mgr

Paweł Lasek

verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta, Terapeuta

88 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
772 odwiedziny w ciągu 30 dni

Moją pasją i pracą jest rozwiązywanie problemów związanych z narządem ruchu. Jestem magistrem fizjoterapii, absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Przez trzy lata zdobywałem… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
88 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Paweł Lasek OSTEOPATICAUsługa: wizyta w ramach której wykonywane są poniższe zabiegi - cena

  Zabiegi przeprowadzone fachowo. Ból kręgosłupa szyjnego zmniejszył się. Przeprowadzono zabiegi akupunktury oraz terapię manualną kręgosłupa.

 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Paweł Lasek OSTEOPATICA

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.Już po pierwszej wizycie widać poprawę stanu chorobowego kręgosłupa.Zdecydowanie polecam.

 • H
  Lokalizacja: Paweł Lasek OSTEOPATICAUsługa: niedowład prawej ręki

  Pierwsza osoba, która przeanalizowała moje wszystkie wcześniejsze badania, na podstawie których z porównaniem stanu faktyczne w sposób konkretny się wypowiedziała na temat mojego stanu.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Paweł Lasek OSTEOPATICA

  Dzień dobry, możliwe, że ten fizjoterapeuta jest dobry aczkolwiek do mnie nie przemawia stosowanie akupunktury, która jakby nie było jest praktyką pseudonaukową o niepotwierdzonej skuteczności. Mimo zapewnien, że przynosi ulgę już po pierwszym razie, u mnie było odwrotnie - ból nogi się nie zmniejszył a dodatkowo doszedł do niego kilkudniowy ból pokłutej kończyny. Tej metody leczenia nie polecam.

 • K
  Lokalizacja: Paweł Lasek OSTEOPATICAUsługa: dyskopatia

  Trafiłam do Pana Pawła z opadajacą stopą po rwie kulszowej z ogromnym bólem. Już po pierwszej wizycie odczułam poprawę. Igły i masaż robią robotę, a do tego zestaw ćwiczeń do domu i powoli stawała na nogi.

  Chodzę do Pana Pawła profilaktycznie i teraz wszystkim polecam.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Paweł Lasek OSTEOPATICAUsługa: wizyta, w ramach której mogą być wykonywane poniższe zabiegi (badanie plus terapia) - cena

  Polecam pana Pawła, nie dość że sympatyczny to i wie co robi :) Po jednej wizycie duża poprawa w problematycznej dłoni.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Paweł Lasek OSTEOPATICAUsługa: Wizyta, w ramach której mogą być wykonywane poniższe zabiegi (badanie plus terapia) - cena

  Ocena mówi sama za siebie Pan Paweł jest bardzo dobry w swoim fachu . Skutecznie, rzetelnie , ulga w bólu odcinka lędźwiowego już po pierwszej wizycie. Polecam

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Paweł Lasek OSTEOPATICAUsługa: bole glowy i szyji

  Jestem pod mega wrazeniem umiejetnosci i widzy fizoterapeutycznej pana Pawla, moj bol odcinka szyjnego i bole glowy zniknely juz po pierwszej wizycie!

  Od lat mieszkam w Stanach i od 8 lat pracuje na komputerze. Bol gornego odcinka szyjnego i ogolne bole glowy dokuczaly mi przez ok 2 lat. Podczas pobytu w Polsce trafilam do pana Pawla i udalo sie mi skorzystac z 3 zabiegow. Po pierwszym zabiegu, bol glowy znikl, terapia manualna plus igly byly strzelem w dziesiatke.

  Co wiecej pan Pawel doradzil mi cwiczenia na koretke postawy i bardzo szczegolowo opisal zrodlo mojego bolu, cos co wczesniej, zaden ze specjalistow w Stanch nigdy sie z tym nie uporal.

  Bardzo zaluje ze nie natrafilam na pana Pawla wczesniej i wiem ze przy kolejnym odwiedzinach w Polsce napewno sie zobaczymy. Co wiecej mama ze skrzywieniem kregoslupa juz do pana Pawla trafila i tato z przepuklina odcinka kregoslupa tez juz niedlugo trafi w rece pana Pawla.

 • K
  Lokalizacja: Paweł Lasek OSTEOPATICAUsługa: ból kręgosłupa promieniujący do nogi

  Jestem pod ogromnym wrażeniem jak jedna wizyta poprawiła mój stan zdrowia. Do Pana Pawła trafiłam z silnym bólem kręgosłupa promieniującym do lewej kończyny, który uniemożliwiał chodzenie. Korzystałam wcześniej z wielu rehabilitacji, ale nigdy ból nie ustępował po jednym spotkaniu. Polecam każdemu borykającemu się z problemami kręgosłupa wizytę u Pana Pawła. Oby więcej takich fachowców!

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Paweł Lasek OSTEOPATICA

  Od bardzo dawna miałam nawracające bóle kręgosłupa lędźwiowego (przepuklina, zwyrodnienia, itp.). Wielokrotnie szukałam pomocy u lekarza rodzinnego, ortopedy i neurologa. Terapie (najczęściej farmakologiczne) pomagały jednak na krótki okres czasu i problem wracał. Nauczyłam się żyć z tym bólem ale komfort życia był znacznie obniżony. Po ostatnich problemach, które dopadły mnie na wyjeździe postanowiłam poszukać alternatywnych metod leczenia takich schorzeń jak moje i tak trafiłam w internecie na gabinet fizjoterapeutyczny Pana Pawła. Przeczytałam kilka opinii i mimo sceptycznego nastawienia postanowiłam zaryzykować i spróbować tej terapii. Byłam na kilku wizytach (terapia igłami) i stosowałam zalecone ćwiczenia w domu. Poprawę poczułam szybko chociaż po wizytach przez 2 – 3 dni odczuwałam miejsce bólu dość znacznie. Bardzo polecam zarówno rodzaj terapii jak i samego fizjoterapeutę – Pana Pawła – taktownego, sympatycznego człowieka, którego praca z pacjentem opiera się niewątpliwie na szerokiej wiedzy i doświadczeniu. Na pewno jestem jedną z tych osób, które w przyszłości nawet w formie profilaktyki będą odwiedzały gabinet Pana Pawła. Dziękuję za pomoc i polecam wszystkim.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Moją pasją i pracą jest rozwiązywanie problemów związanych z narządem ruchu. Jestem magistrem fizjoterapii, absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Przez trzy lata zdobywałem również wiedzę w Sutherland College of Osteopathic Medicine (SCOM) w ramach studiów osteopatycznych. Swój warsztat doskonalę dzięki licznym kursom i szkoleniom organizowanym przez takie instytucje jak: OFC Terapia Manualna s.c., czy Polskie Towarzystwo Terapii Manualnej w Modelu Holistycznym.
  Jeżeli ból i dyskomfort nie pozwala Państwu w pełni cieszyć się życiem, to zapraszam. Razem dzięki ciężkiej pracy osiągniemy sukces.

  Pozdrawiam
  Paweł Lasek