dr n. med.

Paweł Dębiński

Urolog

25 opinii +dodaj

Umów wizytę 18 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Asystent w Klinice Urologii i Onkologii Urologicznej - Uniwersytecki Szpital Kliniczny ul.Borowska 213 we Wrocławiu Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu (2003r.) Laureat nagrody… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
25 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P

  Świetny specjalista, dobry operator, pomógł mi kiedy tego potrzebowałam i okazał się lekarzem godnym zaufania jak i polecenia, do tego bardzo miły i i sympatyczny. Mój mąż również jest po opieką doktora.

 • B

  Z całego serca chciałem podziękować dr Dębińskiemu za cały jego wysiłek by ratować moje zdrowie. NIe potrafię opisać mojej wdzięcznosci i wyrazów uznania. Jestem po bardzo cięzkiej operacji usunięcia pęcherza, którą sprawnie wykonał Pan DOktor. Zajmował się mną zupełnie bezinteresownie, z dużym zaangażowaniem. Bardzo dobry, uczciwy, uprzejmy człowiek, dobry operator i lekarz z powołania. Oby było więcej takich lekarzy!

 • S

  Bardzo dobry Doktor, który szuka przyczyny, nie diagnozuje pochopnie. U mnie Doktor wykrył nowotwór, zoperował i opiekuje się mną nadal. Jestem bardzo wdzięczny Doktorowi, polecam wszytskim szukającym dobrego urologa.

 • B

  Uprzejmy człowiek, kompetetny doktor, któremu bardzo dziękuję za pomoc. Miałam duże problemy z moimi kamieniami nerkowymi, Nie mogłam znaleźć pomocy u innych urologów. Pan dr Dębiński pomógł pozbyć się moich dolegliwości. Po rozbiciu kamieni czuję się bardzo dobrze. Życzyłabym sobie więcej takich lekarzy.

 • J

  Super lekarz. Niesamowicie mily, wszystko tlumaczy. Badali mnie różni urolodzy ale dopiero doktor mi pomógł. W 2010 roku zoperował mi raka prostaty i do dzisiaj jestem pod jego opieką. Jest wspaniałym fachowcem, który nie tylko ma szeroką wiedzę i umiejętności, ale także troszczy się o pacjenta i zawsze ma dla niego czas. Przed operacją dokładnie wyjaśnił mi na czym polega zabieg i jak będzie wyglądac leczenie, zadbał również o mój komfort psychiczny, uspokoił mnie. Polecam wszystkim dr. Dębińskiego!

  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Asystent w Klinice Urologii i Onkologii Urologicznej - Uniwersytecki Szpital Kliniczny ul.Borowska 213 we Wrocławiu

  Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu (2003r.)
  Laureat nagrody prof. T.Krzeskiego w 2010r. za najlepszą rozprawę na stopień doktora nauk medycznych dotyczącą urologii.
  Członek Polskiego Towarzystwa Urologicznego i Europejskiego Towarzystwa Urologicznego.
  Fellow of the European Board of Urology

  Strona internetowa: www.urologwroclaw.blogspot.com

  Zakres usług:
  Konsultacje urologiczne.
  Diagnostyka i leczenie schorzeń układu moczowo-płciowego.
  Diagnostyka i leczenie chorób prostaty.
  Diagnostyka i leczenie nowotworów urologicznych (nerki, pęcherza, prostaty, jąder).
  Leczenie operacyjne, endoskopowe, laparoskopowe, farmakologiczne.
  Laparoskopowe, małinwazyjne operacje nowotworów dróg moczowych (laparoskopwe usunięcie guza nerki (NSS), nefrektomia, prostatektomia, plastyka wodonercza).
  Choroby zapalne i zakażenia układu moczowego.
  Kamica układu moczowego.

Specjalizacje

 • Urologia