mgr

Paweł Lasek

verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta, Terapeuta

80 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
1 092 odwiedziny w ciągu 30 dni

Moją pasją i pracą jest rozwiązywanie problemów związanych z narządem ruchu. Jestem magistrem fizjoterapii, absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Przez trzy lata zdobywałem… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
80 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Paweł Lasek OSTEOPATICAUsługa: ból kręgosłupa promieniujący do nogi

  Jestem pod ogromnym wrażeniem jak jedna wizyta poprawiła mój stan zdrowia. Do Pana Pawła trafiłam z silnym bólem kręgosłupa promieniującym do lewej kończyny, który uniemożliwiał chodzenie. Korzystałam wcześniej z wielu rehabilitacji, ale nigdy ból nie ustępował po jednym spotkaniu. Polecam każdemu borykającemu się z problemami kręgosłupa wizytę u Pana Pawła. Oby więcej takich fachowców!

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Paweł Lasek OSTEOPATICA

  Od bardzo dawna miałam nawracające bóle kręgosłupa lędźwiowego (przepuklina, zwyrodnienia, itp.). Wielokrotnie szukałam pomocy u lekarza rodzinnego, ortopedy i neurologa. Terapie (najczęściej farmakologiczne) pomagały jednak na krótki okres czasu i problem wracał. Nauczyłam się żyć z tym bólem ale komfort życia był znacznie obniżony. Po ostatnich problemach, które dopadły mnie na wyjeździe postanowiłam poszukać alternatywnych metod leczenia takich schorzeń jak moje i tak trafiłam w internecie na gabinet fizjoterapeutyczny Pana Pawła. Przeczytałam kilka opinii i mimo sceptycznego nastawienia postanowiłam zaryzykować i spróbować tej terapii. Byłam na kilku wizytach (terapia igłami) i stosowałam zalecone ćwiczenia w domu. Poprawę poczułam szybko chociaż po wizytach przez 2 – 3 dni odczuwałam miejsce bólu dość znacznie. Bardzo polecam zarówno rodzaj terapii jak i samego fizjoterapeutę – Pana Pawła – taktownego, sympatycznego człowieka, którego praca z pacjentem opiera się niewątpliwie na szerokiej wiedzy i doświadczeniu. Na pewno jestem jedną z tych osób, które w przyszłości nawet w formie profilaktyki będą odwiedzały gabinet Pana Pawła. Dziękuję za pomoc i polecam wszystkim.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Paweł Lasek OSTEOPATICA

  Rozczarowana wizytami u lekarza rodzinnego i ortopedy trafiłam do Pana Pawła z trwającym ponad 2 miesiące uciążliwym bólem w okolicach karku. Wystarczyło kilka wizyt - igły, masaże oraz zalecone ćwiczenia i wszystko wróciło do normy. Zdecydowanie polecam wszystkim cierpiącym!

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Paweł Lasek OSTEOPATICAUsługa: ból kręgosłupa

  Trzy igły, masaż, ćwiczenia i po bólu :-) Nie mogę się doczekać terapii piersiowego odcinka kręgosłupa.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Paweł Lasek OSTEOPATICA

  Cóż napisać? Brak słów- profesjonalizm, empatia, takt, fachowość, skuteczność. Jeśli ktoś jest gotowy do pracy z własnym ciałem, pracy nad zniesieniem bólu i poprawą komfortu funkcjonowania- to może się udać do pana Pawła. Nie tylko działa doraźnie ( igły, terapia manualna), ale także długofalowo- zleca indywidualny zestaw ćwiczeń, który już nie raz pomagał mi zniwelować ból.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Paweł Lasek OSTEOPATICA

  Bardzo polecam. Posiadam przepuklinę na odcinku C4/C5, C5/C6, uciążliwe bóle głowy, szyi, drętwienia rąk to był koszmar. Dopiero Pan Paweł mi pomógł. Po igłoterapi drętwienia ustąpiły całkowicie, ból także. Wizyty raz w tygodniu. Neurolog przepisywał leki a to nie tędy droga, trzeba ćwiczyć, wizyty u Pana Pawła i poprawa gwarantowana!!! Polecam!!!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Paweł Lasek OSTEOPATICAUsługa: Wizyta, w ramach której mogą być wykonywane poniższe zabiegi (badanie plus terapia) - cena

