę polecac i sama zostane pod opieką Doktora Łopatki

 • P
  Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum Medyczne

  Pan doktor jest niezwykle profesjonalnym, skrupulatnym i opiekuńczym lekarzem. W wyjątkowo rzetelny sposób przeprowadził wywiad oraz późniejsze badanie.
  Dziękuję za opiekę i pomoc.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Wizytę oceniam bardzo dobrze pan Doktor udzielil odpowiedzi na wszystkie zadane przez nas pytania i rozwiał wszystkie wątpliwość

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miły, rzetelny, bardzo kompetentny lekarz. Wszystki bardzo dokladnie wytlumaczyl. Pomimo ze czekalismy na wizyte bardzo dlugo to nie zbyl nas i poswiecil bardzo duzo czasu. Polecam

 • U
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Profesjonalny, wzbudzający zaufanie lekarz ,przyjazne pacjentowi wytłumaczenie wyników konsultacji a przy tym ciepły i pełen empatii człowiek. Dziękuję i polecam.

 • L
  Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: Dyskopatia szyjna

  Kompetentny, rzetelny i wnikliwy lekarz. Widać że chce pomóc pacjentowi a nie odwalić wizytę. Dokładnie przejrzał dokumentację, wysłuchał mnie, zbadał i zaproponował dalsze postępowanie oraz przedstawił aspekty ewentualnego leczenia chirurgicznego. Polecam, warto.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Witam,jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana doktora.Bardzo rzeczowo przedstawił opinie na temat mojego problemu zdrowotnego ,wszystko wytłumaczył jasno, wszystkie zalecenia zapisał dokładnie Cierpliwie słucha pacjenta, Bardzo sympatyczny a zrazem kompetentny, wie co mówi , budzi zaufanie , neurochirurgia to trudna dyscyplina medycyny.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor bardzo kompetentny. Szczegółowo odpowiedział na każde nurtujące mnie pytanie. Wyjaśnił i rozwiał wszelkie moje wątpliwości - pomógł mi w podjęciu decyzji co do dalszego leczenia. Bardzo dziękuję i szczerze polecam.

 • J

  Witam, z przyjemnością mogę każdemu polecić Pana Dr Łopatkę , jest nie tylko wybitnym specjalistą ale również wspaniałym człowiekiem! Dobro pacjenta jest dla niego najważniejsze i jak widać do każdego podchodzi w indywidualny sposób! Dokładnie i rzeczowo analizuje wszystkie badania i jak widać trafnie stawia diagnozy.