Umów wizytę 1031 odwiedzin w ciągu 30 dni

Moją pasją i pracą jest rozwiązywanie problemów związanych z narządem ruchu. Jestem magistrem fizjoterapii, absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Przez trzy lata zdobywałem… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Moją pasją i pracą jest rozwiązywanie problemów związanych z narządem ruchu. Jestem magistrem fizjoterapii, absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Przez trzy lata zdobywałem również wiedzę w Sutherland College of Osteopathic Medicine (SCOM) w ramach studiów osteopatycznych. Swój warsztat doskonalę dzięki licznym kursom i szkoleniom organizowanym przez takie instytucje jak: OFC Terapia Manualna s.c., czy Polskie Towarzystwo Terapii Manualnej w Modelu Holistycznym.
  Jeżeli ból i dyskomfort nie pozwala Państwu w pełni cieszyć się życiem, to zapraszam. Razem dzięki ciężkiej pracy osiągniemy sukces.

  Pozdrawiam
  Paweł Lasek

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
74 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Paweł Lasek OSTEOPATICAUsługa: Wizyta, w ramach której mogą być wykonywane poniższe zabiegi (badanie plus terapia) - cena

  Bardzo dobry specjalista z ogromną wiedzą, zaangażowaniem i chęcią pomocy. Po pierwszej wizycie można odczuć poprawę, a co najważniejsze Pan Paweł zleca ćwiczenia które przyspieszają efekty.
  Polecam

 • K
  Lokalizacja: Paweł Lasek OSTEOPATICAUsługa: wizyta, w ramach której mogą być wykonywane poniższe zabiegi (badanie plus terapia) - cena

  Szczerze polecam! Z bólami kręgosłupa borykam się od lat, korzystałam już z porad innego osteopaty, jednak pomoc pana Pawła okazała się zdecydowanie lepsza, skuteczniejsza. Postrzega człowieka całościowo, zleca ćwiczenia w domu, działa szybko i jednocześnie delikatnie. Igły działają cuda, owszem- to boli w trakcie, jednak potem przychodzi niesamowita ulga. Jest to bezpieczne (korzystalam z tego nawet w ciąży).Poza tym pan Paweł jest po prostu miły, uprzejmy i szczerze chce pomóc. Uważam, że to najlepszy specjalista, u jakiego bylam, a z lecze kręgosłup id 14 lat. Dziękuję panie Pawle :-)

 • A
  Lokalizacja: Paweł Lasek OSTEOPATICAUsługa: wizyta

  Trafiłam do Pana Pawła w ostrym stanie rwy kulszowej spowodowanej przepukliną w odcinku lędźwiowym.Miałam ostry ból promieniujący do prawej nogi w zasadzie aż łydki a czasami nawet czułam go w stopie.Ból był tak okropny że bałam się wstać z łóżka gdyż wtedy się mocno nasilał,oczywiście neurolog wysyłał mnie już do neurochirurga i na operację.Pan Paweł dał mi nadzieję i przywrócił chęć do życia ,zastosował akupunkturę ,masaż,i zadawał ćwiczenia do domu ,które wykonywane systematycznie przynosiły efekty.Po 3-ciej wizycie wróciłam mi chęć do życia było już zdecydowanie lepiej i teraz minął miesiąc od początku mojej choroby praktycznie ja już nie odczuwam bólu w nodze ,delikatnie jeszcze odczuwam kręgosłup ale czuję że to mija z każdym dniem ,oczywiście ćwiczenia zadane wykonuję codziennie i wiem że jest to konieczne aby zapobiec takim strasznym bólom na przyszłość.Polecam Pana Pawła serdecznie każdemu kto ma problemy z kręgosłupem jest bardzo dobrym,wykwalifikowanym fizjoterapeutą i bardzo sympatycznym człowiekiem.Dziękuję !!