  Bardzo dobry specjalista z ogromną wiedzą, zaangażowaniem i chęcią pomocy. Po pierwszej wizycie można odczuć poprawę, a co najważniejsze Pan Paweł zleca ćwiczenia które przyspieszają efekty.
  Polecam

 • K
  Lokalizacja: Paweł Lasek OSTEOPATICAUsługa: wizyta, w ramach której mogą być wykonywane poniższe zabiegi (badanie plus terapia) - cena

  Szczerze polecam! Z bólami kręgosłupa borykam się od lat, korzystałam już z porad innego osteopaty, jednak pomoc pana Pawła okazała się zdecydowanie lepsza, skuteczniejsza. Postrzega człowieka całościowo, zleca ćwiczenia w domu, działa szybko i jednocześnie delikatnie. Igły działają cuda, owszem- to boli w trakcie, jednak potem przychodzi niesamowita ulga. Jest to bezpieczne (korzystalam z tego nawet w ciąży).Poza tym pan Paweł jest po prostu miły, uprzejmy i szczerze chce pomóc. Uważam, że to najlepszy specjalista, u jakiego bylam, a z lecze kręgosłup id 14 lat. Dziękuję panie Pawle :-)

 • A
  Lokalizacja: Paweł Lasek OSTEOPATICAUsługa: wizyta

  Trafiłam do Pana Pawła w ostrym stanie rwy kulszowej spowodowanej przepukliną w odcinku lędźwiowym.Miałam ostry ból promieniujący do prawej nogi w zasadzie aż łydki a czasami nawet czułam go w stopie.Ból był tak okropny że bałam się wstać z łóżka gdyż wtedy się mocno nasilał,oczywiście neurolog wysyłał mnie już do neurochirurga i na operację.Pan Paweł dał mi nadzieję i przywrócił chęć do życia ,zastosował akupunkturę ,masaż,i zadawał ćwiczenia do domu ,które wykonywane systematycznie przynosiły efekty.Po 3-ciej wizycie wróciłam mi chęć do życia było już zdecydowanie lepiej i teraz minął miesiąc od początku mojej choroby praktycznie ja już nie odczuwam bólu w nodze ,delikatnie jeszcze odczuwam kręgosłup ale czuję że to mija z każdym dniem ,oczywiście ćwiczenia zadane wykonuję codziennie i wiem że jest to konieczne aby zapobiec takim strasznym bólom na przyszłość.Polecam Pana Pawła serdecznie każdemu kto ma problemy z kręgosłupem jest bardzo dobrym,wykwalifikowanym fizjoterapeutą i bardzo sympatycznym człowiekiem.Dziękuję !!

 • J
  Lokalizacja: Paweł Lasek OSTEOPATICAUsługa: niestabilność barków

  Bardzo profesjonalna pomoc! Niestabilność barkowa poprawiła się po zaledwie kilku wizytach oraz robieniu ćwiczeń domowych, które mi zlecił.
  Igłowanie, rozbijanie oraz masaże całkowicie ukoiły bóle.
  Opieka przez takich ludzi jak Pan Paweł powinna być nakazana w dziedzinie sportu Street Workout.
  Bez wizyt prawdopodobnie nie wystartowałbym w żadnych zawodach.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Moją pasją i pracą jest rozwiązywanie problemów związanych z narządem ruchu. Jestem magistrem fizjoterapii, absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Przez trzy lata zdobywałem również wiedzę w Sutherland College of Osteopathic Medicine (SCOM) w ramach studiów osteopatycznych. Swój warsztat doskonalę dzięki licznym kursom i szkoleniom organizowanym przez takie instytucje jak: OFC Terapia Manualna s.c., czy Polskie Towarzystwo Terapii Manualnej w Modelu Holistycznym.
  Jeżeli ból i dyskomfort nie pozwala Państwu w pełni cieszyć się życiem, to zapraszam. Razem dzięki ciężkiej pracy osiągniemy sukces.

  Pozdrawiam
  Paweł Lasek