lek.

Paweł Lisewski

Neurolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 62 umówione wizyty w ciągu 30 dni

W chwili obecnej kieruję badaniami klinicznymi dotyczącymi choroby Alzheimera, choroby Parkinsona, padaczki lekoopornej, stwardnienia rozsianego, bólami kręgosłupa oraz stwardnieni... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • W chwili obecnej kieruję badaniami klinicznymi dotyczącymi choroby Alzheimera, choroby Parkinsona, padaczki lekoopornej, stwardnienia rozsianego, bólami kręgosłupa oraz stwardnienia guzowatego.

  Już od września 2014 roku istnieje możliwość zapisania się na wizytę poza granicami Polski – Dublin, Ireland (Irlandia) albo Cork.
  Doświadczenie zawodowe:
  od 2012 - Sue Ryder, Centrum Parkinsonowskie, Ul. Roentgena 3, 85-796 Bydgoszcz

  od 2011 – Poradnia Neurologiczna „MEDICUS”; Ul. Sądowa 14; 89-100 Nakło nad Notecią

  od 2005 – Hospicjum ks. Jerzego Popiełuszki; ul. Szpitalna 19/BC; 85-826 Bydgoszcz

  od 2004 – Oddział Udarowy. Oddział Neurologii.; Szpital Uniwersytecki Nr 2 im. Jana Biziela; Ul. Ujejskiego 75; 85-168 Bydgoszcz

  09. 2003 – 09. 2011 – Nauczyciel akademicki – Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Ludwig Rydygier Collegium Medicum in Bydgoszcz; Ul. Jagiellońska 13-15; 85 – 067 Bydgoszcz

  Od 2011 roku biorę udział w badaniach klinicznych dotyczących choroby Alzheimera, choroby Parkinsona, padaczki lekoopornej, stwardnienia rozsianego, bólami kręgosłupa oraz stwardnienia guzowatego. Od kilku lat wykonuję badania EMG, ENG oraz USG tętnic szyjnych, USG nerwów, USG stawów, a także badań EEG. Staram się pomagać pacjentom i leczyć ich zgodnie z najnowszą wiedzą. Dlatego aktywnie uczestniczę w międzynarodowych konferencjach i kongresach dotyczących chorób neurologicznych.
  Moje motto:
  “Postęp to … dodatek nowości do posiadanej wiedzy”
  “Czasami wystarczy tylko nasza obecność, aby ukoić czyjeś cierpienie”

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Alfa-MedUsługa: konsultacje neurologiczne

  Gorąco polecam, jak wszyscy pozostali Pacjenci. Dr Lisewski jest niesamowicie sympatycznym człowiekiem, a do tego bardzo dobrym specjalistą. Podczas wizyty przeprowadził szczegółowy wywiad i zlecił dodatkowe badania. To do mnie należała decyzja czy chce poczekać i zrobić je na NFZ, czy wolę zrobić prywatnie. Leki dobrane przez doktora nie obciążają organizmu, dobrze się po nich czuje i co najważniejsze wszystkie dolegliwości znacząco się zmniejszyły.

 • D
  Lokalizacja: Alfa-MedUsługa: Zwykła wizyta

  Lekarz bardzo empatyczny, profesjonalny, troskliwy i wnikliwy. Wzbudza duze zaufanie już od progu.Wizyta przebiegła w bardzo milej atmosferze. Pan doktor obejrzał zdjęcia i wystawił opinie, odpowiedział na wszelkie pytania i wątpliwości. Dostałam też skierowanie na potrzebne badania, żeby sprawę wyjaśnić do końca. Lekarz i Człowiek przez duże L i C. Polecam, polecam, polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz rzeczowy i bardzo miły. Wysłuchał moich wyjaśnień i ustalił sposób leczenia. Otrzymałam również skierowanie na badania z informacją, że również mogę odbyć je na NFZ. Polecam tym bardziej, że była to moja pierwsza wizyta u neurologa.

 • A
  Lokalizacja: Szpital Uniwersytecki nr 2 im. dr. Jana Biziela w Bydgoszczy

  Pan doktor człowiek o wielkim sercu.
  Wcześniej diagnozowana byłam przez kilku specjalistów przez kilka lat bez żadnego efektu.
  Gdy trafiłam do Pana doktora odrazu konkretne badania i szybka trafna diagnoza.Jestem ogromnie wdzięczna.
  Polecam
  Panie doktorze dziękuję.
  Śliżewska. A

 • Polecam tak jak poprzedni pacjenci. Rzeczowo na temat. Postawiona diagnoza. Pokierowanie na dalsze leczenie. Bardzo zadowolona☺

 • Brałam udział w programie prowadzonym przez pana doktora Pawła Lisewskiego,jestem po dwóch udarach mózgu i po zawale mózgu ,wspaniały lekarz, bardzo ludzki ,wszystko wytłumaczy i przede wszystkim bardzo cierpliwy i kompetentny lekarz.Miałam ślinotok dzięki panu doktorowi i programowi pozbyłam się go.Bardzo dziękuję komfort życia bardzo się mi podniósł. Jestem szczęśliwa że trafiłam do pana doktora i wszystkim polecam.

 • Potwierdzam wszystkie pozytywne słowa napisane na temat Pana Doktora. Wyjątkowy lekarz, któremu bardzo zależy aby mnie wyleczyć!!!!!
  Panie Doktorze - bardzo dziękuję i dziękuję, że Pan JEST!!!!!!!
  Polecam wszystkim pacjentom.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta spełniła moje oczekiwania.
  Lekarz wysłuchał z uwagą z czym przyszłam. Byłam bardzo zadowolona

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Super profesjonalny lekarz, uprzejmymi, bystry, służy pomocą. Podjął się leczenia mimo ze jest już 6 lekarzem - niestety poprzedni nie pomogli. Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Uprzejmość, profesjonalizm, bystrość umysłu, błyskawiczna reakcja. Drodzy przyszli Pacjenci Doktora Lisewskiego - nie wahajcie się!

Najbliższe terminy:

kolejne dni