lek.

Paweł Lisewski

Neurolog

Umów wizytę 55 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Już od września 2014 roku istnieje możliwość zapisania się na wizytę poza granicami Polski – Dublin, Ireland (Irlandia) albo Cork. Doświadczenie zawodowe: od 2012 - Sue Ryder, Ce... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Już od września 2014 roku istnieje możliwość zapisania się na wizytę poza granicami Polski – Dublin, Ireland (Irlandia) albo Cork.
  Doświadczenie zawodowe:
  od 2012 - Sue Ryder, Centrum Parkinsonowskie, Ul. Roentgena 3, 85-796 Bydgoszcz

  od 2011 – Poradnia Neurologiczna „MEDICUS”; Ul. Sądowa 14; 89-100 Nakło nad Notecią

  od 2005 – Hospicjum ks. Jerzego Popiełuszki; ul. Szpitalna 19/BC; 85-826 Bydgoszcz

  od 2004 – Oddział Udarowy. Oddział Neurologii.; Szpital Uniwersytecki Nr 2 im. Jana Biziela; Ul. Ujejskiego 75; 85-168 Bydgoszcz

  09. 2003 – 09. 2011 – Nauczyciel akademicki – Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Ludwig Rydygier Collegium Medicum in Bydgoszcz; Ul. Jagiellońska 13-15; 85 – 067 Bydgoszcz

  Od 2011 roku biorę udział w badaniach klinicznych dotyczących choroby Parkinsona I stardnienia rozsianego. Od kilku lat wykonuję badania EMG, ENG oraz USG tętnic szyjnych, USG nerwów, USG stawów. Ponadto rozpocząłem wykonywanie także badań EEG. Staram się pomagać pacjentom i leczyć ich zgodnie z najnowszą wiedzą. Dlatego aktywnie uczestniczę w międzynarodowych konferencjach i kongresach dotyczących chorób neurologicznych.
  Moje motto:
  “Postęp to … dodatek nowości do posiadanej wiedzy”
  “Czasami wystarczy tylko nasza obecność, aby ukoić czyjeś cierpienie”

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Potwierdzam wszystkie pozytywne słowa napisane na temat Pana Doktora. Wyjątkowy lekarz, któremu bardzo zależy aby mnie wyleczyć!!!!!
  Panie Doktorze - bardzo dziękuję i dziękuję, że Pan JEST!!!!!!!
  Polecam wszystkim pacjentom.

 • bardzo dobry

  Wizyta spełniła moje oczekiwania.
  Lekarz wysłuchał z uwagą z czym przyszłam. Byłam bardzo zadowolona

 • bardzo dobry

  Super profesjonalny lekarz, uprzejmymi, bystry, służy pomocą. Podjął się leczenia mimo ze jest już 6 lekarzem - niestety poprzedni nie pomogli. Polecam

 • bardzo dobry

  Uprzejmość, profesjonalizm, bystrość umysłu, błyskawiczna reakcja. Drodzy przyszli Pacjenci Doktora Lisewskiego - nie wahajcie się!

 • bardzo dobry

  Byłam u pana doktora pierwszy raz z córką,która choruje na padaczkę lekooporną.Jestem bardzo zadowolona z wizyty.Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku.Polecam

 • bardzo dobry

  Pierwszy raz zostalam tak milo przyjeta przez lekarza. Ogromne okazanie szacunku pacjentowi, jak rowniez dokladne wysluchanie go, sprawia, ze naprawde mozna poczuc sie zaopiekowanym. Sam usmiech na powitanie powoduje zredukowanie stresu do zera zwiazanego z wizyta lekarska. Szukalam diagnozy od 2 lat i pierwszy raz jakis lekarz postanowil odtworzyc plytke z rezonansu, a nie bazowac na czyichs obserwacjach. Nareszcie ktos kompetentny, kto postawil jakas diagnoze i odpowiedzial na nurtujace mnie od dawna pytania. Po wyjsciu z gabinetu pacjent czuje sie naprawde usatysfakcjonowany. Jechalam do dr Lisewskiego ponad 200 km i nie zaluje.Polecam, polecam i jeszcze raz polecam!!!!

 • bardzo dobry

  Podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami. Jestem po pierwszej wizycie u Doktora. Bardzo cierpliwy, kulturalny, empatyczny, specjalista z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Potrafi okazać troskę i zrozumienie. Kieruje na odpowiednie badania. Dzieli się swoimi obserwacjami w analizie przypadku pacjenta, dokładnie wyjaśnia wszystkie wątpliwości, a sprawy bardziej delikatne, które mogą w jakikolwiek sposób urazić pacjenta omawia z taktem. Polecam !

 • bardzo dobry

  Wizyta rzeczowa i na temat: wywiad,diagnoza,leczenie;Pan doktor jest Profesjonalista;polecam serdecznie:-)

 • bardzo dobry

  Prawdziwy lekarz z powołania. Traktuje pacjenta z szacunkiem i poświęca maxel uwagi na wizycie. Można zawsze liczyć na jego pomoc.

 • bardzo dobry

  Polecam - Pan doktor bardzo miły, sympatyczny. Wysłuchał, zbadał i postawił wstępną diagnozę. Dokładnie wytłumaczył jaka jest przyczyna problemów z kręgosłupem. Skierował na dodatkowe badanie. Potwierdzam wszystkie wcześniejsze pozytywne komentarze.

Najbliższe terminy:

kolejne dni