 • J
  Lokalizacja: Paweł Lasek OSTEOPATICAUsługa: niestabilność barków

  Bardzo profesjonalna pomoc! Niestabilność barkowa poprawiła się po zaledwie kilku wizytach oraz robieniu ćwiczeń domowych, które mi zlecił.
  Igłowanie, rozbijanie oraz masaże całkowicie ukoiły bóle.
  Opieka przez takich ludzi jak Pan Paweł powinna być nakazana w dziedzinie sportu Street Workout.
  Bez wizyt prawdopodobnie nie wystartowałbym w żadnych zawodach.

 • Lokalizacja: Paweł Lasek OSTEOPATICA

  Trafiłam do Pana Pawła po kilku epizodach z kręgosłupem lędźwiowym. Ostatni położył mnie skutecznie na 3 miesiące (lekarze, blokada, chodzenie z kulami, brak możliwości pracy, właściwie tylko leżenie, po mieszkaniu mogłam się przejść i tyle, leki...). Zaczął dodatkowo mocno dokuczać odcinek piersiowy i szyjny. Pan Paweł zastosował igły, masaże, ćwiczenia i teraz mogę normalnie funkcjonować! Wizyty były co tydzień, potem coraz rzadziej. Polecam wszystkim! (nie bać się igieł tak jak ja ;) czynią cuda w tych rękach). Ja terapię skończyłam i nie wyobrażam sobie żeby nie korzystać profilaktycznie.

 • M
  Lokalizacja: Paweł Lasek OSTEOPATICAUsługa: Nieustający ból

  Szczerze polecam wizyty u Pana Pawła. Świetny człowiek i terapeuta. Od dwóch miesięcy bolało mnie wszystko, plecy w okolicy lędźwiowej, kolana, kark, bark. Dzięki terapii igłowej, masażom i zleconym ćwiczeniom ból ustąpił. Pan Paweł to profesjonalista, bardzo mi pomógł. Czuję się świetnie i bardzo dziękuję. Jednocześnie polecam Pana Pawła wszystkim cierpiącym - jest ok!

 • W
  Lokalizacja: Paweł Lasek OSTEOPATICAUsługa: rehabilitacja

  Bardzo miły kontaktowy ,to moja pierwsza wizyta ,da sie jednak zauwazyc ze zna się Pan Paweł na tym co robi..Polecam .

 • A
  Lokalizacja: Paweł Lasek OSTEOPATICA

  Pełen profesjonalizm, doskonale podejście do pacjenta, Od 8 lat borykałem się z bólami bioder, sugerowano zabieg operacyjny, trafiłem do Pana Pawła i po kilku wizytach odczułem znaczną poprawę. Dziś moje dolegliwości to już przeszłoś, konsultuje stan bioder tylko profilaktycznie co jakieś dwa miesiące, Sczerze polecam. Adam W.

 • K
  Lokalizacja: Paweł Lasek OSTEOPATICA

  Bardzo polecam wizytę u Pana Laska. Ja przyszłam z dawnym urazem podudzia przez które odczuwałam ciągłą ciężkość kończyny i bólem pleców w odcinku piersiowym. Oba moje problemy zostały rozwiązane przez rehabilitację. Wcześniej miałam kilka wizyt u ortopedów które nie przyniosły żadnej poprawy.

 • M
  Lokalizacja: Paweł Lasek OSTEOPATICAUsługa: Przepuklina kręgosłupa

  Pan Paweł jest bardzo dobrym specjalistą, byłem u niego z dziadkiem, który ma przepuklinę odcinka ledzwiowego. Dziadek był u różnych lekarzy i masażystów, jedynie jaką pomoc uzyskał to były leki przeciw bólowe. Dopiero dzięki pomocy Pana Pawła dziadek przestał odczuwać ból i jest w stanie pójść na normalny spacer(wcześniej to było tylko 7 metrów). Jestem ogromnie wdzieczny za pomoc. Polecam każdemu kto ma problem z kręgosłupem.