Moją pasją i pracą jest rozwiązywanie problemów związanych z narządem ruchu. Jestem magistrem fizjoterapii, absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Przez trzy lata zdobywałem… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Moją pasją i pracą jest rozwiązywanie problemów związanych z narządem ruchu. Jestem magistrem fizjoterapii, absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Przez trzy lata zdobywałem również wiedzę w Sutherland College of Osteopathic Medicine (SCOM) w ramach studiów osteopatycznych. Swój warsztat doskonalę dzięki licznym kursom i szkoleniom organizowanym przez takie instytucje jak: OFC Terapia Manualna s.c., czy Polskie Towarzystwo Terapii Manualnej w Modelu Holistycznym.
  Jeżeli ból i dyskomfort nie pozwala Państwu w pełni cieszyć się życiem, to zapraszam. Razem dzięki ciężkiej pracy osiągniemy sukces.

  Pozdrawiam
  Paweł Lasek

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
69 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Paweł Lasek OSTEOPATICAUsługa: Nieustający ból

  Szczerze polecam wizyty u Pana Pawła. Świetny człowiek i terapeuta. Od dwóch miesięcy bolało mnie wszystko, plecy w okolicy lędźwiowej, kolana, kark, bark. Dzięki terapii igłowej, masażom i zleconym ćwiczeniom ból ustąpił. Pan Paweł to profesjonalista, bardzo mi pomógł. Czuję się świetnie i bardzo dziękuję. Jednocześnie polecam Pana Pawła wszystkim cierpiącym - jest ok!

 • W
  Lokalizacja: Paweł Lasek OSTEOPATICAUsługa: rehabilitacja

  Bardzo miły kontaktowy ,to moja pierwsza wizyta ,da sie jednak zauwazyc ze zna się Pan Paweł na tym co robi..Polecam .

 • A
  Lokalizacja: Paweł Lasek OSTEOPATICA

  Pełen profesjonalizm, doskonale podejście do pacjenta, Od 8 lat borykałem się z bólami bioder, sugerowano zabieg operacyjny, trafiłem do Pana Pawła i po kilku wizytach odczułem znaczną poprawę. Dziś moje dolegliwości to już przeszłoś, konsultuje stan bioder tylko profilaktycznie co jakieś dwa miesiące, Sczerze polecam. Adam W.

 • K
  Lokalizacja: Paweł Lasek OSTEOPATICA

  Bardzo polecam wizytę u Pana Laska. Ja przyszłam z dawnym urazem podudzia przez które odczuwałam ciągłą ciężkość kończyny i bólem pleców w odcinku piersiowym. Oba moje problemy zostały rozwiązane przez rehabilitację. Wcześniej miałam kilka wizyt u ortopedów które nie przyniosły żadnej poprawy.

 • M
  Lokalizacja: Paweł Lasek OSTEOPATICAUsługa: Przepuklina kręgosłupa

  Pan Paweł jest bardzo dobrym specjalistą, byłem u niego z dziadkiem, który ma przepuklinę odcinka ledzwiowego. Dziadek był u różnych lekarzy i masażystów, jedynie jaką pomoc uzyskał to były leki przeciw bólowe. Dopiero dzięki pomocy Pana Pawła dziadek przestał odczuwać ból i jest w stanie pójść na normalny spacer(wcześniej to było tylko 7 metrów). Jestem ogromnie wdzieczny za pomoc. Polecam każdemu kto ma problem z kręgosłupem.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Paweł Lasek OSTEOPATICAUsługa: rehabilitacja ortopedyczna

  Wielkie podziękowania. Trafiłam do Pana Pawła po operacji z przyparciem bocznym rzepki, kulejąc, z wychudzonym mięśniem czworogłowym, uciekającym bezwładnie kolanem, przeciążonym kręgosłupem i ogólnie pozostawiona sama sobie przez służbę zdrowia. Pan Paweł postawił mnie na nogi, po drugiej wizycie przestałam utykać, moja rehabilitacja trochę trwała ale w tym momencie normalnie funkcjonuję i mogę założyć buty na obcasie a kolano mi nie ucieka ;). Nie naciska na kolejne wizyty. Jeszcze raz wielkie podziękowania dla Pana Pawła :D

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Paweł Lasek OSTEOPATICAUsługa: Wizyta, w ramach której mogą być wykonywane poniższe zabiegi (badanie plus terapia) - cena

  Bardzo profesjonalnie i co najważniejsze pomogło i polecam jeżeli ktoś ma problemy z bólem kręgosłupa mi pomogły nakuwania i ćwiczenia zalecane przez Pana Pawła

 • M
  Lokalizacja: Paweł Lasek OSTEOPATICAUsługa: Wizyta, w ramach której mogą być wykonywane poniższe zabiegi (badanie plus terapia) - cena

  Bardzo kompetentny fizjoterapeuta. Polecam w ciemno. Myślałem, że moja dyskopatia będzie mi doskwierać zawsze.wiedza na wysokim. Wszystkie niezbędne zabiegi zostały wykonane. Dostałem zestaw ćwiczeń, które już po krótkim czasie pomogły mi odczuć znaczną ulgę.

 • A
  Lokalizacja: Paweł Lasek OSTEOPATICAUsługa: igłoterapia suchoigłowa

  Otrzymałam skierowanie na operacje kręgosłupa odcinek ledzwiowy, termin operacji rok czasu. Stan byl bardzo ciężki, nie mogłam chodzić. Dostalam telefon do pana Pawla Laska. Zastosowano mi akupunkturę a pozniej gimnastykę z rehabilitantem. Te zabiegi sprawily ze normalnie funkcjonuje i czuje sie dobrze. Każdemu polecam, profesjonalizm, zainteresowanie oraz umiejętność w tej dziedzinie. Na pewno gdy pojawią sie podobne dolegliwości skorzystam.
  Alicja Stolarska

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Paweł Lasek OSTEOPATICA

  Bardzo bardzo bardzo polecam. Z bólem w odcinku lędźwiowym uniemożliwiającym mi normalne funkcjonowanie męczyłam się kilka lat i było coraz gorzej, mimo że szukałam pomocy wszędzie łącznie z neurologiem. Brałam kolejne tabletki ale szukałam dalej i w końcu znalazłam. Jestem Panu Pawłowi niesamowicie wdzięczna, ćwiczenia które mi zalecił do dziś chronią mnie przed ostrym bólem, pozbyłam się lęku że zaraz "mnie poskłada" i znowu nie będę musiała 2 dni leżeć. Dziękuję !